Bitcoin Forum
May 09, 2024, 08:19:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Premium ICOSU Başladı - Satışlardan %20 Ethereum verileceği söyleniyor  (Read 641 times)
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
March 06, 2018, 05:24:10 PM

ben ilk defa gördüm bu projeyi cahilliğime verin kimi demiş iş yapar kimi demiş iş yapmaz daha bizde bilmiyoruz ne iş yaptıklarını iş yapıp yapamayacaklarını bence iyi bir yere gelme olasılıkları düşük ethereum haricinde ethereum ile ismi olan bir ethereum classic var iş yapan diğerlerinde cok ses yok bilmiyorum bana itici geldi
1715242761
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715242761
Reply with quote  #2

1715242761
Report to moderator
1715242761
Hero Member
*

Ignore
1715242761
Reply with quote  #2

1715242761
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715242761
Hero Member
*

Ignore
1715242761
Reply with quote  #2

1715242761
Report to moderator
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 06, 2018, 06:52:20 PM

İnsan neden resimli ve isimli ekip paylaşmaya korkar ki. Ekipten kıllanmamak elde değil. Lukas Andre Carter Maria. Ekiptekilerin isimleri. Evet gerçekten çok tanınmış ve başarılı kişilerdir. En azından resim koyup fake isim yazsalar biraz samimi olurlardı. Genelde tüm ico web sitelerinde ekiplerin isimleri fake oluyor dikkat ettiyseniz. Aman yatırım yapayım demeyin dolandırıcılara paranızı kaptırmayın

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 06, 2018, 06:57:17 PM

Geriye %20 eth verecek kısmı yanlış gibi.Sizin dediğiniz satın alımda ethereum premium tokeni olabilir.Dikkatli okuyup boşa para yatirmayin.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 07, 2018, 06:11:08 AM

Sadece ethereum isminin olması bile yeteri kadar prim yaptırıyor. Tabi ilk başlar yüksek fiyattan borsaya giriyor. Sonrasında ise bir daha adı duyulmuyor. Bakalım bunun sonu ne oluyor

hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
March 07, 2018, 06:16:14 AM

isminde ethereum, bitcoin olan coinler nedense bana hep patlayacakmış gibi geliyor.sanki çin malıymış, çakma ürünmüş gibi geliyor. tabi ön yargılı olmamak lazım.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 14, 2018, 09:11:31 AM

Ya işte basinda eth bitcoin olunca daha bir tanıdık gibi geliyor. Yani yan sanayi gibi birşey ama ne kadar tutar bilemiyorum. Ufak birşey kenara atmakta fayda var gibi sanki. Diğer arkadaşlarında dediği gibi  haziran döneminde borsalar daha bir hareketlendigi için baya is yapar gibi.

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 14, 2018, 01:22:20 PM

Isminde bitcoin veya ethereum gecen coinler bunlar uzerinden prim yapan ve baska bir ozelligi olmayan, zamanla silinip giden scam seyler oluyor ama kim nereye yatirim yapar karismiyorum..  Smiley
Sadece gordugum genellikle bu yonde.
Kendi desteklememe sebebim disardan bir adam piyasaya baktigi zaman bu coinlere olusan ilgiden dolayi butun sisteme ponzi diyor.

kesinlikle destekliyorum bu yorumu.
zaten kendilerine özgün düzgün bir projeleri olsa bu coişnlerin adını kullanmadan kendi isimleriyler çıkarlardı piyasaya
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 25, 2018, 09:41:52 AM

Bana bu ico ethereum adına kullanarak bir şeyler toplamaya çalıştığını düşünüyorum ve ben kesinlikle girmezdim kimseye de girmeyi önermem scam olma ihtimali yüksek

Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 25, 2018, 09:44:56 AM

Bitcoin cash eth premium bu tarz bu projeler ben de hiçbir zaman güven uydurmuyor nedense. Her an patlayabilecek oluşumlar hissiyatı veriyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 25, 2018, 09:45:39 AM

Bana bu ico ethereum adına kullanarak bir şeyler toplamaya çalıştığını düşünüyorum ve ben kesinlikle girmezdim kimseye de girmeyi önermem scam olma ihtimali yüksek
Hocam kendi postumu attıktan sonra gördüm dilimin ucundakine tercüme olmussunuz. Ben de bu tarz icolarda aynı şeyi düşünüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 26, 2018, 05:34:00 AM

Yatırdığın paranın %20 sini geri verecekler öyle mi . Bu bildiğin saadet zincirinin daha teknolojik adı oluyor. Yatırımcıları böyle kandiracaklarını falan mı sanıyorlar

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 26, 2018, 10:49:21 AM

Tamamen ethereumun adını kullanarak ortaya çıkarılmış bir ico olduğunu düşünüyorum, belki teknolojisi de iyi olabilir, toplam arz miktarı 10 milyon olduğu için bariz fiyat artışları da gözlemlenebilir, piyasada zaten hali hazırda başlı başına bir platform olan ethereum varken premium u ne alaka.

velho
Member
**

Activity: 137

View Profile
May 28, 2018, 09:01:13 AM

3 raund ıcın son 3 gun bakalım neler olacak suana kadar ıyı gıdıyorlar.Beyaz sayfaları cok sade olmuş detaylara fazla inilmemiş neden böyle yapmışlar bilmiyorum ama buradan içime ufak bir şüphe düştü diyebilirim.Bakalım ılerleyen zamanlarda nasıl bir gelişme saglayacaklar.

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 28, 2018, 01:12:17 PM

ethereum vereceğini sanmam , isminde ethereum geçmesi tabi avantajına ama buna kanıpda çok fazla yatırım yapmaya gerek yok riskli bir ico bence
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 28, 2018, 03:19:08 PM

ref satışı olan hiç bir icoyu kaale almıyorum açıkçası ben. çünkü tamamen reklam oluyor
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
May 28, 2018, 06:38:49 PM

ben açıkçası tutacağını düşünmüyorum bu iconun, satışlar başladı ama ne kadar topladı ?
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
May 28, 2018, 06:40:05 PM

airdrop yapsa daha iyi ne ethereum kardeşi çakma isimler lazım degil kendileri daha isim üretemiyor bunlardan ne bekliyim ben
Bitbombastic
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
May 28, 2018, 06:46:52 PM

isminde ethereum, bitcoin olan coinler nedense bana hep patlayacakmış gibi geliyor.sanki çin malıymış, çakma ürünmüş gibi geliyor. tabi ön yargılı olmamak lazım.

Bitcoin etherium isimleri kullananlara çakma demeyin. Bu camiada hiçbir şey belli olmuyor. Bitcoinwhite geldi hemen aklıma. Wink
blaanka
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
May 29, 2018, 07:11:43 AM

çöp bu site daha ssl bile yok Cheesy
ohmannomma
Member
**

Activity: 144

View Profile
May 29, 2018, 12:22:07 PM

İşte duyulmak için büyük coinlerin isimlerini başa yazıyıyorlar gereksiz bir hype oluşuyor sonra alım yapan insanlar oluyor. Varsa airdrop bounty vs bişey katılınır alım yapılmaz.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: