Bitcoin Forum
August 04, 2024, 12:32:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White ile Geleneksel Varlıkların Satın Alınmasının önü açılıyor mu?  (Read 345 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 01, 2018, 05:09:40 PM
Last edit: July 20, 2018, 09:44:27 PM by avalonn

arkadaşlar selam,
(bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır.YTD)

bitcoin white yeni adı BitWhite ile ve yeni web sitesi ile yola devam ediyor...yobit ile anlaşıldığını okudum telegramlarında  ayrıca bugün yeni bir haber gördüm alıntı olarak aşağıya aktarıyorum.

bit-z (girebilirse) ,yobit ,yeniden isimlendirme,yeni web sitesi, ve geleneksel varlıkların satın alınabilmesi gelişmeleri ile dönercilerin çoğunun bitflipte temizlendiğini varsayarak  fiyat anlamında nasıl bir performans göstereceğini merak ediyorum doğrusu

yeni web sitesindeki videolar çok hoş duruyor
https://bitwhite.org/

https://coin-turk.com/btw-token-ile-geleneksel-varliklarin-kriptolarla-satin-aliminin-onu-acildi

özellikle bu haber hakkında bilgili arkadaşların yorumlarını merak ediyorum açıkçası
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 01, 2018, 05:13:08 PM

Uzun vadede iş yapacak bir coin olarak görüyorum.Kısa vadede ne yapar bence belirsiz.Birçok insanın elinde airdroptan gelen coinler var.Bunların borsada el değiştirmesi ve yeni yatırımcıların hold yapmasıyla fiyatı yukarılara çıkacaktır.Coin sayısı az ekip iyi çalışıyor.Uzun vade bende tutacağım şu an fiyatı kaç olmuş pek umurumda değil ama kısa zamanda öyle ani bir artış beklemiyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 01, 2018, 05:20:54 PM

airdrobu çok sağlam yapıldı şuanda bit z ye girmeye çalışıyorlar onun için bir çalışmaları var. uzun vade de herkes birşeyler bekliyor ben de adının yeni değiştiğini duydum umarım iyi yerlere gelir. bu tarz haberleri görünce bende gelecekte btw den baya bi umutlanmya başladım
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 06:23:22 PM

Bir ilki başarmaları ve hazine bonusu ile BTW'nin desteklenmesi bence olağanüstü bir şey. Yol haritasının tek tek gerçekleşmesi ile BTW'nin nerelere gideceğini merak ediyorum doğrusu  Grin
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 08:13:32 PM

aslında bu son haberlerden sonra çok büyük bir pump gelebilirdi diye düşünüyordum fakat anladım ki artık airdroptan dağıtılan coinlerin büyük çoğunluğu biz hodl cıların eline geçmiş Smiley 2020 senesi için güzel şeyler yazılmış. bizde bekleyecez artık Smiley
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 01, 2018, 08:24:01 PM

BitWhite ekibinin ABD hisse senetlerini kripto para ile satın almış olması büyük bir olay gerçekten. Bitcoin white geleneksel varlıkların kripto para ile satın alınmasının önünü açmış gerçektende. Fiyatının ne olacağı kısmıyla çokda ilgilenmiyorum açıkçası. Güzel işler başaracaklar gibi görünüyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 01, 2018, 08:39:31 PM

yürü be btw Smiley artık isimde değişmiş . rebranding sonrası isimleri de BitWhite olmuş. bence çok da güzel olmuş. ama oylama yapılan sitede falan hala bitcoin white olarak geçiyor adı.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
March 01, 2018, 09:01:58 PM

Bit-z borsasınada girerlerse tadından yenmez bu haber ayrıca yobitte de listeleniceklermiş ehh idare eder yine hacim oluşması bakımından güzel
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 09:04:37 PM

Hisse senetlerini kripto para kullanarak almaları geleneksel eşyaların bu şekilde alınması adına çok büyük bir adım. Btw'nin başaralı olacağını düşünüyorum, değeri de yakın zamanda artacaktır.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 01, 2018, 09:08:18 PM

Bende airdropun düzgün yapıldığını düşünüyorum. Ekip binance anketine katılacağız dedi, telegramda on-onbeş gün konuşuldu. Ankete girmemesi benim için hayal kırıklığı oldu. Elimde yüklü sayılabiliecek bir miktar var. Yobit te bir adım bekleyeceğim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 01, 2018, 09:34:34 PM

Bu habere ait 2 resim gördüm sosyal medyada ancak anladığımdan değil ama tarih olarak 2016 yazıyordu.Tekrar bulamadım koymak için. Ekipten de böyle bir açıklama gelmemiş sanırım göremedim. Spekülasyon her zaman kazandırmaz kaybettirebilirde.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 01, 2018, 09:37:04 PM

BTW, ilk başlarda çoğu kişi ÇÖP olacak diye bakıyordu. Çünkü çok fazla Airdrop dağıtıldı. Ama Airdrop dan BTW alanların büyük bir kısmı akıllıca hareket edip HODL yolunu seçince çok düşüş olmadı ve gelecek için umut vermeye başladı. Bende airdrop dan biraz toplamıştım. Bir yerlere gelirse ne güzel, gelmezse de kaybedeceğim birşey yok mantığı ile tutmaya devam ediyorum. Sürekli aktif olan ekipleri var. ilk günden beridir hiç durmadan birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Bir iki yıl için de beklemediğimiz bir yerde konumlanabilir.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
ceyceyki
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
March 01, 2018, 09:45:21 PM

BitWhite iyi yerlere gelecektir arkadaşlar. Yobit ile de anlaştılar şuanda da bit-z borsası için oylama aşamasında. Anlamadığım nokta hala bu coine neden scam gözüyle bakıldığı. Adamların de ekibi deli gibi çalışıyor ve roadmap'e uygun olarak gidiyor. Community deli gibi çalışıyor. Bakalım ben BitWhite'dan umutluyum.

Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 01, 2018, 09:47:33 PM

Belkide çok iyi yerlere gelecek fakat , bu takıma nasıl yatırım yapacağız arkadaşlar . Komple korku filmi gibi takım .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
March 02, 2018, 07:45:43 AM

6 Nisan da ya patlar ya patlar. Hadi bakalım.  Cheesy
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
March 02, 2018, 07:51:01 AM

Eskiden forumda kötümser yazılar vardı ama şu anda baya iyi gibi Roadmap a uygun gibiler, kısa vadede ne olur bilinmez ama uzun vadede iyi gelişmeler olacak gibi.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 02, 2018, 06:14:32 PM

bence öncelikle airdropdan alanların ellerindne şu fiyatlardan çıkarmasını bekleyecekler sonrasında yükseliş başlar gibi bakalım hodl diyoruz kalsın 1 sene köşede Cheesy
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 02, 2018, 06:21:46 PM

Btw ile hayal kurmanın sınırları kaldırılıyor ve giren herkes kendini ileride milyoner sanıyor. Yok abi btw adam olmayacak hala neyi kovalıyorsunuz ki airdrop la dağıtılan bir coinin nasıl yükselmesini beklersiniz ekip ekmeğini yedi yoluna baktı sizde önünüze bakın bence
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 02, 2018, 06:23:53 PM

Bu olayı ciddi araştırmak lazım. BTW'den bu potansiyeli beklemiyorum. Scam coin nere hazine bakanlığından hisse almak nere? Ciddi bi araştırma yapan falan yok mu global foruımda?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
March 02, 2018, 06:26:39 PM

@ hckdeface airdrop alanların yüzde 80 i elden çıkarmıştır. ilk borsaya çıktığı gün zaten en az yüzde 50 sattı elindekileri, bir kaç gün sonra zaten fiyat 1 dolara kadar yükseldi tam bu anda cüzdana erişim sağlanamadı 1 güne yakın kapalı kaldı cüzdan çekimler açılınca sonrasında fiyatta düşüş başladı. bana göre ekip airdrop dağıttıklarını geri aldı. bu ara pek yükselmez gibi ama hazirandan sonra bir artış bekliyorum ytd.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: