Bitcoin Forum
May 26, 2024, 08:43:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Electroneum ETN nedir?  (Read 121 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 24, 2018, 06:38:31 PM

Electroneumun diğer coinlerden neyi farklı diye soracak olursanız ilk göze çarpan özelliği akıllı telefonlardan mining yapılabilmesidir. Dünyada mining yapabilecek ekipman alamayacak durumda olan bütün insanlara mining yapabilme fırsatı sunuyor. Şu anda hem android hemde ios kullananlar için indirilebilir durumda ancak mining yapımı açılmadı. Henüz binance yada bittrex gibi büyük borsalara girememiş olsada şu an girme yolunda olduğunu söyleyebilirim.

Arkasındaki  ekip gayet başarılı ve azimli bir ekip. 20 senedir internet üzerinden iş yapan insanlardan oluşuyor.  Ekip şu anda ETN’i para birimi olarak kabul etmeleri için çeşitli şirketlerle anlaşma yolunda. ETN’in market kapasitesi 460 bin dolar civarında ve şu anki değeri yaklaşık olarak 0.073 dolar.

Ayrıca bitcoinden farklı olarak electroneum, insanlarda gerçek bir para hissi uyandırmak amacıyla coin sayısını 21,000,000,000 ETN gibi absürd bir sayıda tutu. Bunun sayesinde 0.0003 bitcoin transfer etmek yerine 33 ETN transfer edilebilecek ki 33 kulağa 0.0003’ den daha fazla gerçek para hissi veriyor.

Olumsuz yanlarına gelirsek, herşey iyi güzel hoş, vaatedilenler çok güzel ama hala zamana ihtiyacımız var geleceğini tahmin edebilmek için. Eğer binance, bittrex gibi büyük borsalara girmeyi başarırsa ve telefon üzerinden mining uygulamasını sorunsuz bir şekilde yürütebilirse geleceği parlak. Gözünüz üzerinde kulaklarınız açık olsun arkadaşlar ETN konusunda.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 25, 2018, 08:47:14 AM

Bunun sayesinde 0.0003 bitcoin transfer etmek yerine 33 ETN transfer edilebilecek ki 33 kulağa 0.0003’ den daha fazla gerçek para hissi veriyor.

1 ETN' yi 1000 sat' a fiksleyen kuvvet nedir ? Varlığına emin olmadığınız, gerçekliğini sorgulamadığınız konular hakkında alıntılama yaparak yazmayın arkadaşlar. ETN' nin fiyatını fiksleyecek bir olgu yok. Yarın çöp de olabilir bitcoin nazarında.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 01:26:34 PM

Weissi ratings'in raporunda çok düşük bir puan olan d'yi almış. Yani yeterince güvenilir bir yatırım olmayabilir electroneum.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 25, 2018, 01:33:36 PM

Electroneum çoğu kişinin cryptopia sepetinde vardır. Absürd iniş ve çıkışları yok, rekt olma ihtimali az.
Fakat Mobil mining olayı bana mantıklı gelmiyor, eğer tutarda millet gece yatarken telefonda mining programını açarsa çok enteresan olur.

R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 25, 2018, 01:54:37 PM

Electroneum ıcoda sonra gayet güzel fiyatlandı ve ıcosuna katılanlara güzel kâr ettirdi bende anca telefondan miningmi olur tutmaz bu proje demiştim ama demekki oluyormuş bu kadar rağbet gördüğüne göre.
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
February 25, 2018, 04:00:52 PM

Ben şu anda CPU dan Electroneum madencilik bile yapıyorum. Nedense ben bu coine inanıyorum. Hee evet belki 1000$ dolar gibi saçma seviyelere ulaşmayacak ancak 1$ veya 10$ görme ihtimali veriyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 25, 2018, 04:30:00 PM

Bu bugün okuduğum 2 gereksiz başlıktan biri juniorlar - newbiler okuma alışkanlığından da uzaklar anlaşılan birazcık forumda araştırma yapsalar kendilerinin açtıkları konudan ve başlıktan çok daha iyisini bulabilirler.
bitfinance
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
February 25, 2018, 04:32:39 PM

mobil alanda faaliyet açısından telcoin bence daha fazla potansiyel taşıyor..
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
February 25, 2018, 05:23:29 PM

Electroneum bountysine girmiştim, baya sağlam kazandırmıştı insanlara, icodan alanlar kaça katlamıştı unuttum ama resmen ihya oldu icosuna giren adamlar, mobil mining mi yapılırmış o ne be diyordu localde insanlar ama paranın anasını ağlattı adamlar.

emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 25, 2018, 11:02:04 PM

Bu bugün okuduğum 2 gereksiz başlıktan biri juniorlar - newbiler okuma alışkanlığından da uzaklar anlaşılan birazcık forumda araştırma yapsalar kendilerinin açtıkları konudan ve başlıktan çok daha iyisini bulabilirler.
Eminim senden çok konu okumuşumdur, fakat ne yazık ki “merit” denen saçmalık yüzünden bizler jn ve newbiller olarak kalırken senin zihniyetinde bir kaç “istisna”  rütbe alıp bilmiş bilmiş konuşuyor. Bişeyleri okuyup araştırıp burda paylaşmak mı kabahat? Yaz bakalım arama “bitcoin,eth,neo” vs diye. Kaç yüz tane başlık çıkacak? Artı benim başlığımın içeriği soru özelliği taşıyan birşey mi yoksa insanları aydınlatan bir yazı mı? Hele heleki açtığım başlıkta geçen coin 1 gün sonra %76 pump görmüşse bu bir faydadır. 1 arkadaşım belki bu başlıktaki bilgileri referans alıp yatırım yaptı ve kazandı belki de. İyi ki bu forumun kural ve şartları senin kafandaki insanlar tarafından oluşturulmamış. Yoksa senin kafandaki adam 1500 adet coin için 1500 adet konu başlığı açar sonrada forumu yeni başlık açmaya kapatır ve “herkes bu başlığın altına yazmak zorunda “ derdi. Yine ne yazık ki senin kafadaki birinin merit puanı bu iken bizler gibi fayda sağlayanların merit puanı bu! Senin yazdıklarını referans alıp İngilizce sayfada da bu konuyu dillendireceğim. Son bir ekleme yapmak gerekirse: Rahatsızsan okuma, yok merak edip konuya tıkladıysan cevap yazma birader
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 11:10:20 PM

Teşekkürler bilgilendirme için electroneum ileriye dönük bir token alınaabilir uzun dönemde saklanabilir
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
February 26, 2018, 10:23:56 AM

ETN'yi ilk duyduğumda ilk düşündüğüm şey bilgisayarlar bile çok ısınırken telefndan nasıl yapılabilir düşüncesindeydim. ICO bitti proje bi çıkış yaşadı ondan sonra ben iptalim. ICO suna katılaın arkadalara gayet güzel kar bıraktı. Bunun yanında ileride daha da fiyatlanacak gbi geliyor bna ETn

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 10:34:13 AM

Hocam ısı mantığıyla sıcaklık mantığıyla yaklaşmayın olaya, yani her mining olayı çok ısınacak diye bir şey yok
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
February 26, 2018, 10:35:33 AM

Hocam ısı mantığıyla sıcaklık mantığıyla yaklaşmayın olaya, yani her mining olayı çok ısınacak diye bir şey yok
İşte ben saçmalayarak öyle düşündüm saçma saçapan insanlar ne yapacağını şaşırmış dedim kapattım sayfasını. Ama sonuç ortada Cheesy artık öyle düşündüğüm projelere ufak bi para sıkmayı düşünüyorum Cheesy

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 26, 2018, 10:43:23 AM

ETN konusu vardı geçmişte ararsanız zaten görürsünüz bi 30-40 sayfa civarıydı. Çok konuşuldu forumda ama  güven vermeyen pump dump coinlerinden biri bana göre. Mobil mining olayı aşırı saçma ki keza telefonları patates etmek isteyen varsa açsın yapsın. İlerleyen zamanlarda belki daha mantıklı bi olayı çıkar o zamanlar görürüz etnyi.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 26, 2018, 11:55:48 AM

Cep telefonlarıyla madencilik yaptıracakları hedefiyle yola çıktılar.Gecen gün faaliyete geçirdiklerini biliyorum.

zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
February 26, 2018, 12:01:23 PM

Benim sepet,mde uzun süredir var ve hala tutmaya devam ediyorum.yakında kucoinde listeleneceklerini yazdılar ayrıca hitbtc ilede anlaştılar diye biliyorum.son bi kaç gündür hacimde ve fiyatta artış var zaten.dahada fiyatlanacağını düşünüyorum ben.22 centleri görmüştü bi ara.hedefim 1 doları görmek yılsonuna kadar, o fiyata kadar satmayı düşünmüyorumihtiyaç olmazsa

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
February 26, 2018, 03:01:38 PM

Bendede bi miktar var ETN ama buda uzun vade projesi, al-sat için güzel fırsatlar versede cüzdandan gönderip çekmeye üşendiğim ve borsada para bekletmeyi sevmediğim için trade işine girmedim.zamanla değerleneceğini düşündüğüm için walletta tutyorum.ekibin uzun vadeli planları arasında etn yi ödeme aracı olarak kullandırmakta bulunuyor.yani daha gidecek çok yolu var.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 26, 2018, 04:47:34 PM

Telefonlar üzerinden madencilik reklamlarıyla icosu yapılan ve şuan gpu madenciliğine dönmüş saçmalığın 50 tonu olan coinlerden birisi. Yakın zamanda telefonlar da madencilik yapabilecekmiş. Gpu telefondan 100 kat fazla üretirken kim telefonuyla mining yapar ki?
scam scam scam

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 26, 2018, 05:10:22 PM

Telefonlar üzerinden madencilik reklamlarıyla icosu yapılan ve şuan gpu madenciliğine dönmüş saçmalığın 50 tonu olan coinlerden birisi. Yakın zamanda telefonlar da madencilik yapabilecekmiş. Gpu telefondan 100 kat fazla üretirken kim telefonuyla mining yapar ki?
scam scam scam

Bende aynı sebepten mobil madenciliği mantıklı bulmuyorum. Gpu ile kıyaslanamayacak kadar komik gelirler olacaktır, ekipte bunun farkındadır ama farklı bir nokta yakalamışlar işte kullanıyorlar.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: