Bitcoin Forum
May 09, 2024, 02:50:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: WePower Binance Anket Airdrop Programı  (Read 760 times)
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:27:35 AM

Oylama da bayağı geri düştü ama nasıl birden bu kadar fark yediler onu da anlamadım. Neyse iyi proje bir yerden yürür burası olmazsa başka bir yerden. Şayet hacmi yükseltirse binance ye girme ihtimali yine var derim.

Benim şahsi fikrim Pump gruplarının bu işe de el atmış olduğu yönünde. Bunu daha önce ki oylamada da gördüm. XP çok hızlı giderken birde yerinde sayıp geriye düşmüştü. O arada katlar yaptı tabi. 2 Sat iken 20 Sat oldu birden. Sonra tabii yine diplere düştü. WePower da aynısı oldu mu, ya da ELA'da takip etmedim bu sefer. Ama benzer hareketler olmuştur diye tahmin ediyorum.

The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715266236
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715266236
Reply with quote  #2

1715266236
Report to moderator
1715266236
Hero Member
*

Ignore
1715266236
Reply with quote  #2

1715266236
Report to moderator
1715266236
Hero Member
*

Ignore
1715266236
Reply with quote  #2

1715266236
Report to moderator
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 26, 2018, 10:01:41 AM

wepower ondeyken birden farkı açtı ELA. Büyük ihtimal şuan giremeyecek binanceye. Ama güzel proje şimdi olmasa bile yakında girecektir diye düşünüyorum. Bende girdim oylamaya ama bnb de gelmedi bana kendimden harcadim.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 26, 2018, 10:04:58 AM

Yuh bee wepowerden BNB tokeni alan elastice verdi arkadaş. Adamlar bayağı uğraştı girebilmek için ama giremediler. Ama ilerde kesin larak girecektir Elastic nedir yahu WePower'İn yanınında.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 26, 2018, 10:30:42 AM

Bunlar bu iş için hem para harcadılar hem de gereken başarıyı elde edemediler, çok kötü bir durum
Tamukur
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 26, 2018, 10:32:48 AM

Ela sağlam bütçe ayırdı. millete dağıtacağına takipçisi olanlar ile anlaştı. Ayrıca ela nedir diyenlere tek birşey projenin arkasında NEO var. Partners ve advisorlarını inceleyin derim. Binance onların ilk düzgün borsası. trade için makul
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
February 26, 2018, 10:47:00 AM

İyi tarafından bakacak olursak en azından 2. olarak başarılı bir katılım sağlanmış oldu.Elastos gibi bir günde %30 oy oranlarından %60 küsür oy oranlarına çıkmak gibi manipülatif bir yola başvurulmadı.O listede Wpr'den daha iyi bir proje yoktu işin gerçeği ki şahsi fikrim, herkesin oyuna saygımız sonsuz tabi.Wepower yeşil energy söylemiyle yola çıkmış bir oluşum ve her geçen büyümekte.Ben Binance'a 7. etkinlikte kesinlikle gireceğine inanıyorum.

Velhasıl kelam bu piyasada Wepower gibi yeşil enerji,Bitdegree gibi kültürel&eğitim odaklı vb. projelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Her şeye para veya token kazanmak olarak bakmamak gerek.Umarım bu vb. gelecek vaadeden projeler hak ettikleri yeri tez zamanda kazanırlar.
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 26, 2018, 01:31:08 PM

Ela iyi veya kötü olabilir ama bir günde 60-70 bin oy alabilecek bir proje yok şuanda piyasada (Ela gibi coinmarketcap ta henüz market cap bilgileri bile yer almayan bir proje hiç ama hiç alamaz) hemde oylamanın son gününde. Zaten ortada bir katakülle olmasa hem binance ceosu tweet atmazdı hemde bugünkü 3 gün boyunca şikayetler incelenecek duyurusu yapılmazdı.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 26, 2018, 02:47:17 PM

İncelenecek diyordu ela için bakalım ne sonuç çıkacak, ela girse bile ve legal olsa bile wepower'da girmeyi haketti kesinlikle. Bende adresimi verdim ama bnb gelmedi bana bir türlü
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 26, 2018, 03:49:17 PM

wepower oylamayı kazanıp girse daha iyi olacaktı ama diğer arkadaşların dediği gibi binance wepower'ı yakın zamanda ekleyecektir.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 26, 2018, 04:40:09 PM

Bu elayı kim destekliyor arkadaş .Telegram grubuna baktım wepowerin ilk günde kazanması lazımdı.48k üyesi var telegramda wepowerin.

stellardash
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 26, 2018, 07:09:51 PM

Wepower'ın telegramında Ela'nın oylama için bot kullandığı söylüyorlar Sad Bakalım Binance ekibi son kararı vericek
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 26, 2018, 08:05:46 PM

Binance'ye girsin veya girmesin wepower uzun vadede kazandıracak bir proje diye düşünüyorum. Alın saklayın bir gün kazanırsınız
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 26, 2018, 08:22:56 PM

wepower bence uzun vadede kazandırmayacak hocam tam tersi kısa vadede kazandıracak bir koin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 26, 2018, 08:34:48 PM

Formları doldurdum , ancak oy vermek için gönderilen 0.1 BNB Dahil hiç birşey gelmedi . Benimi es geçtiler anlamadım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tartibaya
Full Member

Merit: 101

View Profile
February 26, 2018, 10:53:56 PM

Ödüller dağıtılmadı değil mi wpr nin? Binanceye giremesede telegram grubundaki etki alanı ile bence epey olumlu puan topladı. 60k civarı oyda bu durumu tasdik etti. Fiyata olumlu yansır bence bu durum.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 27, 2018, 06:38:24 AM

Formları doldurdum , ancak oy vermek için gönderilen 0.1 BNB Dahil hiç birşey gelmedi . Benimi es geçtiler anlamadım

ben formu doldurdum oy vermek için kendim bnb aldım ve oy verdim fakat fotoyu çekerken sıkıntı çektim. umarım vepower kazanır. zaten başka bir borsada yatırımım var vepower a umarım binance ye girer. son durum ne oldu belli değil galiba. ela ile ilgili bot olayı vardı sanırsam

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 27, 2018, 07:32:00 AM

ben formu doldurdum oy vermek için kendim bnb aldım ve oy verdim fakat fotoyu çekerken sıkıntı çektim. umarım vepower kazanır. zaten başka bir borsada yatırımım var vepower a umarım binance ye girer. son durum ne oldu belli değil galiba. ela ile ilgili bot olayı vardı sanırsam

oylama kapandiktan sonra form doldurduysaniz gonderilmemis olabilir. proof (kanit) foto gondermezsen wpr gondereceklerini sanmam
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
February 27, 2018, 07:48:02 AM

Ödüller dağıtılmadı değil mi wpr nin? Binanceye giremesede telegram grubundaki etki alanı ile bence epey olumlu puan topladı. 60k civarı oyda bu durumu tasdik etti. Fiyata olumlu yansır bence bu durum.

Hayir, binance'nin 1 hafta içindeki kesin sonucu aciklanmasi bekleniyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 27, 2018, 08:40:51 AM

her ikisinin de topluluğu karşılaştırıldığında bence wepower ın açık ara girmesi gerekiyordu. ela bir anda nasıl o kadar fark attı onu hiç anlamadım hele. bu bot olaylarının arkasından ne çıkacak çok merak ediyorum.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
February 27, 2018, 08:51:57 AM

Binancenin wepower'ıda almasını bekliyorum ama bunu yaparsa bu sefer emsal teşkil edeceğinden bir sonraki oylamada kafa kafaya gidenleride alması gerekecektir.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: