Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:16:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White(BTW) Bit-Z Borsa Oylamasına Destek  (Read 692 times)
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 01, 2018, 07:55:19 PM

Amerikan hazinesinden btw karşılığı bono alınması olayı güzel ve enteresan bir gelişme; aynı zamanda scam iddialarına ise bir nevi yanıt oldu.

Bit-Z oylamasında ivmelenip borsaya girerse önü daha da açılacaktır. Ekip, projenin başından beri canla başla çalışıyor ve tüm süreçleri de telegram'dan paylaşıyorlar. Umarım uzun vadede emeklerinin karşılığını alırlar. İsim değişikliği de iyi oldu bu arada. Artık BitWhite adıyla tekrar markalaşma sürecine girildi ve bu da bitcoin fork'u üzerinden prim yapılıyor algısını kırmak için önemli bir adım.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 08:01:26 PM

topluluk sahip çıkarsa illaki girecektir ama şu anki duruma göre sanırım desteği arttırmak gerekiyor gibi. çünkü beklentinin çok altında duruyor gibi
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 12:47:21 PM

Toplamda 20.000 kişi kayıt olup oy kullansa yetiyor aslında. 200 ile katılanları saymıyorum, onları katarsak rakam iyice düşer ama zor görünüyor.

eşe dosta filan öğrenci kimliği hatta akbil ile hesap açabilirsiniz mümkün mertebe yayın bu haberi  Wink
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
March 02, 2018, 12:51:08 PM

bizi emekli edecek coin bu heralde ya nedensiz yere çok güveniyorum btw ye, airdroptan gelenlerle zaten emekli olursam oturur gülerim bu halime Cheesy
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 02, 2018, 01:00:59 PM

Koca yüce bitcoin forkunun bizim oylarımıza ihtiyacı mı varmış.  Cheesy Tongue
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 02, 2018, 01:02:12 PM

Koca yüce bitcoin forkunun bizim oylarımıza ihtiyacı mı varmış.  Cheesy Tongue

yalnız bu bitcoin forku değil kendi zinciri var  Grin ...sırf bu algıdan da isim değiştirdi zaten  Grin
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 02, 2018, 01:15:34 PM

bitcoinwhite kadar borsalar ile görüşen başka coin var mı merak ediyorum. ne kadar borsa varsa çoğu ile görüştüler. kimileri bekletti, kimilerine btc gönderdiler bekletenler var halen. fiyat olarak umduğumuz yerlerde değil ve şansızlık sanki bitflip de ilk birkaç günkü pumplarda btw cüzdanın bakıma geçmesi. yani ilk aktaranların satma fırsatı varken o rakamları biz kaybettik.

Dnagelpen
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 01:21:05 PM

Airdrop zamanında katılamadığım için kendime çok kızıyorum. Gözüme gözüme her fırsatta çarpıyordu yok BTW şöyle her hafta ödeme yapacaklar diye kendi kendime dedim ki bu kadar dağıtılan bir coinden bir iş olmaz salllaaaa demiştim bak gördük oluyormuş demekki. Katılmak lazım her airdrop'a
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
March 02, 2018, 01:35:15 PM

ya efsane olacak ya da kestane Smiley bazı yönleri hiç içime sinmiyor. Umarım herkes güzel kazanç sağlar.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 02, 2018, 02:13:54 PM

oyların %21'i verilmiş. %100 olursa alırlar tabi de ne kadar etkili olur ondan kuşkuluyum. btw nin fiyat olarak sürünmesi şu sıralar normal iyice toplamak istiyorlar tamam da sabırsız olanlar, paraya sıkışanlar satacak ve inanıyorum ki 10 milyon üzerinde balina şu ana kadar btw toplamıştır. hepsini istese de alamaz. piyasadaki diğer oyuncular da önemli miktar hep kalmalı.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
March 02, 2018, 02:16:37 PM

3 gün oldu daha %20'lerde. Bazi arkadaslarin moralini bozmak istemem ama bu hizla Sali'ya kadar 1 Milyon oy toplamasi cok cok zor gözüküyor.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 02, 2018, 02:45:20 PM

Telegram gruplarında, lokal gruplar dahil 30 bin kişi kesin vardır ama oylama şu an %20'de. 20 bin kişi hesap açıp oy verse, şu an oylama bitmişti bile. Ki benim gibi 100 votecoin kullanıp oy verenler, 200 votecoin oy verenler de var. İnsanlar neden "başkaları borsaya taşısın, ben sadece bekleyeyim" mantığıyla yaklaşıyor anlamak çok güç.

Bu arada en çok çalışan komünitelerden biri Türk komünitesi Bit-Z mevzusunda. Öğrenci kimlik kartıyla, otobüs kartıyla 2.üyelik alan arkadaşlar var; ama global komünite uyuduğu için karınca adımlarıyla ilerliyor oylama. Bu şekilde girerse, girmesi mümkün değil gibi gözüküyor.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 02, 2018, 04:35:30 PM

Keşke pozitif konuşabilsek ama ben de %100'e ulaşamayacağımız kanaatindeyim malesef. Aslında birçok bekleyeni var bu projenin fakat nedense üşeniyorlar veya zor geliyor sanırım hesap açıp oy vermek.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 02, 2018, 04:39:05 PM

amerikan bonosundan aldıgı hisse olayları gerçekmi acaba mrak ediyorum ben halen satmadım elimdekileri güzelbir yere gelirse satmayı düşünüyorum
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 02, 2018, 04:59:16 PM

bir ara oy verene btw verilecek gibi bir söylem vardı hala devam ediyor mu yada gerçekleşti mi ? devam ediyorsa uğraşayım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 02, 2018, 05:13:26 PM

heryerde gormeye basladim bu bitcoin white seyini. kimsede projesi nedir ne ise yarar falan bilmiyor. airdroptan satan kisim parayi vurmus tek anladigim o.

Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 05:50:55 PM

Neden bilmiyorum bende çok umutluyum. Bu kadar çalışan bir geliştirici ekip var ve her ne kadar işleri rast gitmesede elbet birkaç büyük yatırımcıdan sonra büyük borsalardan birtanesine girecekler. Bunun ardından eylülde kendi borsalarını oluşturacaklar. Eğer güzel çalışılırsa gerçekten çok iyi yerlere gelebilecek bir coin.

Geliştirici ekibi çalışan ve kendi zincirine sahip olan coinler eninde sonunda değerleniyor.

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 02, 2018, 07:46:43 PM

anlamıyorum bi türlü telegramdaki gruptakiler sadece oy verse anasını aglatırlar ama ugrasan yok çok fazla kitlesi var ama pasif
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 07:59:14 PM

3 gün oldu daha %20'lerde. Bazi arkadaslarin moralini bozmak istemem ama bu hizla Sali'ya kadar 1 Milyon oy toplamasi cok cok zor gözüküyor.

Olay şu ki organik olarak giden oylar bir süre sonra diğer coinlerden kaybeden ya da kazanan oy verenlerin VTC'lerini geri almalarıyla şu an için ikinci en büyük aday BTW'ye oy vermeleri söz konusu olacak. Ayrıca daha 4-3.5 gün var.  Wink
bir ara oy verene btw verilecek gibi bir söylem vardı hala devam ediyor mu yada gerçekleşti mi ? devam ediyorsa uğraşayım.

Evet her oy veren BTW ekibinde 50 BTW alabilecek(çoklu hesap açanlar daha fazla alacaklar  Grin ) Ayrıca Bit-z'ye girerse 50 VTC için 17.5 BTW de borsa hesaplarına yatırılacak. 50 ve katlarına göre rakam artıyor tabi.

heryerde gormeye basladim bu bitcoin white seyini. kimsede projesi nedir ne ise yarar falan bilmiyor. airdroptan satan kisim parayi vurmus tek anladigim o.

-Dpos algoritmasını kullanıyor
-Kendi yan zinciri var
-Geliştiriciler için biçilmiş kaftan olacak
-Secure Sandbox
-DAO Modülü
-Merkezsiz Uygulama Mağazası (DAPP Store)
-Merkezsiz kendi borsası (DEX)
-Smart Conract yapısı

Gibi çok çeşitli özellikleri yol haritasına göre işleyecek. Şu an DAO ve Delege konsensüs güncelleme aşamasında.

flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
March 03, 2018, 01:46:56 PM

Valla airdrop tokeni için bi borsaya üye olupta kyc sunduktan sonra oy vermekle uğraşamam. Çoğu kişide uğraşmayacaktır artık üyelikleri olanlar yaparlar belki oylamaya katkı.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: