Bitcoin Forum
July 31, 2024, 08:02:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk, “Yalnızca 0.25 Bitcoin’im Var”  (Read 834 times)
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 27, 2018, 10:17:08 PM

Adam açıkça demiş benim o taraklarda bezim olmaz diye. Beni karıştırmayın daha önemli işlerim var diyor iste. Dünya için ciddi bir teknoloji ama onun için farklı alanlar olsa gerek
arctic circle
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 27, 2018, 11:14:24 PM

Satoshi Nakamoto'nun gizemli anonim bigisayar mühendislerinin ortak adı olduğunu biliyorum. Elon Mask ile alakası yok. O farklı kulvarda yatırım yapan biri. Elon Mask Mars'a roketle insan göndermek için yatırım yapıyor.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
February 28, 2018, 08:00:27 PM

genede benden zengin amk.bende ise 0-BTC var Grin

XxX
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 08:13:44 PM

Elon Musk milleti yeme bari. Adam kendini teknolojiye adamış fakat devrim yaratacak teknolojinin ürünü olan kripto paralara yatırım yapmamış. Ulan kimse senden kripto para istemeyecek korkma  Grin Tabi doğru olma ihtimali de var. Fakat doğru ise baya şaşırırım. Neyse zengin adam sonuçta yine çenemizi (parmaklarımızı) yorduk.

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 28, 2018, 08:22:30 PM

14 milyar dolarlık bir servet 1000 sene yetecekken neden bu kadar riskli bir yatırım aracını tercih etsin? Uzak durarak daha çok para kazanır Smiley
scarface97
Jr. Member
*

Activity: 46

View Profile
February 28, 2018, 08:31:35 PM

elon musktan farksızım şu an motie oldum şu an Cheesy

///    ApeSwap.finance    ///
                Stake now for over 900% APR!               
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
February 28, 2018, 10:07:08 PM

Elon Musk ne söylese stratejik önem arz ediyor çünkü hem seveni hem de dikkatle izleyeni çok. Böyle bir dehanın en azından kripto paralar hakkında gerekli gereksiz konuşmaktan ve spekülasyondan kaçınması güzel. Ne övmüş ne de yermiş, yönlendirme amacı gütmüyor.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 28, 2018, 10:15:37 PM

Satoshi'nin bir şahıs olma ihtimalini düşünmüyorum tamamen bir ekip olduğunu düşünüyorum ayrıca sistemli bir şekilde çalışıp Bitcointalk forumunu bir başkasına devretmiş şu ana kadar Bitcointalk forumu çok iyi bir şekilde yönetildi seçilen insanlar bile (theymos) bu işe gönül vermiş kişiler.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 304

kycfree

View Profile
March 01, 2018, 11:58:15 AM

Teknoloji konusunda dünyada en önde gelen adamlardan birinin böyle açıklama yapması beni şaşırttı açıkçası. Bu kadar az miktarda sanal parası olduğuna inanmıyorum ben. Ya da bitcoin almamış da altcoinlere sahiptir bol miktarda ama söylemiyor Cheesy

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 01, 2018, 12:19:36 PM

Bu haberi ilk duyduğumda cidden baya mutlu oldum. Elon Musktan BTC bazında zengin olma duygusu cidden paha biçilemez Grin

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 01, 2018, 12:55:42 PM

Hayir o kadar zengin ve yatirimi oldukca benimseyen birinin yalnizca 0.25 btc bulundurmasi biraz garip geldi.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
March 01, 2018, 01:07:26 PM

Neden bu kadar az. Acaba farkli coinlere mi yatirim yapiyor yoksa piyasa analizi icin vakti mi yok. Degisik bir durum sonucta elon musktan bahsediyoruz. Tam bir aciklama yapsaydi keske.
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
March 01, 2018, 02:50:37 PM

Her zenginin bitcoini olacak diye bir madde yok, Elon Musk kendine bir hedef belirlemiş ve emin adımlarla o hedefe doğru ilerliyor. Üreteceği arabaları bitcoin ile satabilir bitcoinleri oradan toplar. Wink
tadzio
Full Member

Activity: 344
Merit: 100

View Profile
March 01, 2018, 04:13:09 PM

Elon Musk'un yatırım danışmanları kripto para yatırımı yapmasını salık vermiştir. Yalnızca 0.25 Bitcoin olduğu açıklamasını inandırıcı bulmadım. Amerikalı zenginlerin hemen hemen hepsi coin yatırımı yapmıştır. Saklamayı tercih etmiş.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 01, 2018, 04:26:08 PM

Elon Musk show yapmaya devam ediyor.Teknoloji adamı olan Musk ın sadece 0,25 bitcoine sahip olması bizlere hiç inandırıcı gelmiyor.Şahsi olarak bu kadar az kripto paraya sahip olabilir ,fakat yüksek ihtimal ile şirketlerinin hesaplarında ciddi kripto para vardır.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 01, 2018, 04:40:57 PM

Elon Muskun btc ye yatırım yapmamış olması onu almayacağı veya kullanmayacağı anlamına gelmez. Piyasaya çıkartmış olduğu elektrikli arabaları btc ile satarak piyasadan btc toplamış olur.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 01, 2018, 06:10:56 PM

Kısaca umrumda değil demiş.

Siz Elon Musk'ı, Mcafee, Wozniak yada Jp Morgan ceosu ile karıştırdınız muhtemelen.

Adam marsta yani başka bir gezegende ölmek istiyor.

Marsa seyahati ülkeler bile planlayamazken adam şirket kurup gitmek için ARGE yapıyor.

Bitcoin bu adamın kafasında ki projelere göre olağan üstü komik kalıyor.

Adamın projeleri dünyayı petrolden kurtarmak, olağanüstü hızlı toplu taşıma ve marsa koloni kurmak.

Derdi spekülasyon ile para kazanmak, yatırım yapıp yada kolay para kazanmak değil.

Bugün Türkiyede araba yapacak babayiğit(!) çıkmadı(Yani o riski göğüsleyecek şirket bulunamadı yapılmışını kar koyup satmak kolay olduğu için).

Adamın şirketi marsa yolculuk denemeleri yapıyor ki harcadığı ARGE ne kadardır kimbilir...

Bitcoin / Ethereum / Monero
boteks
Member
**

Activity: 155

View Profile
March 01, 2018, 06:23:38 PM

Bana pek inandırıcı gelmedi çünkü biz bu adamı yenilikleri duyurması ile tanıdık.Belkide peşine düşülmemesi için böyle bir yola başvurmuştur.Paylaşım için teşekkürler
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
March 01, 2018, 06:54:37 PM

Bu adamin bitcoine yatirim yapmamasi garip ve dusundurucu. Ya riski sevmiyor ya da bitcoine guvenmiyor. Ilk secenek zor cunku parasinin buyuk bir kismini spacex icin harcamis bir adam riski sevmiyor demek yanlis olur. O zaman ikinci secenek kaliyor. Bu adam guvemiyorsa biz nasil yatirim yapacagiz?
O kadar paran olsaydı, kamçısı başka kişilerin elinde olan riskli bir yatırıma sende girmezdin. Bitcoin'de ya oyuncu olacaksın ya da şaklaban. Üçüncü seçenekte 2 sinede karışmayıp uzun vadeli yatırımını yapacaksın ya tutarsa diye bekleyeceksin.

Blockchain çok güzel olsada, hırslı insanlar yüzünden kripto paralar dengesiz olmaya devam edecek.
anticrypto
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 3

View Profile
March 01, 2018, 07:00:18 PM

almayın diyor eğer o açıklamayı yapmıssa eğer birileri soyletmemişse tabiki. buda bize almayın yani biz alacagız fakirler diyor .
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: