Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:10:00 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ....  (Read 319 times)
alibarisaktas (OP)
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile WWW
February 26, 2018, 05:24:15 PM
Last edit: March 22, 2019, 06:32:53 AM by alibarisaktas

..

shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
February 27, 2018, 08:17:17 AM

Ödeme yöntemi olmak dışında hiç bir özelliği yok. Bu projeler Türk insanının paradan para kazanma hırsını gösteriyor. Başka bir özelliği yok.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 27, 2018, 08:58:09 AM

ekip hakkında hiç bir bilgi yok
ekiptedilerin geçmişi neler yaptığı ne tür bilgileri olduğu hiç bir şey yazılmamış
white paper sanki ilkokul öğrencisi yazmış gibi. sunum adına, grafik adına hiç birşey yok.
ethereum alt yapısını kullanmak istediklerine göre konu hakkında kendilerini yeterli görmüyorlar bilgisi ortaya çıkıyor.
ethereum alt yapısını kullananlar ortaya bir yenilik bir proje koyuyor. sizde hiç bir yenilik veya proje göremedim.
neden 80 milyon hangi matematik hesabına göre yapılmış bir şey bu. !!! kişi sayısına göre coin hesabı mı yapılır.
%6.25 ini vakıfa ayıracaksın peki gerisi neye ayrılcak, cebe mi?Huh? böyle bir saçmalık yok.

açıkçası ortaya konulan bir proje göremedim ben.

olaya bak, e-posta bile çalıştıramıyorlar, bunlardan bi nane olmaz

>>> Adres bulunamadı
>>> iletisim@nexpara.com e-posta adresi bulunamadığından veya e-posta alamadığından iletiniz teslim edilemedi.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
February 27, 2018, 09:29:48 AM

Tanıtım videosunda konuşan abinin arkasına Chromekey ile fon oturtmuşlar, böyle devasa sunucu odaları olan bir yer gibi göstermişler, direk güvensizlik hissettirdi.

tigoes
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 27, 2018, 08:11:28 PM

siteye girmeye çalıştımda hata veriyor. merak ettim yarın tekrar denerim.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 27, 2018, 11:27:01 PM

CEO'sunun Twitter profiline baktıktan sonra istemsizce bakmaya bir son verdim. Sitede ekibimiz bölümünde bulunan kişilerin Linkedin hesaplarına yönlenen bir link olmaması da cabası Smiley Hayırlı dolandırılmalar dilerim.
tortumtrak
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
February 28, 2018, 03:36:08 PM

türk işi crypto paralar maalesef güven vermiyor yapılan siteyi ve verilen bilgileri görünce insanın aklındaki soru işaretler malesef gitmiyor. tedbirli olmakta fayda var
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 28, 2018, 04:38:31 PM

Güle güle güldüm araştırdıkça. Adamlar diyorlar ki biz para gibi bir şey üretiyoruz ama bu para değil. Ne peki diye düşünüyorsun, bildiğin 1 nex=1 tl olacak şekilde bir şey çıkardık bunu da alın değerlenecek diyorlar. Whipaper okudum vizyon sıfır(0), kattığı hiçbir şey yok, elektriği bahane ederek madenciliği desteklemiyorlar.

Ben size bunun ne olduğunu açıklayayım. Kısaca Eskişehir-Ankara'da bir grup arkadaş bir araya gelir ve ''ulan bu sektörde ne para var beyler şunlardan biz de pay alsak ya'' der ve hiçbir şey sunmadan hatta ve hatta kriptoparaların kalbi burada konu açmadan ico başlatır. Ya tutarsa diye benim 1 gün uğraşsam daha iyi hazırlayacağım bir Whitepaper hazırlar.

Çöp.

Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 28, 2018, 04:50:16 PM

İnandığım bir proje. Ülke olarak yerli şeylere pek yönelmiyorum. Ama öyle ya da böyle bu bir teknoloji girişimi, bir kripto para. Anladığım kadarıyla işi biraz daha yasal bir zemine oturtmaya çalışıyorlar. Türkiye'de çıkan daha önceki kripto paralara göre daha sağlam bir alt yapısı var.

If you like it, you can give Merit!
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 01, 2018, 06:40:42 PM

yeter lan bu kaçıncı başlık tek kelime ile bu nex denen saçmalık benim için çöptür....yerli milli paraymış ama adı neX baydı artık bu yerli milli muhabbetleri...önce bi Türkçe yi öğrenmeli bu millet.

bütün başlıklarda deneyimli arkadaşlar yeteri kadar gömdü bu çöp projeyi hala bu saçmalığa para yatıracak varsa çiftlikbank a yatırsın en azından üç beş ödeme alırsınız patlayana kadar  Grin Grin
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 01, 2018, 06:43:24 PM

yeter lan bu kaçıncı başlık tek kelime ile bu nex denen saçmalık benim için çöptür....yerli milli paraymış ama adı neX baydı artık bu yerli milli muhabbetleri...önce bi Türkçe yi öğrenmeli bu millet.

bütün başlıklarda deneyimli arkadaşlar yeteri kadar gömdü bu çöp projeyi hala bu saçmalığa para yatıracak varsa çiftlikbank a yatırsın en azından üç beş ödeme alırsınız patlayana kadar  Grin Grin

Aynen ya sıkıldık valla dolandırıcıdan başka bir şey değiller adamlar hedefleri bilmeyen üç beş kişiyi dolandırmak şu an bddk onaylı tek türk tokeni digilira bildiğim kadarıyla

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 01, 2018, 07:10:13 PM

türkiyeden milleti dolandırmaya yönelik projeler dışında bir proje göremeyeceğiz gibi gözüküyor. adamlar blockchaini aştı blockchain 2.0 3.0 diye geliştirmelere yapıyor bunlar hala ödeme yöntemi olacaz diyor. sanki piyasada debit card veya coin kıtlığı yaşıyoruz.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
March 01, 2018, 07:11:13 PM

nex para hakkindaki kacinci baslik bu. parali troller misiniz anlamadim ki? ben scamim ne bok oldugum belirsiz bi tokenim diye bagiriyor zaten.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 01, 2018, 07:15:57 PM

Türkiyede kripto para ihracı işi ile ilgilenenlerin son zamanlarda arttığına şahit oluyoruz. Nexpara hakkında birkaç başlık açılmış kabaca baktım ama pek müspet bir mesaj alamadım. Yazık.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 01, 2018, 08:21:10 PM

son zamanlarda bir sürü böyle proje çıkmaya çalışıyor kimler nasıl yapıyor. insanlar nasıl güvenipte katıabiliyor ben merak ediyorum doğrusu. eğer katılacaksan ve katıldığına değecekse bence kore çin japon bunların yaptıkları ico lara katılmak lazım. bizimkilerin yaptığında illaki bir problem oluyor...
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 08:30:45 PM

maalesef kripto olayında sınıfta kalmaya devam ediyoruz. ekibi incelemek istesen adamlar kimdir neyin nesidir bu zamana kadar neler yapmışlar hangi projelere dahil olmuşlar hiç bi bok yok. ama sorun ne derler ? biz kripto yaptık. hemde milli kripto. hadi alın Cheesy
Balmain
Hero Member

Activity: 2128
Merit: 685

View Profile
March 01, 2018, 08:44:07 PM

Ekibinde blockchain dünyasında ismi duyulmuş bir kişi yok. 1 Ether maliyetle istediğiniz gibi token yaratabilirsiniz. Sadece 80 milyon arzı var, başka olmayacak sakın kaçırmayın tarzı kampanya sözleriyle ancak çoluk çocuk kandırırsınız. Visa logolu kartlardan, başvuru yapmadan lisanslı ödeme sistemi diye lanse edilmesinden bahsetmiyorum bile. Tipik scam. Smiley
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
March 01, 2018, 08:48:17 PM

bitcoin 2018 tahminleri 100 bin dolarken nexpara almakta nedir gidin bitcoin alin sene sonu x10 yaparsiniz kafaniz rahat olur
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 01, 2018, 08:48:57 PM

Herkesin yazdığı gibi kripto dünyasında hep sınıfta kalıyoruz. Güzel bir proje çıkartamıyoruz. Ya scam oluyor yada kısa yoldan nasıl koseyi donebilirz diye dusunuyorlar böyle olduğu sürece  gelişemez bizim cikarttiklarimiz koinler. Maalesef

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 03, 2018, 02:04:51 PM

Yine başarılı olmayan tamamen insanların parasını yeme üzerine yapılmış kripto paradır Nexpara. Milliyetci insanlarımızda ükemiz kazansın diyip yatırım yaparlar sonunda proje sahipleri ortadan yok olurlar.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: