Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:31:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Legitcoin  (Read 302 times)
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 02, 2018, 12:10:11 AM

Arkadaşlar bugün facebooklarından şöyle bir duyuru yaptılar

Legitcoin debuts on Stocks.Exchange crypto trading platform.

You can now trade Legitcoin on stocks.exchange - %100 running smoothly.

https://stocks.exchange/trade/LEGIT/BTC
https://stocks.exchange/trade/LEGIT/ETH

ICO token payment issues currently being resolved. Tokens will be released to all users gradually after all payment issues have been fixed.

More exchanges are on the way.

Legitcoin to the moon
!

Kısacası stocks.exchange borasısnda listelendiklerini belirtmişler ve fiyatı ise 0.000456 BTC şuanda bu kadar btc ediyo buda bizim paraya göre ortalama 19 lira falan yapıyor. Sizce bunun gerçeklik payı nedir bana hala inandırıcı gelmiyor çünkü salınım işlemini hala başlatmadılar. Ayrıca airdrop süreçleride reften kasılan coinlerin salınım işlemi için 20 legit satın alınması gerektiğini belirttiler. Sizin fikirleriniz nedir bu konuda.

NOT: düzeltiyorum bir legit şuanda 0.00000049. imiş yani 0.01 dolar

NOT2: bir çakallıkta var örneğin 400 legit almaya çalıştığımda çıkan hesap çıkarılan hesap - 0.1824 BTC. 400 legit satmaya çaıştığımda çıkarılan hesap + 0.0001996 BTC. Buradaki mantık nedir anlayabilen var mı?

0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 12:18:30 AM

Bence doğru olabilme ihtimali düşük bir ihtimal airdrop U vardı  proje hakkında bir bilgim yok ama sanmıyorum hocam bu  parayı edeceğini
jawlue94
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
March 02, 2018, 12:19:21 AM

Sürekli olarak tarihi ertelemeleri tadımı kaçırdı benim. Şu an ne olur ne biter bilmiyorum ama pek iyi olacağını düşünmüyorum.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
March 02, 2018, 06:22:36 AM

Dashboard'da 2.7$ değer gösterip 0.01$ dan borsaya açılmaları komik değil mi?
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 02, 2018, 12:06:52 PM

airdroba katılanlar 800 bın kısı flandı o yuzden satılan coinden fazla airdrop dağıtılacaktır bence. o yüzden scam cıkma ihtimali cok yüksek cıkacaktır yada fiyatlar yerde sürüncektir...
Dnagelpen
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 01:35:59 PM

Bana göre tamamen saçmalık bir coin çıkartıyorlar. Çok çok yüksek ihtimalle SCAM SCAM SCAM. Ama airdrop'a katılın bakarsınız para eder az da olsa nede olsa scam projeler riskli ama kazançlı olabiliyor.
verolda
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
March 09, 2018, 01:20:57 PM

It is necessary to follow Legitcoin. The future for these tokens was great. I really hope they are not scammers. Their obligations as a campaign will be met. Huh Roll Eyes
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 01:21:51 PM

scam scam dıyorlar ama bılemıyorum zaten sitesine en son baktıgımda 800bın kısı kaydolmuş mübarek ! herkes 1 er hesap yapsa belki kazanabilirdik ama abartıldıkca abartıldı.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 09, 2018, 01:54:11 PM

Bunlar airdrop yapmıştı 1-2 ay önce. Konu dogrumudur bilinmez. Sitesinde yakın zamanda elde edilen tokenler çekilebilir diye bir bölüm vardı. Borsada yer alıyorsa doğrudur bakmak lazım. Yani borsada varsa yalan söyleyecek değiller

amin06
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
March 09, 2018, 01:57:07 PM

bir airdrop takipçisi olarak airdrobada şart koyuyorsa vermek için bence güvenilmez
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
March 09, 2018, 02:33:38 PM

Bence bunlara güvenmeyin riske değmez adamlar dediklerini 1 kere yapmadılar sürekli ertelediler bence hiç bulaşma dostum bunlara, banada biraz tuhaf geldi

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
ekber0101
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 02:44:02 PM

Sitenin 800bin aktifi var bazılarınız scam diyor tamam biz scam diyoruz da 800bin kişi nasıl anlamaz ki scam olup olmadığını ? beyinleri yokmu ?
JetToken
Jr. Member
*

Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 09, 2018, 03:02:11 PM

Projenin ne olduğunu bilmiyorum. İncelemedim de. Sadece şunu net söyleyebilirim, Eğer hediye için para istiyor ise o zaman uzak durmak iyidir. Dimyata Pirince giderken evde ki bulgur da gidebilir. Ben Airdropdan gelen coinleri çekmek için coin satın almam. Ama tabii herkesin fikri farklıdır.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 09, 2018, 03:09:01 PM

abi bilmediğiniz işe tabiri caizse burnunuzu sokmayın sokarsanız burnunuz afederseniz boktan çıkmaz. sen bilindik limanlarda yüz öyle herkes maalesef güvenilir olmuyor. bak alım fırsatı verecek tonla coin var adam çakallık yapıyor airdrop yapıyor sonrada diyor ki ee airdroptan satmak istiyorsanız 20 legit almak zorundasınız var mı böyle bir dünya yeni mi çıktı bu hareket
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 09, 2018, 03:49:49 PM

https://www.youtube.com/watch?v=H1lU7z6oo7U

bu hatunu başka bi ico reklamında gördüm adı da jessica falan değil  Grin maalesef ekran görüntüsü almadım...proje scam boşuna umutlanmayın  Smiley
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 09, 2018, 03:58:32 PM

bu hatunu başka bi ico reklamında gördüm adı da jessica falan değil  Grin maalesef ekran görüntüsü almadım...proje scam boşuna umutlanmayın  Smiley

yalnız hatunun kaşlar yüzünden bağımsız hareket ediyor Smiley
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 09, 2018, 04:09:50 PM

Olabilir sanki bende video izleyince öyle bir algı yarattı açıkcası başka icolar da da aynı şekilde çıkmış olabilir. Zaten proje scamım diyor kısaca.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 09, 2018, 06:10:24 PM

airdrobu vardı diyebiliyorum . son durum ne oldu. ben önüme gelen airdroplara katıldığım için hangisi ne zaman bitti  bilmiyorum. ara ara bakıyorum mesala bana 4200 tane litecoin private gelmiş sattım geçtim ama şimdiye kadar legitcoin hiç gelmedi. gelen arkadaş var mı acaba?
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
March 09, 2018, 07:53:30 PM

airdrobu vardı diyebiliyorum . son durum ne oldu. ben önüme gelen airdroplara katıldığım için hangisi ne zaman bitti  bilmiyorum. ara ara bakıyorum mesala bana 4200 tane litecoin private gelmiş sattım geçtim ama şimdiye kadar legitcoin hiç gelmedi. gelen arkadaş var mı acaba?
cüzdana gelmiyor zaten hocam kendi sitesinde duruyor ama 1 aydır transfer ve çekme özelliği aktif edilecek ağır scamdir kendisi daha transferi yapılamayan şeyi borsaya çıkarmışlar birde utanmadan.

Community & Social Media Manager
Ruzgar35
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
March 25, 2018, 08:17:04 PM

telegram da bu coin ile ilgili efsane muahbbetler dönüyor.
adam anlık mail oluşturan site ile 7000 legit toplamış ref ile. 1400 kayıt demek bu. scam için verilen emeğe bak yaaaa..
projesi dünyanın her yerinde kullanılacağını önesürdükleri bi debitcard sistemi gibi bir şeydi. Özellikle ülkelerin vergi koyma ya da tespit etme gayretinin olduğu şu zamanlarda iyi bir çıkış kapısı olabilirdi. ama millet cılkını çıkardı. böyle saçma bi açık olabilir mi sistemde yaa. eth adresi istesenize kardeşim. bari 1400 değil de 400 hesapla uğraşsın millet hahah
ya bi de efsane hedefleri var : Nisan da 70 dolar nedir ya.
Scamlar çok tuttuğu için çok az bi katılımda bulundum, riske atabileceğim gözden çıkarabileceğim bi meblağ. Ama fazlası korkutucu geldi açıkçası.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: