Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:12:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White(BTW) Bit-Z Borsa Oylamasına Destek  (Read 692 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 28, 2018, 08:53:35 PM

Oylamayı gececeğini dusunuyorum ben ama oylamaya katılmak için borsanın kimlik onayı yapılması gerekiyor o yuzden biraz sıkıntı yaşanabilir bence.

aynen o kısma kadar geldim ve vazgeçtim. daha bismillah yatırım yapamadık kimlik vs aklıma yatmadı benim.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 28, 2018, 08:55:31 PM

hocam destek vermeye verecektim 2fa yı yaptım 50 vtc verdiler oy vereyim dedim. her şeyi sıra ile istiyor. daha borsaya yatırım yapamamışım benden  en son kimlik yüklememi dahi istedi. binace de işlem yapıyorum o bile istemeden bana 2 btc lik çekim hakkı veriyor bu daha bişey yok kimlik vs herşeyi istiyor. vazgeçtim. olmasın daha iyi.

oy verebilmek için verification level 3 istiyor. zor bişey degil kimliği yükleyip göndereceksiniz. 1,2 saatte onaylıyorlar sonra rahat bir şekilde oyunuzu atabiliyorsunuz. yani sıkıntılı bir durum yok , bit-z kimliğinizin fotokopisini uyuşturucu kartellerinin eline vermeyecek. boşuna gerilmenize gerek yok Smiley
Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
February 28, 2018, 09:02:19 PM

Zaten öyle ya da böyle sırayla bütün borsalar full verification a geçecek, de tabi yine de tercih sizin Smiley
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 28, 2018, 09:52:08 PM

Ayynen beyler bu kimliklerinizi ilk defa mı veriyorsunuz bi yerlere vermediğiniz yer yok bişey olmadı buraya verince mi bişey olcak verin sıkıntı çıkmaz.

150.000 olmuş şuan toplanan miktar
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 28, 2018, 09:59:51 PM

attım oyumu airdroptan 1500 tane gelmişti tutuyorum hala 1 dolar olur o zaman satarım anca diğer türlü satmam
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 10:05:42 AM

Güncelleme:

BTW Bit-z oylaması için BOUNTY başlattı. Bit-z BTW ödülünün yanısıra BTW ekibi de ödül verecek.

Bounty formunu burada bulabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/1T_GRThlze3g_k2Z4guXG_7AGS8yKTLWx_krMFBVJG8M

Yapılması Gereken:

Oy verdikten sonra hesabınıza giriş ile bir kaç saniyelik video çekin ve "Votes" bölümünden BTW için oy verdiğinizi kanıtlayın. Ardından yukarıdaki form ile gönderim yapın  Wink
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 01, 2018, 10:09:51 AM

BTW her geçen gün daha çok güçleniyor.Cointurk'de çıkan BTW ile ilgili yazı

"BitWhite ekibi dünyada ilk kez ABD hisse senetlerini kripto para ödeyerek satın aldı. Bu satın alım hamlesiyle birlikte geleneksel piyasaların satın alımlarda getirdiği kısıtlamalar tamamen devre dışı kaldı. Yatırımcılar BTW platformuna üye olarak BTW token’iyle artık geleneksel piyasalarda söz sahibi olabilir."
link: https://coin-turk.com/btw-token-ile-geleneksel-varliklarin-kriptolarla-satin-aliminin-onu-acildi
hanzosum
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 10:13:04 AM

hocam destek vermeye verecektim 2fa yı yaptım 50 vtc verdiler oy vereyim dedim. her şeyi sıra ile istiyor. daha borsaya yatırım yapamamışım benden  en son kimlik yüklememi dahi istedi. binace de işlem yapıyorum o bile istemeden bana 2 btc lik çekim hakkı veriyor bu daha bişey yok kimlik vs herşeyi istiyor. vazgeçtim. olmasın daha iyi.

Kimlik çok sıkıntıysa üzerinde fotoğraf bulunan akbillinizi gönderin ya da kütüphane kartı, öğrenci kimliği... yani kimlik olsun da ne olursa olsun diyor 12. Büyük Borsa Bit-z Smiley

Şu alttaki haberden sonra BTW'yi kaçırmayın derim. Ayrıca yeniden markalaşma sürecine girdi ve adı BitWhite oldu, güzel gelişmeler yaşanıyor Wink

https://twitter.com/cointr/status/969099505760075776?s=19

Oylama NASIL YAPILIR[RESİMLİ]

http://telegra.ph/BTW-Bit-Z-Oylamasına-Katılım-02-27
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 11:50:18 AM

Oylama çok basit aslında sadece kimlikle üyeliğinizi onaylamamız gerek kimlik vermediğimiz yer kalmadı verin hiç bi sıkıntı olmaz
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 12:43:10 PM

oy vermek isterdim ama pasaport istiyor o da bende yok
sevinc02
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
March 01, 2018, 12:44:08 PM

Oylama için bounty var oy verirken video çekip gönderin ekstradan 50 btw alın linki veriyorum inanmayanlar telegram gurubundan bakabilirler gene linke ayrıca dogrulama için üstünde resim olan herhangi bir kimlik olur ehliyet eski yeni fark etmez kimlik içinde aynısı ayrıca diger kartlarda olur ögrenci kartı gibi Cheesy

https://docs.google.com/forms/d/1T_GRThlze3g_k2Z4guXG_7AGS8yKTLWx_krMFBVJG8M/viewform?edit_requested=true
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 01, 2018, 01:02:40 PM

Ben de kimlik konusunda şüpheliydim ama zaten btw buraya girerse ve elinde btw olanlar satmak isterse mecburen kimlik işlerini halletmek zorunda kalacak. ben şimdiden yapayım bari artı birde oy verdiğim ile ilgili video çekersem 50 btw vereceklermiş. adamlar ciddi iş yapıyor demek ki kendilerine güveniyorlar. stock exchange borsasında bir miktarını satmıştım ama galiba geri kalanını yükselince burada satacağız. ben kimlik yükleyip oyumu da vereceğim.
Elysio (OP)
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 03:39:36 PM

oy vermek isterdim ama pasaport istiyor o da bende yok

İlla pasaportun olmasına gerek yok normal kimlikle de üye olabiliyorsun kimlikle ol öğrenci kartınla ol bher hangi bişeyle ol oy at.
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 01, 2018, 03:41:54 PM

2 gün kalmış oylamanın bitmesine bence geçemez bundan sonra, Bitcoinwhite'ın airdrop'una çok fazla kişi katılmıştı insanlar neden oy kullanmamış anlayamadım.
hanzosum
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 03:48:35 PM

2 gün kalmış oylamanın bitmesine bence geçemez bundan sonra, Bitcoinwhite'ın airdrop'una çok fazla kişi katılmıştı insanlar neden oy kullanmamış anlayamadım.

Daha 5,5 gün var ne yaptınız?  Grin Mart 6 öğlen bitiyor oylama... Herkes bir şeyler yapsa çok raht geçecek.

Yeni ve çok güzel bir gelişme[RESMİ DUYURU Alt Çeviri Metni]

BitWhite ekibi dünyada ilk kez ABD hisse senetlerini kripto para ödeyerek satın aldı. Bu satın alım hamlesiyle birlikte geleneksel piyasaların satın alımlarda getirdiği kısıtlamalar tamamen devre dışı kaldı. Yatırımcılar BTW platformuna üye olarak BTW Coin’iyle artık geleneksel piyasalarda söz sahibi olabilir.

Satın alım bilgileri şu şekilde:

İsim: International Bill of Exchange IBOE (Uluslararası Poliçe Kambiyo Senedi)Nominal değer: 100 milyon dolarEmitör: ABD HazinesiIBOE No.: 2048Kayıt numarası: UCC1 – 2009-2374894.152.Türev ürün numarası: 2009-2374894-38Hazinenin Verdiği Dosya Kayıt Numarası:RC001182260USSeri No.: 2048Doğrulama: UCC1 Register – 2009-2374894.152 (Kentucky)Ödeme periyodu: 05.04.2020 (anlaşma sağlayarak geciktirme yapmak mümkün)

Öte yandan satın alım işlemiyle birlikte BTW Coin’i gerçek varlıklarla desteklenmiş oldu ve geleneksel varlıkların kripto paralarla satın alımının önü açıldı.

Anlaşma Dubai’de, IBOE’nin sahibi TiM Works Enterprises Limited’ın ofisinde imzalandı. BitWhite (BitcoinWhite) ekibini E.Y.U Bridge FZE şirketi temsil etti. BitWhite adına satın alım işlemini Global Fiduciary Group gerçekleştirdi. Teknik desteği ve smart contract ile platform gelişimini ise UNG Ltd şirketi üstlendi.

Yalnızca BTW Coin’i sahiplerinin katılabileceği açık artırmalı satışın 2018’in son çeyreğinde yapılması planlanıyor. Teknik ve yasal sorunların çözülmesinin ardından BitWhite ekibi kullanıcı arayüzünü geliştirmeye başlayacak ve farklı türlerde menkul kıymetleri platforma kazandırmak adına marketing kampanyası başlatacak. Son sözü BitWhite ekibine bırakalım.

“Birkaç yıl önce kripto paraların, gerçek varlıkların satın alımında kullanılabileceğini hayal edemezdik. Ancak şimdi kripto paralarda istediğiniz şeyi alabilirsiniz – kömürden ve sanat objelerinden gayrimenkule, arabalara ve yatlara kadar aklınıza gelebilecek her şey. BTW platformuyla birlikte finans dünyasında yeni bir çağ başlıyor, oyunun kuralları değişiyor. Bu değişime siz de katılın!”
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
March 01, 2018, 04:34:12 PM

Hisse alımı btw için önemli bir adım. telegram hesabından belgeyide eklemişler. başka bir coin olsaydı bu haber ile pump rekorlarını kırmıştı. piyasada gerçekçi olmayan dedikodularla bile ne pumplar oluyor. acaba fırtına öncesi sessizlik mi ? YTD.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 01, 2018, 07:31:38 PM

Oy kullanmak için gereken 50 tane tokenı 3. seviye kimlik doğrulamasından sonra veriyor. Ben oyumu kullandım.

Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
March 01, 2018, 07:37:17 PM

Toplamda 20.000 kişi kayıt olup oy kullansa yetiyor aslında. 200 ile katılanları saymıyorum, onları katarsak rakam iyice düşer ama zor görünüyor.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 01, 2018, 07:38:30 PM

telegramlarında yobit ile anlaştıklarını okudum..ayrıca şöyle bir haber var https://coin-turk.com/btw-token-ile-geleneksel-varliklarin-kriptolarla-satin-aliminin-onu-acildi bit-z oylamasına baktım %20 olmuş şimdiden hiç fena değil gibi..kimlik onayında illa pasaport vermeniz gerekmediğini söyleyen arkadaşlar var
EquusAsillus
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
March 01, 2018, 07:46:57 PM

Müsait olanların oy vermeleri rica olunur 🙂 ve Amerika hazinezinden 100milyon dolara bono alınmış. Biliyorum anonim diye bişi olmaz dedik ama oldu be hocam 😁 bitcoin de anonimdi buda anonim
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: