Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:38:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 170 MH/s Mining Rig Satılık  (Read 299 times)
LionhearT58 (OP)
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 05:49:55 AM

Günlük ortalama olarak 10$ kazanç bırakmaktadır ileriye dönük günlük şu kadar kazanç bırakır vs diyemem. Şu anda anlık olarak 170 MH/s kazım yapmaktadır. Alan kişi gelsin görsün alsın gitsin tak kullan sistemdir sadece mail adresinizi yazın yeterlidir, rig'de harddisk yoktur flash bellekten çalışmaktadır, 1 aylık sistemdir. Donanım ve çalışma stabilliğini aşağıda görebilirsiniz.

12 adet MSI RX560 Ekran kartı
2 adet 600w güç kaynağı
Asus B250 Mining anakart
Fiyat: 16750 TL

Ödeme yöntemi: Enpara, İş Bankası, BTC, ETH, XRP

https://i.hizliresim.com/azNA9B.jpg
https://i.hizliresim.com/YgE9nj.png
https://i.hizliresim.com/p6M8rJ.png
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
March 06, 2018, 08:38:13 AM

Selamlar,
Asus B250 nin hangi modeli bu?
19 girişli olan mı? https://www.asus.com/tr/Motherboards/B250-MINING-EXPERT/

PSU ların markası nedir?
Ankara'da mısınız?
ürünlerin garanti / kutu / fatura durumları nedir. 1 aylık sistem ama nereden alındığı da önemli bana göre
LionhearT58 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 07, 2018, 05:01:59 AM

Selamlar,
Asus B250 nin hangi modeli bu?
19 girişli olan mı? https://www.asus.com/tr/Motherboards/B250-MINING-EXPERT/

PSU ların markası nedir?
Ankara'da mısınız?
ürünlerin garanti / kutu / fatura durumları nedir. 1 aylık sistem ama nereden alındığı da önemli bana göre

evet hocam 19 girişli modeli
psu Hydro 600W 80+
Kocaelide oturuyorum hocam
Bütün ürünlerin kutuları mevcuttur, bir abimize yurtdışından getirtmiştim o yüzden fatura vs bulunmuyor hocam
Rioden
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
March 08, 2018, 04:35:18 AM

170 mh nedir ya her türlü bahse varım bunu da laf olsun diye söylemiyorum koyalım araya birini girelim bahse  o kartlarla stabil 170m alman imkansız  kartları zorladığın her yerden belli kartların faturası yok alanın elinde kalacak kartlar bide dalga geçer gibi 16750 tl fiyat istemişin eğer şurdan biri çıkarda sana küfür ederse niye demeye hakkın yok o kadar diyorum .
LionhearT58 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 06:24:31 AM

170 mh nedir ya her türlü bahse varım bunu da laf olsun diye söylemiyorum koyalım araya birini girelim bahse  o kartlarla stabil 170m alman imkansız  kartları zorladığın her yerden belli kartların faturası yok alanın elinde kalacak kartlar bide dalga geçer gibi 16750 tl fiyat istemişin eğer şurdan biri çıkarda sana küfür ederse niye demeye hakkın yok o kadar diyorum .

Bu piyasada kartlarına oc yapmadan mining yapan varmı bilmiyorum ama varsada sayısı çok azdır bunu herkes gayet iyi biliyor. bu forumda ne ilanlar var gidip hepsine tek tek yazıyormusun küfür ederlerse niye demeye hakkın yok diye merak ediyorum. mal benim malım istediğim fiyat ortada alacaksan gel pazarlığını yap almayacaksan çık git başka konuları oku

https://i.hizliresim.com/2JWMqq.png
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
March 08, 2018, 07:06:43 AM

Sizene arkadaşım adamın kartlarının modun dan oc sinden adam illa ki yapacak ,fiyatta öyle abartılı değil işine gelen alır zorla satmıyor ya ,Hayırlı satışlar.
LionhearT58 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 12:11:31 PM

Sizene arkadaşım adamın kartlarının modun dan oc sinden adam illa ki yapacak ,fiyatta öyle abartılı değil işine gelen alır zorla satmıyor ya ,Hayırlı satışlar.

desteğiniz için teşekkür ederim hocam. adam foruma üye olmuş 3 mesajı hepside aynı kategoride ve aşağı yukarı aynı konu üzerinden mesajlar. kimseye zorla mal satmaya çalışmıyorum almak isteyen gelsin pazarlığınıda yaparız sıkıntı yok hiç bir şekilde
Menna
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
March 08, 2018, 12:31:51 PM

Iyi satislar hocam. Ayni adette ve ayni karttan bendede mevcut OC ayarlarini bir turlu tutturamadim paylasirsaniz sevinirim. birde sizin ayarlar ile denemek isterim. suan benim kart basi aldigim değer 13,5 MH bunu sizinki gibi 14 hatta 15 yapanlar gordum.
Rioden
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 10:16:01 PM

o aklınca destek veren karakterden yoksun arkadaş  kendin toplasan bide üzerine teknik destek alsan 13 bin tlyi 1 kuruş geçmeyen bir sisteme faturasız parçalara  16.750 tl isteyen adamı destekleyecek kadar karakterden şeref den yoksunsun utanmadan bide tatava yapıyorsun böyle ticaret olmaz  bir laf var bizim buralarda  anan alıştı kaz etine baban alıştı buzağı götüne derler öyle bir dünya yok bu rige 12bin tl den 1 kuruş fazla verecek arkadaş varsa gitsin kendine fazladan soktuğu binliklerin yüzde birini bir garibana versin en azından o allah razı olsun belki hayat kurtarır yazık yazık ağlancak haldesiniz bide boş boş kelime yapıyorsunuz.
LionhearT58 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 05:20:31 AM

o aklınca destek veren karakterden yoksun arkadaş  kendin toplasan bide üzerine teknik destek alsan 13 bin tlyi 1 kuruş geçmeyen bir sisteme faturasız parçalara  16.750 tl isteyen adamı destekleyecek kadar karakterden şeref den yoksunsun utanmadan bide tatava yapıyorsun böyle ticaret olmaz  bir laf var bizim buralarda  anan alıştı kaz etine baban alıştı buzağı götüne derler öyle bir dünya yok bu rige 12bin tl den 1 kuruş fazla verecek arkadaş varsa gitsin kendine fazladan soktuğu binliklerin yüzde birini bir garibana versin en azından o allah razı olsun belki hayat kurtarır yazık yazık ağlancak haldesiniz bide boş boş kelime yapıyorsunuz.

burada insanlara küfür etme hakkını sana kim verdi bilmiyorum ama foruma yeni üye olup bu tarz konuşma yapıyorsan belliki yaran var senin koçum. aşağıda fiyatlara iyi bak o zaman bakalım 12.000 tl den bir kuruş fazla nasıl yapıyormuş görürsün.

MSI RX560 AERO ITX 4G OC 128 bit
879,97 TL * 12 = 10.559,64 TL

ASUS B250 MINING EXPERT
1.989,76 TL

CORSAIR 4GB (1x4GB) Vengeance DDR4 2400MHz CL16 Single Ram
294,53 TL

Intel Pentium G4600 Soket 1151 3.6GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
353,43 TL

FSP HYDRO 600W 80PLUS Bronze Güç Kaynağı
329,90 TL * 2 = 659,80 TL

Riser Ver007
40 TL * 12 = 480 TL

Hdmi To Vga Monitör Çevirici Dönüşütürücü
40 TL

Schneider Electric APC 5'li Akım Korumalı Priz
84,90 TL

Alüminyum Kasa
150 TL

Toplam = 14612,06 TL
Benim istediğim fiyat = 16750 TL ama son 16.000 TL'ye bırakacağım bazı arkadaşlara özel mesaj yoluylada bu fiyatı ilettim.
Fark= 1387,94 TL

Kartların modlaması yapılmış herşey hazır alan kişi sadece flash bellek içindeki e-mail adresini değiştirip devam edecek uğraşmasına bile gerek yok. Bu parçaları şimdi birde sen topla bakalım 12.000 TL'yi nasıl 1 kuruş geçmediğini görelim ama toptancı olarak değil son kullanıcının yararlanabileceği şekilde topla
Rioden
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 01:45:33 AM

senin hesabına göre riser  ana kart işlemci ram kaç para tutuyor yazık yazık 360 dolar tutuyor bunlar amazondan sen kime neyin giderini yapıyorsun? 4 tl hesapla kuru oda benden olsun yuvarlak 1450 tl hadi  1500 olsun ama  senin hesabın nasıl? anakart 1900... küsüratıda var geç o ayakları sen gibi zıpçıktı kim ki ne yaram olacak  zaten senin rige 16750 dediğinde yaptığın hesaba hasta olmuştum şimdi anladım yazık  ederine alsınlar ederine başka bir derdim yok. ticarette kar esastır çakallığa yer yoktur faturası bile olmayan o parçaları 16000 e vereceğim diyor Cheesy:D 16 veren çıksın 750 takviye.. (800e satılan ekran kartlarını saymıyorum ki zaten bunlar bide faturalı biliyorsun yani ne olduğunu alacak olan arkadaşa yardımcı olabilirim satan yerler mevcut bulamayan olursa)sen o hesabı gözden geçir bakalm kaç yapacak . senin hesabın 2500 tl şaşmış  bide 0 rige göre paranızı çöpe atmayın arkadaşlar o paraya gidip şu anda zcash alın 280 dolar bence kaçmaz sene bitmeden en kötü paranız x2 olur bu rigde gözünün içine bakarsınız ki bu hash ile stabil çalışması ayda rakı balık yapmak gibi birşey
LionhearT58 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 09:39:06 AM

senin hesabına göre riser  ana kart işlemci ram kaç para tutuyor yazık yazık 360 dolar tutuyor bunlar amazondan sen kime neyin giderini yapıyorsun? 4 tl hesapla kuru oda benden olsun yuvarlak 1450 tl hadi  1500 olsun ama  senin hesabın nasıl? anakart 1900... küsüratıda var geç o ayakları sen gibi zıpçıktı kim ki ne yaram olacak  zaten senin rige 16750 dediğinde yaptığın hesaba hasta olmuştum şimdi anladım yazık  ederine alsınlar ederine başka bir derdim yok. ticarette kar esastır çakallığa yer yoktur faturası bile olmayan o parçaları 16000 e vereceğim diyor Cheesy:D 16 veren çıksın 750 takviye.. (800e satılan ekran kartlarını saymıyorum ki zaten bunlar bide faturalı biliyorsun yani ne olduğunu alacak olan arkadaşa yardımcı olabilirim satan yerler mevcut bulamayan olursa)sen o hesabı gözden geçir bakalm kaç yapacak . senin hesabın 2500 tl şaşmış  bide 0 rige göre paranızı çöpe atmayın arkadaşlar o paraya gidip şu anda zcash alın 280 dolar bence kaçmaz sene bitmeden en kötü paranız x2 olur bu rigde gözünün içine bakarsınız ki bu hash ile stabil çalışması ayda rakı balık yapmak gibi birşey

tamam birader sen git konu aç o zaman malzeme alacak kişilere yardımcı ol ne diye heba ediyorsun kendini milletin konularında şimdi uzaklaşta buradan konu boktan temizlensin
zerog26
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
March 11, 2018, 11:15:14 AM

yazilan uslubu desteklemesemde kimse su durumu inkar etmesin rig kuran bir cok kisi minumum 2 ay bu rigi calistiriyoe 2 ay sonunda da rigi sifir parca fiyatina satmaya kalkiyor eyw. kendine gore arkadaslar ticaret yapiyor bisey demiyorum ama ikinci el malzemeyi sifirmis gibi fiyat yazan kisilerde sizde az biraz dusunun yahu. 2. el parca fiyati %40 duser kimse burda garantisi var falan demesin gecen bir ilan gordum 3 aylik cihaz satan kisi vatan bilgisayarda satilan parca fiyatlarinin capsini koymus bide indirim isteyenleri tersliyor lan olum tamam mal seninde duduklemeye yer aramayin. YINE YAZIYORUM YUKJARDAKI USLUBLERI DESTEKLEMIYORUM AMA 2-3 CIHAZI MINING ISINDE KULLANIP SONRA SIFIR FIYATINA HATTA KIMISI SIFIRINDA USTUNDE FIYAT ISTIYOR UTANIN DIYORUM. SUNUDA YAZAYIM MININDE KULLANILMIS KARTI OYUNCULAR ALMAZ KALDIKI ARIZA YAPINCADA SERVISLERDE UYANDI ISI MININ YAPILMIS DEYIP OC ILE OYNANMIS DEYIP GARANTIYE SOKMUYORLAR. SATISINIZDA BASARILAR YAZDIKLARIM SADECE BIR SERZENISTIR.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
March 11, 2018, 11:27:54 AM

2. el fiyatı %40 düşer de hocam, o normal ülkelerde, bu ülkede golf alırsın 100 bin tl ye, adam sahibindene 103 bin tl ye sıfırdan farksız diye koyar,  birebir aynı aldığı golfü, sonra derki buna boya koruma yaptırdık, yıkattık, yok paspas aldım,

ısrarla km sini söylemez, sonra 14.000 km de der,  tamam dersin ama yine de istese 50km de olsun, 2. el statüsüne düşer dersin, adam sanki anasına sövmüşsün gibi hiddetlenir, bu ülkede herkesin malı kıymetlidir,
Pages: [1]
  Print  

Jump to: