Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:58:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SanalPara.com  (Read 142 times)
SanalParacom (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 12:15:28 PM

Merhabalar,

www.sanalpara.com olarak Türkiye'nin Sanal Para Borsası olma yolunda ilerleyecek bir proje ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. Sizleri gelişmelerden haberdar etmek için şu an sitemize telefon numarası bırakan arkadaşlarımıza, site açıldığında aynı numara ile siteye kayıt olmaları durumunda 1 Ripple hediye ediyoruz. Sizleri de bekleriz.

Görüşmek üzere

SanalPara Ekibi

The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
March 02, 2018, 12:51:24 PM

öncelikle bir eleştiri yapayım crypto coin ifadesinin sanal para olarak çevrilmesi bana hep itici gelmiştir o yüzden sanalpara domainini kullanmanız pek akıllıca olmamış bu şahsi fikrim. İkincisi tasarımda bazı hatalar var örneğin geniş ekranda sağ tarafta scrollbar çıkıyor gözden kaçmış sanırım, son olarak hayırlı olsun ben kullanacağımı sanmıyorum ama kullanan çıkacaktık mutlaka.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: