Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:16:46 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: Mossland PokemonGo kadar iyi olabilecek bir oyun projesi  (Read 1072 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 22, 2018, 08:19:34 PM

mossland pre sale de çok iyi bir satış gerçekleştirdi ama sanırım satış kısmında vaatleri yetmedi yeni yatırımcı toplayamadılar yoksa proje benim çok ama çok hoşuma gitti reel hayata entegrasyondan sonra önünde duramazlar ama adamlar yapabilecek mi göreceğiz
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
June 23, 2018, 12:43:42 PM
Merited by ingiltere (1)

Ödül programına katılanlara hak ettiklerinin yarısı veren, sırf hak ettiklerini almasınlar diye kontrat adresini değiştirip swape zorlayan, swap içinde kısacık süre tanıyıp bir çok insanın swap yapmadığı tokenlerinede kaba bir tabirle çöken bir proje. Hak ettikleri değeri bulacaklardır inşallah.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
June 23, 2018, 01:15:13 PM

Ödül programına katılanlara hak ettiklerinin yarısı veren, sırf hak ettiklerini almasınlar diye kontrat adresini değiştirip swape zorlayan, swap içinde kısacık süre tanıyıp bir çok insanın swap yapmadığı tokenlerinede kaba bir tabirle çöken bir proje. Hak ettikleri değeri bulacaklardır inşallah.

Hak ettikleri değer sıfır. Yakın zamanda ölüp giden projelerden biri olacak. Bunlar da parayı vurup kaçtıklarıyla kalacaklar maalesef.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 23, 2018, 02:30:33 PM

Bana da bountyden gelmişti . Swap bile yapmak zahmetli geldi. Gönderdiğim tokenlerin yarısını bile alamayacak olduktan sonra uğraşmaya değmez. Ben uğraşmasın gerek yok bu tür boş beleş işlerle vakit kaybetmeye gerek yok.
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:55:27 PM

borsaya düşsün takip ederim. balinalar pumpa başlar belki. android için deneme yapma durumum var ama pek konseptini araştırmadım. Sanal gerçeklik üzerine oyun ama kullanıcılara onların gerçek hayatta kullanabilecekleri kripto para veriyor ise yani kazanmasını sağlıyor ise işte o zaman popülerliği artabilir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 26, 2018, 08:45:17 PM

Şu anda gopax isimli bir borsada işlem görüyor. Bountye katılanların ödüllerini yarıya düşürdüler.
Borsada da ico fiyatınının yarısına kadar düştü galiba.

https://www.gopax.com/exchange/moc-eth/

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 27, 2018, 08:16:19 AM

scamhive sitesinde ayyyyy pardon bountyhive işte .. onun sitesinde ödül programı vardı...adamlar yeterince para toplayamadıkları / toplanan parayı beğenmedikleri için bountyhive ile anlaşmalarına ve verdikleri onay sonucu ödül tokenlarının dağıtıldığını bilmelerine rağmen dediler ki bountyhive biz onay vermeden tokenları dağıttı...kontrakt adresi değiştireceğiz swap yapacağız bunu yaparkende 1/2 yapacağız dediler(100 token aldıysan swapa gönderdiğinde 50 verecek yani)

şimdi böyle larından hayır gelir mi bunu bi düşünmek lazım  Wink
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
June 27, 2018, 08:24:21 AM

scamhive sitesinde ayyyyy pardon bountyhive işte .. onun sitesinde ödül programı vardı...adamlar yeterince para toplayamadıkları / toplanan parayı beğenmedikleri için bountyhive ile anlaşmalarına ve verdikleri onay sonucu ödül tokenlarının dağıtıldığını bilmelerine rağmen dediler ki bountyhive biz onay vermeden tokenları dağıttı...kontrakt adresi değiştireceğiz swap yapacağız bunu yaparkende 1/2 yapacağız dediler(100 token aldıysan swapa gönderdiğinde 50 verecek yani)

şimdi böyle larından hayır gelir mi bunu bi düşünmek lazım  Wink

Oha bende de vardı Mossland şimdi gelenleri değişecekmiyiz. Bunlar yavşak resmen, Bountyhive tövbe ettim katılmıycam oç ler bi gönderiyo bi göndermiyo ne bok yedikleri belli değil. Ne saymış ne saymamış adamlar çakal.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 27, 2018, 08:26:23 AM

token değişimi içinde süre vardı ve sanırım doldu...yani sen yine sor ama büyük ihtimal süre doldu Grin Sad Sad
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 27, 2018, 08:26:42 AM

gopax ta gelen ödüllerii satıp çıktım, bounty konusunda katılımcılara yamuk yaptılar, yok swap yok bilmemne diyeterek ödül yarıya indirdiler.  üç kuruş için kırk takla atan ekiplere kıl oluyorum. hazır swap için borsaya atmıştım gömdüm geçtim. bir dahada işim olmaz.

.
şimdi böyle larından hayır gelir mi bunu bi düşünmek lazım  Wink

Oha bende de vardı Mossland şimdi gelenleri değişecekmiyiz. Bunlar yavşak resmen, Bountyhive tövbe ettim katılmıycam oç ler bi gönderiyo bi göndermiyo ne bok yedikleri belli değil. Ne saymış ne saymamış adamlar çakal.

swap süresi geçti. 14 hazirandı en son sanırım. ekiple iletişime geç ama yardımcı olacaklarını hiç sanmıyorum
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
June 29, 2018, 10:34:09 AM

500 tane vardı swap yapmadım zaten süreside geçmiş bugün baktım 10 adetcik moc yollamışlar alsınlar bi taraflarına soksunlar afedersin.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 29, 2018, 11:53:43 AM

bu projeye katılanlar gerçekten şanslı ilerleyen zamanlarda en azından oyun için tokenleri olacak Cheesy ama proje güzel sonucta pokemongo dünyayı peşinden götürdü.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
June 29, 2018, 12:27:38 PM

bountyhivenin ilk başlarındaki projeler zaten bakarsan o sayfada ne yazıkki büyük sıkıntılar görüyorum millet 140 150 ethereumu nasıl kazanmış acaba araştırılması lazım.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
June 29, 2018, 11:38:39 PM

Halâ sürekli mossland adını duyuyorum nedense. Benim bununla ilgili hatırladığım başta iyi bir dağıtım oldu sonra problem çıkardılar vs. Tam olarak şu an ne durumdadır bilmiyorum ama son durumdan kimsenin memnun olmadığı ortada.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
June 30, 2018, 04:38:46 AM

Önce bol keseden atıp daha sonra yan çizdi kendileri . Bir sürü bahane bir sürü uğraştırıcı iş. Başta tutarı oldukça iyiydi sonra zaten verdikleri miktar azaldı bir de Mosscoin düştü iyice hiç oldu
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 30, 2018, 06:54:54 AM

Çöp proje olma yolunda emin adımlarla gidiyor.Zaten saçma sapan swap yapmalarından belliydi.Ne bitiş tarihi vardı ne başka bir şey.Swap yapamadı çoğu.Borsaya gönderme falan saçmalık.Alsınlar coinlerini....
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 30, 2018, 08:47:22 AM

Ne yapalım olan oldu artık. Bana faydası olmaz da bari platformu aktif olsa.
Hiç değilse oğlumun işine yarar. Sever böyle oyunları. Kullansın diye ona veririm. Sevinir garibim Grin
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
October 20, 2018, 03:45:31 PM

Çöp proje olma yolunda emin adımlarla gidiyor.Zaten saçma sapan swap yapmalarından belliydi.Ne bitiş tarihi vardı ne başka bir şey.Swap yapamadı çoğu.Borsaya gönderme falan saçmalık.Alsınlar coinlerini....

Bu dolandırıcıları her platformda ifşa etmekten başka yapılacak pek bir şey yok sanırım. Dolandırıcı ekibin üyeleri: William Son, Chester Roh, Minuk Kim, Yongjun Hong, Sean Oh, Insoo Song.
Kullanıcıların tokenlerinin üzerine yatıp Telegram'dan engelliyorlar.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 20, 2018, 04:10:16 PM

Ödülün yarısını verdikleri gibi birde swap için borsaya yolladılk. Borsadan geri çekmek içinde fee ödedik.Kala kala elimde 150 MOC kaldı şu anda değeri 5$. Seni hiç unutmayacağım Mossland
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1127
Merit: 267

View Profile
October 20, 2018, 04:22:32 PM

PokemonGo iyi bir projemiydi de mossland da onunun kadar iyi olacak Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: