Bitcoin Forum
May 15, 2024, 07:54:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 🌟[ANN-ICO]TRAXIA(TMT)-Cardano Hub tarafndan ilk yatırım projesi - ilk ICO  (Read 986 times)
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
April 09, 2018, 06:53:36 AM

Büyük japon ADA tutucuları traxia' da yatırım yapar diye düşünüyorum . İlk ICO su olmasına adına önemli bir proje .
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
April 09, 2018, 05:48:39 PM

Büyük japon ADA tutucuları traxia' da yatırım yapar diye düşünüyorum . İlk ICO su olmasına adına önemli bir proje .
Cardano'nun göz bebeği konumunda şuan ilk olmasından dolayı ciddi destek alıyor ve alacak buna eminim
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
April 09, 2018, 08:48:32 PM

Ufak bir miktar cardano tutuculaarına airdrop yapsaydı , büyük borsalarda listelenmesi kolay olabilirdi .

legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 10, 2018, 06:35:53 AM

Ufak bir miktar cardano tutuculaarına airdrop yapsaydı , büyük borsalarda listelenmesi kolay olabilirdi .

Airdrop ile dağıtılanlar genelde çok fazla değerli olmuyorlar ama dediğin gibi ufak bir miktar dağıtılabilirdi.
Daha güzel reklam olurdu. Bu durumu bi görüşeceğim.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 05:18:22 PM

pumawolf
Sr. Member

View Profile
April 23, 2018, 07:25:38 PM

ADA ları kıyamadığım için ETH ile bir miktar yatırım yaptım . Duruma göre bir miktarda ADA yatırımı yapabilirim .
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
April 23, 2018, 08:53:16 PM

Twitter kampanyasındayım TRAXIA(TMT) coin'in satışlar nasıl gidiyor acaba bilgi verebilir misiniz, bir de bounty ne zaman bitiyor?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 24, 2018, 09:18:48 AM

Katılımcılara katılım sınırı getirmeleri iyi olmuş. En azından bişeyler kazanılır böylece, bazı kampanyalara binlerce insan katılıyor, ufak tefek rakamlar geliyor.
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
April 24, 2018, 12:10:49 PM

Quarkfinance diye bir kuruluş ile partnetlik kurmuşlar ve yatırımın büyük bir bölümünü o yapacakmış . Oyüzden harcap miktarı 15 milyon dolara düşürülmüş .

Metnin orjinali aşağıdadır .

"GREAT NEWS: we established a partnership with Quark Finance (quarkfinance.com) to finance our Warehousing facility. This means that we no longer need to raise $41.4 mill USD (the warehouse facility alone was $26.3 mill) so our hard cap will be reduced to $15.1 mill

This will bring several advantages to the project, namely:
1. Easier for the TMT to be listed on more exchanges.
2.  The TMT ICO price will now be $0.055 USD (previously $0.15 USD).
3. The people who already contributed will now have 2.727x more TMT.

We are now closer to reach the hard cap and with the price of ADA, ETH and BTC picking up we foresee a lot more contributions until the end of the ICO"

legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 02:13:40 PM

ADA ları kıyamadığım için ETH ile bir miktar yatırım yaptım . Duruma göre bir miktarda ADA yatırımı yapabilirim .

çok akıllıca olmuş bende öyle yaptım ada çok güzel bir proje daha çok değerleneceğini tahmin ediyorum bende elimde tutuyorum.

Katılımcılara katılım sınırı getirmeleri iyi olmuş. En azından bişeyler kazanılır böylece, bazı kampanyalara binlerce insan katılıyor, ufak tefek rakamlar geliyor.

Her kampanya için olması gereken bir durum bence bazı kampanyalar kişi sınırlaması koymadığından onca emeğinin karşılığını 2 3 kuruşla alıyorsun. Bu yönden taktir ettim managerleri.

Quarkfinance diye bir kuruluş ile partnetlik kurmuşlar ve yatırımın büyük bir bölümünü o yapacakmış . Oyüzden harcap miktarı 15 milyon dolara düşürülmüş .

Metnin orjinali aşağıdadır .

"GREAT NEWS: we established a partnership with Quark Finance (quarkfinance.com) to finance our Warehousing facility. This means that we no longer need to raise $41.4 mill USD (the warehouse facility alone was $26.3 mill) so our hard cap will be reduced to $15.1 mill

This will bring several advantages to the project, namely:
1. Easier for the TMT to be listed on more exchanges.
2.  The TMT ICO price will now be $0.055 USD (previously $0.15 USD).
3. The people who already contributed will now have 2.727x more TMT.

We are now closer to reach the hard cap and with the price of ADA, ETH and BTC picking up we foresee a lot more contributions until the end of the ICO"

Bilgilendirmen için sağol dostum. ben gözden kaçırmışım görmedim bu haberi çok teşekkür ederim.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 02:16:40 PM

Twitter kampanyasındayım TRAXIA(TMT) coin'in satışlar nasıl gidiyor acaba bilgi verebilir misiniz, bir de bounty ne zaman bitiyor?

6 Haziranda sonra eriyor. Yada İCO erken HardCap yaparsa o zaman da bitebilir. Satışlarda iyi gidiyor güzel talep var ve birçok ada tutucuları takipte (Bende Dahil).
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 02:31:03 PM

Traxia ekibinin her hafta ne yaptığını bilmek istemiyor musun?
Eğer merak ediyorsanız, Traxia hesabını takip edin.
Traxia'nın Haftalık Raporu'nu okuyabilirsiniz.

İlk haftalık rapor zaten yayınlandı.
https://blog.traxia.co/traxia-community-update-1-april-21st-2018-58301326f091
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 06:24:10 PM

Sevgili arkadaşlar,

Pazarın durumunu güncellemek için, TraXia ekibi, HardCap'ı 41,1 milyondan 15,1 milyon dolara düşürmeye karar verdi, böylece hedef önemli ölçüde azaldı ve her bir jetonun fiyatı 0.055 USD'ye düşürülecek. Buradan daha fazlasını öğrenin:

https://blog.traxia.co/hard-cap-reduced-to-15-1-million-usd-19fabe98d02b

https://blog.traxia.co/traxia-community-update-1-april-21st-2018-58301326f091

legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
April 30, 2018, 02:39:10 PM

Traxia topluluğu güncellemesi # 2: 27 Nisan 2018

Bu hafta özellikle ICO'muzun Salı günü yaptıkları değişiklikler nedeniyle yoğun oldu. Ancak, HardCap azaltma konusundaki harika geri bildirimleriniz ruh halimizi ve motivasyonumuzu yüksek tutar. Duyurudan sonra birçok yeni mesaj aldık, sosyal medya kanallarımız da olumlu geri bildirimlerinizle doluydu.

GELİŞTİRİCİ KİLOMETRE TAŞLARI
Geliştirme ekibimiz size yüksek kaliteli bir ürün vermek için çok çalışıyor. İşte son çabalarının hızlı toplamı:
- kullanımdan önce LiqEase platformunda son testler
- Başarılı olan DEX, eserlerde.
- Blockchain'de saklanmayan veriler için arka uç gelişiminin tamamlanması / güncellenmesi.
- Yüksek kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve esnekliği en üst düzeye çıkarmak için platformlarımızı (CMS & DEX) barındırmak için sunucu mimarisi ayarlandı.
Microsoft ETH Konsorsiyumunun kullanımını yeniden düşünün ve bunun yerine AWS Blockchain kullanın

Raporun tamamını buradan okuyun: https://blog.traxia.co/traxia-community-update-2-april-27th-2018-b75da9d113cd
avzem
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 02:29:02 PM

Bence cardanoya geçme durumu güzel ve olumlu aynı zamanda ico sonunda çok başarılı olacağını düşünüyorum.başarılı olacağına verdiğim ihtimal çok kuvvetli.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 04:00:16 PM

Bence cardanoya geçme durumu güzel ve olumlu aynı zamanda ico sonunda çok başarılı olacağını düşünüyorum.başarılı olacağına verdiğim ihtimal çok kuvvetli.

HardCap düşürme olayından sonra daha fazla talep olmaya başladı.
Proje güzel gidiyor ve ekip ciddi manada çalışıyor.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 04:04:30 PM

Dubai'deki ekibimizle tanışın

Önümüzdeki birkaç gün içinde Dubai'de misin? Blockchain Challenge'a katılmak için önceden seçilmiş 15 yeni girişimden biri olacağımız Gelecek Blockchain Zirvesi'nde buluşalım!
https://www.futureblockchainsummit.com/

Web sitemizdeki projeyle ilgili her şeyi öğrenin: https://www.traxia.co/
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 04:06:58 PM

Çin'in FinTech kuruluşunun en büyük 50 şirketinden biri olan Quark Finance, veri toplama ve hizmet yazım ortamlarında lider çözümler geliştirmeye yönelik bir geçmişe sahiptir ve aynı zamanda proje yönetimimiz için büyük bir potansiyele sahiptir.  https://bit.ly/2qNTFLw

pumawolf
Sr. Member

View Profile
May 01, 2018, 04:52:08 PM

ADA ynın güçünü arkasına almış çok güzel bir proje . Çoğu kişi fark etmeden markette ilk 50 de göreceğiz ve " bu nerden çıktı yaaa" diyeceğimiz bir proje olacak .
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 07:02:05 PM

ADA ynın güçünü arkasına almış çok güzel bir proje . Çoğu kişi fark etmeden markette ilk 50 de göreceğiz ve " bu nerden çıktı yaaa" diyeceğimiz bir proje olacak .

Aynen bende senin gibi düşünüyorum. MarketCap'te sıralama aldıktan sonra daha da talep olacak.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: