Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:09:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum'a eşik atlatacak teknoloji yakında geliyor  (Read 464 times)
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 28, 2018, 09:59:04 PM

Kriptopara piyasasında Vitalik kadar çalışan biri olduğunu düşünmüyorum çoğu yan gelip yatıyor ve aslında üç ayda bitirebilecekleri yenilikleri 3 yıla yayıyor.. Kimisi ise hiç yapamayacakları kadar büyük şeyler sallıyor ve yol haritasını 5 senelik yapıyor.. 5 seneye kim öle kim kala.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
February 28, 2018, 11:17:24 PM

ölçeklendirmeyi sonuçlandırsınlar bakalım ortaya çıkana göre bir süre başka bir coine ihtiyaç kalmaz sanırım
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 11:30:27 PM

Buterinin yeni ölçeklendirme teknolojisi shardingi test edeceği bir süredir biliniyordu zaten. Twete muhtemelen Ethereum fiyatını manipüle etmemek maksadıyla silmiştir. Buterin ve Ethereum ekibi genel tavır olarak yeni projelerini gerçekleştirmeye yakın olduklarında açıklıyorlar. Ethereumla ilgili çok fazla gelişme var, yakın gelecekte bunların gerçekleşeceğinden eminim.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 07:56:57 AM

güzel gelişme.ben ethereum'un ileride bitcoinle eş değerde tutulacağını düşünüyorum.tıpkı dolar ve euro gibi.kripto paranın top 2'si olacaklar..
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
March 01, 2018, 08:07:39 AM

Teknoloji ile iç içe olmak, teknolojiye ayak uydurmak yapılması gereken bir şey. Ethereum da buna uyum sağlamak için bir hamle yapmış ve kendi açısından olumlu olacaktır bu değerini de arttıracaktır
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
March 01, 2018, 09:09:23 AM

neden ethereum bu kadar değerli olduğu anlaşılıyor.durmadan geliştirmeye devam ediyorlar.çok güveniyorum.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 10:06:06 AM

test aşaması bitsin uygulamaya geçildiği zaman bakalım fiyata nasıl yansıyacak. ether, her geçen gün bitcoine bir adım daha yaklaşıyor. önü açık ve asıl istediğim şu malum 10 ether = 1 bitcoin denkleminin iyice azalması. Vitalik ile ether daha güçlü olmasına karşın piyasayı manipüle edebilecek sayısız kararlar alan devletlerin baltalamasını da unutmamak lazım.
Ama ethereum adedi daha fazla arada 10 kat ondan dolayi fark var bitcoinle ethereum ayni miktarda olsaydi fiyatlari esitlenmis olurdu. Ethereumun adet olarak bitcoinden 10 kat fazla olmasi onu daha bagimsiz yapiyor. Eger ethereum 10.000$ olursa bu bitcoinin 100.000$ olmasi denktir.
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
March 01, 2018, 10:13:38 AM

Ethereum teknolojiyi daha çok merkezine yerleştirmiş bir kripto. Kendini sürekli olarak güncellemesinden bunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Yakın bir zaman sonra Bitcoin'e yaklaşacak, teknolojisi ile tüm kriptolara örnek olacaktır diye düşünüyorum. Bu işte değişim, yenilik ve ilk olmak son derece önemli bir olay.

If you like it, you can give Merit!
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
March 01, 2018, 10:48:31 AM

Diger kripto paralar arasinda bitcoine en yakin olan coin eth bence. Guzel sicramalar yapacak bir coin.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 01, 2018, 11:42:59 AM

Vitalik ETH'yi ve blockchain teknolojisini üst basamaklara taşımak için fazlasıyla uğraşıyor. Marketcap olarak geçmesi bence çok kalay değil. BTC hangi yöne giderse bütün piyasa onun peşinden gitmeye devam ediyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
March 01, 2018, 12:02:51 PM

ethereum zaten rustunu ispatlamis durumda ama bu tip yenilikler daha da artirir ethere olan ilgiyi. vitalik bir gun ölse ethereuma ne olur acaba diye dusunmuyor da degilim. bu adamin hic olmemesi lazim.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
March 01, 2018, 12:03:27 PM

Ether zaten bir canavar ve  zaten üst sıralarda. Doğru hamlelerle Ether ileride 1 numara olacağını düşünüyorum.
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 01, 2018, 01:43:06 PM

ethereum candır.bitcoin 1 ethereum 2.gelişmeleri heyecanla bekliyoruz.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
March 01, 2018, 02:11:59 PM

Ethereum dur durak bilmeden yoluna devam ediyor. Bu istikrar ve azim sürdükçe değerlenmeye devam edecek. Herkesin elinde bulunmalı...

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
mahmure
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
March 01, 2018, 02:34:41 PM

Ethereum kendini sürekli geliştirerek ilerliyor. Bu durum onu daha güvenilir yapıyor. Bitcoin sadece bir para birimi olmasından dolayı insanlarda bir soru işareti oluşturuyor. Ama ethereum öyle değil arkasında bir teknoloji var ve geliştirmeye devam ediyor.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 01, 2018, 02:42:37 PM

Ben bu Ethereum'u anlamıyorum, ulan olumlu haber çıkar düşer, olumsuz haber çıkar yine düşer. Bitcoin 6K'ya düştüğünde çivi gibi çakılıp kalmıştı şimdi güzel haberler çıksa bile düşüyor. Anlamıyorum nasıl bir iştir.

Benim de anlamadıgım bir olay bu. Demekki hala bitcoine bi şekilde bağımlı yada insanlar oyle düsünüyoki bitcoinle beraber yukseliyor veya cıkıyor.
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
March 01, 2018, 03:05:49 PM

Ben bu Ethereum'u anlamıyorum, ulan olumlu haber çıkar düşer, olumsuz haber çıkar yine düşer. Bitcoin 6K'ya düştüğünde çivi gibi çakılıp kalmıştı şimdi güzel haberler çıksa bile düşüyor. Anlamıyorum nasıl bir iştir.

Benim de anlamadıgım bir olay bu. Demekki hala bitcoine bi şekilde bağımlı yada insanlar oyle düsünüyoki bitcoinle beraber yukseliyor veya cıkıyor.

Ethereum'un işlem hacmine bakarsanız, ağırlık olarak ETH/BTC üzerinden işlem gördüğü için Bitcoin fiyatından bağımsız hareket etmesi zor.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 01, 2018, 03:30:43 PM

Ethereum'un işlem hacmine bakarsanız, ağırlık olarak ETH/BTC üzerinden işlem gördüğü için Bitcoin fiyatından bağımsız hareket etmesi zor.

Ağırlık olarak oyle ama 2 ay once bitcoin, ethereumun nerdeyse 20 katına kadar çıkmıştı. Dediğine göre her zaman aralarında 10 da 1 oranı olması lazım.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
March 01, 2018, 03:40:52 PM

Ethereum için güzel bir gelişme. Umarım en kısa sürede atlar artık şu eşiği..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 01, 2018, 03:43:07 PM

Bu haberin ethereumun değerini olumlu etkilemesi gerekiyorken henüz artı bir hareket olmadı. Bitcoin ile ilgili en ufak olumlu bir haber btcyi yukarı yönlendiriyordu. Eth de niye böyle bir şey olmuyor? Angry

[/center]
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: