Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:26:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: iota’dan uzak durun uyarısı  (Read 577 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 28, 2018, 12:03:32 PM

IOTA patlama yaptığı sıralarda çok fazla yalan haber yayılmıştı, yok şunlar anlaştı bunlar anlaştı diye fakat bazıları tamamen yanlıştı. Microsoft ile anlaşma yapmamışlar sadece bir kaç Microsoft çalışanıyla çalışmalar yapmışlar. O günlerden beri bu projeye önyargılıyım, bu projeye yatırım yapmak herzaman riskli olmuştur.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 28, 2018, 12:24:52 PM

Aşırı hype yapılan ve gazlanan coinlerden uzak durmak lazım.İota,ripple,Trx gibi.Yüksekten elinize verilmesi olası.3 usd den ripple alan arkadaşımı bilirim, laf anlatamadık şimdi kıvranıyor 2 aydır.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 12:31:27 PM

bu tip haberler cikarilmasi tamamen maninuplatif hareketler. iot gelistiricileri bu piyada icin ya cok sey olacagi ya da bir hic demislerdi. yani rest cekiyorlar. ya ucacak tutamayacagiz. ya da batacagiz. marketdegeri iyi oldugu icin ben yine de guveniyorum iota.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 28, 2018, 01:00:15 PM

Bence uzun vade de insanı uzmeyecek bir coin. Mining durumu yok tamamı piyasada ve arkası çok sağlam. Sadece zamanı var bence. Hiç almadım ama ilk fırsatta alacağım ve uzun  vade tutacağım

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
February 28, 2018, 01:47:36 PM

İota artık o seviyelere gelemez ve kaldı ki şuan rakip olarak gösterilen Nano en azından sorunsuz çalışan bir sistem.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
February 28, 2018, 01:51:30 PM

boyle cikan her haberde coinleri kotulemenin bir anlami yok. kac insan bu haberlerden dolayi elindekini satip cikiyor ki. iot un ciddi bir toplulugu var. oyle kolay kolay yikilmaz. fiyati duserse alim firsati olarak gormek lazim bence
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 28, 2018, 01:53:25 PM

dibe düşürecekler sonra tekrar dipten toplayacaklar Smiley arkasında bu kadar büyük destekçileri varken iotaya kolay kolay bişey olmaz diye düşünüyorum
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 01:55:13 PM

zamanında açık kaynak değillerdi sanırım. güncel durum ne bilmiyorum ama genel olarak iota ile ilgili hep bir sorun çıkıyor. yatırımcılar güvenmiyor. oysa buzdolabında kullanmak için sabırsızlanıyorum. iotaya alternatif bir şey çıkarsalar da yatırımcılar daha düzgün şeyler görmeye başlasa.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 28, 2018, 02:02:06 PM

Gerçekte olabilir ama sanki sıralı dump pump hareketinin habercisi gibi takip etmekte fayda var.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 28, 2018, 03:22:21 PM

Bu yaziyi dün gordum inceledim biraz. Bugün baktım iota artmaya başladı. Düşmesini beklerken yükselmesi çok ilginç ters spekülasyon gibi geldi bana. Biraz yukselttikten sonra dusurup tekrar alttan toplamak istiyorda olabilirler.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 28, 2018, 04:56:28 PM

IOTA da diger coin veya token lar gibi kasim-aralik ayinda yatirimcilarina iyi kazanc sagladi. O donem de zaten butun coinler kazanc getirdi. IOTA nin guvenilirligi zaten tartisma konusuydu ama waves ve ya ripple gibi Turk marketinde acayip sisirilip talep gordu. IOTA da eksi sozlukte sisirilip doldurulan bir proje. Uzun vade de IOTA dan daha fazla umut vadeden projeler mevcut.
mnyers1
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 05:12:42 PM

boşuna söylendiğini düşünmüyorum.yalan da olabilir ama bence artık iota'nın kaybettirme ihtimali ile kazandırma ihtimali birbirine yakın diye düşünüyorum.risk almaya gerek yok.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 28, 2018, 05:51:51 PM

Spekülasyonlar elbet Iota'yı kötü bir açıdan etkileyecektir fakat bu gibi sorunların üstesinden kalkan coinler değer kazanmaya devam ediyorlar. Ben ıota destekçisi değilim fakat büyük şirketlerin yatırım yapması aklımı karıştırıyor açıkcası.

phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 06:00:28 PM

Sonuçta ortada iki grup var. Bir grup dump yapılmaya çalıştığını söylüyor. Bir grup ise hiç geri yükselmeyeceğini. Bu kadar isminden bahsettiren bir coinin yükseleceğini düşünenlerdenim benim. Biraz alıp unutmayı tercih ettim
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 28, 2018, 06:04:07 PM

Blockchain güvenliği tartışılmaz zaten iota için en baştan beri güvenlik açıkları ve mükerrer olabilecek kayıtlardan bahsediyordu ve ben neden pumplandığını bir türlü anlayamamıştım.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 28, 2018, 06:06:54 PM

O kadar haber yapıldı hakkında bir ton yatırımcı çekti sadece iotaya yatırım yapmak için piyasaya girenler oldu. Milletin kucağına bıraktılar malları valla yazık insanlara ne zaman toparlar belirsiz.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 06:36:25 PM

Hangisi doğrudur bilemem bilmem çok zor fakat bunun iotaya büyük bir zarar verdiği bir gerçek.Özellikle crypto paralarda güven çok öenmli bir noktadır ve bu güvende sıkıntı çıkarıyor.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
February 28, 2018, 06:52:02 PM

İota potansiyeli nezdinde yani seviyesinde çıkısı zaten yaptı. Bu dakikadan sonra hacim olarak çok büyük kayıp yaşayacağı özel düşüsler beklemiyorum. Bu görüş genel dönemlerden bahsetmemektedir (Ayı sezonu gibi)
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 28, 2018, 06:52:50 PM

zaten ekibin hepsi reklamcıydı iyi pompaladılar 2 ay önce millete şimdi yavaaş yavaş düşüyor ellerinde hiçbir ürün olmamasına rağmen reklamlarla bu kadar ilerlemeleri gerçekten şaşırtıcı

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
February 28, 2018, 07:31:15 PM

Açıkçası haber ilgimi çekmedi çünkü IOTA ilgimi çeken bir proje değil. Blockchain yerine farklı bir teknoloji kullanılması insanları cezbetti ancak blockchain anlaşılması ve kabul görmesi 10 sene aldığına göre yeni teknolojilere yatırım konusunda çok sorunla karşılanacağı aşikar.
Bu tarz sorunlar çok normal. Gelin herkesin anladığı teknoloji olan blokzincirine yönelelim. IOTA anlayan insan sayısı artana kadar 10 sene daha geçer
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: