Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:57:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Nucleus Vision [NCASH]  (Read 2634 times)
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 14, 2018, 08:31:38 PM

ncash için coin of the year diyen bir arkadaşım var tabiiki yatırım tavsiyesi değil bu söylediğim. yıl sonunda bu posta dönüp bakıcam. gerçekten coin of the year mı olmuş.

HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
March 14, 2018, 08:57:57 PM

Biraz alıp kenara attım ne olur ne olmaz diye. Baktığın zaman bütün coinler ico fiyatlarının çok üstündeler bu da belki o seviyelere gelirse güldürür
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 10:00:17 PM

Ncash bence ileride çok ama çok iyi seviyelere gelecektir, bunun zaten sinyallerini alan aldı. kendini belli etti yani bu koin,
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 14, 2018, 11:23:42 PM

ncash uzun hodl luk bir token bekleyebilen iyi kazanır. bu yavsaklar airdroptan bana niye yollamadılar bu tokeni herkese gitmiş
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
March 15, 2018, 12:33:20 AM

Bu proje Binance borsasında işe başlayarak pek çoğumuzu peşine taktı, projenin çalışmasında uzun zaman harcanması ve işin içinde Harward Üniversitesi de olunca cazibesi yüksek, alım yaptım bu da diğerlerinin yanında dursun bakalım.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 15, 2018, 02:35:54 AM

Binance, kripto para piyasaları için bir katalizör haline geldi resmen. Kimyasal bir reaksiyonun katalizör sayesinde hızlanması gibi, Binance listelediği coin/token'in tanınırlığını ve yükselişini hızlandırıyor.

Önemli olan bundan sonraki performansı olacak tabii ki. Takımın elinde güzel bir fırsat ve ilgi var. Bu ilgiyi olumlu yönde değerlendirip, marketing ve pr açısından iyi değerlendirirlerse çok daha iyi yerlere gelebilirler. Ama nasılsa ilgi görüyoruz tarzı bir rehavet durumunda, yatırımcıları için tehlike çanları çalmaya başlar. Nasıl bir yol izleyeceklerini merak ediyorum açıkçası. Süreci takip etmeye çalışıcam.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
March 15, 2018, 07:06:11 AM

Bir çok kişinin elinde kaldı.Almak için acele etmemek lazım.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
March 15, 2018, 12:05:42 PM

Piyasa düzgün olsa şimdiye 20 x yapacak potansiyeli vardı.Piyasanın kötü olduğu zamanda bile talep var bu çok iyi.Şöyle bir baktığımızda bütün marketcapta benim gelecek gördüğüm ve begendiğim 3 projeden birisi Ncash.Nice dandik coinlerin nerelere kadar yükselebildiğini gördük.Ncash 4-5 ay sonra insanı ihya edecek bir potansiyel.Ancak çürük elmaların düşmesi için ağacı çok sallarlar..şimdiden bu göze almak gerekiyor.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 15, 2018, 03:19:43 PM

Piyasanın böylesine zor olduğu bir dönemde bile durmadan hamle yapan ve çok büyük hacme ulaşan ncashin bir yatırımcısı olarak ben de nchash de olmaktan memnunum. beklentim büyük.
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 15, 2018, 03:41:09 PM

dusmesini bekledikce artmayi basariyor namussuz. boyle bi piyasada nasil boyle bi artis yapiyor hala anlamiyorum. dusmesi gerekiyor bence.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 17, 2018, 04:43:43 AM

Bu kadar primleneceğini tahmin etmemiştim doğrusu fakat Binance'nin adı bile yetti, işi bilenler için al satta iyi kazandırdı, ben uzun vadeli bir parça satın aldım, daha düşerse kısmet bekleteceğim nasılsa.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 17, 2018, 10:32:34 AM

Alım zamanı ve fiyat aralığı ile ilgili yorumlayacak var mı? Bu aralar en çok duyduğum projelerin başında gelmesine rağmen kimse risk alıp fiyat aralığı falan yazamıyor gördüğüm kadarıyla Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 10:34:51 AM

Ben herkesin konuştuğu projelerde dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum, projeler mükemmel olabilir ama böyle kötü bi piyasada 4-5 kat yapmış bir proje birden yarıya inse ki 220 satslara geldi, normal karşılarım. Iconun çok çok altında olan bisürü proje var, onlardan yana şansımı kullanıyorum fiyat inerse belki düşünürüm nucleusu da, tek güzel proje nucleus değil sonuçta.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 17, 2018, 12:06:23 PM

altcoin rookie sayesinde bu coinde bi kac defa al sat yaptim. bu piyasada bile cok fena kazanclar sagladi bana. normal bi piyasada ucar gider. demedi demeyin.

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
March 18, 2018, 02:03:46 PM

Ben herkesin konuştuğu projelerde dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum, projeler mükemmel olabilir ama böyle kötü bi piyasada 4-5 kat yapmış bir proje birden yarıya inse ki 220 satslara geldi, normal karşılarım. Iconun çok çok altında olan bisürü proje var, onlardan yana şansımı kullanıyorum fiyat inerse belki düşünürüm nucleusu da, tek güzel proje nucleus değil sonuçta.

Ben tam tersi düşünüyorum; malesef kripto piyasası hype ve spekulasyon ile yükselen bir yer bunu iota, trx, xrp vs gibi onalrca projede gördük ayı piyasasında bu kadar etkili bir giriş  yapan bir proje boğa piyasasında yükselmesini öngörmek gayet doğal şu anda tüm yatırımlarım kar noktasının uzağında olduğu için geçemiyorum ancak imkanım olsa bir miktar ncash almayı düşünürdüm.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 18, 2018, 02:06:47 PM

Tron gibi örnekler vermişsiniz de nerden girip nerden çıkacağını bilmezsen büyük zararla elinde aylarca tronu satmak için beklerdin, ncash de öyle bence büyük karlar edilecek ama sonrasında çok büyük bir düşüş de yaşıcak, hiçbir proje uzun süre 10-20 kat yukarıda kalmayı beceremez kolay kolay kısa vadede, uzun vadede artış devam edicektir ama.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 18, 2018, 02:10:24 PM

Tron gibi örnekler vermişsiniz de nerden girip nerden çıkacağını bilmezsen büyük zararla elinde aylarca tronu satmak için beklerdin, ncash de öyle bence büyük karlar edilecek ama sonrasında çok büyük bir düşüş de yaşıcak, hiçbir proje uzun süre 10-20 kat yukarıda kalmayı beceremez kolay kolay kısa vadede, uzun vadede artış devam edicektir ama.

Kardeşim hatalısın bak bu trondan daha sorunlu bir token ya ico fiyatı bonuslu olarak 80 sats olan bir şeyden ne bekliyorsun acaba çok merak ediyorum.Bu yüzden fazla güvenmeyin ncashe
Kriptomanka
Member
**

Activity: 490
Merit: 11

View Profile
March 22, 2018, 07:05:00 PM

Nucleus Vision Ekibe ve Ncashe güveniyorum, şu çalkantılı dönemde bile al sat yaparak birazda yüzümüz güldürdü. Fiyatın değerinden çok fazla düşük olduğunu düşünuyorum, belirli miktarı hold yaparak, diğer miktar ile al sata devam.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 22, 2018, 07:27:39 PM

Ben yatırım yapmayı düşünmüyorum nucleusa, çok aşırı pahalı geliyor bana, kazandıracağı büyük miktarı insanlara kazandırdığını düşünüyorum ve fiyatını az çok bulmaya başladı gibi, çok düşen projeler var onlara girmek daha az riskli bence.
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
March 22, 2018, 07:52:52 PM

bence bi elinde bulunduranların cüzdan adreslerine bakın derim %90 nı suan 10 adreste ve bu adreslerin kendi aralarındaki azalıp artışları sırasında ncash 2x yaptı tabiki proje güzel gözüküyor ama bu denli elinde %90 bulunduran hesapların sayısının az olması hüsarana uğratabilir inşallah bir başka trx vakası olmaz

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: