Bitcoin Forum
May 26, 2024, 02:59:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Şöhretine Şöhret Katıyor.. Peki yatırımcısı?  (Read 370 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 03, 2018, 10:53:19 AM

Dünya çapında çeşitli ödeme servisleri sunan Fleetcor Technologies, Ripple’ın kendi kripto parası XRP’yi kullanan xRapid adlı ürünü test sürecine aldığını duyurdu.
Ripple sözcülerinin yaptığı açıklamaya göre, geçtiğimiz yıl Fleetcor tarafından satın alınan New York merkezli finansal danışmanlık şirketi Cambridge Global Payments da bu pilot uygulama sürecinde yer alacak. Şirket Ripple’ın ürünü xCurrent’ı da 2017’den bu yana kullanıyor.

Yaklaşık bir ay önce, telekom servisi IDT ve ödeme servisi Mercury de xRapid’i pilot uygulamaya aldıktan sonra anlaşmaya varmışlardı. Bu anlaşmanın duyulmasının hemen ardından MoneyGram de bir süredir ürünün pilot uygulamada olduğunu, uluslararası ödemelerdeki hızının ve verimliliğinin değerlendirildiğini duyurmuştu.

Mevcut sistemde, şirketlerin banka işlemlerini kolaylaştırmak adına çeşitli ülkelerden önceden finanse edilmiş banka hesapları kullanması gerekiyor.

Meksikalı finansal hizmetler şirketi Cuallix, geçtiğimiz yıldan beri XRP kullanıyor. Son blog yazılarında da belirttiklerine göre xRapid’in sağladığı likidite Birleşik Devletler ile güneydeki komşuları arasında doğrudan ödeme işlemlerinin daha kolay ve daha hızlı gerçekleşmesini sağlıyor.

Geçtiğimiz dönemlerde sınır ötesi para transferlerini kolaylaştırmak için Ripple ile benzer anlaşmalar yapan birçok şirket daha bulunuyor. Diğerlerinden faklı olarak bu anlaşmaların amacı XRP’den ziyade şirketin blockchain altyapısından yararlanmak. Abu Dabi merkezli EUA Exchange, Çin’den LianLian ve Birleşik Krallık’tan Santendar Bank geçtiğimiz ay Ripple ile xCurrent’ı kullanmak için anlaşma yapan şirketlerden bazıları.

Yaygın olarak şirketler hedeflerinin sınır ötesi para transferlerinde maliyeti ve zaman kaybını azaltmak olduğunu belirtmişlerdi.
Yerel ve global kripto para haberleri için sayfama beklerim dostlar

https://www.facebook.com/coindunyasii
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 03, 2018, 10:56:37 AM

8 bin satoshi desteği de kırıldı gittikçe düşüyor 7 bin bandına girdi daha da düşecek yatırımcılarını çok zor durumda bıraktı çok iyi biliyorum 1 dolarlardayken bile kesinlikle tekrar artacak diyerek birçok kişi yatırım yaptı şimdi hepsi zoraki hold yapıyor kötü bir durum
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 03, 2018, 10:59:22 AM

Bu düşüşü balinalar iyice tetikleyecek gözüken o.Panik satış yaptırıp yeni yatırımcıların ellerindeki coini ucuza almaya çalışacaklar.Ve bunda da başarlı olacaklar.Ripple de oynanan manipülasyonlar hep böyle oldu olacak.Bir pumpda elden çıkarılırsa ancak öyle kurtulunur ripple den.Yoksa sıkıntılı bir durum.
Dnagelpen
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 10:59:57 AM

Ripple bir çok insana kazandırdı ama bir çok insanında elinde patladı. ripplecanavarı arkadaşın dediği doğru bir çok kişi ripple 1$ ken bu geri eski fiyatına gelir  diyerekten alım 2- 2.5$ göreceği düşünüldü ve görmedi üstüne üstük düşşüyr.
criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
March 03, 2018, 11:16:45 AM

ne zaman ripple tavsiye edilse ve yükseleceğini söylense düşüyor ama bir müddet sonra tekrar yükseliyor. Uzun vadede karlı olabilir ama çok büyük beklenti içine belki de girmemek gerekli...

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 03, 2018, 11:27:38 AM

Ripple e yatırım yapan küçük yatırımcısı onun hamallağını yapıyor resmen. Hala aklım hayalim almıyor. Nasıl oluyor da oluyor.

Ha derseniz "peki ripple a değil neye yatırım yapayım"  o zaman susarım Smiley . Bilemedim şimdi.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
March 03, 2018, 12:25:52 PM

Rippleye çok güvendim allahtan fiyatı arttığında satıp çıktım ama tek sakat hareketim 1$ olunca tekrar almak oldu onu almaycaktım işte almasaydım güzel kar elde etmiştim şimdi kardan zarar ediyoruz bakalım nereye kadar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
asd1224
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 12:51:34 PM

Adet olarak cok fazla zaten. Kazandiracagini kazandirdi bence, uzun soluklu dusunulunce olabilir fakat su anlik birsey olmaz bence
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
March 03, 2018, 12:55:29 PM

Ripple için bu olumlu haberlerin bir yerde mutlaka karşılığı olacaktır. Hiçbir zaman Ripple sahibi olmadım ama bence yatırımcıları beklerlerse karşılığını alacaklar.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 03, 2018, 01:13:00 PM

Riplenin şöhreti artarken fiyatı düşüyor. Şu sıralarda 0.90 dolar satosi değeri 0.000079. Bazı çevrelerde çok daha fazla düşeceği söyleniyor. 1 dolar üstü yatırımcılarını üzme potansiyeli çok yüksek görünüyor. Ben hiç bulaşmadım.
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 03, 2018, 01:15:43 PM

Yatirimcisina kazandirdi zaten hocam, fiyat katladi kac kere, 3 usd civarindan dusmesi icin konusuluyor ama oraya nerden ciktigi da cok onemli. 100.000.000.000 XRP adet var zaten. 100 usd olacak hali yok bence

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 03, 2018, 01:18:01 PM

anlamadığım bişey var zamanında bundan 3 ayönce 1800 den harekete başladığında balinalar bu durumları biliyorlar mıy dı ki 20 bin satoshilere kadar gitti. şimdi ardı ardına haber geliyor ve yavaş yavaş da olsa sürekli düşüyor. acaba ciddi yükseltmek için mi bu kadar aşağıya basıyorlar merak ettim doğrsu.toplam miktarının çok fazla olması beni ürkütmüştü ama bu kadar pozitif işlere bu mitarlar da yetmeyebilir...
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
March 03, 2018, 02:22:07 PM

Ripple yerine başka bir kripto para hakkında bu kadar olumlu gelişmeler olsaydı fiyatı ciddi anlamda uçar giderdi. Hemen hemen her gün farklı bir sirketten Ripple ile ilgili anlaşma haberleri geliyor fakat fiyata yansımıyor. Ben Ripplenin ucuza satmadılarsa kimsenin elinde patladığını düşünmüyorum açıkçası. Bu gelişmeler Ripplenin fiyatına etki edecektir.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 03, 2018, 02:27:08 PM

Ripple için sürpriz hazırlıyorlar balinalar. Bir süre daha hem olumlu haberler gelebilir hem de fiyatı yavaş yavaş düşebilir. Bir tezat teşkil etse de balinaların rippleyle çok oynadıklarını biliyoruz.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 02:48:24 PM

Ripple'ın genel olarak hareket düzeyini Bitcoin ile ters ilişkilendiriyorum ben. Yani Bitcoin'in dump döneminde birçok yatırımcı veya balinalar parayı ripple'a kaydırıyor. Bir çok ath'si bu dönemlere denk geliyor. Tabi bunlar kendi şahsi analiz ve fikirlerimdir.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 03, 2018, 02:49:09 PM

ripple şöhretine şöhret katıyor fakat yatırımcısı zararına zarar katıyor yatırımcısının pek yüzünün güldüğünü söyleyemeyiz sanırım haksızsam söyleyin, bir zamanlar iyiydi sonra çöktü anca şöhret yapsın

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 03, 2018, 03:52:29 PM

bu kadar gerekli projelerin içinde yer almasından dolayı gereken ilgi gösteriliyor fakat hala yatırımcıların yüzünü güldürmüyor aynı oranla

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 03:54:52 PM

Ripple alanlar üzülmesin bence tekrar kesinlikle 2-3 dolarları göreceğiz.Yine ethereumdan ikinciliğini alacaktır.Bu yüzden ne olur ne olmaz takipte olun artışlar başlar bull yakın

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 03, 2018, 03:58:24 PM

aynı gelişmeyi bizede yansıtsa iyi olur uzun zamandır bekliyoruz malesef artık bizleri hiç ümütlendirici bir seviyede değil çok fazla düşüş yaşadı.

Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 06:08:36 PM

Ripple'ın fiyatı ilerde yeniden 2-3 olabilir ama maximum o kadar olur, daha yüksek olması ripple'ın işine gelmeyeceği için. Çok daha iyi kazandırabilecek coinler varken ben ripple saçmalığına yatırmam ama ripple'ın geleceği kötü değil.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: