Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:20:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Windows 10 Pro OEM Lisans 20TL  (Read 344 times)
dixa (OP)
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 10:40:08 PM
Last edit: March 10, 2018, 07:04:43 AM by dixa

Windows riglerinizi 3.parti yazılımlarla aktifleştirmeye çalışırken virus bulaşma riskinizi ortadan kaldırın.
OEM lisanslıdır OEM lisanslar tek bir cihazda sorunsuz ve süresiz kullanabilirsiniz.
Aynı pcde kullandığınız sürece sıkıntı çıkmaz.Anakart arızası gibi durumlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
İkinci bir PC’de aynı lisansı kullanamazsınız.Aynı lisansı aynı bilgisayarda kullanabilirsiniz.(Microsoft müşteri hizmetlerini arayıp aynı kodu başka bilgisayarda kullanma şansınız vardır ama denenmemiştir.)
İstediğiniz dil ve sürümde (32/64bit) kurulum yapabilirsiniz.

Ödeme enpara btc eth
1714670452
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714670452
Reply with quote  #2

1714670452
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714670452
Hero Member
*

Ignore
1714670452
Reply with quote  #2

1714670452
Report to moderator
1714670452
Hero Member
*

Ignore
1714670452
Reply with quote  #2

1714670452
Report to moderator
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
February 24, 2018, 11:00:11 PM

Windows riglerinizi 3.parti yazılımlarla aktifleştirmeye çalışırken virus bulaşma riskinizi ortadan kaldırın.
OEM lisanslıdır OEM lisanslar tek bir cihazda sorunsuz ve süresiz kullanabilirsiniz.
Aynı pcde kullandığınız sürece sıkıntı çıkmaz.Anakart arızası gibi durumlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
İkinci bir PC’de aynı lisansı kullanamazsınız.Aynı lisansı aynı bilgisayarda kullanabilirsiniz.(Microsoft müşteri hizmetlerini arayıp aynı kodu başka bilgisayarda kullanma şansınız vardır ama denenmemiştir.)

az önce baktım 136$ fiyatı var w10 pro oem in (WINDOWS 10 Pro FQC-08977 64Bit TR (OEM)), iyi de sen nasıl 30tl ye veriyorsun ??
faturada kesmen lazım bunun için yoksa alanın bi işinede yaramaz, hak idda edemez.
ilan gerçek olamayacak kadar cazip.

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
February 24, 2018, 11:48:58 PM

az önce baktım 136$ fiyatı var w10 pro oem in (WINDOWS 10 Pro FQC-08977 64Bit TR (OEM)), iyi de sen nasıl 30tl ye veriyorsun ??
faturada kesmen lazım bunun için yoksa alanın bi işinede yaramaz, hak idda edemez.
ilan gerçek olamayacak kadar cazip.

Merhabalar keyler ticari kullanım için değil ev kullanımı içindir piyasa araştırması yaparsanız keylerin bu fiyattan satıldıgını bulabilirsiniz özellikler dhde araştırma yaparsanız bulursunuz bu keyler dediğim gibi ev kullanımı içindir fatura yoktur .Ben kendi rigimde kullanıyorum bu keyi 3 bilgisayarımda da kullandım problem yaşamadım alttaki windowsunuzu aktifleştirin yazısından 3.parti loaderlarla virus bulaştıracağıma bu şekilde kullanıyorum problem yaşamıyorum.

Edit: bu keyi alıp microsoftu  arayıp keyini başka bilgisayarlara problemsiz aktaran kullanıcılarımız da olmuştur.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 25, 2018, 06:41:21 AM

tamam da DH  de araştırma yaparsanız görürsünüz demişsiniz, windows un lisans fiyatı marketi dh de oluşmuyor ki, uluslar arası büyük bir pazar bu,  dh de de bir sürü problemli ürün satan insan var, onları örnek alamayız. 2 bin liraya macbook pro satan var orada
dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 02:26:43 PM

tamam da DH  de araştırma yaparsanız görürsünüz demişsiniz, windows un lisans fiyatı marketi dh de oluşmuyor ki, uluslar arası büyük bir pazar bu,  dh de de bir sürü problemli ürün satan insan var, onları örnek alamayız. 2 bin liraya macbook pro satan var orada
Evet sadece dhde oluşmuyor iyi araştırma yaparasanız zaten ebay gibi yerlere kadar bu fiyatlarda satış yapanlar var ne diyim artık.bende bu keyleribüyük bir toptancıdan alıyorum keylerde problem cıktıgı gibi 2 iş günü içerisinde yenilerini alabiliyorum.15000 bin tl ye sistem topluyorsunuz 30liralık keyi alıp denemek bu kadar zor olmamalı.

edit:
https://www.durmaplay.com/tr/store/10-pro/buy/10-pro?gclid=Cj0KCQiA2snUBRDfARIsAIGfpqGa-bdjjycAwDaclEfQcOS8QF5TBNvYuCjqaR079czZ8-ZvL7c_gEoaAifXEALw_wcB
https://www.bursagb.com/windows-isletim-sistemleri/?urun=windows-10-professional-oem-key
https://www.oyunfor.com/windows/windows-10-professional-satin-al/windows-10-professional-cd-key?gclid=Cj0KCQiA2snUBRDfARIsAIGfpqGWMQJGgGlA--Kz3XdCFG6hfKtmpvOtf-9CltjQ-xCNjvtTcaOExVIaAmaYEALw_wcB
https://urun.n11.com/isletim-sistemi/microsoft-windows-10-professional-32-64-bit-orjinal-lisans-turkce-P228231551?cid=604001&gclid=Cj0KCQiA2snUBRDfARIsAIGfpqFRIFux_rHnmsSjZy80cV5J_BcrqxBfkePb-LpS6VXdDulYD0qIDicaAq9lEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
https://www.ebay.com/itm/WINDOWS-10-PRO-32-64BIT-PROFESSIONAL-LICENSE-KEY-ORIGINAL-CODE-OEM/132444752066?epid=8013799987&hash=item1ed65288c2:g:wigAAOSwSypY8yVR

2 saniyelik google araştırmasından çıkan sonuçlar
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
February 25, 2018, 03:11:18 PM

Arkadaşı tanımıyorum kendisiyle bi alakam yok ancak keylerin bu fiyatlarda satıldığı doğrudur. Bende 1 hafta önce 45 tl civarı bi rakama key almıştım gittigidiyor'dan. Önceden sürekli crackleyip devam ediyordum ancak malum hack olayları baya artmaya başladı, key almak makul bir çözüm gibi görünüyor.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 25, 2018, 07:55:07 PM

Arkadaşlar oem keylerin pazarı budur. Fiyatta bir sorun yok normal fiyata satıyor arkadaş ancak güvenilir mi onu sorgulayın.

dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 09:41:34 PM

Key tek kullanımlık yani format atınca yeni key gerekiyor buraya kadar tamam. Acaba sıfır kurulumun hemen ardından diskin imajını alarak bunun etrafından dolanmak mümkün mü?
Merhabalar keyler aynı cihaz üzerinde sınırsız şekilde çalışıyor tek cihazda aktifleştirdiğinizde aynı ciahaza format atsanızda yeniden kullanabilirsiniz.
Hatta aynı keyi yeni cihazda kullanmak isterseniz microsoftu çalışma saatleri içerisinde arayıpkeyin sıfırlanmasını isterseniz size bu konuda yardımcı oluyorlar ve keyinizi başka cihazdada kullanabiliyorsunuz bu taktiği ben şahsen denemedim ama deneyen kullanıcılarımız olmuştur kendileri bizle bu bilgiyi paylaştılar
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 26, 2018, 10:41:18 AM

Key tek kullanımlık yani format atınca yeni key gerekiyor buraya kadar tamam. Acaba sıfır kurulumun hemen ardından diskin imajını alarak bunun etrafından dolanmak mümkün mü?

PC anakart değişmediğin sürece istern 1 milyon kere formatlayıp kurabilirsin. Yada en güzeli key kullandıgın bilgisayarda Microsoft hesabını baglarsın outlook hotmail live gibi "kendi cihazlarım" menüsünden bir önceki bilgisayarı silip yenisini eklersin bu sayede key ömür boyu live hesabına baglı olur makine değişiminde sıkıntı cıkarmaz. Ayrıntı lazımsa pm atabilirsin lisanslama işiyle cok ugrastım halen şirkette ugrasıyorum yardımcı olurum.

Kolay gelsin.
dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
February 26, 2018, 03:56:49 PM

PC anakart değişmediğin sürece istern 1 milyon kere formatlayıp kurabilirsin. Yada en güzeli key kullandıgın bilgisayarda Microsoft hesabını baglarsın outlook hotmail live gibi "kendi cihazlarım" menüsünden bir önceki bilgisayarı silip yenisini eklersin bu sayede key ömür boyu live hesabına baglı olur makine değişiminde sıkıntı cıkarmaz. Ayrıntı lazımsa pm atabilirsin lisanslama işiyle cok ugrastım halen şirkette ugrasıyorum yardımcı olurum.

Kolay gelsin.
Teşekkürler bilgilendirme için
dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
March 10, 2018, 01:44:04 AM

Güncel
clt
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 7

View Profile
March 10, 2018, 07:10:18 AM

Hocam pazartesine alabilirim sanırım. Eğer adetli key'iniz var ise 1-2 tanesini bana ayırabilir misiniz?
dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
March 10, 2018, 02:20:16 PM

son 7 adet kaldı stoklarımı bitiriyorum 2 tane sizin için p.tesine kadar rezerve ettim mesaj atarsınız
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 05:58:00 PM

20 tl ye lisans çok iyiymiş ya, bu işte bir iş olmasın, valla çok ucuz,
dixa (OP)
Newbie
*

View Profile
March 13, 2018, 03:24:37 AM

oem lisans fiyatları bu banttadır problem yok keylerde kodlarda oluşan herhangi problemde 3 günde yeniliyoruz
Pages: [1]
  Print  

Jump to: