Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:31:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasanın Parlayan Yıldızı Credits (Tren kalkıyor)  (Read 807 times)
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 18, 2018, 12:41:28 PM

Credits'in büyük bir yatırımcı kitlesi var ya hepside çok yükseleceğini düşünüyor hazır bountycilere dağıtılmışken toplamak iyi olabilir. Uzun vadede gayet mantıklı bir coin

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
March 18, 2018, 02:16:40 PM

yeri burası değil ama işi bilen sr hero arkadaşlar neden bizi bunun bountysi hakkında uyarmıyorlar yani sizde katılın kazanın diye birkaçına baktım cs ve pundix ten 6000 dolara yakın almışlar icoya girmiş gibi token almışlar forumun amacı yardımlaşma bilgilendirmeyse bu işte bir yanlışlık var.
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 18, 2018, 02:18:01 PM

yeri burası değil ama işi bilen sr hero arkadaşlar neden bizi bunun bountysi hakkında uyarmıyorlar yani sizde katılın kazanın diye birkaçına baktım cs ve pundix ten 6000 dolara yakın almışlar icoya girmiş gibi token almışlar forumun amacı yardımlaşma bilgilendirmeyse bu işte bir yanlışlık var.

adamlar nerden bilsin piyasaya girince coinin 5-10x yapacağını güzel kardeşim.ayrıca bilen adamda söylemez zaten kendi kazancı azlmasın diye  Wink

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 18, 2018, 02:22:42 PM

Hahahaha hocam sakin ol. Baya içerlemişsin bu konuya ama zaten sana da söyleseler sen de alamıcaktın o parayı pundix varken sen muhtemelen jr member falandın ne kadar para almayı bekliyordun. Şimdi de merit geldi gg  Grin Creditse gelirsek bilmem kaç kat daha hızlandırıcaz blockchaini diyorlar nasıl yapacaklar bilmiyorum. Kaldı ki ethereum blockchaini bu? Fikir çok güzel uygulanabilirse uzun vadede felaket kar bırakır. Gün içinde de pek bi oynak kızımız tradee uygun bilginiz olsıun

depecoin
Jr. Member
*

View Profile
March 18, 2018, 02:25:57 PM

adamlar nerden bilsin piyasaya girince coinin 5-10x yapacağını güzel kardeşim.ayrıca bilen adamda söylemez zaten kendi kazancı azlmasın diye  Wink
biliyorlar güzel kardeşim , ico konusunda uzman hepsi sadece hirozaki den duydum pundix e girin diye adam başlık bile açtı siyar miyar da değil adam yardımsever kendine müslüman değil.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 18, 2018, 02:30:10 PM

o da bugünlerde nasibini aldı hocam bu aralar her şey serbest düşüşte ama projenin sağlamlığı ve yaptığı hareketler göz önüne alındığında düşüşten faydalanıp trende koltuk ayrılması lazım
depecoin
Jr. Member
*

View Profile
March 18, 2018, 02:32:47 PM

Hahahaha hocam sakin ol. Baya içerlemişsin bu konuya ama zaten sana da söyleseler sen de alamıcaktın o parayı pundix varken sen muhtemelen jr member falandın ne kadar para almayı bekliyordun. Şimdi de merit geldi gg  Grin Creditse gelirsek bilmem kaç kat daha hızlandırıcaz blockchaini diyorlar nasıl yapacaklar bilmiyorum. Kaldı ki ethereum blockchaini bu? Fikir çok güzel uygulanabilirse uzun vadede felaket kar bırakır. Gün içinde de pek bi oynak kızımız tradee uygun bilginiz olsıun

içerlediğim yok hocam cs nin telegramına katılmıştım zaten bir başlık açmaları yeter di , sadece imza değil sosyal medyada olabilir rank önemli değil önemli olan o engin bilgilerini bizimle paylaşsınlar gerisini biz hallederiz  Grin
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 18, 2018, 02:35:27 PM

Credits benim de güvendiğim projelerden biri, ekranda arkada o açık hatta al sat yapıyorum biraz biraz miktar artırma amaçlı, yaklaşık 10k tane elde var bakalım uzun süre hodl yapmayı düşündüğüm bir proje.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 18, 2018, 02:41:37 PM

biliyorlar güzel kardeşim , ico konusunda uzman hepsi sadece hirozaki den duydum pundix e girin diye adam başlık bile açtı siyar miyar da değil adam yardımsever kendine müslüman değil.

şimdi spreedsheeti açtım ve pundix e baktım ahada liste burda

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yUenP4VrzTseJZ0I13ZaHuiH8E0KVXOARTUqa2dFpPc/edit#gid=1561896043

ilk giren full member 1755 tane almış yaklaşık 4-5 ay imzada kalmış ve şimdiki kurla 895 dolar almış.bumu çok??

credits konusunda ise haklısınız o baya iyi bıraktı
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 18, 2018, 02:43:40 PM

Piyasa bu durumdayken herhangi bir coine güvenip girmenin çok riskli olduğu düşüncesindeyim ama piyasa üzerindeki kara bulutlar dağıldıktan sonra her şeyin düzelebileceğini düşünüyorum. Smiley
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 18, 2018, 03:13:18 PM

Millet 5-10.000 $ kaldırır imzadan bizim katıldığımı kampanyalarda ya OCO ertelenir ya çdül düşer ya da mal bir manager 3 ay hesaplayamaz. Şansımızı gondikliyim. SR kaç para kaldırdı bu imzadan?
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
March 18, 2018, 03:21:56 PM

milllet imzadan fena para kaldirmis. bi ara 1.5 dolarlarida gormus sonra asagilara salmis. uzun vadede 2-3 dolarlar hayal degil bence. holdlanabilir.

mamiko
Member
**

Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 04:05:48 PM

valla credist bounty falan girenler iyi para kaldırdılar iyi yükselişe denk geldiler güzel oldu onlar açısından giremeyenler de düşüşten faydalanıp girebilir credits kervanına

Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
March 18, 2018, 04:37:54 PM

saniyede 1 milyon islem diyerek buyuk bir hype yarattilar. ben bunu basarabileceklerine inanmiyorum. fiyati ico fiyatinin ustunde ama zamanla bu projenin gerceklesmedigini goren yatirimci tabiki satacaktir. zaten yavas yavas dusuyor. daha da dusecektir. ama yok dediklerini yaparlarsa zaten kimse tutamaz mutlaka kendini katlar.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 18, 2018, 05:54:16 PM

Siz inanmayın hocam yaptıkları zaman görelim. Buarada Türkçe credits telegram grubu çok saçma bişekildeydi en son oyüzden çıkmıştım, herkes birbirine küfür ediyordu vesaire bence linki kaldırın millet de girmesin boşuna, deliler toplanmış orda.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
March 18, 2018, 06:21:04 PM

credits fazla mı abartıldı acaba biraz yazılanlardan çizilenlerden inceleyim dedim bana güzel geldi hala da ben aslına bakarsanız fırsat olarak görüyorum cs yi ama iconun üstünde olduğu için çoğu token iconun altında daha çok şuan onlara yönelmeyi mantıklı buldum bakalım neler gösterecek ilerleyen günler bize

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
March 18, 2018, 06:47:26 PM

credits fazla mı abartıldı acaba biraz yazılanlardan çizilenlerden inceleyim dedim bana güzel geldi hala da ben aslına bakarsanız fırsat olarak görüyorum cs yi ama iconun üstünde olduğu için çoğu token iconun altında daha çok şuan onlara yönelmeyi mantıklı buldum bakalım neler gösterecek ilerleyen günler bize
Bence abartılmadı fakat fiyatın biraz düşmesini bekliyorum ben alım için, biara 1.2 dolara geldi büyük paralar kazandılar şimdi yavaştan kendini aşağı doğru bırakacaktır bence, bekliyorum bakalım.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 18, 2018, 08:31:36 PM

Credits treni çoktan kalktı yetişe bilene aşk olsun o tiren çoktan kalktı arkasından el sallıyoruz şu an

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 08:49:11 PM

Kaçırdım ya bu treni, gerçekten icodan giren 5x ile sattı. Olsun artık başka icolara bakacağız. İnşallah bizde bir gün voleyi vuracağız bizde..
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
March 18, 2018, 08:50:16 PM

Tamamıyla içi boş şişik bir proje olduğunu düşünüyorum daha düzgün bir websitesi yapamayan adamlar nasıl oldu da bu kadar yatırım aldı ben de anlamadım açıkçası.. Telegram kanalının doluluğuna bakarak yatırım yaptı millet.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: