Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:45:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: POSW ile ilgili sık sorulan sorulara cevaplar  (Read 702 times)
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 11, 2018, 09:33:20 AM

bilgiler için teşekkürler.bir arkadaşım aldım ve ledgerda tutuyorum . kısa süre sonra livecoine gönderip swap işlemini de hallettikten sonra geriye hodl dan başka bir şey kalmıyor Smiley
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
March 11, 2018, 10:50:24 AM

bilgiler için teşekkürler.bir arkadaşım aldım ve ledgerda tutuyorum . kısa süre sonra livecoine gönderip swap işlemini de hallettikten sonra geriye hodl dan başka bir şey kalmıyor Smiley
Eğer mastetnode yapacaksan 28 mart son
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 11, 2018, 11:28:51 AM

Dostlar selam, bende posw leri livecoine çektim swap gerçekleşti lakin malumunuz withdraw Hale’n açılmadı. Sorum şu: Ledger’de tutuyorum tüm coinleri. Swap sonrası ledgere çekebilecek miyiz? Malum ledger sayfasında Hale’n posw logosu ve ismi gözüküo
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 01:12:28 PM

Dostlar selam, bende posw leri livecoine çektim swap gerçekleşti lakin malumunuz withdraw Hale’n açılmadı. Sorum şu: Ledger’de tutuyorum tüm coinleri. Swap sonrası ledgere çekebilecek miyiz? Malum ledger sayfasında Hale’n posw logosu ve ismi gözüküo
Daha ledger kısmını yapmadılar diye biliyorum. Yani windows ve linux walletleri açtılar
hasan13517
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
March 24, 2018, 01:18:50 PM

- PosWallet = XSN Coin Değişimi (Swap) 1 Mart 2018 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında LiveCoin borsasında gerçekleşek.

- Değişim yapılması zorunludur ve elinizdeki tüm PosW coinleri açtığınız ve koruma altına (2FA) aldığınız LiveCoin hesabınıza göndererek en geç 31 Mayıs tarihine kadar değişimi yapmanız gerekmektedir.

- LiveCoin adresinden başka HİÇ BİR YERDE (Ledger Nano S de dahil) değişim olmayacaktır. "Ledger Nano S'de bekletin otomatik değişir" gibi tavsiyelere uymayınız.

- Değişim için sadece coinleri borsadaki hesabınıza göndermeniz yeterlidir. Değişim otomatik gerçekleşecek. Sizin ayrıca al-sat yapmanıza gerek olmayacak.

- XSN websitesi ve XSN Wallet 1 Mart veya takip eden bir kaç gün içerisinde aktif hale getirilip duyurulacak. Böylece coinlerinizi borsada tutmak zorunda kalmayacaksınız.

-Değişimin ardından size XSN coinlerinizi çekmeniz için bir engel koyulmayacak. Dilediğinizde çekebileceksinizi.

-IP Başına 1 adet MasterNode kurabilirisiniz. Kendi Ip adresinizi ve bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız VPS kiralayabilirsiniz. (Gerekli önerilerde bulunulacaktır. Rehber oluşturulacaktır. Fakat "şunu alın" şeklinde bir tavsiyede bulunulmayacaktır.)

-Yeni/farklı bilgiler gelmesi durumunda tekrar duyurulacaktır.

Hocam şu adrese göndereceğiz değilmi. https://www.livecoin.net/tr/trade/index

Ayrıca posw deposit adresinemi yoksa xsn adresinemi göndereceğiz. 28 mart son diyorlar swap işleminin bitmesi için.
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 24, 2018, 01:24:55 PM

- PosWallet = XSN Coin Değişimi (Swap) 1 Mart 2018 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında LiveCoin borsasında gerçekleşek.

- Değişim yapılması zorunludur ve elinizdeki tüm PosW coinleri açtığınız ve koruma altına (2FA) aldığınız LiveCoin hesabınıza göndererek en geç 31 Mayıs tarihine kadar değişimi yapmanız gerekmektedir.

- LiveCoin adresinden başka HİÇ BİR YERDE (Ledger Nano S de dahil) değişim olmayacaktır. "Ledger Nano S'de bekletin otomatik değişir" gibi tavsiyelere uymayınız.

- Değişim için sadece coinleri borsadaki hesabınıza göndermeniz yeterlidir. Değişim otomatik gerçekleşecek. Sizin ayrıca al-sat yapmanıza gerek olmayacak.

- XSN websitesi ve XSN Wallet 1 Mart veya takip eden bir kaç gün içerisinde aktif hale getirilip duyurulacak. Böylece coinlerinizi borsada tutmak zorunda kalmayacaksınız.

-Değişimin ardından size XSN coinlerinizi çekmeniz için bir engel koyulmayacak. Dilediğinizde çekebileceksinizi.

-IP Başına 1 adet MasterNode kurabilirisiniz. Kendi Ip adresinizi ve bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız VPS kiralayabilirsiniz. (Gerekli önerilerde bulunulacaktır. Rehber oluşturulacaktır. Fakat "şunu alın" şeklinde bir tavsiyede bulunulmayacaktır.)

Ayrıca posw deposit adresinemi yoksa xsn adresinemi göndereceğiz. 28 mart son diyorlar swap işleminin bitmesi için.
Livecoin’e boşuna yollamayın orada swap Sona Erdi...
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 24, 2018, 08:49:31 PM

Livecoin’e boşuna yollamayın orada swap Sona Erdi...

Hocam 28 marta kadar süresi var diye biliyorum siz nereden çıkardınız bunu ? kaynak gösterirseniz sevinirim.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 24, 2018, 10:44:59 PM

baktığınız zaman konu faydalı bilgiler içeriyor, bu açıdan elinize sağlık diyorum, posw hakkında biraz daha araştırmaya ihtiyacım var benim
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
March 25, 2018, 06:40:26 PM

baktığınız zaman konu faydalı bilgiler içeriyor, bu açıdan elinize sağlık diyorum, posw hakkında biraz daha araştırmaya ihtiyacım var benim
Tabiki araştırarak daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 08:13:10 PM

Posw yeni adıyla (xsn) StakeNet dediklerinin yarısını yapsın zaten ilk 30'un içinde. Sadece takımlarını biraz geliştirmeleri gerekiyor.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
kimikosMes
Member
**

Activity: 65

View Profile WWW
March 25, 2018, 08:24:36 PM

POSWden beklenti çok büyük, yol haritalarına göre çalışarak sözlerini yerine getirirlerse bu coini tutanlar yaşayacak, ben de ucuzdan 1.000 tane attım kenara  bakalım ileride neler olacak.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
March 25, 2018, 09:04:04 PM

POSWden beklenti çok büyük, yol haritalarına göre çalışarak sözlerini yerine getirirlerse bu coini tutanlar yaşayacak, ben de ucuzdan 1.000 tane attım kenara  bakalım ileride neler olacak.

İleride fiyatı yükselecek o belli ama. Şu masternode olayını yaparlarsa DASH gibi olur.
Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 25, 2018, 09:25:19 PM

Hocam ellerinize yüreğinize sağlık. Gayet faydalı bilgilerden oluşan iyi bir çalışma olmuş diye düşünüyorum
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
March 26, 2018, 11:48:33 AM

Hocam ellerinize yüreğinize sağlık. Gayet faydalı bilgilerden oluşan iyi bir çalışma olmuş diye düşünüyorum

Rica ederim.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
March 27, 2018, 06:54:33 AM

ben açıkçası POSW kullanmayı pek mantıklı görmüyorum, zira POSW tokenler çok oynak oluyor ne yapacağı belli olmuyor bu tokenların %5 kar edecez diye evdeki sermayeden oluyoruz
financialgoal
Member
**

Activity: 140

View Profile
March 27, 2018, 02:40:26 PM

bende posw tokenler konusunda kararsızım
Ruzgar35
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
April 12, 2018, 04:26:29 PM

POSW Swap!!!
1-Bilgisayarınıza Posw ve Xsn cüzdanları kurun ve blokların tamamını güncelleyin. Posw de güncelleme biraz uzun sürebiliyor.
2-Mevcut yerdeki (örn;ledger ya da borsa) Posw lerinizi tamamen güncellenmiş Posw cüzdana gönderiniz.
3-Posw leriniz cüzdana ulaştıktan sonra https://xsncoin.io/swap/  adresine giriniz.
4-Posw cüzdan adresinizi, Xsn cüzdan adresinizi ve mailinizi yazınız.
5-1440 dk içinde Posw leriniz dönüşecektir.
Not: işlem bitiminde çıkan ekranın resmini takas gerçekleşinceye kadar saklayınız.
https://twitter.com/EeRuzgar
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
April 12, 2018, 04:28:46 PM

POSW Swap!!!
1-Bilgisayarınıza Posw ve Xsn cüzdanları kurun ve blokların tamamını güncelleyin. Posw de güncelleme biraz uzun sürebiliyor.
2-Mevcut yerdeki (örn;ledger ya da borsa) Posw lerinizi tamamen güncellenmiş Posw cüzdana gönderiniz.
3-Posw leriniz cüzdana ulaştıktan sonra https://xsncoin.io/swap/  adresine giriniz.
4-Posw cüzdan adresinizi, Xsn cüzdan adresinizi ve mailinizi yazınız.
5-1440 dk içinde Posw leriniz dönüşecektir.
Not: işlem bitiminde çıkan ekranın resmini takas gerçekleşinceye kadar saklayınız.
https://twitter.com/EeRuzgar

1440 dk değil 10 dk içinde dönüşecektir. 1440 dk içinde swap adreslerinde tek seferlik değişim yapabilirsiniz.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 12, 2018, 11:42:11 PM

Masternode konusunu son günlerde iyiden iyiye araştırmaya başladım test aşamasında yatırım için POSW iyi bir fırsat olabilir ancak hala emin değilim fırsat kaçıyor algısı ile yanlış bir yatırım yapmak istemiyorum.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
April 14, 2018, 03:45:45 PM

Masternode konusunu son günlerde iyiden iyiye araştırmaya başladım test aşamasında yatırım için POSW iyi bir fırsat olabilir ancak hala emin değilim fırsat kaçıyor algısı ile yanlış bir yatırım yapmak istemiyorum.

En iyisi kendinizin araştırması. Burada yazmış olduklarım yatırım tavsiyesi değil. Masternode yapılabilecek olan POSW ile ilgili bir başlıktır. Yatırım yapmak isteyip istememek araştırma sonrasında sizin karar vermeniz gereken bir şey. En iyisini yapıyorsun.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: