Bitcoin Forum
June 20, 2024, 03:53:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Mossland PokemonGo kadar iyi olabilecek bir oyun projesi  (Read 1072 times)
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 17, 2018, 10:54:32 AM

Bana da mosland tokeni gelmişti ama ederi yok diye öylece bıraktım cuzdanda. Yukarıda swap olayını okudum ama pek birşey anlamadım. Elimizde ki tokenleri nasıl swap yapacagim?     Bilgisi olan paylasirsa sevinirim.

Bountyhive Türkçe Telegram grubundan Fatih duyurmuştu swap olayını, elindeki moc tokenları gopax borsasına atarak swap yapılıyormuş. Sanırım attıktan sonra bir süre sonra oluyor ama sen yine sor telegram grubuna.

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Genelde telegram gruplarının sesini kisiyorum malum bir suru airdrop ve bounty başvurusu yapınca telegram istiyorlar. Gopax a bakayım detaylı. Uzak doğu yazısını görünce vazgeçmiştim. Bende 280 adet var. Belki işe yarar. Yapanilirsem swap olayını yapayım. Tekrar teşekkürler cevapladiginiz icin
Mosslandın telegram grubunda yazılana göre Swap için tarih geçmiş. Bir daha da swap yapılmayacakmış. Tokenları göndermeden önce mossland telegram gurubuna sormanızı öneririm. Mossland takımının bountyhive ve bountyhive den ödül kazananlara karşı bir gıcığı var.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
June 17, 2018, 11:20:27 AM

Swap yapılması başlı başına rezaletken buna kısacık tarih vermeleri tokenleri dağıtmak istemediklerini gösteriyor. Bounty tokenlerini vermemek için yeni yeni yollar buluyorlar. Bunların yapacağı oyundan da bir şey olmaz. Fazla beklentiniz olmasın.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 17, 2018, 02:53:46 PM

Zaten 3-5 coin verdiler onuda swapla dur zaman araligi yok siteye yukle sacma sapan seyler yapiyorlar. Ben kendi coinlerimi swaplamicam sahsen
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
June 17, 2018, 03:22:09 PM

Swap yapılması başlı başına rezaletken buna kısacık tarih vermeleri tokenleri dağıtmak istemediklerini gösteriyor. Bounty tokenlerini vermemek için yeni yeni yollar buluyorlar. Bunların yapacağı oyundan da bir şey olmaz. Fazla beklentiniz olmasın.

Swap ne zaman başlıyormuş? Ne zamana kadar devam edecekmiş? Sitesine baktım herhangi bir bilgi geçmemişler.

steemitte bir makale okudum da gopax.com'dan swap yapılacakmış diye bir şey okudum. Tam olarak da anlayamadım doğrusu.
https://steemit.com/bounty/@metamorfozzz/swap-mossland-moc-for-bountyhive

3 tane token veriyorlar zaten onda da swap çıkartıyorlar.

Zaten 3-5 coin verdiler onuda swapla dur zaman araligi yok siteye yukle sacma sapan seyler yapiyorlar. Ben kendi coinlerimi swaplamicam sahsen

kendiniz nasıl swapliyorsunuz acaba?
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
June 17, 2018, 08:35:24 PM

mossland pokemon go kadar iyi olma vaadi ile yola çıktı ama şu anda çok kötü bir durumda diye biliyorum, valla daha sıkı çalışmaları gerekiyor takımın bence
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 17, 2018, 11:00:57 PM

hocam resmen saçmalık, allahtan katılmadım bunun icosuna girmeyi düşünyordum iyice saçmalamışlar
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 18, 2018, 12:53:37 AM

Sacmaladilar. Swap yapiyorsun, gonderirken fee ode, cekerke fee ode. Surekli bir fee oduyorsun yani. Bastan cok umitliydim acikcasi ama sonra tamamen sacmaladilar.
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 18, 2018, 12:50:01 PM

Mossland bountysine katılmıştım. zamanında da ödemelerini yaptılar ama işin sıkıntılı tarafı satabilmek için biraz uğraştırıyor olması. Önce biyere gönderiyorsunuz swap şeklinde ondan sonra geçiş oluyor. Tabi bu arada gelen adetin yarısı gidiyor. Elinde çok adet yoksa uğraştığına değmiyor. bi ayran parası kaldı şahsen

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
ellerinden
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 07:21:24 PM

Proje dişli duruyor bakalım neler olucak merakla beklicem
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
June 18, 2018, 11:11:35 PM

Swap işini forumdaki bir arkadaşın bir satır yazısından gördüm. Bende imza kampanyasındaydım swap için gönderdim.
Telegram grubundan duyuru yapılmış ama takip edemiyoruz ki, burada da bilgilendirme yapılmalıydı.

bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 19, 2018, 07:15:58 AM

Swap işini forumdaki bir arkadaşın bir satır yazısından gördüm. Bende imza kampanyasındaydım swap için gönderdim.
Telegram grubundan duyuru yapılmış ama takip edemiyoruz ki, burada da bilgilendirme yapılmalıydı.
Mossland ekibi doğru düzgün bilgilendirme yapmadığı için bölüntülerden kazanılan bir çok token çöp oldu malesef. Bir çok kişi zaten 5-10 $ değerinde token kazanmıştı. Swap yapmak için gönderim komisyonu nedeniyle yapmadı bu arkadaşlar. Bountyhive bu tür konularda paylaşımları sadece telegram da yapmamalı bence. Sitede de açıklama yapılmalı.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
June 19, 2018, 07:36:55 AM

swap muhabbeti yaptılar bu bounty veya airdroplara katılanların ceplerinden ekstra gas çıkışı demek zaten bountylerinde bir şey de dağıtmadılar 5 para etmiyor bu projeden bir halt olmaz bence.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 21, 2018, 06:59:09 PM

beklediğim kadar iyi getirmedi beklentimi çok altında kaldı ve sonra da bir sürü işlem yaptırdı yok oraya gönder yok buraya gönder. En iyi fırsatta elden çıkardım ben de ne olur ne olmaz diye
Night Trader A
Member
**

View Profile WWW
June 21, 2018, 08:53:22 PM

Gopax diye bir borsada işlem görüyor, hacim yok. İşleme başladığı günkü fiyatın 3 te 1 inde işlem görüyor şu anda.

mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 21, 2018, 09:47:20 PM

Mossland iyi bir oyun projesi olabilir ama bountycileri üzdüler. Toplasan 10 dolar etmezdi bounty ödülü vardı bende sonra bir swap işi çıkardı adette yarıya indi. Swap tarihi bitti sanırım daha duymayan varsa geçmiş olsun.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 21, 2018, 11:29:41 PM

valla bu amaçla yola çıktılar, ama tam bir fiyasko oldu bana göre çünkü oldukça iyi yerlere gelebilirdi, fakat olmadı.
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
June 22, 2018, 04:10:01 AM

bana da az bir miktar gelmişti bounty den ama swap vs uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum. üstelik bu fee olayı gerçekten çok saçma olmuş.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
June 22, 2018, 12:21:47 PM

Bountysine katildim birmiktarda kazandim ama gelecekte ne olur bilmiyorum. Sanki yeterince reklam yapamadilar gibi. Eger iyi bi sekilde duyurabilseler simdiden is yapabilirdi.
whitebwithlovelyc
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
June 22, 2018, 01:05:38 PM

o kadar para topladılar hala bir şey çıkmadı çıkmaması çok ilginç bankera da yüklü miktar toplamıştı ama hala sürünüyor
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
June 22, 2018, 08:08:52 PM

GOPAX borsasıda işlem görüyor. Borsanın hacmi çok az ama yine de al sat yapılabiliyor. Bounty'den çok birşey kazanamamıştım ama borsa az da olsa kazandırdı.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: