Bitcoin Forum
June 15, 2024, 08:55:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin bir balon, Ethereum daha da fazlası  (Read 349 times)
sundure
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
March 02, 2018, 11:03:03 PM

Çok anasının gözü bunlar, bir şeye yatırım yapmadan önce onun değerini düşürüp onu ucuzdan aldıktan sonra onun hakkında olumlu haberler yaparak onun değerini çok iyi yükseltmesini iyi biliyorlar. Ethereum'un neresi balon? piyasadaki en sağlam projesi olan kripto para etherum bir kere. Sallayacaksan mantıklı salla ki inanalım.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 02:38:39 PM

spekülsayon yaratıp daha önce şahit olduğumuz olaylar gibi değer kaybettirip, toplama yapacakalr artık kanmıyorum bu tarz sözlere, çünkü klişeleşti yani
eserersan
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 02:43:13 PM

Merkez bankası destekli bir kripto para tabii ki daha iyi olur ancak bitcoine balon demesini saçma buldum.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 03, 2018, 02:46:58 PM

bitcoine balon diyenler dolar gibi bi balonu gormezden gelemezler. kuresel krizler bitcoin yuzunden mi cikiyor? devletler yuzunden mi? insanlarin parasini guvende tutmaya ihtiyaci var. blockchain bu acidan buna olanak sagliyor. ama bitcoin mi olur bilemeyiz.

kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 03, 2018, 04:06:31 PM

Spekülasyon çıkarmaktan başka hiçbir şey değil bu haber. Böyle söylemler bu piyasayı bilenleri sadece güldürür. Bitcoin bu piyasanın babası Ethereum ise bu piyasanın amcası. Yani bu iki kripto para piyasanın iki büyüğü ve mukayese edilemezler.

cabbaraga
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
March 03, 2018, 04:56:53 PM

Kendi yatırımın dan daha fazla kar getiren kazanç sağlayan ve daha da değerlenerek geleceğe devam eden herkes balondur baloon der tabi kide

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 03, 2018, 06:12:29 PM

Tabi merkez bankasının yönetiminde bir sistem istersiniz. Ethereum'a, Bitcoin'e bok atmak kolay çünkü dilediğiniz gibi yönlendiremiyorsunuz ama bu iş sizi çoktan aştı hanım abla. Bir yandan Polo'yu alıp bir yandan bu sistemi var eden Bitcoin'e bok atmakta ayrı bir kafa karışıklığı. Piyasayı karıştırmak bu kadar kolay işte.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 03, 2018, 11:00:24 PM

Gerçekten mi uzun süredir fark etmemistim (!). Bitcoin gercekten balonmus. 

O kadar uzun süre geçti ki hala bitcoine balon deniliyor. 2009 yılında çıkmış bir kripto para ve insanlar hala devam ediyor buna
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 03, 2018, 11:05:14 PM

Spekülasyon çoğu zaman kaçınılmaz oluyor helede elinde bir yetki ve bir mevki bulunanlar için bu daha da paha biçilemez galiba

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
March 03, 2018, 11:51:27 PM

Balonda balon olmasına uçan balon sakin sürekli uçuyor indikçe yakalamaya çalııyoruz hatta küçük balonlar daha var etrafında onlarıda uçuruyor. Balonlara böyle bakıyorum :d
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
March 04, 2018, 01:24:16 AM

Bitcoin'e balon, Ethereum'a daha da balon demek sadece bir ahmaklıktır. Dünya'da merkezsiz ilk para birimi bitcoin'dir ve ethereum sayesinde kriptoparaları günlük hayata adapte edebilmemiz sağlanıyor. Bu heriflerin direkt olarak bitcoin ile değil merkezsiz sistem ile bir sorunları var.. dünyanın %1'inde tüm paranın %50'sinin bulunması hoşlarına gidiyor, bu sistem böyle devam etsin istiyorlar.
listkaie
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
March 04, 2018, 02:27:24 AM

agzi olan konusuyo salak saçma konusanlarin agzina kurekle vurasim geliyor
argurbuz
Member
**

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 04, 2018, 07:24:33 AM

Poloniex satın aldığını neden söylememiş neyse bellki merkez banka destekli borsa ve kripto üzerine duracağı anlaşılıyor fakat hala bitcoin için düzdgün sözler sarfetmiyor demekki zamanı var.

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
March 04, 2018, 08:41:59 AM

token muhabbetinin genel olarak pek işlevsel olduğunu düşünmüyorum. ne işe yaradıkları tartışılır haldeler ve eth içinde asalak şekilde yaşıyorlar. bunlara akan para markete girmiyor ve marketi tehdit eder hale geldi. eth nin kendisine cripto para açısından bir lafım yok.

bitcoin ise benim için halen değerli. sistem çalışıyor. talep olur olmaz o ayrı bir mesele. eğer yarın teknik açıdan bir açık çıkarsa o zaman balon diyebilirim.

medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:00:46 AM

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.ethereum bence olduğu değerin çok çok altında 1-2 seneye kadar ethereum marketcap da 1 numaraya oturacaktır.değeri btckadar olmasa da marketcap da 1 numara olacağını düşünüyorum geçen sene 1 eth 90 dolarken şuan 900 dolarlarda geziyor.önümüzdeki yıl bu değerler de komik kalacak diye düşünüyorum

Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
March 04, 2018, 10:22:27 AM

Etherium bitcoine göre daha yeni ve hızlı bir sisteme sahip. Böyle yorumlar çok fazla mevcut. Bunu kimsede yalanlayamaz. Şuanki hedefleri Bitcoin seviyesine ulaşmaya kadar planları olduğunu düşünüyorum. Çünkü gerçekten kaliteli adımlar atıyorlar. Dedikleri kadar var Cheesy
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
March 04, 2018, 10:30:26 AM

“Şu an kripto para birimlerinin bir balon içinde olduğunu düşünüyoruz. Bitcoin fiyatları astronomik, Ether daha da astronomik. Açıkçası bu değerlemeler bizim için mantıklı değil.” ben de aynı şeyi düşünüyorum.olması gereken değerler henüz bu değerler değil.çok çabuk ulaştılar ve bence ya uzun süre böyle kalacaklar ya da düşüş yaşayıp daha sonra zamanla bu seviyelere tekrar gelecekler..
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
March 04, 2018, 10:56:11 AM

Goldman Sachs nasol bir yönetim ekibine sahip anlamış değilim. Bir gün olumlu bir gün olumsuz yaklaşımlar görüyoruz, amaçları nedir anlamak zor

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 04, 2018, 11:00:01 AM

Umarim bitcoinde ethereumda uzun sure patlamayacak olan birer balon olduklarini kanitlarlar. Bu biraz zaman alacak ama olacaktir.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
March 04, 2018, 11:16:05 AM

Cok zaman almayacaktir. Ethereum da kendini kanitlayacak. Surekli olarak yeni gelismeler yapmaktalar. Balon benzetmesine inanmayin derim.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: