Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:07:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Hangi Altcoinlere Yatırım Yapmalı?  (Read 207 times)
ibra8686 (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 27, 2018, 07:57:43 AM

arkadaşlar selam
küçük bir miktarla alt coinlere yatırım yapmak istiyorum. hangi coinleri önerirsiniz acaba?
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715346460
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715346460
Reply with quote  #2

1715346460
Report to moderator
1715346460
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715346460
Reply with quote  #2

1715346460
Report to moderator
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 27, 2018, 08:05:07 PM

Daha sonra o şerefsiz söylemişti onun yüzünden elimdekilerden oldum dememek için altcoin önermem fakat çok daha güzel bir önerim var. forumu kendin araştırman.

bosix
Newbie
*

Activity: 4

View Profile WWW
February 27, 2018, 10:20:28 PM

arkadaşlar selam
küçük bir miktarla alt coinlere yatırım yapmak istiyorum. hangi coinleri önerirsiniz acaba?

Öncelikle bakacagınız site https://coinmarketcap.com/

buradan da tum coinleri inceleyebilirsiniz kimsenin lafı ile bu işe yatırım yapmayın... Wink
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
February 28, 2018, 01:09:00 AM

Araştırma yapmadan sırf biri dedi diye girerseniz sonu pek iyi olmayabilir. Mutlaka en azından basit düzeyde nasıl araştırma yapılabilir bu forumdaki konulardan ve internetten öğrenir öyle başlarsanız daha iyi olur sizin içinde. Yoksa kayıp kaçınılmaz olabilir.
corum19
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
March 01, 2018, 11:56:39 AM

Yeni bir Proje var aslinda 2013 beri piyasada ama, yeni bir ekiple daha güclü olmaya hazirlaniyor.

Ben araytirdim ekipi büyük. Güzel seyler anlatiyorlar.
Marinecoin:
 - Sonsuz (Perpetual)
 - Potansiyal yüksek ( Potential )
 -  Degerinin cok altinda olan (Under Valued)
 - Dezantral bir sistem (Truly Decentralized)
 - Jarvis Protocol ile calisan
 - Kendi kendini finans edebilenbir coin (first self-sustaining crypto-currency)

Bakmakda yarar var 450000 Marinecoin tane coin bonus alma ikmani da var https://marineco.in/

Bende bi bakilir. Gercekten kendi kendini tasiya biliyorsa iy olabilir.
Coinmarket cap de liselenmis.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 01, 2018, 02:46:18 PM

Projeden çok ekibe bakmalısın ekip çalışıyorsa spekülasyon yaratarak, burn veya buyback yaparak fiyatı sürekli artırır zaten. Çalışkan ekipleri bulmasılın
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1637

View Profile
March 01, 2018, 02:51:03 PM

Projeden çok ekibe bakmalısın ekip çalışıyorsa spekülasyon yaratarak, burn veya buyback yaparak fiyatı sürekli artırır zaten. Çalışkan ekipleri bulmasılın
burn ve buyback seyleri aslinda cok tehlikeli. ilk basta fiyati artirsada sonrasinda fiyati fena dusuruyor. cok klasiklesti bu yontemler.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 01, 2018, 02:51:09 PM

Bence tavsiye almaktan ziyade araştırmayı kendin yap. Ama illede tavsiye istiyorsan sağdaki arama tuşuna tavsiye yada altcoin yaz bir sürü tavsiye istenen başlık bulacaksın.
wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
March 01, 2018, 03:08:13 PM

ben aslında binance taki coinlerin daha farklı bir yol izlediklerini düşünüyorum eskiden poloniex çok değerli coinler bittrex çöp coinler gibi gelirdi. Monetha ve OAX yatırım için ideal yerdeler
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
March 01, 2018, 03:31:13 PM

ben aslında binance taki coinlerin daha farklı bir yol izlediklerini düşünüyorum eskiden poloniex çok değerli coinler bittrex çöp coinler gibi gelirdi. Monetha ve OAX yatırım için ideal yerdeler
Sadece binance mantığıyla bakmamak lazım bence arkadaşım, ama asya'da ki borsalara girmesi lazım değerlenmesi için kucoin huobi okex binance gibi. çünkü piyasanın herşeyi oralarda dönüyor.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 01, 2018, 03:40:37 PM

Benim tuttuklarım STK-GVT-INS bu üç tokenden çok umutluyum gerisi sizlere kalmış ister bakın ister bakmayın
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 03:46:48 PM

Benim tavsiyem ADA , INS ve VEN e bakabilirsin. Öncelikle araştır sorgula bu araştırman da ilk önceliklerin coinin amacı çalıştığı ekip ve ne vaat ettiği olmalı eğer bu dediklerim aklına yatar ise benim şahsen yattı bu coinleri tercih edebilirsin.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 01, 2018, 04:14:57 PM

Monetha'yı tavsiye ederim. Alım seviyesi için ideal noktada şu anda. Mart sonunda ürünü yayınlanacak. Sonrası ne olur bilemem tabi.
Ayrıca bilinen ve büyük borsaların tokenlerine yatırım yapılabilir, BNB gibi mesela.
Yeni açılacak olan Apollo borsası da var, imzasını taşıyorum şu anda. Mart ortasında token satışına başlayacak.
Benden tavsiyeler bu kadar Wink Hayırlı kazançlar olsun.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 01, 2018, 04:18:50 PM

çinin ethereum NEO. yıl sonuna doğru 1000$ görmesini öngördüğüm coin. komitesi de geniş. bir de sabrımı zorlasa da hala inatla beklediğim waves.  nedense o projeyede inanıyorum ben. özetle NEO ve Wavesten yürüyorum ben. tabi ki de git al demem.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 04:27:44 PM

Hocam waves alıcana taş alsın daha iyi, daha da iyisi tether alsın sabit duruyor en azından, waves gibi çöp olup süründürmüyor. Benim araştırmanı önerebilceğim sağlam olması yönünden neo ve bnb, zarar ettirmiceni düşündüğüm de neblio ve INS var uzun vadede.

sundure
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
March 01, 2018, 04:30:24 PM

bence son dönemdeki icolardan başarısız olanlar seçilebilir ve onlar alınabilir mesela hiç içim ısınmayan iungo ico fiyatına göre yaklaşık 6 kat düşmüş. bunu ico döneminde bir telegram grubunda paylaşmışlardı adı henk olan iş bilmez biri grup kurmuş kendince iungo alın alın diye yayın yapıyordu. çok yazık boyle adamlara
hotkhotk
Newbie
*

Activity: 74

View Profile WWW
March 01, 2018, 05:01:25 PM

OMG, LSK, GVT, VEN, ICX, AION, REQ ve NEO uzun donem hold icin benim favorilerim. Tabi su an bear market donemi, hold'tan ziyade al sat yapip btc miktarini arttirmak asl. Mart sonu gibi bull sezona gireriz diye dusunuyorum. Bull markette saydigim coinler oldukca iyi getiri yapar diye dusunuyorum. ytd tabi.
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 01, 2018, 05:02:41 PM

İlk 10 da ki altcoinlere bas hocam. Sonra bekle küçük miktarın büyük miktar olsun sonra tekrar bas , böyle böyle profit elde edersin
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 01, 2018, 05:08:38 PM

Güzel topluluğu,projesi ve ekibi olan borsaya çıkmış Ico fiyatına yakın olan coinler toplanabilir.Uzun vade iş yapacaktır bu tür coinler.İns,Pundi X,Utrust,Wepower şu an yatırım yaptığım coinler.Bunlardan uzun vade umutluyum.5 ay olur 7 ay olur farketmez iyi bir yerlere gelecektir bu coinler.
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 05:48:32 PM

bence son dönemdeki icolardan başarısız olanlar seçilebilir ve onlar alınabilir mesela hiç içim ısınmayan iungo ico fiyatına göre yaklaşık 6 kat düşmüş. bunu ico döneminde bir telegram grubunda paylaşmışlardı adı henk olan iş bilmez biri grup kurmuş kendince iungo alın alın diye yayın yapıyordu. çok yazık boyle adamlara
Sen grup aç seni takip etsinler ozaman efendi, kendisinin grubunda bulunuyorum ve gayet güzel kazançlar elde ediliyor, 45 milyon dolarla hardcap yaptı ING projesi ve gelecekte neler yapıcanı görüceksin boş konuşmayla olmuyor o iş.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: