Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:50:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Portföy Takip Programı Delta'nın PC sürümü çıktı!  (Read 288 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 27, 2018, 06:38:14 PM

Android cihazımda bir süredir kullandığım Delta adlı kripto para portföy takip uygulamasının pc sürümü çıkmış!
Blockfolio akıl edip pc sürümü çıkaramamıştı bi türlü. Yedeklemesi falan da yoktu zaten. Delta hızlı davranıp çıkardı sonunda.
Telefonda girdiğiniz veri bilgisayarda senkronize oluyor. İstediğiniz an telefondan istediğiniz an bilgisayardan portföyünüzü görebiliyorsunuz. Ekleme çıkarma düzenleme yapabiliyorsunuz. Muhteşem!
Pc'ye kurun, sonra cihazdan uygulamayı açıp ayarlardan "sync" bölümüne gelin. Bilgisayar uygulamasından karekod çıkıyor. Telefondan onu tarayınca senkronize oluyor.

https://getdelta.io/download

Bir de pro'su pahalı olmasa efsane program gerçekten. Çoklu portföy oluşturmak ve 5 cihaza kadar senkronize edebilmek için aylık 33 lira istiyor. Yıllık öderseniz 23,75 tl oluyor aylık. Cidden çok pahalı.
Free haliyle tek portföy kullanıyorsunuz ve tek pc ile senkronize oluyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 28, 2018, 02:34:24 PM

Bu kadar çakma iş hayatımda görmedim. Mobilde keyifle kullandığım bir yazılım. Ama desktop versiyonu UI açısından tam bir hayal kırıklığı. Tamam Beta falan ama atlı mı kovalıyor bu haliyle çıkarmışlar, bir şey anlamadım...

Bu arada bir pc ve bir mobil senkronizasyon imkanı iyi olmuş. Senkronizasyon özelliği gayet güzel çalışıyor. Sırf bu iş için ara ara ücretli versiyona geçsem mi diye düşünmüştüm. İyi ki geçmemişim.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 28, 2018, 06:38:29 PM

Bu kadar çakma iş hayatımda görmedim. Mobilde keyifle kullandığım bir yazılım. Ama desktop versiyonu UI açısından tam bir hayal kırıklığı. Tamam Beta falan ama atlı mı kovalıyor bu haliyle çıkarmışlar, bir şey anlamadım...

Bu arada bir pc ve bir mobil senkronizasyon imkanı iyi olmuş. Senkronizasyon özelliği gayet güzel çalışıyor. Sırf bu iş için ara ara ücretli versiyona geçsem mi diye düşünmüştüm. İyi ki geçmemişim.
Umuyorum yakın zamanda pc arayüzü düzenlenir. Bugün ben de biraz kurcalayayım dedim. Bazı yerleri sorunlu.
Ama yine de hem cepte hem pc'de senkronize olan bir yazılım yapıldı sonunda. Epeydir bekliyordum böyle bir şey. Blockfolio önce davranır demiştim ama onlarda ses yok halen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 28, 2018, 06:59:30 PM

telefon icin blockfolia fazlasiyla yeterli. su an ki haliyle bunu kullanmam ben.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
March 20, 2018, 01:33:28 PM

android için tabtrader ve blockfolio uygulamaları , web üzerinden ise https://www.cryptocompare.com/portfolio/ kesinlikle muhteşem bir arayüz. crytocomparenin yakın zamanda mobil versiyonları da çıkacak sanırım, web arayüza başarılı bir şekilde mobile aktarırlarsa piyasaki en iyi mobil trader uygulaması olabilir

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 20, 2018, 08:03:31 PM

Crypto compare'i de kullanıyorum ama Delta kesinlikle daha kullanışlı. Özellikle yeni eklenen coin/token lar konusunda daha hızlılar. Hızlı olamadıkları durumlar için alternatif çözümler var. Crypto compare yeni asset ekleme isteklerini yanıtlamıyor bile. Hareketli portföyler için delta favorim.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 20, 2018, 08:26:29 PM

Telefon için blockfolio işimi görüyor ama uzun süredir masaüstü için bir eksiklik hissediyorum takip zorlaşıyor.
Bu uygulama kötü olmuş gibi duruyor başka alternatifler var mı?
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 20, 2018, 08:32:56 PM

Masaüstü için en güzel seçenek cryptocompare. Hem ek bir sürü veri var, hem de portföy takibi için başarılı.
Delta'dan önce buna satmıştım ben.
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
March 21, 2018, 06:43:41 AM

Blockfolio kesinlikle yeterli geliyor, geri kalan uygulamalar bana pek çekici gelmiyor, sanırım blockfolio ya fazlasıyla alıştım  Smiley Bunu denememiştim telegona indiriyorum deneyelim bakalım

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
March 21, 2018, 09:13:34 AM

delta, idexden önceki tokenlerin satıldığı yer değil mi? şu sıralar zor zamanlar geçiriyor. işlemler ne kadar hızlı ve sağlıklı peki bu pc uygulaması ile ne sorunsuz diyebilir miyiz?

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 21, 2018, 09:25:20 AM

Blockfolio'dan hızlı davranacağız diye bu kadar kötü bir sürümü de kullanıcının hizmetine sunmak amatörlükten başka bir şey değil...
OS X için önerebileceğiniz bir program var mı?
Carmentos
Member
**

Activity: 121
Merit: 31

View Profile WWW
March 24, 2018, 09:28:15 PM

Blockfolio kullanırken 1 Neo'yu 4K dolar gösterdiği için bırakmıştım kullanmayı. Delta fazlasıyla işimi görüyor. Coinmarketcap ile eş zamanlı verileri göstermemekte yalnız. Her daim senkron değil fakat ben beğenerek kullanıyorum ve sıklıkla güncelleniyor.

Desktop versiyonu çıkmış olmasına sevindim, deneyeceğim hemen. Yalnız pro versiyona geçmek bana mantıksız geliyor. Free versiyon her açıdan tatmin edici.

procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
March 24, 2018, 10:44:31 PM

Portföy'de benim aradığım bir kaç özellik var goal bonanza gibi çok bilinmeyen projelerinde değerlerini gösteriyor mu acaba?

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 25, 2018, 07:11:38 AM

Hodl coinlerimi foliodan takip ediyorum
Yeni çıkan bounty  tokenları delta dan, yeni tokenlar deltada çok hızlı listeleniyor, sync özelliğide çok güzel, iki cihazda birden kullanılabiliyor

Pc versiyonunu yeni duydum deneyeyim
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
March 25, 2018, 11:12:31 PM

Comodo'nun trojan alarmı ile kurduğum gibi bağlantıyı kesip öğüt&yok et işlemine tabi tuttuğum uygulamadır.
Risk alamayacağım tek konu güvenlik, size de aynısını tavsiye ederim.
shelimy
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 26, 2018, 12:44:07 AM

pc sürümü işimize epey yarayacak.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
May 01, 2018, 09:39:44 PM

Delta'yı kullanmaya yeni başladım ve çok memnun kaldım. İzleme listesi, marketi ve portföyü ayrı ayrı kullanmak daha kolay. Bir token yada coinin dolaşımdaki miktarına bakmak için Crypto Market Cap uygulamasını kullanıyordum ayrıca. Bunların dışında en sevdiğim özelliği İCO'dan aldığınız tokeni daha çıkmadan ekleyebiliyorsunuz. Çıkıncada birleştir özelliği ile portföyü güncelleyebiliyorsunuz.
Birgün PC'de takip edecek kadar geniş bir portföyüm olursa indirir kullanırım Smiley
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
May 02, 2018, 10:28:11 AM

Linux Sürümünü indirip kurdum. İlk izlenimim kesinlikle olumlu.

Beğendim, bir eksiği Türkçe dil desteği yok.
Geliştiricileri ile bağlantıya geçip lang dosyasını isteyeceğim. Türkçeye çevirip gönderelim. Topluluğa bir faydamız olsun.
Linux sürümü hazır appimage şeklinde,
Download ettikten sonra,
terminal açıp indirdiğiniz dizine geçip

chmod +x Delta-1.0.0-x86_64.AppImage
./Delta-1.0.0-x86_64.AppImage &
komutlarını işletmeniz yeterli.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 02, 2018, 03:36:31 PM

Bir ara indirip kurmuştum ama mobile versiyondaki kadar memnun etmedi beni. O ara bilgisayarı biraz temizledim, sonra tekrar yüklemedim.
Eli yüzü düzeldi mi? Tekrar denemeye değecek bir hal aldı mı?
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
May 05, 2018, 06:35:02 AM

Değerli Delta kullanıcıları,
daha önce belirttiğim gibi delta geliştiricilerine Türkçe arayüz için isteğimizi ilettim.
İlgili post aşağıdadır.

Delta geliştirici ekibi crowdin.com da işlemleri başlattığında yine sizleri bilgilendirip çeviri konusunda desteğinizi isteyeceğim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: