Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:22:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bancor Hakkında  (Read 688 times)
boraf
Full Member

Activity: 315
Merit: 103

View Profile
March 08, 2018, 06:58:02 AM

Adamlar tam bir borsa oldular .53 tane token işlem görüyor şu anda . Takım çok aktif ve EOS ile partner olmaları çok iyi .
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
May 03, 2018, 07:01:16 AM
Last edit: May 10, 2018, 03:54:27 AM by wolwoo

Arkadaşlar ben bu bancor'un çıktığı günü bilirim!  oh reaally Smiley 0.01 ether'den geri alım garantisi verilecek falan denmişti ama hiç o rakamın üstüne çıktığını görmedim. Her neyse!

Şimdi elime bounty'den bir miktar zippie geçmişti, baktım bancor'a girmiş, nedir ne değildir falan derken acayip bir giriş yöntemi belirlemişler, telegram facebook messenger vs...
Dün 1 bugün 2 al-sat yapmaya başladım, fena bir yere benzemiyor. Hergün yeni yeni tokenlar ekleniyor. Fiyat skalası falan yok, orası sıkıntılı, emir iptali var mı göremedim. kendim fiyat yazayım diyorum kabul etmiyor!
öyle bir sürü tuhaf özelliği ol(may)an yeni çıkan tokenların presale borsası gibi birşey sanırım...Bancor'un kendisinin fiyatı da an itibariyle 5 dolar altı! Bu idex falan var henüz onu kullanmıyorum ama acaba Bancor yeni bir Bittrex Binance olabilir mi (ne de olsa hepsi B ile başlıyor Wink)? görüşleriniz düşünceleriniz neler? Kullanımla ilgili bilgi de verilirse çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler

edit: bunda btc de yok ama güzel, kazandırdıktan sonra gerisi boş  Smiley

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
May 06, 2018, 12:30:37 PM

https://about.bancor.network/about/

bu takım iyi duruyor arkadaşlar. icosunda 420k ethereum yatırım aldı. şu an değeri 5.05 olsa da 20-50 dolara gelebileceğini düşünüyorum. aktifler de.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 12:36:45 PM

nedense cok para toplayan projeler bır turlu beklenen yukselısı gosteremıyor.bunlarda zamanında paraya doymayıp ıcoyu uzattılar 3 saat daha mılyon dolar topladılar ama fıyatları hıc yukselmedı
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
May 06, 2018, 01:58:40 PM

Forumda bountycileri en fazla sevindiren projelerden biriydi bancor o yüzden forumdakiler tarafından sevilir ama yatırımcı için aynısını söylemek mümkün değil şuanda ico fiyatınn altında işlem görüyor eth olarak değerlendirilebilir belki.borsasına değinecek olursam kullanımı basit metamaskla gayet uyumlu çalışıyor ama emir girme olayı falan yok o anki fiyat neyse ondan satmak zorundasınız.ayrıca ledger desteği de yok
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 02:09:49 PM

Forumda bountycileri en fazla sevindiren projelerden biriydi bancor o yüzden forumdakiler tarafından sevilir ama yatırımcı için aynısını söylemek mümkün değil şuanda ico fiyatınn altında işlem görüyor eth olarak değerlendirilebilir belki.borsasına değinecek olursam kullanımı basit metamaskla gayet uyumlu çalışıyor ama emir girme olayı falan yok o anki fiyat neyse ondan satmak zorundasınız.ayrıca ledger desteği de yok

kesinlikle durum ne projeydi bu bancor bounty ödülünü alan miamide tatile gitti yatırım yapan ise işine devam etti tatile çıkamadı benim aklıma zaten bancor deyince bounty geliyor

wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 10, 2018, 03:44:02 AM

Arkadaşlar kullanımla ilgili bilgi versek birbirimize, güzel bir site, tokenları ethereum'a çevirmeden çapraz tek hamlede convert edebiliyorsunuz.

PRICE SLIPPAGE
bu özellik derinlikle alakalı, satış-alış emri verirken diyor ki "şu kadar eth ile token alımı yapıyorsun ya da bu kadar token satıyorsun ama fiyata % bilmem kaç etki ediyor, haberin olsun"

bunun dışında gece modu var mı göremedim, convert ederken hesapta az da olsa eth kalmasına dikkat edin yoksa 100x de yapsa satmaya fee ücreti kalmıyor. kredi kartıyla satış yapılıyor ancak yönlendirdiği site dıdısının dıdısına kadar bilgi istiyor, fotoğraflar 400mb'tan büyük olacak deyince koptum bıraktım o noktada...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 10, 2018, 05:14:38 AM

Bancor başlığı görünce göz atayım dedim, imzasından sağlam token kaldırmıştım, halen daha  yarısı duruyor. Çok para topladılar ama ico fiyatının üstüne çıkmadı bi türlü, elbet günü gelir, ekip sağlam
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1615

View Profile WWW
May 10, 2018, 05:16:04 AM

Bugüne kadar fiyat olarak tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratan bir platform coin, BTC bazında sürekli değer kaybetti.

Ama ekibinin sağlam olması, çalışmaların istikrarla devam etmesi ve bazı teknolojik ve fonksiyonel özellikleriyle iddiasını sürdürüyor, yatırım kararı vermeden önce derinlemesine inceleme gerektiren tartışmalı bir proje Bancor.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 10, 2018, 06:13:38 AM

Bancor , bir borsa klasmanına sokmak zor, yani hedef fiyat giremiyorsun stop loss koyamıyorsun yani emir giremiyorsun anlık alım fiyatı ne ise ordan alıp anlık satım fiyatı neyse oradan satıyorsun. Daha çok bir döviz bürosu gibi. Yada ben kullanmayı çözemedim Smiley
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 10, 2018, 06:50:22 AM

Valla ben bir türlü ısınamadım Bancor'a. Bana basit çözümler lazım, bağla cüzdanı gir borsaya Smiley Umarım yatırım yapanlarınıda sevindirir, son zamanlarda bancor ile ortaklık yapan bir sürü proje var. 
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 10, 2018, 07:16:22 AM

Bancor , bir borsa klasmanına sokmak zor, yani hedef fiyat giremiyorsun stop loss koyamıyorsun yani emir giremiyorsun anlık alım fiyatı ne ise ordan alıp anlık satım fiyatı neyse oradan satıyorsun. Daha çok bir döviz bürosu gibi. Yada ben kullanmayı çözemedim Smiley

aynen dedigin gibi. zaten bunlarin olayi likidite yi saglamakti. shapeshifter tarzi diger coin tokenler icin donusum sagliyorlar.
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 10, 2018, 09:49:33 AM

Bancor başlığı görünce göz atayım dedim, imzasından sağlam token kaldırmıştım, halen daha  yarısı duruyor. Çok para topladılar ama ico fiyatının üstüne çıkmadı bi türlü, elbet günü gelir, ekip sağlam

Ben de başka bir bounty progrmına girmek için kayıt oldum, umarım daha fazla kripto parayı bünyesine katarak daha yüksek bir hacime ulaşıp değerini artırır.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 12:38:54 PM

boncor proje bakımından çok iyi bir olduğunu biliyorum ama bir türlü istikrarı yakalayamadı ama benim tahminim uzun vadede ben kendime biraz kenara atmışım ben ilerleyen zamnlarda çok gzel çıkacaktır diye düşünüyorum
calmaral
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 02:00:28 PM

Daha çok altcoine yer vermeli özellikle de Ethereum, ripple gibi piyasada oldukça fazla paya ve işleme sahip coinlere yer vermeli. Giriş yöntemi biraz alışılmışın dışında ama yine pratik ve güzel.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 10, 2018, 06:28:48 PM

Kendisini daha da geliştireceğine inanıyorum DAV gibi ICO ları da kendi bünyesine almış. İleride belki de kendisi bir platform ekosistem gibi bir yapıya kavuşabilir. Ama biraz daha atak olması ve reklamını yapması gerekiyor.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 11, 2018, 01:45:46 PM

Bounty si yeni biten tokenleri de ekliyorlar fakat asıl piyasada hacim kaplayan coinler yok bence bu da en kötü tarafı.  Bunu kasıtlı olarak da yapıyor olabilirler altcoin piyasaını daha çok genişletme canlandırma adına ama işin açığı ben çok fazla ısınamadım
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 12, 2018, 04:59:58 PM

Adamlar olmuş abi, ha bancor'un fiyatı platform büyüdükçe artacak mı artması gerekiyor mu bilmiyorum orası aynı konu ama proje olmuş tutmuş gibi iyi yerlere gelir bence.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 24, 2018, 09:43:25 PM

aynen hocam haklısınız biraz karambole oluyor işlemler, başka bir borsada işlem görmeyen tokenda ise tamamen kör alış-satış oluyor. hacim az ancak yüksek meblağlarda işlem yapılmıyorsa sıkıntı çıkarmıyor, küçük esnaflar doluşmuş. 3-5 balina gelse manyak fiyat hareketleri görülebilir. datarius credit diye bir token var mesela, 1 haftada 10x'ten fazla yaptı.günlük işlem hacmi 10milyon dolar civarında (onun da yarısı fix menü bancor'a ait), 50-100 milyon dolar olsa mustang çekersiniz altınıza, o derece yani... Wink

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 24, 2018, 09:50:23 PM

zamanında btc 2700 dolarken 153 milyon dolar toplamış bir proje bu. ne kadar balık varsa topladılar girenler hala zararını çıkaramadı Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: