Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:08:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Taylor, 10 dakikadan kısa sürede Softcap’ e ulaştı  (Read 210 times)
koinbo (OP)
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 07:42:38 AM
Last edit: March 06, 2018, 08:12:02 AM by koinbo

Taylor ICO 10 dakikadan kısa sürede Softcap’ e ulaştı
Token satışının ilk dakikalarında softcap sınırına ulaşan Smart Taylor projesi, böylesine şaşırtıcı ve kısa sürede aldığı destekten ötürü yatırımcılara minnettar olduğunu açıklayan bir blog yazısı yayınladı.

Softcap limitine ulaşan ve bunu duyurmaktan gurur duyan Taylor ekibi şimdiye kadar Taylor simge satışına yatırım yapan  katılımcılarına desteklerinden ötürü teşekkür etti.

21 Şubat 2018 tarihi saat TSI 17:10' dan itibaren 500 ETH' lik minimum miktar (softcap) aşıldı. Bu Taylor projesinin sürdürüleceği ve yapılandırılacağı anlamı taşıyor!

Token satışı, 22 Mart'a kadar ya da tüm tokenler satılana kadar planlandığı gibi devam edecek.

Her şeyin hızını göz önüne alırsak, satışın o kadar uzun sürmeyecek olması muhtemel, aslında çok daha kısa sürede tamamlanabilir. Taylor ekibinin yaptığı duyuruda beyaz listedeki tüm katılımcıların, tüm simgeler tükenmeden katkıları mümkün olan en kısa sürede göndermeleri önerildi.

Smart Taylor projesine yatırım yapmak için halen vaktiniz var!

CryptoScalper isimli bir micro trading bot yazılımının geliştirme çalışmalarının sonucunda yatırım toplamak ve yazılımı, pos yapısı üzerinden lisanslandırılmak amacıyla düzenlenen Smart Taylor token satışı halen sürüyor ve bununla alakalı bir kaç bilgi vermek istedim.

Kripto koinler ve piyasa ile uzun süredir ilgilenen Brezilya vatandaşı bir sistem mühendisi (Fabio Seixas) ve bir yazılım geliştirici (Thiago Régis) iki ahbabın çevrelerindeki tecrübeli bir kaç arkadaşıyla birlikte bir ekip oluşturmaları ve bu girişimde bulunmaları üzerine gelişen bir hikaye.

Mantık, sürekli ve sık biçimde mikro işlemler yaparak sürümden kazanç sağlanması amaçlanan bir trading bot geliştirmek. Yazılımın bir beta sürümü var ve hazır. Ekip, hırs delisi veya çok güçlü kurumsal bir kalkan altında bulunan insanlardan değil, daha ziyade naif ve samimi kişilerden oluşuyor.

Belirttiğim gibi, ömür boyu lisanslama proof of stake ile mümkün. Veya aylık lisans ücreti ödeyerek de programa erişebiliyorsunuz.

Whitepaper' e göre CryptoScalper yazılımı lisanslandırma şartları:

Standart sürüm için aylık 60 USD yada 1000 TAY token hold. (Kredi kartı, BTC yada ETH ile ödeme)
Premium sürüm için aylık 45 USD (%25 indirimli) yada 3000 TAY token hold. (Aylık lisans için sadece TAY token ile ödeme yapılabilecek)

Low Cap bir ico fakat iyi sayılabilecek bir hype yakaladılar ve şu ana kadar yaklaşık $2,4 milyon dolar (2849 ETH) yatırım toplayarak 6.5 milyon küsür token satmayı başardılar. Bu satışın %90' ı pre-ico'su (2.3M) ve ana ico'da %25' lik ilk büyük indirim diliminde (4.2M) gerçekleşti. Güncel olarak %15 indirimli satış devam ediyor. (Max cap: 10M token) ICO pasaport veya kimlik belgeniz ile onay alabildiğiniz KYC prosedürü işletir.

Smart Contract adresinin aldığı toplam Ethereum sayısına şuradan bakabilirsiniz. Yapılan yatırımları tek tek incelemek için buraya bakın. Tokenler ETH adresinize anında ulaşır fakat ico bitimine kadar kilitli kalacaklar.

Ayrıca gayet başarılı bir ödül kampanyası yürütülüyor ve referans sistemi de mevcut.

Yatırım yapmayı düşünürseniz, bana destek olmak da isteyebilirsiniz. Smiley Belki gönlünüzden merit kopabilir ve/veya resmi web sitesine şuradan giriş yapabilirsiniz.

İstemezseniz canınız sağolsun tabi: www.smarttaylor.io

Telegamları: https://t.me/smarttaylor
ANN konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2664714
1714889291
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889291
Reply with quote  #2

1714889291
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714889291
Hero Member
*

Ignore
1714889291
Reply with quote  #2

1714889291
Report to moderator
1714889291
Hero Member
*

Ignore
1714889291
Reply with quote  #2

1714889291
Report to moderator
1714889291
Hero Member
*

Ignore
1714889291
Reply with quote  #2

1714889291
Report to moderator
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 06, 2018, 08:31:40 AM

Son zamanlarda ICO lara olan talep arttı ama sanmıyorum ki herkes araştırıp ta giriyor bir çok bilinmeyenli denklem çözmek gibi bütün bu olanlar . Girmek istiyordum ama sonrada  vazgeçtim.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 06, 2018, 08:40:07 AM

Hiç duymadığımız ICO lar softcap yapıyor, bilinenler kısa sürelerde hardcap yapıyor, icolara ciddi talep var.

Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 06, 2018, 08:47:37 AM

ICO piyasası çok hızlı büyüyor. Sağlam projeler bu piyasa için çok değer katacaktır. Bu tür projeleri çok yakından incelemenin faydalarını mutlaka göreceğiz...
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 06, 2018, 01:08:34 PM

Bu aralar piyasa bu kadar kötü iken icolara ise tam tersi yönde aşırı bir şekilde ilgi var bu aralar bir sürü proje hardcap yaptı taylor da 10 dakika da softcap yapmış ise hardcap e ulaşır o da, bu birazda borsanın ve btc nin aşırı kırılgan olmasından kaynaklı insanlar borsada altcoin almaktansa icolara yatırım yapmayı daha uygun buluyor.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 06, 2018, 01:24:52 PM

Verdikleri bonuslar güzelse 500 eth bana çok zor toplanmış gibi gelmiyor.Zaten softcapı 500 eth olan icodan pek bir şey de beklememek lazım.

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
March 06, 2018, 01:42:57 PM

Verdikleri bonuslar güzelse 500 eth bana çok zor toplanmış gibi gelmiyor.Zaten softcapı 500 eth olan icodan pek bir şey de beklememek lazım.

Aynen sizin gibi düşünüyorum. Bakınız INS'ye çok sağlam adımlarla ilerliyor ve ilerleyeceğine de inanıyoruz. Proje çok önemli ancak; belirtilen 500ETH rakamı çok gülünç bir rakam. Bence bu rakamı açıklamaları bile enterasan. Ozaman hardcapı da çok uzun beklemez ve piyasaya 0,005 dolarla çıkar Cheesy Buda projenin ölmesine sebep olur.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 06, 2018, 02:18:10 PM
Last edit: March 06, 2018, 03:52:50 PM by bobita

Evet proje çapı küçük ama bu bir dezavantaj değil, çünkü bu ico furyasında yapmayı vaadettikleri iş için gerekenden çok daha fazlasını talep ediyor ve topluyorlar, 10 liralık iş için 30 lira toplayan adam sonradan ne kazandıracak belli değil. Smart Taylor hem makul taleplerle geliyor, hem de projesi mantıklı ve somut. Icodan girdim, güzel bir kazanç yaşatacağını düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ozgun_a
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 5

View Profile WWW
March 06, 2018, 03:45:37 PM

Benim de takip ettiğim bir ICO. Genel olarak bakıldığında esas TAY çıkışları şubat sonunda olmuş ve genelde 2-3 ETH'lik çıkışlar olmuş gibi gözüküyor

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
March 06, 2018, 03:49:31 PM

Tam aksine 500 eth softcap belirleyen ekip vurup kaçma niyetinde değildir, projeyi geliştirecek ve uygulamaya koyacak bütçeyi denkleştirip çalışmaya başlayacaktır diye düşünüyorum ben de. Milyonlarca dolar toplayıp ortadan kaybolan herhangi bir ürün sunmayan projelerden iyidir bence Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 06, 2018, 03:54:39 PM

Softçaplar genellikle bonuslu olduğu için sadece bonuslu alım yapan kitle tarafından tüketilmesi normal. Şimdi şöyle düşünün taylor veya baylor farketmez. Softcap başlangıçta %50 bonus verir 10 cente token satar. Bonus bitti der 20 cente olur token değeri. İşte o zaman alımlar yavaşlar. Pek umursamayın böyle olayları.

saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
March 06, 2018, 04:06:54 PM

Softçaplar genellikle bonuslu olduğu için sadece bonuslu alım yapan kitle tarafından tüketilmesi normal. Şimdi şöyle düşünün taylor veya baylor farketmez. Softcap başlangıçta %50 bonus verir 10 cente token satar. Bonus bitti der 20 cente olur token değeri. İşte o zaman alımlar yavaşlar. Pek umursamayın böyle olayları.

sonra proje markete giriyor oturup ağliyoz ne oldu ya ne ara yari yarıya düştü yatırım diye bonusuydu softcapiydi iyice araştirip girmek lazim projelere bazen öyle denk geliyor bakiyosun proje iyi ekip iyi lan iş yapar bu diyosun sonra bonus monus  görmüyor  gözler  adamlar belki presale den yapiştirdi %1oo bonuslu belki de daha fazlasi uğraş zaten kafadan kaçiyo bi yerimize -%50-80 arasi sonra bekle ki ciksin.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 06, 2018, 04:11:01 PM

Tüm icolar 10milyon dolar ve üzeri toplamıyor. Geçen sene10 milyonu geçenlere büyük proje diye bakıyorduk. Ico yatırımları öyle yükseldi ki küçük rakamlar kesmiyor artık.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 06, 2018, 04:11:28 PM

İcolara olan bu talep acaba piyasanın yakın zamanda hareketlenecegine dair bir gösterge olabilir mi? Belki , inşaallah. Tabi bunu anlayabilmek için icolari alanlar ne kadarlık almışlar, büyük yatırımcı mi değil mi, ona bakmak lazım.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 06, 2018, 04:44:57 PM

Tüm icolar 10milyon dolar ve üzeri toplamıyor. Geçen sene10 milyonu geçenlere büyük proje diye bakıyorduk. Ico yatırımları öyle yükseldi ki küçük rakamlar kesmiyor artık.
aynen hocam dediklerinize katılıyorum şimdi artık 10 milyon dolar softcap olarak konuyor geçen senelerde bayağı sağlam projeler bu miktarları biraz geçiyordu sanırım artık millet uyandı daha çok icolarda yolunu bulmaya çalışıyor hani şey gibi eski üyeler biz artık icolara takılıyoruz diyor yeni girenlerde alt satlara devam ediyor gibi  Grin
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 06, 2018, 04:48:01 PM

'hiç duymadığımız icolar ' zırvasıyla başlayan yorumlara şaşırıyorum. Araştırmazsanız tabiki de bilmezsiniz Smiley Biraz araştırsanız sizde varacaksınız bu güzelliklerin farkına Smiley
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 06, 2018, 05:20:16 PM

İyi toplamışlar. Bu tür projelere tuhaf bakıyorum. Açtıkları gibi bitiyorlar falan. Market tuhaf bir hal aldı. İnsanlar yatırım yapmaya yer arıyorlar ama ürün çıkacak mı çıkmacayak mıo bile net değil. Umarım güzel bir getirisi olur ve yaıtrımcılar karla ayrılır.
koinbo (OP)
Newbie
*

Activity: 59
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 07:29:44 PM

Bu tarz ciddi projeleri olan low cap ico'ların orta vadede çok kazandırabileceğine inanıyorum. Bu başlığı açarken vurgulamak istediğim aslında buydu .

Pre ico yada %25 ilk indirimlerden bahsetmeyeceğim. Güncel indirimde 1 token bedeli .677 cent' e tekabül ediyor ve görünüşe göre proje maksimum 7.5M token arzına sahip olabilecek.

Yol haritasına göre senenin 2. çeyreğinde mobil uygulamanın ilk tam sürümü yayınlanacak. Projenin 7K whitelister'i var ve uygulamanın beta sürümünün geçerli olduğunu biliyorum. Eğer yazılım gerçekten başarılı işlemler yapabilir ve sürümlü kazanç sağlarsa rağbet yüksek olacak ve 1 TAY token değeri 5-6 USD seviyelerine ulaşabilecektir. (kişisel öngörüdür.)

Dayanağını da açıklayayım: Düşük capli bir token ile lisanslanabilen, alternatif ödeme yöntemleriyle senelik lisans bedeli en iyi şartlarda 720 USD olacak başarılı bir trader botunun ömür boyu lisansını alabilmek için 5000 USD' lik düşük riskli bir yatırımın traderler tarafından tercih edilebileceğini düşünüyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: