Bitcoin Forum
May 09, 2024, 01:37:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SYGNAŁY NA TELEGRAMIE (ZA DARMO) ZAPRASZAM  (Read 215 times)
lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 04, 2018, 12:55:45 PM
Last edit: March 15, 2018, 02:43:34 PM by lukskywalker
 #1

Witam, chciałbym się podzielić z wami grupą która daje sygnały, nie byle jakie, z wytłumaczeniem, oraz dlaczego chcemy wkładać w danego informacją o obecnej sytuacji na rynku, są to również przydatne informację zainteresowanych zapraszam na telegrama https://t.me/joinchat/Fkj8NQ0orRrgrcP8fsYl4Q
1715218655
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715218655

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715218655
Reply with quote  #2

1715218655
Report to moderator
1715218655
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715218655

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715218655
Reply with quote  #2

1715218655
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715218655
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715218655

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715218655
Reply with quote  #2

1715218655
Report to moderator
1715218655
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715218655

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715218655
Reply with quote  #2

1715218655
Report to moderator
1715218655
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715218655

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715218655
Reply with quote  #2

1715218655
Report to moderator
kryptolizak
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 1


View Profile
March 07, 2018, 03:58:27 PM
 #2

to chyba slaby zwrot jesli nie uczestniczysz w tym Wink

poza tym "PŁATNE SYGNAŁY NA TELEGRAMIE (ZA DARMO) ZAPRASZAM" jesli to zdanie jest logicznie poprawne, to  ... chyba kogos okradasz jesli przekazujesz "platne sygnaly za darmo"  Huh
lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 08, 2018, 10:47:54 AM
 #3

to chyba slaby zwrot jesli nie uczestniczysz w tym Wink

poza tym "PŁATNE SYGNAŁY NA TELEGRAMIE (ZA DARMO) ZAPRASZAM" jesli to zdanie jest logicznie poprawne, to  ... chyba kogos okradasz jesli przekazujesz "platne sygnaly za darmo"  Huh
A skąd wiesz że nie uczestnicze w tych sygnałach?
Heheh chyba nie powinno ci przeszkadzać to że udostępniam kogoś sygnały za darmo? przecież ty za nie nie płacisz, może ktoś jest chętny do zobaczenia JAK TO DZIAŁA bez płacenia, okradam kogoś? zapomniał mnie usunąć z grupy strażniku texasu
kryptolizak
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 1


View Profile
March 08, 2018, 10:53:00 AM
 #4


Quote
A skąd wiesz że nie uczestnicze w tych sygnałach?

hmm "ja ich nie używam i się marnuje płatna subskrybcja"?

Quote
Heheh chyba nie powinno ci przeszkadzać to że udostępniam kogoś sygnały za darmo? przecież ty za nie nie płacisz, może ktoś jest chętny do zobaczenia JAK TO DZIAŁA bez płacenia, okradam kogoś? zapomniał mnie usunąć z grupy strażniku texasu

mnie absolutnie to nie przeszkadza, ale jak mozesz spac spokojnie? xD
lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 08, 2018, 11:02:45 AM
 #5

Raczej chodziło mi o to że nie ,,używałem' ich, śpię spokojnie Wink Post z ostatniego dnia:
Before we sign out for the night, I wanted to give one more update on Bitcoin.
I would not recommend entering the market right now as it's broken critical
supports. The next critical support is $9300, which it bounced off of really well earlier.

If this doesn't hold, then $8900-$9000 is a very strong support with the .5 Fib retracement as well as the 200 day Moving average meeting at the exact same level.

Option 2 if the $8900-$9000 level doesn't hold, Bitocin has a possibility of moving to the previous low at $6000 and forming a double bottom pattern before the next bull run.

If we see any strong trades in alts, we may introduce them, but right now, it's much safer to be in fiat than trying to catch a falling knife.
kryptolizak
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 1


View Profile
March 08, 2018, 11:12:31 AM
 #6

spoko luz Smiley

poza tym rzeczywiscie konkretne sygnaly a nie samo "Baj maj friend, nał, baj baj" Wink
AldaronFTW
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 0


View Profile
March 11, 2018, 02:15:58 PM
 #7

Jak dla mnie to na te grupy trzeba uważać i to na prawdę mocno - okaże się, że goście napiszą kilka razy sensownie informacje, zbiorą u siebie grupkę ludzi, a potem powiedzą "nie kupujcie". Ludzie uwierzą, bo przecież wcześniej się nie mylili. Oni za to wtedy zainwestują grubą kasę i reszta zostanie na lodzie. W sumie to nawet nie wiem czy te informacje, które wrzuciłeś są z tamtej grupy - nie dowiem się dopóki sam nie zapłacę kasy, żeby do niej dołączyć, więc możesz tutaj napisać dosłownie co tylko chcesz i ktoś może w to uwierzyć.
Poza tym faktycznie, jeżeli grupa jest płatna, bo w sumie płacisz za to doradztwo, a sam będziesz tutaj przekazywał ich informacje za darmo, to znaczy, że ich oszukujesz, bo oni powinni zarabiać na dostarczanych informacjach. Wyobraź sobie, że Ty zakładasz portal z płatnymi informacjami, a potem jedna osoba płaci i wyciąga zdobytą wiedzę i rozdaje za darmo. I proszę dajmy sobie spokój z wiadomościami typu:

mnie absolutnie to nie przeszkadza, ale jak mozesz spac spokojnie? xD

Zacznie Ci przeszkadzać drogi kolego w momencie, w którym ktoś będzie w ten sposób oszukiwał Ciebie i zaczniesz dostrzegać, że starasz się jak możesz, a nie otrzymujesz zysków z tego co robisz.
Borin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 260
Merit: 103



View Profile
March 11, 2018, 09:21:51 PM
 #8

Wiekszosc tych grup ma na celu wydojenie kasy od ludzi szukajacych guru... I jeszcze stukniecie ich podczas pompki. To wlasnie na takich szybkich wzrostach najlatwiej umoczyc konkretny %, lepiej poczytac o danym projekcie i wejsc w niego na miesiac lub nawet rok.
AldaronFTW
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 0


View Profile
March 14, 2018, 06:21:19 PM
 #9

...i dalej. Grupa jest płatna, a ten wkleja informacje za darmo. Widzę że uczciwość to cecha zanikająca w dzisiejszym społeczeństwie...
trademaniac
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
March 14, 2018, 09:18:23 PM
 #10

Post od góry coś nie do końca się klei. Płatne sygnały za darmo?
Brzmi ciekawie Cheesy może warto przetestować, ale brakuje mi tu sensu...

lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 15, 2018, 08:28:24 AM
 #11

Kto chcę się czegoś dowiedzieć, niech wbija na telegram, Co racja to racja, nie powinenem ich udostępniać za darmo, ale wątpie że ktoś z tąd zapłaci jakąkolwiek kwote za jakiekolwiek sygnały, wszyscy chcą wszystkiego za darmo, tu mają mały kąsek.
wgd
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1815
Merit: 1005


View Profile
March 16, 2018, 07:12:02 PM
 #12

Panowie z grupy mieli duze oczekiwania co do ADX (bittrex), byly fajne sciany ale wszystko zlozylo sie jak domek z kart. kupilem troche niedawno mysle ze w koncu odbije Smiley


            ▄██▄▄
        ▄▄█████████▄
    ▄▄████████████████▄▄
 ▄▄██████████████████████▄▄
 ▀█████████▀▀   ▀▀████████▀▀
█▄▄ ▀▀█▀▀           ▀▀█▀ ▄▄██
█████▄     ▄▄███▄▄     ██████
██████    ▄▀▀███▀▀▄    ██████
██████    ███▄ ▄███    ██████
██████    ████ ████    ██████
██████     ▀▀█ █▀▀     ██████
███████▄▄              ██████
██████████▄▄    ▄▄     ██████
 ▀▀██████████▄▄███     ███▀▀
     ▀████████████     ▀
        ▀█████████
           ▀▀██▀
 
qortal

Decentralized Internet
Infrastructure of the Future
 
████████████
           ▄▄██████▄▄                       ▄▄█████▄▄
     ▄▄█████████████▄▄                ▄▄█████████████▄▄
   ██████████▀▀█████████▄          ▄██████████████▀▀▀████▄
   ████▀▀         ▀▀ ████          █████████▀▀▀     ▄█████
   ███               ▀███          ████▀▀          ▄██████
   ██▀   ▄███  ███    ███          █████▄▄         ███████
   ██    ▀██▀  ▀█▀    ▀██          █████████▄     ████████
   ██  ▀▄▄       ▄▄█▀ ▄██          ██████████▄   █████████
   ▀███▄▄██████████▄▄███▀   ▄▄▄▄   ▀███████████▄▄████████▀

██▄▄  ▀█████████████▀▀  ▄▄████████▄▄  ▀▀█████████████▀▀  ▄▄███
█████▄▄   ▀█████▀▀   ▄▄███████████████▄   ▀▀█████▀▀   ▄███████
▀████████▄▄  ▀   ▄▄████████▀▀  ▀▀████████▄▄   ▀   ▄▄████████▀▀
   ▀▀████████▄▄████████▀▀  ▄▄██▄▄  ▀▀████████▄▄▄█████████▀
       ▀▀██████████▀▀  ▄▄██████████▄▄  ▀▀████████████▀▀
           ▀▀██▀▀  ▄▄███████████▀▀▀████▄▄ ▀▀█████▀▀
                   ████▀▀█████▀      ▀███
                   ████▄  ▀▀▀█      ▄████
                   ████  ▀          █████
                   █████▄          ▄█████
                   ██████▄        ▄██████
                   ████▀        ▄████████
                    ▀▀████▄▄▄█████████▀▀
                         ▀▀██████▀▀
 
████████████
 
     ▄▄▄██▄▄▄
▄▄██████████████▄▄▄
▀▀████████████████▀
   ▄ ▀▀████▀▀ ▄ ██
   ██▄▄    ▄▄██ ██
   ████████████ ██
    ██████████  ▀▀
     ▀▀▀▀▀▀▀▀
 
QORTAL PROJECT WIKI

   
██▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀▀▀▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀█
█ █▀▀▀█   █▀ ▄██████▄ ▀█   █▀▀▀█▄ █
██▄   █▀▀  ██▀  █   ▀██ ▀▀██   ██▀█
█ █████   ██    █     ██   █████  █
██▀   █▄▄ █   ▄███▄    █ ▄██   ██▄█
█▀█▄▄▄█   █   ▀███▀    █   █▄▄▄█▀ █
█ █  ▀█▄▄ ██    █      █  ▄█▀▀▀█▄ █
███  ▄█▀▀  ▀██▄ █ ▄▄   █ ▀▀█   ██▀█
█ █▀▀██   █▄  ▀███▀█   █   ██▀▀█  █
███   █████    ▄▄  █  ▄█ ███   ████
█ █▄▄██   ██▄▄█▀   █▄██▀   █▄▄▄█  █
██▄▄▄▄█▄▄▄█▄▄▄▄█▄▄█▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄█▄▄█
 
QORTECTOR

Obtain a QORTector Device...
Enjoy Free Internet... eventually.
  ....JOIN....
maremostro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 0


View Profile
March 18, 2018, 05:33:24 PM
 #13

Czesc wszystkim

Zapraszam do dolaczania do grupy telegram. Bedziemy podawali sobie referal linki i potem w grupie przy ruchach cenowych beddziemy komentowac. Rowniez osoby ktore maja propozycje co do dzialania kanalu telegrama bardzo mile widziane ... tyle informacji whitepaperow airdropow konferencji spotkan obwieszczen o wspolpracy samemu tego nieograniesz w grupie latwiej

Lukasz
tumis
Member
**
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 69


View Profile
March 18, 2018, 06:40:09 PM
 #14

Ja ostrzegam przed tego typu grupami. Naprawdę to jest czysty zysk dla tych guru wszystkich. Piepszenie o szopenie.

Te same informacje mozesz bez problemu znaleźć na kazdej stronie internetowej , na polskich forach bitcoin czy chociażby tutaj.
Do tego dużo łatwiej ocenisz wiarygoność osoby .
Takie konto na telegramie to chyba najmniej zaufane zrodlo informacji jakie moze byc. Tworzysz konto , grupa nie idzie - tworzysz drugie i jedziesz od nowa...
Konto na forum to juz inna bajka. Jednak troche pracy dajesz od siebie i kazdy może to przejrzeć i mieć wgląd na to.
maremostro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 0


View Profile
March 18, 2018, 08:08:16 PM
Last edit: March 19, 2018, 10:05:39 AM by maremostro
 #15

Spoko Tumis

to tylko pomysl a wogule pofatygowales sie sprawdzic moj profil na FB ?
Dzielenie sie linkami referyncyjnymi to zysk dla tego co wkleja, jesli kazdy moze wkleic to chyba tylko zacheci do wklejania ... no i jak chcesz zeby twoje wklejenia byly klikane to sam bedziesz innych wklejenia klikal /// a pozatym jestem jr i dopiero raczkuje jak wielu nowych. A jak marwtisz sie o oszustow to mam dla ciebie propozycje projektu Krypto Policja ... przez mechanizm inteligentnych kontraktow kupujesz tokeny jesli zostaniesz oszukany to powiedzmy blokujesz x tokenow i bounty sie pojawia na targowisku jesli jest wystarczajaco duze JUDGE Dread will Judge the offender :-)

Pomysly na kampanie promocyjne . Jakiego avatara najbardziej oplaca nosic na Telegramie Facebook i Twitterze
lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 24, 2018, 10:28:02 AM
 #16

Polecam założenie własnego tematu a nie spamowanie swoją grupą pod tym tematem Wink


Wszyscy racjonalnie myślący ludzie dojdą do wniosku że tak, ci guru którzy stoją na szczycie będa zgarniali kokosy, i nie mówię że tak nie jest.

Moja grupa - KRYPTO INFO https://t.me/joinchat/Fkj8NQ0orRrgrcP8fsYl4Q
Staram się dodawać informacje które według mnie są ważne, kto sprawdzi, oceni, dziś ktoś zapytał na grupie o short terma, odpowiedziałem zdjęciem nadesłanym przeze mnie 10dni temu,
sygnał TRX z 11.02 - 35%
MLN - 17% w 2 dni
STORM - [16.03.18 16:33]
#STORM
 00000245-.00000250 około 300% do dziś

Nie spamowałem tymi sygnałami z szyldem,, KUPUJ OMG(nie chodzi  o Omise go) WTF KUPUJ BO WZROSNIE, dodałem je ponieważ uważam że były warte uwagi, taki jest cel grupy, dzisiaj widzę że poszło lepiej niż sądziłem.
Więc zapraszam do sprawdzenia Grupy KRYPTO INFO - https://t.me/joinchat/Fkj8NQ0orRrgrcP8fsYl4Q
Możę się czegoś dowiesz, może zarobisz, a może wejdziesz i wyjdziesz, Ja będe prowadził grupę jak do tej pory, bez żadnych spamów żeby kupować coiny i to już, to nie będzie taka grupa, zresztą sygnały nie są dodawane codziennie ale raczej 10% wszystkich wiadomości to sygnały.
Pozdrawiam i zapraszam

lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 24, 2018, 10:44:45 AM
 #17

Panowie z grupy mieli duze oczekiwania co do ADX (bittrex), byly fajne sciany ale wszystko zlozylo sie jak domek z kart. kupilem troche niedawno mysle ze w koncu odbije Smiley
W mojej grupie? Nie sądze bym Pisał post dotyczący kupna ADX, Nie pisałem nic o ,,dużych'' oczekiwaniach co do ADX,

Prawdę mówiąc napisałem o nim 3 wiadomości, w jednej z nich napisałem ,,lepiej śledzić te projekty którę już są jakiś czas na rynku, PayX, Vertcoin, Ada, adx, vechain, ETC, OMG''

A 2 inne wiadomości to info dotyczące tego że kupiłem ADX i popełniłem błąd nie zabezpieczając się stop lossem więc narazie czekam.

Więc nie rozumiem tej odpowiedzi, nie było żadnego sygnału na ADX więc domek z kart nie został zburzony bo nikt nie miał powodu żeby go kupować w trakcie spadku.
DivecoLogistics
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 1


View Profile WWW
March 29, 2018, 12:17:47 AM
 #18

Mam straszne uprzedzenia co do takich grup, czy to nie jest tak, że jeśli odpowiednio duża grupa kupi daną kryptowalute, to zadziała "samospełniająca się przepowiednia"? W dodatku ludzie, którzy zobaczą, że kurs faktycznie skoczył po "sygnale" stwierdzą, że założyciel grupy jest kompetentny w tym co robi i pisze. Najczęściej jednak jest zupełnie inaczej. Na chłopski rozum - po co ktoś miałby się dzielić swoimi typami co do kursu kryptowalut, jeśli nie dla zysku?
lukskywalker (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 1


View Profile
March 29, 2018, 10:16:08 AM
 #19

Mam straszne uprzedzenia co do takich grup, czy to nie jest tak, że jeśli odpowiednio duża grupa kupi daną kryptowalute, to zadziała "samospełniająca się przepowiednia"? W dodatku ludzie, którzy zobaczą, że kurs faktycznie skoczył po "sygnale" stwierdzą, że założyciel grupy jest kompetentny w tym co robi i pisze. Najczęściej jednak jest zupełnie inaczej. Na chłopski rozum - po co ktoś miałby się dzielić swoimi typami co do kursu kryptowalut, jeśli nie dla zysku?
Raczej trzeba podchodzić z dystansem do każdego z sygałów w ,,duzych grupach'' jak to napisałeś.
Zawsze należy troche poczekać i zobaczyć jak się sygnał rozwinie, ktoś kto wejdzie w sygnał zaraz po poście, może nadziać się na tymczasowy skok spowodowany właśnie tym że dużo osób kupi tą walutę w tym momencie, dlatego ważne jest aby podejść do każdego kupna z cierpliwością i zobaczeć jak się rozwinie.

po co ktoś miałby się dzielić swoimi typami co do kursu kryptowalut, jeśli nie dla zysku?

Na przykład po to że już zyskał bo ludzie mu zapłacili za dostęp do grupy, a on dzieli się swoją wiedzą analizy fundamentalnej, i w ten sposób daje zarobić, są również darmowe grupy z sygnałami, więc można czasem dostać coś za darmo a nie patrzeć na wszystko w czarnych barwach i przez pryzmat złodziei i oszustów, którzy chcą mieć wszystko dla siebie, przekonasz się jak spróbujesz.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!