Bitcoin Forum
May 01, 2024, 04:00:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  
Author Topic: Şansınızı iyi değerlendirin.  (Read 2011 times)
mustafacemil
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
June 20, 2018, 08:29:11 PM

Sadece maddi olarak bakmadan bu teknolojiden haberdar olmak bile bana gurur veriyor. Yeni gelişen bütün teknolojileri en yakından takip etmeye çalışıyorum
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
karabiber
Hero Member

Activity: 1344
Merit: 650

View Profile
September 22, 2018, 10:13:34 AM

Her kelimesi sonuna kadar doğru bana kalırsa. Burada öğrendiğimiz bilgiler ya da ezbere yaptığımız hareketler belki şu an bize sadece para kazanma olarak geri dönüyor olabilir bu bile diğer insanlardan farkımızı ortaya koyuyor fakat burada şimdilik buz dağının görünmeyen kısmında insanlığı tepeden tırnağa etkileyecek bir teknolojiden bahsediliyor olması oldukça heyecan verici.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
September 22, 2018, 12:06:54 PM

Bu piyasadaki öldük bittik diyenler bile bitcoinin tekrar dirileceğini biliyor. Hepimizin emin olduğu bu durumu bazı sert düşüşler veya sarsıntılar bizlere inancımızı sorgulatıyor ama içten içe hepimiz biliyoruz ki piyasa eskisinden de iyi hale gelecek. Hepimizi her gün eriuyor olsak da o yüzden hala devam ediyoruz. Bu umut vermek umut tazelemek değil. Yola neden çıktığımızı yoldaki iniş çıkışlar unutturmasın. Piyasaya ilk girişteki hedef ve stratejilerinizden ödün vermeyin.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
September 22, 2018, 03:55:58 PM

Burada okuduğum en hoş paylaşımlardan biri. Ne yazık ki herkes kıymetini bilmiyor, bounty için post yetiştirme telaşı hemen hemen herkeste var. Bunu normal karşılıyorum. Ancak arta kalan bolca vakitte buraları okuyup bilgilenmek, kendini geliştirmek bu kadar zor olmamalı. Okumaktan dahi aciz olmayalım, bugünlerin ve buradaki paylaşımların değerini anlamak önemli.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
September 22, 2018, 04:37:33 PM

Tamamiyle katılıyorum, bu site ve yapılan paylaşımlar, edinilen bilgiler olsun insana çok şey katıyor ve ekonomi anlamında hemen hemen her konuda bilgi sahibi oluyor ve piyasanın nabzını tutabiliyorsunuz. Öncelikle bunun için teşekkür etmek lazım. Söylenildiği gibi hiçbirşey yapamıyorsanız Bitcoine yatırım yapın ileride faydasını görürsünüz mutlaka.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
September 22, 2018, 04:40:50 PM

ekşi sözlük ve burası sayesinde ben de neredeyse bir ekonomi profu olacağım zaten yakında. şaka bir yana sadece bu teknoloji değil genel anlamda çok çok faydalı bir forum burası.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 22, 2018, 09:14:41 PM

Bu konuyu aylar önce gördüğümü hatırlıyorum. Kripto paralar veya birçok yenilikle ilgili başka hiçbir yerde rastlayamayacağımız kadar bilgi ve tecrübe var burada. Aksiklopedi misali. Bazı şeylerle biraz erken tanışmış olmak güzeldi ama piyasanın içinde kalmaya devam etmeye beni teşvik eden ve bana kriptoyu daha fazla sevdiren faktörlerden biri buradaki paylaşımlar. Son aylarda çok kalabalıklaştı vs ama yine de kendine özgü bir atmosferi var, seviyorum burayı.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
September 22, 2018, 11:05:08 PM

İmkanı olan riske edebileceği rakamlarla bitcoine yatırım yapmalı. Bu senden itibaren bu düşük değerleri bir daha göremeyeceğiz artık. Son alım fırsatlarını verdi bitcoin.
Sizinle aynı fikirdeyim. Belki de bu piyasanın görebileceği en düşük değerdir. Bu sadece bitcoin için değil diğer pek çok ico için de geçerli bu kazanç. Son tren gidiyor gibi...
mypat3op
Full Member

Merit: 100

View Profile
September 22, 2018, 11:19:18 PM

DüşüşlerkKesinlikle bir şans. Marketin devamlı büyümesi olasılığı olmadığına göre olsa bile o fiyatlardan satın almak yürek ister düşüşler büyük fırsat.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
September 23, 2018, 12:25:22 PM

Forum bitcoin ve altcoin yatırımcıları için iyi düşünülmüş ve cidden bir şans olarak değerlendiriyorum. Yeni bir teknoloji ve kripto paralar hakkında eski ya da yeni olabildiğince çok insanın fikirlerini, verdiği haberleri okumak geleceği değerlendirmek açısından önemli.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
iclikofte
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
September 23, 2018, 12:52:01 PM

belki haklısın belkide değil, bazı uzmanlar 1k ya kadar düşeceğini söylediğinde insan ister istemez acabamı diyor.
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
September 23, 2018, 02:38:17 PM

Bu forumda olabilmek tabikide kripto paralar ve bu piyasa hakkında haberleri alabilmek açısından takip edilmesi gereken çok çok iyi bir fırsat diye düşünüyorum. Yeni ve  farklı kaynaklardan kişilerden faydalanabilirsiniz böylelikle, çok tecrübeli insanlar var bu forumda ve güzel paylaşımlar yapılıyor. Herkese paylaşımları için teşekkürler..

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350

View Profile
September 23, 2018, 08:49:43 PM

Kripto piyasası bana göre 2021 yılına kadar inişli çıkışlı grafikler sergiliyerek yatırımcılarına ciddi kazançlar ve kayıplara sağlamaya devam edecektir ,2021 yılı sonrasında artık dünya genelinde resmiyet kazandıkça kar ve artış oranlarının çok düşüş göstreceğini ve büyüme hızının düşeceğini sanıyorum.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 23, 2018, 09:59:30 PM

Herkes zaten minicik de olsa bir şans uğruna burada kafa patlatıp kriptoya yatırım yapıyor. Veya bountylerle ilgilenerek kendince bir çıkar yol arıyor. Aklını kullanıp öngörülü olanlar kazançlı çıkar, bu platformun değerini bilip çok okuyanlar ise muhakkak kazançlı olacaktır diye düşünüyorum.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 23, 2018, 11:17:53 PM

Haklısınız fakat sizce alıp bekleyecek sabrı gösterebilse bu arkadaşlar burada her gün boğa ayı zengin olduk iflas ettik başlıkları açarlar mıydı sizce?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
September 25, 2018, 11:35:06 AM

Kripto piyasa sı büyük sabır gerektiren ve bekleyenleri sabredenleri ödüllendiren bir sisteme sahip ,özellikle bitcoin yatırımcıları için bu piyasada zarar etme yok olma gibi bir durum söz konusu değil ,bitcoin illa ki düştüğü rakama tekrar çıkacaktır.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
September 25, 2018, 11:51:01 AM

Piyasalar bu kadar düşmüş ken tam bitcoin veya altcoin almamız bize büyük paralar kazandırabilir bu şansı kaçırırsak bir daha elimize bu fırsat geçmez.
naz14
Member
**

DAO Maker

View Profile
September 25, 2018, 03:24:56 PM

Burada okuduğum en hoş paylaşımlardan biri. Ne yazık ki herkes kıymetini bilmiyor, bounty için post yetiştirme telaşı hemen hemen herkeste var. Bunu normal karşılıyorum. Ancak arta kalan bolca vakitte buraları okuyup bilgilenmek, kendini geliştirmek bu kadar zor olmamalı. Okumaktan dahi aciz olmayalım, bugünlerin ve buradaki paylaşımların değerini anlamak önemli.
Sözlerinize bütünüyle katılıyorum. Borsalarda en büyük tehlikelerden biri senet bazında hareket etmeye başladığınızda kendini gösterir. Sistemin içine gömülürsünüz ve özele bu kadar gömüldüğünüzde geneli göremez olursunuz. Oysa dışarıdan bakmak gidişin yönünü tayin etmek için tek yoldur. Aylardır burada izlediğim arkadaşlar sürekli düşen bitcoin den ve battıklarından, bitcoinin bittiğinden söz ediyorlar. Oysa arkadaşımız çok genel bir bakışla geçen yılı karşılaştırdığında bile öyle bitmiş bir piyasadan söz edilemeyeceğini bize gösteriyor... Bu olumlu yazı için teşekkürler. Haydi tüm yatırım yapan arkadaşlar daha genel bakmaya zorlayalım  kendimizi, günlük hareket etmeyelim...
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
September 27, 2018, 11:00:39 AM

Bence tedbirli olmakta yarar var . Balıklama dalmak her zaman iyi olmaz derinliğini bilmediğiniz denize balıklama dalmak gibi olur. Bu durumda başınızı taşa çarpmayın .Yatırımlarınızın bir miktarını denemekte fayda var ancak garantili yatırımlardan da şaşmayın derim.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 27, 2018, 11:32:15 AM

Her ne kada r2018 yılı kripto piyasası yatırımcıları açısından iyi geçmiyor olsada ,piyasadaki eskiler kripto dünyasında bu yaşanan düşüşlerin ve gerilemenin ne kadar doğal olduğunu iyi bilir ,bu piyasa uzun vadeli ve beklemesini bilenlerin büyük kazanç elde edecekleri bir piyasadır.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  

Jump to: