Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:09:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2017 vs 2018  (Read 341 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 26, 2018, 12:01:55 AM

Yerden uzaya yükselen bir füze gibi.. en tepe noktasında bile insanın satası gelmiyor Smiley durmak bilmiyor hep artıyor hep artıyor. yeşilmi yeşil koca bir sene. herkesin aklında zengin olma hayalleri bitcoin 20 yi devirirse 30 40 50 diye gider artık.. bütün dünyada popületiresi hat safada özellikle ülkemizde öyle takep varki fiyatı globale göre 10.000 lira üstünde seyrediyor..

2018 den beklenti büyük, çoğu kişiye göre 2018 bitcoinin yılı olucak.. kimse ne olduğunu anlamadan bir hafta içinde %50 düşüyor ama herkes bunun bir düzeltme olduğunda hemfikir.. kötü haber vs yok %50 düşüşten sonra bile 2. haftasında bitcoin 70.000 liranın üzerinde yerli borsalarda. bitcoin sinsi sinsi düşerken herkesin aklı altcoinlerde o sıra.. hacimleri çok ufak olan altcoinleri bir bir pumplıyorlar bir yandan da bitcoini kademeli olarak düşürüyorlar.. bütün ilgi altcoinlere çekiliyor panik ortamı yok istedikleri gibi. sinsice hareket ediyorlar herkes altcoinlerdeyken, bitcoinleri arttırmanın derdindeyken bitcoin kademe kademe düşüyor düşüyor ama kimse bu durumu pek umursuyor gibi değil. kafalar altlarda taaki altlarda bir bir düşüşe başlayınca bitcoindeki korkunç tabloyla yüzyüze kalıyoruz ama iş işten geçiyor..
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 26, 2018, 08:48:04 AM

2018in basindayiz bence zorun yok. Fiyati oldukca zorlayan balinalar var bence. Cok buyuk bir direnc var cunku rahat cikamiyor resmen. Ne kadar asagi cekebilirlerse cekecekler ve sonra yukselis baslayacaktir. Bitis degil yeniden yukselis olacak 2018 de. Cunku herkesin soyledigi gibi bu yil bitcoin yili olacak ve kimse bunun onunde duramayacak. En gec haziran temmuz ayina kadar baslar toparlanma sureci.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:37:46 AM

Aralık 8 den bu zamana kadar piyasayı muhteşem özetlemişsin , herkesin bildiği fakat telaffuz edemediği yazıya dökemediği gerçekleri bir bir yazmışsın ,aylardır forumu takip ediyorum belki binlerce konu yorum okudum hiç biri bu kadar gerçekçi ve doğru değildi.Tebrik ederim
piyasa beklentilerin dışında hareket ediyor.Bu kripto piyasası sadece algoritmalardan oluşmuyor, bu piyasada yapay zeka ile hareket ediyor.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
February 26, 2018, 09:56:50 AM

2017 -2018 arasında bana göre beklentilerin dışında çok şeyler olacak , güzel bir rapor yazmışsın ,dediklerinin hepsi doğru, kripto piyasası bizleri resmen uyuttu ,şu an öyle bir hale geldik ki , ne alacak nede satacak durumdayız.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 26, 2018, 10:22:38 AM

umursasak ne olacak umursamasak ne olacak. yaptık yatırmımızı en az 3 yıl hodl. anlık yükseliş artışları umursayıp kafaya taksan bu piyasada en fazla kafayı yersin.
al unut bu piyasanın ana fikri ama kazanırsın ama batarsın.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 10:28:47 AM

Özellikle son dönemi çok iyi özetlemişsin ,kripto piyasası biz ne plan yaparsak yapalım ne düşünürsek düşünelim çoğunluğun düşüncesinin ve planının dışında gerçekleşiyor her şey.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 26, 2018, 01:18:54 PM

Ben sakin bir insanım her yükselişin bir düşüşü olur mantığındayım ve her düşüşünde bir artışı olacaktır benimde ufak yatırımım var ve zararda gözüküyorum ama şunu unutmamak lazım satmadığınız sürece zararda değilsiniz.

kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 26, 2018, 01:32:10 PM

Daha 2018’in başındayız ve 10 bin dolar seviyelerinde olması bitcoinin gayet iyi bence. İlerleyen dönemlerde daha da artacağını düşündüğüm için şuan fikrim bu şekilde.
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 26, 2018, 03:26:51 PM

2018 in başındayız ama daha doğru düzgün kötü haber olmamasına rağmen 20.binden 6 bin USD ye düştü ve hala kendisini toparlayamadi. Gelecek ne gösterir bilemeyiz ama benim aşırı bir beklentim yok
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
February 26, 2018, 05:08:09 PM

Epey bir süre durağan kaldık artık tekrar zirvelere tırmanma zamanı yaklaşıyor. Bitcoin hepimizi güldürmeye kaldığı yerden devam edecek.
Berr_JWick
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
February 26, 2018, 05:48:00 PM

bu sene toplam hacmin  %5 ile 10 hacmiyle btc alış satış işlemleri olmakta şu anda ve unutulan btc varsa meydana cıkmasını ıstedıler yakında hacmının fazlası ıle oynamalar başladıgında otomatıkman yukarı dukarı hareket gelecektır.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 26, 2018, 07:10:32 PM

Daha önceki yıllardaki artış grafikleri umarım bu sene de devam eder. Geçmiş, geleceğin aynasıdır cümlesinin yaşam bulmasını istiyorum  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 26, 2018, 07:38:02 PM

Bitcoin blokzincir teknolojisinin ilk örneğiyken ve tüm dünya blokzincire bu kadar ilgi duyarken onca spekulasyon çalişmasina rağmen Bitcoin dimdik ayakta kalabilmişse bilki Bitcoin'in arkasindaki plan tikirinda işliyordur.
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 26, 2018, 07:45:13 PM

2017 gerçekten inanılmaz bir seneydi bence bitcoin için. Hem yükselme oranı hem de yaygınlaşma oranı açısından altın bir dönem yaşadı.
2018in de 2017 yi aratmayacağını düşünüyorum ve umuyorum Cheesy

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
February 26, 2018, 08:39:29 PM

Siz yinede bitcoine çok güvenmeyin. Düştükten sonra bir bakmışsınız ethereum markette 1. oluvermiş. Sonrası işte kimse tutamaz etheri. Bitcoin de 2. olarak takılır artık. Bu sene bitcoin yılı falan olmayacak kendinizi kandırmayın 2 ayda 2k lık btc 20k oluverdi. Amaçsızca sadece forklardan nasibini almak isteyen cahiller yüzünden. Altcoin yatırımcıları inanılmaz zararlar aldı. Sonra ne oldu forkculara ->  forkdan gelecek 1000 doları almak için elinde tuttuğu bitcoin %50 çakılıverdi. Sanal para dünyasında hiç bir coinin fanlığını yapmayın size tavsiye

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 26, 2018, 09:01:01 PM

2018 bence btc nin yılı olmayacak.İnişli çıkışlı bir seyir bekliyorum.Hatta 2017 nin karları realize olacağı için btc 5k altına bile düşebilir.Bence bir dahaki balon 2019 sonu 2020 gibi olacak.O zamana kadar btc de kademeli geri çekiliş bekliyorum.2020 de yarılanma mevzusuna artış başlayabilir bu seneki gibi.
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 26, 2018, 09:04:39 PM

2017 sonları 2018 başı olarak bakınca baya kötü gibi görünse de 2017 başı 2018 başı olarak bakınca 1000$ dan 14.000$ a çıkış görünüyor. 2018 sonunda yine böyle iyi bir tablo ile karşılaşacağız bence. Tabi yaz sonuna doğru en tepeden bitcoin alıp sene sonunda zarara uğrarsanız yapacak bir şey yok o zaman 2019 ortalarını bekleyeceksiniz.

hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 26, 2018, 09:42:00 PM

2017 bitcoin için çok sessiz bir dönemdi. 2018 ile birlikte ciddi derecede gündeme oturdu ve insanlar tarafından ciddi derece taninmaya başladı. Şirketlerin de desteğini alırsa bu yıl güzel şeyler olabilir
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
February 26, 2018, 09:50:22 PM

2017 gerçekten altından bir seneydi piyasa için, Bazen üzülüyorum hiç iyi değerlendiremedik btc 3,5'tan 6'ya çıkınca sattık 19'u bekliyemedik. Bence bu sene bunları çok göremeyeceğiz sonuçta büyümüş bir şey, bu sene artışlar daha az yaşanacaktır diye düşünüyorum.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
February 26, 2018, 11:24:25 PM

2017 yılında piyasayı tecrübe ettim. Eğer 2016 yılında tecrübe etsem ve 2017 yılında biligili olsaydım bambaşka olurdu heralde. Ancak 2017 biraz ezberde bozmuş yinede kesin çoşardım diyemem :d
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: