Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:27:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin tavsiyesi verecek olanlar...  (Read 337 times)
bitfinance (OP)
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 04:41:06 PM

arkadaşlar binance ve kucoin borsalarında işlem gören tokenlere yaklaşık 5000 usd civarı yatırım yapmayı düşünüyorum. fiyatı nispeten düsük ve ilerisi için gelecek vaateden tokenler hangileridir. bir portfoy oluşturacağım. orta - uzun vadeli cüzdana atıp al sat yapmadan bekleyeceğim. ayrıca beğendiğiniz icolar varsa tavsiye verebilirsiniz. teşekkürler.
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
February 25, 2018, 04:52:32 PM

tavsiyeden daha çok kendiniz araştırma yaparsanız daha iyi olur.bu bölümde yeterince tavsiyeler ile ilgili başlıklar mevcut. benim söylediğim coin yada tokeni başkası kötüleyebilir bende başkasının söylediğini kötüleyebilirim bu durum sizin kafa karışıklığına sebep olur.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
February 25, 2018, 04:53:02 PM

Uzun vadeli yatırım olarak düşünebileceğin ICO tavsiyelerim:

Peculium (2. tur)
Sapien
Docademic
Skyllz
Equi

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 25, 2018, 04:56:29 PM

SPF, NEO, VEN arastır baska coinlere gerek kalmayacak.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 04:58:41 PM

Qlink, 0x tavsiyemdir
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 25, 2018, 05:08:05 PM

0x ve bcpt alabilirsin . Bcpt ' nin tahmini 5 $ civarı bir fiyatlandırmaya geleceğini umud ediyorum . Şu an için alım 1 $ civarı ..

0x ise biraz daha zaman isteyen bir proje .
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 25, 2018, 05:09:46 PM

Peculium (2. tur)
Sapien
Docademic
Skyllz
Equi
Hocam arkadaş yeni başlamış belli, gidip ico tavsiyesi verilmemeli bence. İcolar paranın en kolay kaybedilebileceği ve de aynı zamanda en rahat kazanılabileceği yerdir, yeni başlayan birinin bukadar riskli bişeye girmemesi gerekir. Ben kendim sadece btc ve eth aldım ilk bir ay hiçbişey almamıştım, sonrasında piyasayı iyice anladıktan sonra fiyatlarını beklediğim projeler düştüklerinde girdim. Şuan sayacağım projeleri kendiniz de araştırın, şuan alım için kötü seviyede olmayan coinleri yazacağım, kimisi çok arttığı için artık önermiyorum, bir diğer önerim de localde yüzlerce waves alan kişi var ben de almıştım ilk girdiğimde, sakın waves yazanlara uyup waves alma:)

Araştırılmasını önerebileceğim 1 yıl sonrasına göre şuan çok ucuz sayılabilecek projeler : INS, neblio, bcpt(bugün biraz pump yedi düşünce 8k sats civarından alınabilir 0.8 dolar civarı) , neo, stratis, bnb. Son üçü sağlamlardır sepetimin %60ı bunlar, geri kalan da diğerlerine böldüm.

Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
February 25, 2018, 06:21:24 PM

Az riskli olan neo sepette olsun öncelikle. Yanına da ven,vtc,komodo alınırsa iyi bir sepet olur. Tek bir coine yatırım yapmamanı öneririm.

hlk251
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
February 25, 2018, 06:37:04 PM

Az riskli olan neo sepette olsun öncelikle. Yanına da ven,vtc,komodo alınırsa iyi bir sepet olur. Tek bir coine yatırım yapmamanı öneririm.

NEO çok görmeye başladım bir inceleyeceğim birazdan
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 25, 2018, 06:40:08 PM

Bu piyasada ne olacağını hiç kestiremiyorsunuz.Adet miktarı az olan coinlerin başarı oranı genelde daha yüksek.Proje bazlı araştırma yapıp hangi projeler daha başarılı şeklinde bir araştırma yaparsanız daha başarılı olursunuz yatırım konusunda.Gelecek vaat eden coinler ve sektörleri incelemeniz lazım.Bilinçli yatırım şart.Bir pump da elinize verip bir dumpta gömüyor piyasa.O yüzden aşırı yükselmiş coinlerden mümkün olduğunca uzak durmak lazım.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
February 26, 2018, 12:25:21 AM

Peculium (2. tur)
Sapien
Docademic
Skyllz
Equi
Hocam arkadaş yeni başlamış belli, gidip ico tavsiyesi verilmemeli bence. İcolar paranın en kolay kaybedilebileceği ve de aynı zamanda en rahat kazanılabileceği yerdir, yeni başlayan birinin bukadar riskli bişeye girmemesi gerekir. Ben kendim sadece btc ve eth aldım ilk bir ay hiçbişey almamıştım, sonrasında piyasayı iyice anladıktan sonra fiyatlarını beklediğim projeler düştüklerinde girdim. Şuan sayacağım projeleri kendiniz de araştırın, şuan alım için kötü seviyede olmayan coinleri yazacağım, kimisi çok arttığı için artık önermiyorum, bir diğer önerim de localde yüzlerce waves alan kişi var ben de almıştım ilk girdiğimde, sakın waves yazanlara uyup waves alma:)

Araştırılmasını önerebileceğim 1 yıl sonrasına göre şuan çok ucuz sayılabilecek projeler : INS, neblio, bcpt(bugün biraz pump yedi düşünce 8k sats civarından alınabilir 0.8 dolar civarı) , neo, stratis, bnb. Son üçü sağlamlardır sepetimin %60ı bunlar, geri kalan da diğerlerine böldüm.

Bro adam kendisi ICO ne tavsiye edersiniz diye soruyor ona yönelik yazıyoruz Smiley

NEO, BNB çok doğru seçimler. INS de güzel yerlere gelebilir son düşüşte baya ucuzladı neredeyse ICO seviyesine gelecek düşünülebilir

batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 26, 2018, 12:30:20 AM

Bu piyasada kimse coin tavsiyesi vermiyor veremiyor, Sanirim iki blockhalving donemi arasindaki duraklama donemine girdik iki ileri 1 geri gidip gelecez, 2 sene sonra tekrar yukselmeye devam ederiz ve yukselis bu senekinin %70i kadar olur, yani gayet yeterli hayvan gibi bi yukselis Cheesy

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Koray55
Member
**

Activity: 236
Merit: 75

View Profile
February 26, 2018, 01:40:22 AM

1 haftada gördüğüm kaçıncı altcoin tavsiye /yatırım konusu bu. 2 yıldır uzun bir süredir forumu takip ediyorum son 1 aydaki kadar kirlenmeye şahit olmamıştım.

Abicim cevap yazmayın su benzer konulara lutfen.

Lutfen arayın arama özürlü konu sahibi arkadaşlarımız

Forumumuzu temiz tutalım.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 26, 2018, 04:48:45 AM

Düşük olacak altcoin istemişsin yoksa monero falan önerecektim. Bence oax iyi olabilir binance'daki en düşüklerden yaz başı patlayabilir.
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
February 26, 2018, 06:04:57 AM

ada , poe , icx şuanki fiyatları nerden baksan %50 indirimli 1-2 ay önceye göre. arastırmanda fayda var orta vadeli iyi getirir. YTD

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 26, 2018, 06:24:29 AM

NEO, PIVX, INS, ICX güzel coinlerdir, araştırma yaptıktan sonra yatırım yapabilirsin.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 26, 2018, 06:26:05 AM

Arkadaşımıza katılıyorum bende. Altcoin tavsiyesi başlığı adı altında zilyon tane başlık varken neden hala yeni başlıklar açılıyor anlayabilmiş değilim.
sizin özelinizde size destek olunacak sanıyorsanız yeri burası değil
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 06:39:33 AM

Ben yeni acılacak ve borsaya bile girmemiş bir kaç coine girdim bana göre alınasaı coinlewrin başında bunlar gelecek o niyetle aldım biri deex diğeri de posw  (deex daha ico ama posw crpyopiada var )bunların piyasalar düzelince 6 ay bilemedin 1 yıl x50 yapacağını düşünüyorum minimum.

rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 26, 2018, 06:48:23 AM

Neo qlm ve eng tavsiye olarak söyleyebileceğim 3 coin ismi ama daha da önemlisi sabırlı olmak . Herkes kendi yol haritasını çizmeli ve hedeflerini belirlemeli koin seçmek işin en kolay kısmı
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 26, 2018, 07:24:26 AM

Lumens (XLM) alabilirsin . Eğer ki vaktin uzunsa IBM ' in tamamen devreye girmesiyle şahlanacak bir token . Halen net bir gelişme çıkmadı sanırım çalışmaları devam ediyor.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: