Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:28:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ Bounty-ico-Airdrop ] Kampanyalar için mail temin edilir.  (Read 128 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
March 01, 2018, 12:00:32 PM
Last edit: March 03, 2018, 09:47:10 AM by HARDCRACKERS

Örnek resimde görüldüğü üzere 2.000 civarı farklı sisteme kayıtlı mailler elimizde mevcuttur.
Elimizde gmail-yahoo-hotmail türü yoktur sebebi sistemde captcha olduğu için crack edilmiyor.Bu beriki mailler fake değil gerçek maillerdir.Yani brute force ile elde edilmiştir.
Sitede arada devamlı mesaj geldiği için konuyu açayım buradan olayı okuyup işi öğrenmek istiyen ve ben bunu becerebilirim alsın işini görsün.
Kısaca olay şu şekil örnek bir bounty üye olursun sana 10 stakes verir birde refeans linki verir derki işte 50 üye senin linkle üye olursa sana her üye için 10 stakes toplam 500 stakes vericez derler.İşte 10 stakes dediğin 3-USD iken referans olayını becerebilende 500x3 usd 150-USD kazanırsın.
Tabii bu referans olayındada 1-2 vpn kullanıp ip değiştirmeniz lazım.
Özet olarak 20 adet bounty girersin önce maili açar bakarsın sonra her siteye vpn 102.212.1:8080 gibi ip ile girersin ve tek tek referanslardan üye olursun ve gelen mailleri okey eder ve 20 sitede işin bitince mailden çıkmadan gelen mailleri silersin sahibi anlamasın çöpdende  sil ve çıkış yaparsın.

Sonra vpnden ip değiştir farklı lokasyon ve gene yeni mail aç sonrada gene 20 siteye referans edersin ve gelen mailleri silersin işte bu işlemide işin çivisini çıkarmadan yapmanız lazım her siteye günde 5 referans gibi ve 10 günde 50 refeans yaparsın olay biter ve farklı ipden yaparsanda büyük ihtimal anlaşılmaz ve beklemeye başlar eğer bounty-ico-airdrop scam değilse günü gelince coinlerde  eth cüzdanına geçer…
20 sitede misal ortalama 100-150 usd olsa  1.000-3.000 usd gibi para kazanılırda arada yatırmayan çıkacak ya anlayacak yada site scam bazı bounty parayı alıp uçanlarda var ..

Olay bu şekilde işler elinizde mailler ve tabii 1-2 vpn şart..

İşte bazısı diyecektir maili ben açarım aç kardeşim elini kolunu tutan yok yani işi becerebilene helal olsun diyorum.Birde bu mailleri aldınız kullandınız 1-2 günde denediniz  patlak çıkan sayı kadar  yenisini alacaksınız.  yada kendiniz açın.

50 adet farklı mail   –        50-TL.dir.

https://coinmarketcap.com/

https://yorumlar.altin.in/tum/dolar

Ödemeler   - ETH –

50 mail karışık verdik deneyin işte arada patlak çatlak çıkarsa siteden pm geçip şu kadar patlak var diyin yedeğini veririz sıkıntı yok.

İlgilenen Siteden PM…

https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=5268197040&photo_id=500618857103

bu konuda @chn2z deneme yaptığı konu istiyen incelesin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3018504.0

chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
March 01, 2018, 12:22:53 PM
Merited by HARDCRACKERS (1)

Ben aldım daha önce arkadaştan sıkıntı çıkmadı ne kadar istediysem verdi arada dediği gibi şifreleri değişen oluyor onların yerine yenisini verdi bitirdim beklemedeyim bakalım Smiley
Yalnız sağlam bir vpn şart Free Vpn ile olmuyor dikkat edin anlamasınlar ayrıca referral yaparken ülke kısmına Vpnden hangi ülkeden giriyorsanız onu yazın ayrıca şifreleri de örnek mail Ashley... @....com diyelim Şifreyi de mutlaka ashley li bir şey yapın ki anlaşılmasın. Katılmadığınız kampanyadan token gelirse anlayın ki  ben sizin yerinize katılmışımdır :DD Eth adress isteyenlere öyle yapıyorum ne yapalım rütbe alamadık  meritten sonra bu şekil takılıyoruz Smiley Hatta özelden de adresleri atın ben referral kasarken sizin adresleri yazayım belki gelen giden olur Smiley
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
March 01, 2018, 12:33:18 PM
Last edit: March 01, 2018, 01:29:12 PM by HARDCRACKERS

Ben aldım daha önce arkadaştan sıkıntı çıkmadı ne kadar istediysem verdi arada dediği gibi şifreleri değişen oluyor onların yerine yenisini verdi bitirdim beklemedeyim bakalım Smiley
Yalnız sağlam bir vpn şart Free Vpn ile olmuyor dikkat edin anlamasınlar ayrıca referral yaparken ülke kısmına Vpnden hangi ülkeden giriyorsanız onu yazın ayrıca şifreleri de örnek mail Ashley... @....com diyelim Şifreyi de mutlaka ashley li bir şey yapın ki anlaşılmasın. Katılmadığınız kampanyadan token gelirse anlayın ki  ben sizin yerinize katılmışımdır :DD Eth adress isteyenlere öyle yapıyorum ne yapalım rütbe alamadık  meritten sonra bu şekil takılıyoruz Smiley Hatta özelden de adresleri atın ben referral kasarken sizin adresleri yazayım belki gelen giden olur Smiley

umarım sonuç alırsın hma  vpn ile  farklı ip lokasyonla girdiysen bence zittin sene anlamazlar.dur benim adresi vereyimde ordan akarsa sana paslarım.
yok şimdi bunu yazdınya 130 eth si  olupta gas istiyen vardı oda hemen sıraya girer amk. Grin Tongue
Pages: [1]
  Print  

Jump to: