Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:56:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  
Author Topic: Pundi X’in pre-sale’den beri geçmişi ve şimdisi. Detaylı bilgi yumağı  (Read 23270 times)
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
May 30, 2018, 03:50:09 AM

ERC-20 tabanlı tüm altcoinleri market hacmi olarak geçecektir. İlerleyen zamanda Marketcap sıralamada ilk 10 a girerse kimse şaşırmasın. (İlk 20 garanti, ilk 10u zorlar.) Heleki boğa sezonu açılsın, ilk saldıracakları tokenlerden biri Pundi X olacaktır.

Projelerin çoğu hayal satar, fakat Pundi X yapar  Cool

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
1714931797
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714931797
Reply with quote  #2

1714931797
Report to moderator
1714931797
Hero Member
*

Ignore
1714931797
Reply with quote  #2

1714931797
Report to moderator
1714931797
Hero Member
*

Ignore
1714931797
Reply with quote  #2

1714931797
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 30, 2018, 03:55:00 AM

Pundi X deyince bu forumda hayıflanmayan yatırımcı sayısı azdır herhslde, onlarda vaktinde yatırım yaptığından hayıflanmıyordur diye düşünüyorum. Son ayların en güzel kazandıran tokeni oldu, ben de kaçırdım malesef.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 30, 2018, 05:32:26 AM

ERC-20 tabanlı tüm altcoinleri market hacmi olarak geçecektir. İlerleyen zamanda Marketcap sıralamada ilk 10 a girerse kimse şaşırmasın. (İlk 20 garanti, ilk 10u zorlar.) Heleki boğa sezonu açılsın, ilk saldıracakları tokenlerden biri Pundi X olacaktır.

Projelerin çoğu hayal satar, fakat Pundi X yapar  Cool
Şu an zaten ilk 30-40'da. CMC max capacity kabul etmediği için görünmüyor. Yoksa zaten uzun zamandır ilk 100'deydi. Yükselişi durmadığı için ilk 50'yi rahat geçti.
Bit-z'ye ekleniyor. Bir de Binance gibi popüler borsa gelirse doğrudan ilk 20 diyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
May 30, 2018, 06:20:32 AM

İlk 20yi görse de düşüş yaşar gibime geliyor, biraz daha durulup adım adım çıkmasını bekliyorum ben, tepeden satıp alttan almaya da güzel fırsatlar veriyor pundix.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 30, 2018, 06:21:02 AM

Forumda ki en kaliteli ve seviyeli başlıklardan bir tanesi. Özellikle Tayfun Deniz bir post attigi zaman hepsini okurum. Diğer Arkadaş larda kaliteli paylaşım yapıyor. Bit-z yi bende küçük borsa biliyordum. Umarım fiyata pozitif etkisi olur
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 30, 2018, 06:37:46 AM

Bit -z ye girmesi çok iyi bir gelişme olmuş. Daha önce bit- z bitwhite içinde böyle bir oylama yapmıştı galiba. Tek sıkıntı oy falan atmak için bile kyc istiyordu eğer borsa isimlerini karıştırmadiysam. Pundix in buraya girmesi çok iyi . Umarım sırada binance vardır. Birden değil de yavaş yavaş girmesi daha iyi olur gibi. Malum çok yüklü toplayan balinalar hemen satacak yer bulamasin
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 30, 2018, 06:50:38 AM

Bit-Z küçük bir borsa olabilir fakat Punfi X’le ilgili çok sık gelişme oluyor. Bu da bu token üzerindeki ilginin azalmamasına etki ediyor. Fiyat olarak epey yükselmesine rağmen Pundi X’in fiyat olarak da daha gidecek yolu var gibi görünüyor.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 30, 2018, 07:30:21 AM

Bit-Z küçük bir borsa olabilir fakat Punfi X’le ilgili çok sık gelişme oluyor. Bu da bu token üzerindeki ilginin azalmamasına etki ediyor. Fiyat olarak epey yükselmesine rağmen Pundi X’in fiyat olarak da daha gidecek yolu var gibi görünüyor.
Bit-z küçük bir borsa mı?

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/all/
https://coinmarketcap.com/exchanges/bit-z/

12. sırada

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 30, 2018, 10:53:16 AM

projesi güzel geçenlerde wanchain ile de bi ortaklık bişeylerine girmişler sanırım..binance ın artık bu pundix i eklemesi gerekiyor..güzel bir fiyat politikası da izlediler bu kadar supplya rağmen vakti zamanında girenlerin yüzü baya güldü
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 30, 2018, 01:21:58 PM

500 satoshi olabilir bu proje okex veya binance gelirse sağlam bir pup ile gerçekten alıp yuruyebilir. Ncash dahi hangi zirveleri gördü npxs den de benaer hareketler bekliyorum.
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
May 30, 2018, 03:41:56 PM

Geçte olsa pundi trenine atladım yaz dönemi boyunca elimde tutmayı düşünüyorum.

PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 30, 2018, 07:50:47 PM

500 satoshi olabilir bu proje okex veya binance gelirse sağlam bir pup ile gerçekten alıp yuruyebilir. Ncash dahi hangi zirveleri gördü npxs den de benaer hareketler bekliyorum.
Ncash bi zirve gördü sayılmaz. Hele Pundi X'e göre hiç zirve görmedi. Pundi X 10 satoshi'den 185 satoshi'ye çıkmış bir token. x18'den bahsediyoruz.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 30, 2018, 08:19:33 PM

KOnuyu açan arkadaşa teşekkürler.Bir coinin nasıl gün gün takip edildiğini tıkandığı zamanlar olup olmadığını yada tam tersi artışına katkı olumlu haberleri burada takip edebiliyoruz.Bit Z'ye girmesi olumlu bir haber.Bu hafta bekleniyor.BTC'nin aşağı hareketleri çıkışını biraz duraksattı Pundi X'in.Tekrar bir ivme yakalrsa 200 satoshinin üstüne rahat atar gibi gözüküyor.Borsaların artması alıcıların artması demektir.Satan yatırımcılarında istediği borsada rahat satmasıdır.Her ay yeni borsa eklenmesi güzel.Takibe devam.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 30, 2018, 08:31:08 PM

İnsanlar artık kriptoparaların günlük hayatta kullanılmasını istiyor ve Pundi X'in fiyatını arttıran en büyük etken ortada pos cihazı gibi fiziksel bir ürün olmasıydı. Türk lokal forumunda Hdac ile ilgilenen pek kişi yok ama Pundi X ile benzerlik gösterdiği için incelemelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Hyundai Digital Asset Currency
Hyundai BS&C, Hyundai'nin 1993'den beri bilişim teknolojileri ve inşaat alanında faaliyetler gösterdiği bir yan şirketi. Hyundai motors ile fiziksel olarak herhangi bir bağları bulunmayıp ilişkileri sadece kan bağı ile sınırlı. Hyundai BS&C kriptoparaların günlük hayatta kullanılması için bir ekosistem oluşturmuş.

Hyundai-Pay adlı şirket Hyundai BS&C altında 2016 yılında kurulan bir şirket. Şu an Hyundai Digital Asset Currency adında bir kriptopara çıkarttılar.

Hyundai-Pay Doublechain ve Çinli borsa Bibox ile ortaklaşa Dexko adında bir Güney Kore borsası kurdu. Hyundaikasse adında bir fiziksel donanım cüzdanı oluşturdular ve şu anda bu fiziksel cüzdan Güney Kore, Japonya ve Amerika'da satılıyor.

Hyundai-Pay dijital paraların günlük hayatta alınıp çekilebilmesi için dijital varlık ATMleri üretti. Şu an Güney Kore'de Hyundai-Pay'ın açmış olduğu Cafe de Block restaurantında cihazlar test ediliyor ve insanlar bu cihaz üzerinden kriptoparalarını çekebiliyor ya da transfer edebiliyor.

Dijital cüzdan Kasse'yi www.hd-kasse.com'dan görebilir ve ATM ile Cafe de Block'u bu makaleden öğrenebilirsiniz.

https://steemit.com/kr-coin/@bogarti/hdac

Hyundai-pay'ın ürettiği hardware wallet olan Hyundaikasse Hdac'ı resmi olarak destekliyor ayrıca Bibox ile geliştirilen Dexko borsasında da Hdac'ı listemelemek için çalışmalar yapılıyor.

Hdac resmi olarak Mayıs 2018'de Mainnet'ini aktif etti ve şu an madenciliği yapılabiliyor. Projenin kendi blokzinciri mevcut, kendi dijital cüzdanı hatta kendi fiziksel cüzdanı, borsası var.. ATMsi bile var.

Ayrıca Güney Kore'nin en büyük borsası Bithumb Hyundai-pay'ın resmi partneri.

Bu projenin token satışları çoktan bitti, yatırımcıları kâr eder mi bilmiyorum ama blokzincir teknolojisinde fiziksel anlamda ürün sunabilmiş en büyük şirket Hyundai-pay oldu.

Proje hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4323140.0
Böylece fiyat tahmininde bulunabiliriz.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
May 30, 2018, 08:38:59 PM

İnsanlar artık kriptoparaların günlük hayatta kullanılmasını istiyor ve Pundi X'in fiyatını arttıran en büyük etken ortada pos cihazı gibi fiziksel bir ürün olmasıydı. Türk lokal forumunda Hdac ile ilgilenen pek kişi yok ama Pundi X ile benzerlik gösterdiği için incelemelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Hyundai Digital Asset Currency
Hyundai BS&C, Hyundai'nin 1993'den beri bilişim teknolojileri ve inşaat alanında faaliyetler gösterdiği bir yan şirketi. Hyundai motors ile fiziksel olarak herhangi bir bağları bulunmayıp ilişkileri sadece kan bağı ile sınırlı. Hyundai BS&C kriptoparaların günlük hayatta kullanılması için bir ekosistem oluşturmuş.

Hyundai-Pay adlı şirket Hyundai BS&C altında 2016 yılında kurulan bir şirket. Şu an Hyundai Digital Asset Currency adında bir kriptopara çıkarttılar.

Hyundai-Pay Doublechain ve Çinli borsa Bibox ile ortaklaşa Dexko adında bir Güney Kore borsası kurdu. Hyundaikasse adında bir fiziksel donanım cüzdanı oluşturdular ve şu anda bu fiziksel cüzdan Güney Kore, Japonya ve Amerika'da satılıyor.

Hyundai-Pay dijital paraların günlük hayatta alınıp çekilebilmesi için dijital varlık ATMleri üretti. Şu an Güney Kore'de Hyundai-Pay'ın açmış olduğu Cafe de Block restaurantında cihazlar test ediliyor ve insanlar bu cihaz üzerinden kriptoparalarını çekebiliyor ya da transfer edebiliyor.

Dijital cüzdan Kasse'yi www.hd-kasse.com'dan görebilir ve ATM ile Cafe de Block'u bu makaleden öğrenebilirsiniz.

https://steemit.com/kr-coin/@bogarti/hdac

Hyundai-pay'ın ürettiği hardware wallet olan Hyundaikasse Hdac'ı resmi olarak destekliyor ayrıca Bibox ile geliştirilen Dexko borsasında da Hdac'ı listemelemek için çalışmalar yapılıyor.

Hdac resmi olarak Mayıs 2018'de Mainnet'ini aktif etti ve şu an madenciliği yapılabiliyor. Projenin kendi blokzinciri mevcut, kendi dijital cüzdanı hatta kendi fiziksel cüzdanı, borsası var.. ATMsi bile var.

Ayrıca Güney Kore'nin en büyük borsası Bithumb Hyundai-pay'ın resmi partneri.

Bu projenin token satışları çoktan bitti, yatırımcıları kâr eder mi bilmiyorum ama blokzincir teknolojisinde fiziksel anlamda ürün sunabilmiş en büyük şirket Hyundai-pay oldu.

Proje hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4323140.0
Böylece fiyat tahmininde bulunabiliriz.

Bu projenin imzasına katılmıştım ama ilk defa bu proje hakkında bu kadar detaylı bir bilgi okuyabildim. Proje reklam yapma özürlüsü gibi görünüyor yoksa fiziksel anlamda oldukça kaliteli işlere imza atmışlar. Pre-sale'de ucuza satılan coinlerden bahsetmişsiniz hatta private sale demişsiniz bence de private sale çünkü yatırımcıları gizli tutmuşlardı.. Bithumb'un partneri olmaları acaba işin içine balinalar mı girdi sorusunu doğuruyor. Pundi x'in bu kadar fiyatlanması çok normal umarım aynı atağı Hdac'ta gerçekleştirir de ekmeğini yeriz. Bu arada konu güzel olmuş fakat Türkiye'de Hdac'ın pek yatırımcısı yok sanırım.
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
May 30, 2018, 09:21:08 PM

PundiX iyi reklam yapıyor özellikle fiyatı bugüne kadar çok iyi tuttular zaten ellerinde ürün olması yatırımcıları cezbediyor. Pos cihazlarının işlevsel olduğuna insanları daha fazla ikna ettikleri anda piyasanın köşe taşlarından biri olabilir.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
May 30, 2018, 09:29:30 PM

Valla bunun kampanyasına katılmıştım şu anki fiyatın yarısında satmama rağmen bana kayda değer miktarda para kazandırmıştı, bence iyi proje.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 30, 2018, 10:28:18 PM

swaptan önce 7000 satoshiye kadar düstü borsalardan çekilmeye başladı korktum almadım. çok pişmanım çok bu saatten sonra da almak istemiyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
May 31, 2018, 01:28:28 AM

elinize sağlık hocam çok güzel ve başarılı bir konu olmuş diye düşünüyorum, pundix bence gelecekte sık kullanacağımız bir koin olacak diye düşünüyorum bana kalırsa dikkat edilmesi gerekiyor bu koine
halleykum
Newbie
*

Activity: 159
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 02:31:23 AM

swaptan önce 7000 satoshiye kadar düstü borsalardan çekilmeye başladı korktum almadım. çok pişmanım çok bu saatten sonra da almak istemiyorum.

Fiyat dengesini arıyor 165-170 satoshileri gördü şimdi tekrar indi bir iki dalgalanma yaşadı aslında alım için fiyat hala uygun ama gerçekten sağlam pump yaptı alın diyemez kimse yüzde elli erise kimse şaşırmaması lazım ama buradan da 4x potansiyeli var. Diplerden yakalamak lazım böyle projeleri
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  

Jump to: