Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:23:39 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Şansınızı iyi değerlendirin.  (Read 2015 times)
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171
Merit: 0

View Profile
May 05, 2018, 03:22:22 AM

bana sorarsanız bu arkadaş çok doğru bir laf konuşmuş diye düşünüyorum, zira dediği gibi 1k idi geçen sene şu an ölüsü bile 9 k ediyor, hala öldü bitti diyorlar
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 05, 2018, 08:22:28 AM

bana sorarsanız bu arkadaş çok doğru bir laf konuşmuş diye düşünüyorum, zira dediği gibi 1k idi geçen sene şu an ölüsü bile 9 k ediyor, hala öldü bitti diyorlar
Ben de katılıyorum hocam insanlar öldü bittiyi yatırımlarrını kaybettikleri için diyorlar o ayrı da onun dışında piyasadaki panik havasının aksine bir şey yok.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
May 05, 2018, 04:15:35 PM

Bur form sayesinde kripto piyasasi hakkinda ogrendigim hersey isime yaradi. Gercekten yarari cok.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 06, 2018, 08:04:28 AM

hayatta hiçbir şey için geç değil arkadaşlar. bugünkü jenerasyon tamamen ölüp gidecek. ama bu teknoloji ve bu piyasa varolmaya devam edecektir. bugün kendiniz bir şey kazanamayacağınızı düşünüyor olsanız bile, bir de şu açıdan bakın. gelecekte çocuklarınız torunlarınız siz bu piyasadan bir pay almadığınız için size sövebilirler. karamsar olmayın. ucundan kıyısından köşesinden de olsa bir şekilde dijital paraları edinmeye bakın.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
May 06, 2018, 08:26:11 AM

şans meselesi değil biraz aklını kullanmakla ilgili bir durum. fırsatları görenler tabiki doğru noktalardan alım yapıyorlar. gidip en tepeden alıp yıllarca beklemek büyük saçmalık olur.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
May 06, 2018, 02:11:23 PM

Burası gerçekten çok iyi bir platform. Çok şey öğrendiğim insanlar var. Düşünceleri olaya bakış açıları olsun gayet yerinde kararlar aldım sayelerinde. Buradaki her fikir çok önemli. Hepsini uygulayın demiyor kimse size ve üzerine yatırım tavsiyesinde tut teknik analize kadar herkes bir şeyler paylaşıyor. Öğrenmek gelişmek adına yararlı bir forum. Kullanın sadece ve sizlerde bilgilerinizi paylaşın.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
May 06, 2018, 02:38:11 PM

bu arkadaş doğru diyor bundan 10 sene sonra yuh be 1 btc 9 bin dolardı ve biz almadık diyebiliriz, bunu iyi değerlendirmek lazım, 100 dolar da olsa almak lazım
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 06, 2018, 02:49:14 PM

hedefim ne? bulursam, para artırabilirsem son fiyatı 1 doların altında ve en azından 10 dolar hedefi olan coin bulunması. satın alınarak haftada bir fiyatın kontrol edilmesi, küçük karlar ile bırakılmaması. ama zarara yönelirse belirlediğim yüzde payı ile satılıp çıkılması.
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 06, 2018, 03:30:36 PM

Kesinlikle katılıyorum. Gelecekle erken tanışan bizler olarak elimizdeki fırsatları iyi değerlendirip erkenden yerimizi almamız lazım  Cool
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 06, 2018, 04:12:45 PM

Buradaki birçok kişiye göre şanssız olabiliriz ama dışarıdaki insanlara göre gerçekten şanslıyız ve bu dönemde de parayı coinlere ciddi bir şekilde yatırmak lazım çünkü çıkış yaklaştı.
ElmasKafa
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 04:31:12 PM

Buradaki birçok kişiye göre şanssız olabiliriz ama dışarıdaki insanlara göre gerçekten şanslıyız ve bu dönemde de parayı coinlere ciddi bir şekilde yatırmak lazım çünkü çıkış yaklaştı.
Size katılıyorum insanların çoğundan şanslıyız ki bu piyasanın farkındayız hareket edebiliyoruz burada ayrıca bunun haricinde bizleri bilgilendiren bu insanlarla da iletişime geçebiliyoruz.
ElmasKafa
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 04:33:13 PM

Çok güzell konuşmus yazması gerekilen şeyleri güzel yalın ve akıcı bir dille anlatmış anlatan arkadaş keşke meritim olsa da ben de versem kutluyorum hocam.
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
May 06, 2018, 06:08:26 PM

Ihtiyaci olanin disinda kendini zorlamayacak şekilde kucuk de olsa yatirimlar yapmaya her yetişkin insanin başlaması gerekir bence. Bitcoin ise bence bu doğrultuda mantıklı bir seçim bence.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
May 06, 2018, 06:31:53 PM

Bende katılıyorum, bu bizler için büyük bir şans ve bizler bunun öncüsüyüz. Yarın bir gün pişman olmamak adına bu teknolojiden alabildiğimiz kadar pay almaya bakalım.
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
May 06, 2018, 06:32:10 PM

Bence şans Bitcoin eski yükselişine geçmeden önce Bitcoin ve diğer coinleri almaktır ve kullanmaktır
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
May 06, 2018, 06:42:23 PM

bu arkadaş doğru diyor bundan 10 sene sonra yuh be 1 btc 9 bin dolardı ve biz almadık diyebiliriz, bunu iyi değerlendirmek lazım, 100 dolar da olsa almak lazım

Aynen öyle, şu an biz pump-dumplara odaklandık ve kendimize hedefler koyarak alım satım yapıyoruz. Düşündüğümüz karı elde edince satıyor sonra yeniden aşağı fiyatlardan toplamaya çalışıyoruz. Fakat çerçeveye bir de uzaktan bakınca tepe ya da dip dediğimiz yerlerin hepsi birkaç yıl sonra dipten de aşağıda yerlerde olacak Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
May 06, 2018, 08:26:59 PM

Şansı kullanmalı bu şans her zaman gelmez coinleri zamanında almalı ve değerlenmeli
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217

View Profile
May 06, 2018, 10:58:13 PM

ama yine de şans işte..her an her şey olabiliyor..o yüzden dikkatli davranmak iyi araştırmak sağlam karar vermek lazım..
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
May 08, 2018, 05:31:58 AM

Bizim önümüze şuan çok güzel fırsat geldi bitcoin dibe vurmuş durumda elimizdeki paranın tamamını bitcoine yatırmak lazım bu şansı kaçırırsak bir daha böyle şans yakalayamayız.
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 08, 2018, 07:28:35 AM

Özellikle 6 bin dönemlerini de gördük 20 bin dönemlerini de gördük. O yüzden çok güzel bir zamandayiz diyebiliriz. Ben buna güvenerek 6 bin civarında ciddi alım yapıp uzun vadeye bekletecegim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: