Bitcoin Forum
May 29, 2024, 12:25:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: [NEX] Türkiye'nin Milli Kripto Parası NexPara  (Read 866 times)
yaazcryptos
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 5

View Profile
March 17, 2018, 08:48:45 PM

Ülkemiz için hayırlı olsun. Bu tarz projeleri destekliyoruz. İnşallah yeterli fon sağlayabilirsiniz. Ama bu kripto parayı insanımız ne kadar benimser orasını zaman gösterecek.
nexpara projesi iptal edildi. böyle projeleri desteklemeye gerek yok başı yok sonu yok altı yok üstü yok.

iptal mi edildi hocam nedeni nedir?
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
March 17, 2018, 09:12:12 PM

Ülkemiz için hayırlı olsun. Bu tarz projeleri destekliyoruz. İnşallah yeterli fon sağlayabilirsiniz. Ama bu kripto parayı insanımız ne kadar benimser orasını zaman gösterecek.
nexpara projesi iptal edildi. böyle projeleri desteklemeye gerek yok başı yok sonu yok altı yok üstü yok.

iptal mi edildi hocam nedeni nedir?
hocam zaten milleti carpacaklardi. ciftlikbank olayi ustune bi de bu milleti carpsaydi baya olay olurdu. risk alamadilar vazgectiler benim gorusume gore.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 10:06:38 PM

Ortada herhangi bir proje yokki adamların tek hedefi ödeme sistemi olmak, tamam da sen ulusal ödeme sistemi olsan ne olur? Bu ülkede daha Paypal kullanılmıyor birde senin kriptoparan mı kullanılacak? Kriptoparaları ulusal boyuta indirgemeye çalışanlara ayar oluyorum.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 10:14:36 PM

Maalesef bizim yerli projelerimize karşı çok büyük bir ön yargım var ve bu ön yargımın kırılması şu aşamada çok zor görülüyor.Bundan dolayı gelecekteki projelere de yatırım yapabileceğimi düşünmüyorum.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 10:29:15 PM

Maalesef bizim yerli projelerimize karşı çok büyük bir ön yargım var ve bu ön yargımın kırılması şu aşamada çok zor görülüyor.Bundan dolayı gelecekteki projelere de yatırım yapabileceğimi düşünmüyorum.

Bu bir ön yargı değilki bugüne kadar tek bir Türk projesi ortaya adam akilli bir iş koyamadı. Peerguess vardı onun da günlük hacmi 23 dolara düşmüş insan topladiği Ethereumlar ile ufakta olsa alim duvarı koyar ya.
elysion
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 09:49:36 AM

İşte global düzeyde kabul görebilecek bi isim. Umarım yerli fon istenilen düzeyde toplanabilir. Fakat piyasaya arz etme süresi kısa değil mi? Biraz daha uzatılabilirdi. Bu sürede 80 milyon coinin eritilebileceğini pek zannetmiyorum. Yani en azından Türkiye piyasasında. Ama yine de teşekkürler. Böyle projeleri daha fazla görmek istiyoruz.
silenteagle
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 09:50:44 AM

Yerli ve milli proje başlamadan bitti neXpara.Keşke yerli milli duygularına değineceğinize ortaya bir gerçek proje koysaydınız.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: