Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:23:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Crypto GUI Miner - službena tema i podrška za Hrvatski jezik  (Read 543 times)
Z.X.
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
March 08, 2018, 09:58:51 PM
 #21


Što se tiče Ravencoina evo baš ti je iznad objašnjeno pa možeš primjetiti što je bilo krivo.
Također u međuvremenu je došla verzija 1.4.7, sa dosta ispravaka. Pretpostavljam da si koristio stariju verziju. Aplikacija ste stalno nadograđuje i biti će još puno toga.
Za sada isto tako možeš na webu koristiti kalkulator te prebaciti na prosjek zadnjih 24 sata. Tada ti se neće desiti velika oscilacija kakvu si imao.

Postavljam Change log do verzije 1.4.7.
https://cryptoguiminer.com/change-log/


Da, vidio, i ako je u obliku “USERNAME.IME_WORKERA“, moguće da sam tu zeznuo, budem još vidio, tnx Regulus.

Je, stara verzija, budem probao i novu...
Ok, samo napred, a mi ćemo, malo kritike, malo prijedloga...   Smiley

1713954228
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713954228

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713954228
Reply with quote  #2

1713954228
Report to moderator
1713954228
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713954228

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713954228
Reply with quote  #2

1713954228
Report to moderator
1713954228
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713954228

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713954228
Reply with quote  #2

1713954228
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 09, 2018, 12:06:04 PM
Merited by Trofo (1), Mi5h0 (1)
 #22

Evo baš htjedoh napisati kako je ccminer/enemy-1.03 puno bolji u rudarenju x16r algoritma od drugih opcija kad vidjeh da je uključen u novu verziju cryptoguiminera. Za sad ga još testiram ali na stranicama poola prijavljuje prosječni hashrate od nekih cca. 46MH/s (prosjek na 12h, 5xGTX1070) što je u skladu s deklariranim na stranicma https://cryptoguiminer.com , sam miner pokazuje hashrate u rasponu od 47-52MH/s. No u pool uvijek stiže nešto manji hashrate tako da sam zadovoljan.

Kad uočite da vam vaš rudar daje manji hashrate od deklariranog prvo pogledajte softver za rudarenje. Dobra fora je vidjeti što najčešće koriste drugi rudari, to se obično zna vidjeti na stranicama poola.
npr. https://cryptopool.party/site/miners

@Z.X. je dobro uočio da kad stalno mijenjate coin koji rudarite da ćete imati razasuto pomalo novca na velikom broju burzi. Ja sam tome odlučio doskočiti na način da rudarim coine koji se pojavljuju na istoj burzi, a ne trenutno najisplativiji.
Treba uočiti da burze u pravilu imaju izlaznu naknadu koja zna značajno utjecati na ukupnu profitabilnost. Recimo Crypto bridge ima izlaznu naknadu od 0.0010 BTC, što znači da s trenutnim stanjem stvari mojem rigu treba cijeli dan samo da zaradi za izlaznu naknadu.
glacier87 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 3


View Profile
March 13, 2018, 12:23:32 PM
 #23

Jedna novost za sve korisnike iz Hrvatske i regije ... Uskoro prelazimo na cloud!!! Novi change log i development roadmap možete vidjeti na našem webu ...
https://cryptoguiminer.com/change-log/
https://cryptoguiminer.com/development-roadmap/
charlie1410
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
April 04, 2018, 05:21:35 PM
 #24

Pozdrav

Prije par dana sam vidio Crypto Gui Miner skinuo i odlučio da testiram.
Ovako na prvu stvarno dobro izgleda i generalno mi se sviđa ideja, svaka pohvala.
U mining profilima sam postavio dva coina Raven i Verge i tu imam cudnu situaciju pa se nadam da mi mozete pomoci.
Imam tri riga, sva tri imaju iste matične ploče (Asus z270a), isti OS Win 10,  iste grafičke kartice Asus Dual 1070 i par 1060. Probao sam se igrati sa OC i MC ali nisam nista pametno uočio ali ono u čemu imam problem mi je i dalje misterija.
Rig1  ima oko 60 Mh/s  Raven i Verge - recimo ok
RiG2 Raven oko 50 Mh/s  Verge- oko 30Mh/s
RIG3 Radi neko vrijeme npr 20min nakon toga blue screen. Probao sam kopati i  samo jedan coin i oba i posebno sa ccminerom svejedno nakon nekog vremena BlueS. U isto vrijeme ako RIG ostavim na eth ili zecu radi bez problema danima. Zadnjih 8 dana je na eth, danas sam ga opet testirao ali nisam nista napravio i vratio ga na eth.
Da li imate neku ideju sta bi mogao biti razlog za ovakvo različito ponašanje tri riga sa istim gfafičkim karticama?

Hvala i ljep pozdrav
charlie1410
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
April 05, 2018, 07:12:03 AM
 #25

Pokušao sam razne kombinacije sa Mc, Oc i ne ide. Usput dok sam se igrao sa postavkama instalirao sam i najnoviji driver 391.35 na svim rigovima da probam i sa tim ali i dalje na jednom rigu imam manji hashrate a drugi nakon nekog vremena poplavi Wink. Jedino nisam probao da ponovo instaliram win10 pa sve ispočetka...
Kad stignem probat cu i to..
tnx
glacier87 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 3


View Profile
April 10, 2018, 05:51:07 PM
 #26

Pozdrav

Prije par dana sam vidio Crypto Gui Miner skinuo i odlučio da testiram.
Ovako na prvu stvarno dobro izgleda i generalno mi se sviđa ideja, svaka pohvala.
U mining profilima sam postavio dva coina Raven i Verge i tu imam cudnu situaciju pa se nadam da mi mozete pomoci.
Imam tri riga, sva tri imaju iste matične ploče (Asus z270a), isti OS Win 10,  iste grafičke kartice Asus Dual 1070 i par 1060. Probao sam se igrati sa OC i MC ali nisam nista pametno uočio ali ono u čemu imam problem mi je i dalje misterija.
Rig1  ima oko 60 Mh/s  Raven i Verge - recimo ok
RiG2 Raven oko 50 Mh/s  Verge- oko 30Mh/s
RIG3 Radi neko vrijeme npr 20min nakon toga blue screen. Probao sam kopati i  samo jedan coin i oba i posebno sa ccminerom svejedno nakon nekog vremena BlueS. U isto vrijeme ako RIG ostavim na eth ili zecu radi bez problema danima. Zadnjih 8 dana je na eth, danas sam ga opet testirao ali nisam nista napravio i vratio ga na eth.
Da li imate neku ideju sta bi mogao biti razlog za ovakvo različito ponašanje tri riga sa istim gfafičkim karticama?

Hvala i ljep pozdrav


Bok,

pod 3 provjeri risere. Možda je neki neispravan, pokušaj smanjiti clockove na grafikama... ako ne upali probaj sa DDU (Display driver unisntal) obrisati sve drivere i ponovno istalirati.
1 i 2 nisam siguran zašto je razlika ako su iste grafike, no imaj na umu da se hash na RVN stalno mijenja jer on koristi 9 algoritama.

Lp
glacier87 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 3


View Profile
April 10, 2018, 06:01:43 PM
 #27

Izašla je nova verzija minera v1.5.0
Aplikaciju možete preuzmite sa službene stranice, te vidjeti change log
https://cryptoguiminer.com/change-log/

Z.X.
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
April 10, 2018, 06:56:33 PM
 #28

Izašla je nova verzija minera v1.5.0
Aplikaciju možete preuzmite sa službene stranice, te vidjeti change log
https://cryptoguiminer.com/change-log/



Tnx!
I ovaj prijašnji 1.4.8 je veliki napredak u odnosu na 1.4.7, daleko, daleko ozbiljnije,...
Al idemo odmah na pokretanje novog...

Z.X.
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
April 10, 2018, 07:18:06 PM
 #29

RVN kopa zasad od 47-57 MH/s,... s mojim jadnim 6x1060 3GB karticama, jako dobro...
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 11, 2018, 06:51:29 AM
 #30

RVN kopa zasad od 47-57 MH/s,... s mojim jadnim 6x1060 3GB karticama, jako dobro...

Možeš li provjeriti koliko dnevno RVN coina zaradiš? Tvoj hashrate mi se čini dosta boljim od mojeg, a imam 1xGTX1070 i 5xGTX1060 6GB. Koristim Enemy miner 1.04 i sad kad se difficulty malo ustabilio zaradim oko 170 RVN dnevno.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Z.X.
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
April 11, 2018, 07:18:16 PM
 #31


Možeš li provjeriti koliko dnevno RVN coina zaradiš? Tvoj hashrate mi se čini dosta boljim od mojeg, a imam 1xGTX1070 i 5xGTX1060 6GB. Koristim Enemy miner 1.04 i sad kad se difficulty malo ustabilio zaradim oko 170 RVN dnevno.

Neznam, jer ne kopam samo RVN, isprobavam svašta nešto za što bolju produktivnost,...
Stavio sam danas npr. nekoliko coina koji su po CGM-u u 24 i 48 sati na vrhu isplativosti, a ujedno su svi na Cryptobridge-u, nek
odradi bar 24 sata, pa ćemo vidit isplativost u praksi kad ih sve prebacim u BTC, pa se onda vidi koliko se npr. RVN-a može dobit za to, il nekog drugog coina,...  pa ti to mogu javit, ak te zanima,...
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 12, 2018, 07:10:40 AM
 #32


Možeš li provjeriti koliko dnevno RVN coina zaradiš? Tvoj hashrate mi se čini dosta boljim od mojeg, a imam 1xGTX1070 i 5xGTX1060 6GB. Koristim Enemy miner 1.04 i sad kad se difficulty malo ustabilio zaradim oko 170 RVN dnevno.

Neznam, jer ne kopam samo RVN, isprobavam svašta nešto za što bolju produktivnost,...
Stavio sam danas npr. nekoliko coina koji su po CGM-u u 24 i 48 sati na vrhu isplativosti, a ujedno su svi na Cryptobridge-u, nek
odradi bar 24 sata, pa ćemo vidit isplativost u praksi kad ih sve prebacim u BTC, pa se onda vidi koliko se npr. RVN-a može dobit za to, il nekog drugog coina,...  pa ti to mogu javit, ak te zanima,...

Zanima me zato jer si napisao da imaš dosta veći hashrate od mene, a imaš slabije kartice. Ti imaš 6xGTX1060 3GB, a ja imam 1xGTX1070 i 5xGTX1060 6GB. Znaš li barem koji miner si koristio?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Z.X.
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
April 12, 2018, 06:49:41 PM
 #33

Zanima me zato jer si napisao da imaš dosta veći hashrate od mene, a imaš slabije kartice. Ti imaš 6xGTX1060 3GB, a ja imam 1xGTX1070 i 5xGTX1060 6GB. Znaš li barem koji miner si koristio?

Taj raspon Hashrate-a je bio samo u prvih 10-tak min. rada ove nove verzije Crypto Gui Minera, neznam koliki bi bio na dulje... (core clock mi je na 120, a memory na 700,...)
Probao sam nedavno majnat RVN s CC minerom, tad mi je Hashrate bio dosta slabiji,...

Ak ti bu se dalo probaj malo ovaj CGM, baš bi volio vidjet i tvoje mišljenje,...
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 13, 2018, 07:29:03 PM
 #34

Zanima me zato jer si napisao da imaš dosta veći hashrate od mene, a imaš slabije kartice. Ti imaš 6xGTX1060 3GB, a ja imam 1xGTX1070 i 5xGTX1060 6GB. Znaš li barem koji miner si koristio?

Taj raspon Hashrate-a je bio samo u prvih 10-tak min. rada ove nove verzije Crypto Gui Minera, neznam koliki bi bio na dulje... (core clock mi je na 120, a memory na 700,...)
Probao sam nedavno majnat RVN s CC minerom, tad mi je Hashrate bio dosta slabiji,...

Ak ti bu se dalo probaj malo ovaj CGM, baš bi volio vidjet i tvoje mišljenje,...


Crypto Gui Minera ti je samo sučelje koje pokreće razne softvere za rudarenje i postavke za pojedine coine. Kad se otvori prozor od softvera u pravilu ti prvo ispiše o kojem softveru se radi, barem je bilo tako dok sam ga ja isprobavao. Kad sam ja isprobavao Crypto Gui Minera je pokretao ccminer Enemy za RVN coine.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 17, 2018, 10:58:07 AM
 #35

Danas sam isprobao nove verzije enemy minera 1.04a i 1.05a za rudarenja PGNa i RVNa.
Do sad sam koristio 1.03a verziju za rudarenje RVNa s kojom je mojih 5xGTX1070 davalo oko 50 MH/s što je nešto više nego je deklarirano na  https://cryptoguiminer.com/ za GTX1070.
 
S 1.05a verzijom hashrate za rudarenje RVNa je narastao na 56 MH/s što mi se čini pristojno povećanje. Nove verzije enemy minera imaju ugrađene 1% provizije no povećanje hashrate to dobrano nadoknadi. Nisam kontrolirao hashrate isporučen poolu ali vjerujem da je to ok. Rudarim na suprnova poolu a tamo je to teško kontrolirati.

S 1.04a sam probao rudariti Pigeoncoin (PGN) jer u 1.05a isti nije podržan. Rezultati su znatno bolji od onih što prikazuje https://cryptoguiminer.com/ (40MH/s) ja dobivam oko 53MH/s što je 30% bolje nego što pokazuje CryptoGUIMiner stranica. Možda bi CryptoGuiMiner team trebao malo pogledati da li mogu u svoj paket ugraditi novu verziju enemy minera.

Minere sam skinuo sa: http://cryptomining-blog.com/9701-new-z-enemy-1-05a-closed-source-ravencoin-rvn-nvidia-gpu-miner/#comments
Antivirus prijavljuje viruse, konkretno troyance ali ja sam ignorirao poruku.
glacier87 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 3


View Profile
April 17, 2018, 12:53:48 PM
 #36

Danas sam isprobao nove verzije enemy minera 1.04a i 1.05a za rudarenja PGNa i RVNa.
Do sad sam koristio 1.03a verziju za rudarenje RVNa s kojom je mojih 5xGTX1070 davalo oko 50 MH/s što je nešto više nego je deklarirano na  https://cryptoguiminer.com/ za GTX1070.
 
S 1.05a verzijom hashrate za rudarenje RVNa je narastao na 56 MH/s što mi se čini pristojno povećanje. Nove verzije enemy minera imaju ugrađene 1% provizije no povećanje hashrate to dobrano nadoknadi. Nisam kontrolirao hashrate isporučen poolu ali vjerujem da je to ok. Rudarim na suprnova poolu a tamo je to teško kontrolirati.

S 1.04a sam probao rudariti Pigeoncoin (PGN) jer u 1.05a isti nije podržan. Rezultati su znatno bolji od onih što prikazuje https://cryptoguiminer.com/ (40MH/s) ja dobivam oko 53MH/s što je 30% bolje nego što pokazuje CryptoGUIMiner stranica. Možda bi CryptoGuiMiner team trebao malo pogledati da li mogu u svoj paket ugraditi novu verziju enemy minera.

Minere sam skinuo sa: http://cryptomining-blog.com/9701-new-z-enemy-1-05a-closed-source-ravencoin-rvn-nvidia-gpu-miner/#comments
Antivirus prijavljuje viruse, konkretno troyance ali ja sam ignorirao poruku.


pozdrav,
Novu verziju enemy minera stavljamo u sljedećoj verziji ...

Lp
CGM Team
glacier87 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 3


View Profile
April 30, 2018, 06:54:21 PM
 #37

Izašla je nova verzija Crypto GUI minera v1.5.1

Change log možete vidjeti na službenoj stranici ...
https://cryptoguiminer.com/change-log/
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!