Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:59:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: LCC Litecoincash mining karli olabilir  (Read 100 times)
al3pay (OP)
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
March 01, 2018, 08:00:15 AM

Selam Arkadaslar

Bildiginiz uzere scam vs derken Fork gerçekleşti ve Litecoin Cash kripto dünyasında yerini aldi. Ilk andan beri takip edip ilk kazımına baslayanlardan oldum. 5 usd civarında ilk gun Yobit den fiyat acildi fakat yobit lcc wallet kapali oldugu icin zengin olamadık Smiley))) Su an icin crypto bridge de alicili güzel bir piyasası var ve orda da ilk gun 1 Lcc yaklaşık 0.00005800 btc den isleme alindi btc mining e gore guzel kar ettik. fakat %30-40 arası fiyat cakildi suan icin 1 Lcc 0.00003000 btc civarından islem görmekte . Uretim konusuna gelince ilk gunden beri birçok pool tarafından mining acildi. Ben ilk gunden beri Suprnova da kazmaktayım 14th icin son 24 saatlik üretimim 34.6 LCC bu haliyle bile gunluk btc mining  uretimi ile kafa kafaya nerdeyse. Whattomine da gözükmediği icin bir cok arkadas gelirlerinden habersiz.

Suanki zorlukla kazilip Takip edilip btc mining e gore daha fazla kar edilebilir bir yapıya mevcut . Degerlendirilebilir...Algoritma SHA-256
1714820382
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714820382
Reply with quote  #2

1714820382
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 08:29:12 AM

Paylaşımınız ve bilgilendirmeniz için yürekten bir teşekkür Smiley Keşke böyle paylaşımlar sıklaşsa. Deneyimlerini paylaşan kişiler çoğaldıkça forumun da kalitesi artacaktır. Millet merit merit diye dileniyor. Hak edene elimizdeki meritler feda olsun Cheesy

Cüzdan olarak core wallet mi indirdiniz? Coinomi de olur diyor, ama orada LCC görünmüyor şu anda.
al3pay (OP)
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
March 01, 2018, 08:50:03 AM

Paylaşımınız ve bilgilendirmeniz için yürekten bir teşekkür Smiley Keşke böyle paylaşımlar sıklaşsa. Deneyimlerini paylaşan kişiler çoğaldıkça forumun da kalitesi artacaktır. Millet merit merit diye dileniyor. Hak edene elimizdeki meritler feda olsun Cheesy

Cüzdan olarak core wallet mi indirdiniz? Coinomi de olur diyor, ama orada LCC görünmüyor şu anda.

eyvallah hocam . Ben Core wallet indirdim fork tan yararlanmak icin  Coinomi fork destegi var diye lanse ettiler offical sayfasında fakat denemedim . Ben kazdiklarimi pool da bekletip ihtiyac oldugunda cryptobridge e aktardim . Benim icin güzel bir deneyim oldu boyle forklari takip etmek kazanc acısından iyi olabiliyormuş  LCC mining ilk basladigi 8 saatte 1 adet s9 110 LCC üretti tabi sonra herkes mininge abanınca zorluktan oturu bir denge buldu.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: