Bitcoin Forum
April 30, 2024, 08:52:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: SAKLI GEM REBELLIOUS (REBL )  (Read 928 times)
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
March 07, 2018, 07:12:25 AM

Bu projenin geleceği konusunda endişeliyim. Ancak bazı airdroplar örneğin BTW örnekler çoğaltılabilir. Ama en yakını BTW olduğu için yazdım. Bu tür airdroplardan gelen coinler çok fazla değerlenip ani pumplar yapabiliyor. Böyle durumlarda ve anlarda değerlendirip satılabilecek coin olduğunu düşünüyorum.

1714467169
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714467169
Reply with quote  #2

1714467169
Report to moderator
1714467169
Hero Member
*

Ignore
1714467169
Reply with quote  #2

1714467169
Report to moderator
1714467169
Hero Member
*

Ignore
1714467169
Reply with quote  #2

1714467169
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 08, 2018, 01:25:04 PM

Airdrop uğraştırıcı olduğu için yapmamıştım. İnsan nasıl pişman olur görüyorsunuz. Karşınızda canlı örneği Cheesy
Rebl'in gidecek yolu var. En az 1 yıl diyorum. Şu an bilinmeyen duyulmayan işler 1 yıl sonra güzel yerlere gelecek.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 08, 2018, 03:22:49 PM

Bendede airdroptan gelen 5 k rebl var ve ilk borsaya açıldığında yaklaşık 1500 $ gibi bir rakama satabilirdim ancak merak ettiğim bir ekip ve proje ayrıca dedikleri herşeyi günü gününe yapmalarına açıkçası şaşırıyorum ve ileriye dönük neler yapabileceklerini merak ediyorum. He şuan 250$ falan yapıyor elimdekiler doğru mu yaptık yanlış mı siz karar verin Smiley)

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 08, 2018, 06:32:41 PM

Bendede airdroptan gelen 5 k rebl var ve ilk borsaya açıldığında yaklaşık 1500 $ gibi bir rakama satabilirdim ancak merak ettiğim bir ekip ve proje ayrıca dedikleri herşeyi günü gününe yapmalarına açıkçası şaşırıyorum ve ileriye dönük neler yapabileceklerini merak ediyorum. He şuan 250$ falan yapıyor elimdekiler doğru mu yaptık yanlış mı siz karar verin Smiley)

Bence elinde tutmakla dogru olani yaptin hocam. Ekibi cok yakindan takip ediyorum yazilim ekibi cok tecrubeli.  Kendi zincirlerini yazacaklar,  ethereum zincirinden ayrilip.  Onceden olsa biraz sabir derdim ama simdi maglum pidaya cok kotu,  degerli projeler bile degerine ulasamiyor onun icin biraz daha fazla sabir gosterin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 08, 2018, 06:59:22 PM

Airdrop döneminde rebellious konusunu açan bendim. Çok kişinin projeden haberdar olmasını ve airdropa katılmasını sağladım. Çok iyi fiyatlara geleceğini yazmıştım. 2 hesapla girdim airdropa toplamda 8000 token geldi ve düşük fiyatan topladıklarımla 20000 üzeri bir rakama ulaştım. ve hepsini çok güzel fiyattan sattım. Sonuçta görülen kar kar değildir cebine koymadıktan sonra.

Projeye güven fiyatı götürüyordu. Fakat güven bit-z listelenmesi için oy kullanma aşamasında 700 rebl daha verilecek deyip. sonrasında bit-z nin bu 700 ü dağıtacağını söyleyip. bit-z de dağıtılması için 3lü kimlik doğrulaması istemesi ve çoğu kişiye bu 700 token dağıtılmaması neticesinde yok oldu. Bu olayı bizzat sorumlularıyla yazıştım. söz kendilerindi bunu belirttim. ama anlamadılar. çok kişiyi hepsi 700 token için kırdılar ve soğuttular. Projeye olan destek bir anda ters tepti ve satışlarla düşüş kaçınılmaz oldu. bu olay kendi sonlarını hazırladı ve sonrasında ne yaptılarsa düşüşü durduramadılar.

Bu tür projelerde topluluğun güvenini arkanıza aldığınız miktarda başarıyı yakalarsınız. Aksi durumda yok olmaya mahkumsunuz.

Satmayan hala elinde tutan arkadaşlar sanırım biraz olaydan uzak kalmışlar yoksa çoktan satmışlardı...
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 08, 2018, 07:08:42 PM

Proje çok hoşuma gitmişti yatırım yapmayı da düşünüyordum ama biraz fikir değiştirdim şimdi, takıma güven bikere kırılınca geri toplamaları zor oluyor ondan biraz izlemek daha iyi gibi geliyor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 08, 2018, 09:05:41 PM

Rebl'in airdropuna katılmıştım, yaklaşık 1k gelmişti. Onu satmayı düşünmüyorum şuan fiyatı baya uygun ama nedense çok büyümeyecek gibi düşünüyorum. Neblio ile benzer yol izlese de, onlara göre biraz daha amatörler. Biraz daha izlemeyi tercih edip, daha normal borsalara giriş yaparlarsa, fiyat yukarıdan da olsa, o zaman almayı düşünürüm.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 08, 2018, 09:07:51 PM

Airdrop tan herkese geldi gibi yarısı geldi bana katıldığımda kendi blockchainlerini yazıcaklarını idda ediyolar umarım yazabilirlerde para eder iyi
oxonhu (OP)
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 08, 2018, 11:46:31 PM
Merited by Ermancyp (1)

Airdrop döneminde rebellious konusunu açan bendim. Çok kişinin projeden haberdar olmasını ve airdropa katılmasını sağladım. Çok iyi fiyatlara geleceğini yazmıştım. 2 hesapla girdim airdropa toplamda 8000 token geldi ve düşük fiyatan topladıklarımla 20000 üzeri bir rakama ulaştım. ve hepsini çok güzel fiyattan sattım. Sonuçta görülen kar kar değildir cebine koymadıktan sonra.

Projeye güven fiyatı götürüyordu. Fakat güven bit-z listelenmesi için oy kullanma aşamasında 700 rebl daha verilecek deyip. sonrasında bit-z nin bu 700 ü dağıtacağını söyleyip. bit-z de dağıtılması için 3lü kimlik doğrulaması istemesi ve çoğu kişiye bu 700 token dağıtılmaması neticesinde yok oldu. Bu olayı bizzat sorumlularıyla yazıştım. söz kendilerindi bunu belirttim. ama anlamadılar. çok kişiyi hepsi 700 token için kırdılar ve soğuttular. Projeye olan destek bir anda ters tepti ve satışlarla düşüş kaçınılmaz oldu. bu olay kendi sonlarını hazırladı ve sonrasında ne yaptılarsa düşüşü durduramadılar.

Bu tür projelerde topluluğun güvenini arkanıza aldığınız miktarda başarıyı yakalarsınız. Aksi durumda yok olmaya mahkumsunuz.

Satmayan hala elinde tutan arkadaşlar sanırım biraz olaydan uzak kalmışlar yoksa çoktan satmışlardı...

anladığım kadarıyla asıl problem bit-z burada REBL team değil. Bit-z çok gıcık bi exchange onu baştan söyliyim. ben daha geçenlerde kayıt oldum ve burda sittin sene alım-satım yapmam dedim kendime. REBL upcoin gibi yeni bir exchange de giriş yapacak. orası da malum çok iyi şeyler beklenilmiyo ama büyük exchangeler büyük paralar istiyo listelemek için onu bilmekte fayda var ve REBL gibi ICO yapmamış bi token o kadar parayı veremeyebilir şimdilik. 2 hafta sonra Rebranding ve yeni site yapılıyor ama herşeyden önemlisi Q3 te kendi blockchainlerini yapacaklar. Token yapmak kolay ve ucuz şimdi , herkes yapabilir ama anlamlı ve işler bi proje ortaya koymak herkesin harcı değil ve kesinlikle zaman isteyen bişi. REBL fiyatı düştü demişsiniz , söyler misiniz hangi coin veya tokenin fiyatı düşmedi son 1.5 ayda ? en iyi token/coinlere bak nasıl da hunharca düştüler . REBL gibi airdrop token yani bedavaya geldiği için $100 ı büyük para olarak gören 3.dünya insanları Smiley! hemen sattılar. bana sorarsanız normal yani ki bu insanlara eth verseydiniz 2 sene önce o zamanda satarlardı. Beklemekte fayda var ama özellikle bu fiyatta alanlar veya alacaklar ve airdroptan alanlar sabırla beklesinler. Bahar geliyo yakında herkes iyi kazanacak.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 09, 2018, 12:24:19 PM
Last edit: March 09, 2018, 12:55:52 PM by avalonn
Merited by oxonhu (1), Ermancyp (1)

burada çakallık yapan bit-z oldu...rebl bitz ye girdikten sonra bitz kural değiştirdi önce bi 96 adet yolladı sonra tutturdu kyc yapın yoksa vermem 700 token dedi...bit-z de tokenları cebe indirdi..bunu duyan dönercilerde deli olup sattıysa kendi mallıklarıdır bu..(dönerci işte ne bekliyorsun ki zaten  Grin )

zaten  dünyanın tokenini kasmışsın bi şekilde 700 de alma ...bu kadarı da yamyamlık

hadi diyelim ki rebl ekbinin de hatası var....(bu hatayı da ben acemilik anlamında değerlendirebilirim. aşağıda yazacağım olay neticesinde) öyle  olsa bile eğer ortaya gerçekten düzgün bir ürün koyarlarsa ister istemez proje ve fiyat yürüyüp gidecektir..."aa bunlar bitzde 700 token vermemişler ben buna girmem dayı" diyecek adam anca Türkiye gibi ülkelerden çıkar  Grin onları da kimse şeyine takmaz  Smiley

birde ekip gerçekten iyi niyetli olduğuna dair benim izlenimlerim oldu..bizden birçok arkadaş geldiği halde "benim tokenlarım gelmedi" diye çirkeflik yapıp token istedi...ve aldı...her yerde kendimizi belli etmesek olmaz zaten...hatta birine token geldiği halde gelmedi bu adresime demiş ve ekip yine token yollamış...(gerçek mi bilmiyorum ama böyle anlattı )

kaldı ki ben de airdrop bittikten 2 ay sonra mail atıp token aldım..adamlar diyebilirdi zamanı geçti 2 aydır nerdeydin diye...ama gayet ilgili bir şekilde yazıp 2 gün sonra yolladılar tokenları

bir de şöyle bişey var..şimdi burdaki çoğu insan programlama bilmeyebilir (zorunda değil tabiki) bilgisayar kullanımı da ne derecededir o da tartışmalı...ancak bu işler yazılım işleri bildiğiniz üzere ...bu işlerde en büyük hammadde de beyin gücü...siz hayatı kendi bakış açınızdan değerlendiriyorsunuz doğal olarak ..ağır eleştirenlerin bir kısmı yaşadığı ülkenin şartlarına göre dünyayı da böyle zannediyor.

öyle bir dünya yok gençler...bi kere adamlar hollandalı...avrupa'dalar..insani yaşam şartları var..karın tokluğuna haftada 6 / 6.5 gün sabah 7 akşam 9-10 köle gibi çalışma şartları yok..geçim dertleri yok...devlet her alanda üretimi bilimi destekliyor teşvik ediyor..sosyal yardımlar vs ortada...yani şunu demek istiyorum adamlar özgür yaşıyor ve maddi sıkıntı çekmiyorlar bizim gibi..

şimdi böyle yaşam şartlarına sahip bu insanların illa bir ürün ortaya çıkarmaları için dev icolar tanıtımlar vs vs işlere girmeleri gerekmiyor...her iş için demiyorum dikkat edin. toplanırsın bi ofis tutarsın ya da bir ev neyse artık..başlarsın kodlamaya...işin gerisi de reklam ve tanıtım ...airdrop olayı da bunun içinde değerlendirilebilir...

kaldı ki bu ülkeler zaten bilgiye emeğe ama özellikle beyin gücüne önem veren ülkeler..belli bir seviyeye geldiğinde devlet bile destekler seni..bu ülkeleri, hayvanat bahçesinin müdürünün en büyük bilim kuruluşunun başına getirilip acayip acayip icatımsı şeylerin yapıldığı ya da profesörlerin "ben okumamış insanın ferasetine güveniyorum insanlar okudukça üniversiteye gittikçe bozuluyor" gibi acayip laflar ettiği ülkeler ile karıştırmayalım  Smiley

bakış açınızı genişletin kardeşim biraz  Smiley

(ytd)
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 01:16:59 PM

abi bu rebelin videosu cok ıyıdı sıteye aldandım Cheesy airdroptan gelenlerı hala tutuyorum uzerıne bı mıktarta yatırım yaptım ama suan diplerde ne olacak bilmıyom

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
March 09, 2018, 04:00:59 PM

Bu piyasada REBL'ın yükselmesine beklemek tabiki mantıksız.Daha çok süreye ihtiyacı var, iyi yerlere gelecek mutlaka.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 09, 2018, 04:27:51 PM

Tutmama rağmen ben isimden kaybettiklerini düşünüyordum ama bu rebranding konusuyla güzel bi inovasyon yapabilirler sadece umarım piyasa biraz toparlandığında hayata geçirirler bu konuyu yoksa token burn gibi bu olayda araya kaynayabilir..

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Ermancyp
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
March 09, 2018, 10:04:59 PM

burada çakallık yapan bit-z oldu...rebl bitz ye girdikten sonra bitz kural değiştirdi önce bi 96 adet yolladı sonra tutturdu kyc yapın yoksa vermem 700 token dedi...bit-z de tokenları cebe indirdi..bunu duyan dönercilerde deli olup sattıysa kendi mallıklarıdır bu..(dönerci işte ne bekliyorsun ki zaten  Grin )

zaten  dünyanın tokenini kasmışsın bi şekilde 700 de alma ...bu kadarı da yamyamlık

hadi diyelim ki rebl ekbinin de hatası var....(bu hatayı da ben acemilik anlamında değerlendirebilirim. aşağıda yazacağım olay neticesinde) öyle  olsa bile eğer ortaya gerçekten düzgün bir ürün koyarlarsa ister istemez proje ve fiyat yürüyüp gidecektir..."aa bunlar bitzde 700 token vermemişler ben buna girmem dayı" diyecek adam anca Türkiye gibi ülkelerden çıkar  Grin onları da kimse şeyine takmaz  Smiley

birde ekip gerçekten iyi niyetli olduğuna dair benim izlenimlerim oldu..bizden birçok arkadaş geldiği halde "benim tokenlarım gelmedi" diye çirkeflik yapıp token istedi...ve aldı...her yerde kendimizi belli etmesek olmaz zaten...hatta birine token geldiği halde gelmedi bu adresime demiş ve ekip yine token yollamış...(gerçek mi bilmiyorum ama böyle anlattı )

kaldı ki ben de airdrop bittikten 2 ay sonra mail atıp token aldım..adamlar diyebilirdi zamanı geçti 2 aydır nerdeydin diye...ama gayet ilgili bir şekilde yazıp 2 gün sonra yolladılar tokenları

bir de şöyle bişey var..şimdi burdaki çoğu insan programlama bilmeyebilir (zorunda değil tabiki) bilgisayar kullanımı da ne derecededir o da tartışmalı...ancak bu işler yazılım işleri bildiğiniz üzere ...bu işlerde en büyük hammadde de beyin gücü...siz hayatı kendi bakış açınızdan değerlendiriyorsunuz doğal olarak ..ağır eleştirenlerin bir kısmı yaşadığı ülkenin şartlarına göre dünyayı da böyle zannediyor.

öyle bir dünya yok gençler...bi kere adamlar hollandalı...avrupa'dalar..insani yaşam şartları var..karın tokluğuna haftada 6 / 6.5 gün sabah 7 akşam 9-10 köle gibi çalışma şartları yok..geçim dertleri yok...devlet her alanda üretimi bilimi destekliyor teşvik ediyor..sosyal yardımlar vs ortada...yani şunu demek istiyorum adamlar özgür yaşıyor ve maddi sıkıntı çekmiyorlar bizim gibi..

şimdi böyle yaşam şartlarına sahip bu insanların illa bir ürün ortaya çıkarmaları için dev icolar tanıtımlar vs vs işlere girmeleri gerekmiyor...her iş için demiyorum dikkat edin. toplanırsın bi ofis tutarsın ya da bir ev neyse artık..başlarsın kodlamaya...işin gerisi de reklam ve tanıtım ...airdrop olayı da bunun içinde değerlendirilebilir...

kaldı ki bu ülkeler zaten bilgiye emeğe ama özellikle beyin gücüne önem veren ülkeler..belli bir seviyeye geldiğinde devlet bile destekler seni..bu ülkeleri, hayvanat bahçesinin müdürünün en büyük bilim kuruluşunun başına getirilip acayip acayip icatımsı şeylerin yapıldığı ya da profesörlerin "ben okumamış insanın ferasetine güveniyorum insanlar okudukça üniversiteye gittikçe bozuluyor" gibi acayip laflar ettiği ülkeler ile karıştırmayalım  Smiley

bakış açınızı genişletin kardeşim biraz  Smiley

(ytd)

1 meritimi verdim keşke daha fazla olsaydı bu yazıya daha cok vermek isterdim. ağzına sağlık
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 11, 2018, 06:27:31 PM

Lanet olsun böyle tokene de airdropa da demiştim geçtiğimiz ay. Bit-z borsasına üye oldum, oy verdim. 500 + 200 vereceklerdi. 500 tanesini REBL gönderecekti MEW adresime, 200 tanesini de borsa verecekti. Kampanya bitti borsaya girdiler, kural değiştirdiler. Resmen maç esnasında kural değişikliği yapıldı. Kaç defa mail attım, telegramdan yazdım... Sonuç; sadece 96 token yollandı. Borsa KYC isterim de isterim diye tutturdu. Sürünsünler şimdi diplerde.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
March 17, 2018, 11:00:51 AM
Merited by avalonn (1)

Öncelikle herkese merhaba.

Ekip şuan tahminimce Binance'a girmeye çalışıyor ve amaçları bunu Community Coin of the Month oylamasıyla yapmak istiyorlar.Bunu nerden çıkardın derseniz bu tweetten tabii ki.Telegram gruplarında retweet istiyorlar bu tweet için.

Şimdi size olası senaryoyu anlatıyorum.Bu adamlar Binance ekibinin dikkatini çekip oylamaya girmeyi başaracak ve geniş bir topluluğa sahip oldukları için oylamada iyi miktarda oy alacaklardır.Zaten birinci olurlarsa Binance'a girecekler.Eğer giremezlerse muhtemelen Binance'ın dikkatini çektikleri için birkaç ay içinde Binance'a gireceklerdir.

Bunun en büyük örneği Storm Token'dir.Storm Token'de tıpkı REBL gibi bir airdrop yaptı ve herkesin dikkatini çekti.Sonunda da bundan 3 ay önce Community Coin of the Month oylamasına girmeyi başardı.(Binance duyurusu).Oylama sonucu ne oldu derseniz,Storm oylamada beşinci oldu.Ama bu oylamadan 3 ay sonra Binance'a girmeyi başardı.

Rebellious'da işte en kötü, aynı bunun gibi bir senaryo ile Binance'a girecektir.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 30, 2018, 10:09:58 PM

2018 Q3 de kendi blockchainlerine geçicekler sadece o bile gereken hype ı yaratmaya yeticektir diye düşünüyorum. Ondan sonra da sağlam bir borsayla aya doğru çıkıcaz inşallah umutlar yüksek bu tokenden.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
March 30, 2018, 10:24:23 PM

Bunlarda uçuyolar q3 e kadar piyasa böyle olursa onlar nah bulur para işi gücü bırakırlar giderler millet dım dızlak kalır ortada bi bokda yazamazlar okadar iyi projeler var kendi blockchainini yazmıyor kolay değil ölye
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
March 30, 2018, 10:58:17 PM

İsyan grubu iyi çalışıyor bence. Türk telegram kanallarını da açmışlar. Topluluk arkasında İco yapmadan saçma sapan para istemedikleri için. Umarım iyi yerlere gelecektir.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
March 30, 2018, 11:46:05 PM

Valla hiç güven vermedi bana. Bildiğin ether token. Dolaşımdakilerin hepsini airdrop dan verdiler. DEX borsaları hariç bit-z ye de oylama ile girdiler. Bir kaç duvar örüp sunu alım satımla pump yaptılar. Şimdi de gelecek hayallerinden bahsetmişler. 3000 Adet gelmişti , sattım gitti. Düşerse alırım.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: