Bitcoin Forum
May 24, 2024, 09:06:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni mineable coinler !  (Read 563 times)
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 06, 2018, 04:04:04 PM

Ethereum miningin heyecanını yitirmesinden dolayı biraz sıkılmış bulunmaktayım. Var mı tavsiye edebileceğiniz bol bol blok patlatacağımız yeni çıkmış coinler ?
Birikim yapıp vurgun için beklemek çok keyifli ve karlı olabiliyor bazen.
Mesela günde 125 den fazla PİRL kazıyordum sıkılıp yine ethere döndüm. Pirl o zaman 0.3 centti bir ara 2 dolar oldu. Vurgun kaçtı gitti başka ellere Smiley

sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
March 06, 2018, 04:54:45 PM

Araştırıp deneyip biraz da şansınızı kullanmanız gerekiyor. Karlı coinleri birden insanlar gelip reklam yapamıyor, çünkü reklamını yaptığı 'keşfedilmemiş coinler' keşfedildiğinde zorluk, total hashrate'nin artması ile karlılığı düşürüyor. Bildiğim kadarıyla İngilizce'niz de var. Ben günlük https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0 burayı ziyaret edip kafama yatanları deneyip kenara atıyorum.

Bunun yanında calculator sitelerinde olanlara herkes gibi sizde erişebilirsiniz. Bir coin ile alakalı öngörü yapıp bu uçar, bu kaçar demekte çok doğru değil, proje sağlamsa ve maddi destekler alırsa zaten çıkıyor.

Bol şanslar.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 06, 2018, 05:12:18 PM

Calculator siteleriyle işim olmaz hocam. Demek istediğim cryptopia gibi saçma sapan borsalarda işlem gören mine edilebilen coinlerden bahsediyorum. Kazanç söz konusu bile değil bu tür coinlerin mininginden. Yan size kazandırmayan coini neden başkasıyla paylaşmayasınız ki? Demek istediğimi anlatabildim mi?
Sizin deyişinizle keşfedilmemiş güzel kazandıran coinleri tabiki bende burda binlere reklam yapmam o konuda katılıyorum size.

sergen34
Sr. Member

Activity: 449

View Profile
March 06, 2018, 09:20:13 PM

Calculator siteleriyle işim olmaz hocam. Demek istediğim cryptopia gibi saçma sapan borsalarda işlem gören mine edilebilen coinlerden bahsediyorum. Kazanç söz konusu bile değil bu tür coinlerin mininginden. Yan size kazandırmayan coini neden başkasıyla paylaşmayasınız ki? Demek istediğimi anlatabildim mi?
Sizin deyişinizle keşfedilmemiş güzel kazandıran coinleri tabiki bende burda binlere reklam yapmam o konuda katılıyorum size.

Bana kazandırmayan coin olayını tam anlamadım hocam kusura bakma onu tam açabilirsen.

Birde anladığım üzere AMD kartlarınız mevcut, hangi modeller var elinizde onları da yazabilirseniz eğer uygun coin olursa öneri yapayım.
h3raklesx
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 09:42:20 PM

bende benzer heycanlı coinler arıyorum coinmarket cap a eklenen yeni coinlere bakıyorumda hiç kafama yatan bulamadım
amedeusx
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
March 06, 2018, 10:06:15 PM

bu konu iyi oldu. ben FLM keşfettim, belki biliniyordur bilmiyorum ama 3 hafta olmuş çıkalı

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2975625.0
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
March 06, 2018, 11:17:20 PM

Bana kazandırmayan coin olayını tam anlamadım hocam kusura bakma onu tam açabilirsen.

Birde anladığım üzere AMD kartlarınız mevcut, hangi modeller var elinizde onları da yazabilirseniz eğer uygun coin olursa öneri yapayım.

Merhaba,

Bu türlü coinleri bulmak gerçekten çok zor oluyor. Proje, takım tamam diyorsunuz ama eksta dan şansa da ihtiyacınız oluyor. Bende de Amd ekran kartları var. XMR, ETN, GRF kazdım. Şimdi arayış içindeyim. Ama henüz güzel sayılacak bir coin bulabilmiş değilim. Rx 470,480,570,580 ve Vega kartlarım var.

https://www.cryptunit.com/

Bu siteden bazen bakıyorum. Ama buradakileri zaten çoğu kişi biliyor.  Paylaştığınız bir link var oraya bakayım. Belki birşeyler bulurum.
amedeusx
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 06:06:26 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2993266.0

EDGY, yeni açıldı hacılar yumulun
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
March 08, 2018, 06:30:12 PM

http://bsod.pw/

zorluk ne durumda haberin var mı  th olmuş bunu biz mine etsek ne etmesek ne
amedeusx
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 06:40:28 PM
Last edit: March 08, 2018, 06:55:19 PM by amedeusx

zorluk ne durumda haberin var mı  th olmuş bunu biz mine etsek ne etmesek ne

öyle değil, 1 tane gtx 1060 330 mh/s ile kazıyor. 3*1060 ile 1 gh/s alıyorum. Skein algosu böyle, 10x fazla diğerlerinden. ayrıca şuna bakın ne demişler,

after the release of Payment Gateway, we will launch Digital Marketplace with SteamAPI support, where you will be able to buy and sell Steam Items, Steam Keys, and other digital products anonymously with low fees.

böyle bir Steam desteği başka coinde varmıydı?
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
March 09, 2018, 05:50:51 AM

zorluk ne durumda haberin var mı  th olmuş bunu biz mine etsek ne etmesek ne

öyle değil, 1 tane gtx 1060 330 mh/s ile kazıyor. 3*1060 ile 1 gh/s alıyorum. Skein algosu böyle, 10x fazla diğerlerinden. ayrıca şuna bakın ne demişler,

after the release of Payment Gateway, we will launch Digital Marketplace with SteamAPI support, where you will be able to buy and sell Steam Items, Steam Keys, and other digital products anonymously with low fees.

böyle bir Steam desteği başka coinde varmıydı?

Yaklaşık 3 Gh/s ile kazmaya başladım. Biraz da bunu kazalım. Birkaç gün kazmanın zararı olmaz. Birkaç ay sonra bakarsınız değerlenir. Zaten bu ay kazdığımız coinler ya külliyen çöp olacak ya da ihya edecek bizi Grin Takip etmek isteyenler için link:

http://bsod.pw/?address=EbGaTLd8mHdoa2VFkMbZ9UpoHJiw2MgYWg
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
March 09, 2018, 06:26:02 AM

eth mine etksek ne olacaktı ki abi fiyat kırıldıkça kırıldı şuan raven bile daha karlı hala pegas coinin de fiyatı ravenle hemen hemen aynı haberiniz olsun
BtcBlack
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 06:08:32 AM

EDGY'yi miktar olarak az kazabiliyoruz. Borsalara girince fiyatı ne kadar olacak da ne kadar kazandıracak acaba? Boşa kazıyormuşuz gibi geliyor. Gerçi havuzda baya kazan var ama, hayırlısı bakalım Cheesy
amedeusx
Newbie
*

View Profile
March 10, 2018, 09:50:31 AM

EDGY'yi miktar olarak az kazabiliyoruz. Borsalara girince fiyatı ne kadar olacak da ne kadar kazandıracak acaba? Boşa kazıyormuşuz gibi geliyor. Gerçi havuzda baya kazan var ama, hayırlısı bakalım Cheesy

3.5$ gibi tahmin ediyorum.sonra boğa gelirse 40 kadar gidebilir
BtcBlack
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 10:12:22 AM

3.5$ gibi tahmin ediyorum.sonra boğa gelirse 40 kadar gidebilir

40 olursa kazdığımıza fazlasıyla değer Grin 2 gündür 5 tane kazamadığımızı hesaba katarak söylüyorum Cheesy
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
March 10, 2018, 11:53:57 AM

madenciliği karlımı zararlımı emin değilim ama istikrar abidesi olan  Cheesy minexcoine göz atmanızı önerebilirim.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
March 10, 2018, 07:57:36 PM

madenciliği karlımı zararlımı emin değilim ama istikrar abidesi olan  Cheesy minexcoine göz atmanızı önerebilirim.

Dediğiniz Coine baktım. Dediğiniz gibi istikrarlı ama Madencilik için doğru düzgün bir kaynaklarına ulaşamadım. Karlılık nasıl oluyor gerçekten de yorum yapmak zor. Ama Çözen arkadaş olursa ve bilgi verirse güzel olur. Sanki karlı gibi duruyor. Smiley
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
March 10, 2018, 08:35:16 PM

Minexcoin faiz çok iyi tavsiye ederim. Gün geçtikçe faiz azalsada düşüşte faiz aldığınız için etkilenmiyorsunuz. Mining konusuna gelirsek acayip karsız. Anca şirket farm kurmuştur onlar mining yapıyordur çünkü ortalama bir rig günde 0.5 minex coin bile üretemiyor
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 14, 2018, 01:08:37 PM

Ethereum miningin heyecanını yitirmesinden dolayı biraz sıkılmış bulunmaktayım. Var mı tavsiye edebileceğiniz bol bol blok patlatacağımız yeni çıkmış coinler ?
Birikim yapıp vurgun için beklemek çok keyifli ve karlı olabiliyor bazen.
Mesela günde 125 den fazla PİRL kazıyordum sıkılıp yine ethere döndüm. Pirl o zaman 0.3 centti bir ara 2 dolar oldu. Vurgun kaçtı gitti başka ellere Smiley

önerim eth dan vazgeçmemeniz. diğer coinlerin çoğu shit olacak. uzun vadeli düşünüyorsanız bu işi. madenciyi çalıştırıp unutacaksınız. bugün a 2 katı kazandırı yarın 3 misli az kazandırır. bu işler hep böyle
BtcBlack
Member
**

View Profile
March 19, 2018, 01:29:09 PM

Dediğiniz Coine baktım. Dediğiniz gibi istikrarlı ama Madencilik için doğru düzgün bir kaynaklarına ulaşamadım. Karlılık nasıl oluyor gerçekten de yorum yapmak zor. Ama Çözen arkadaş olursa ve bilgi verirse güzel olur. Sanki karlı gibi duruyor. Smiley

Son günlerde zaten kazançlar düşük olduğu için bir de minex deneyeyim dedim Grin Kazmadığım bir o kalmıştı. Uzun bir uğraştan sonra bat dosyasını oluşturup kazmaya başladım. Ama yoruldum sanki Wink Ne zahmetli işmiş. Diğerlerinden farklı. 24 saatlik deneme sonunda neticeyi paylaşırım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: