Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:43:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Bu erime ne zaman bitecek  (Read 3060 times)
stellardash
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
March 07, 2018, 08:04:44 PM

Düzelmeye başlar diye beklerken bugün olan Binance olayı çok kötü oldu.Bu olaylar medyada yer buldukça potansiyel yatırımcıların gözü korkuyor maalesef. Yeni insanlar piyasaya girmedikçe aralık dönemindeki fiyatları yakalamaya da imkan yok
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 07, 2018, 08:04:55 PM

Yani erime şimdilik bana sorun değil çünkü acil para ihtiyacım yok. Ancak ilerde olacak. Ben artık devamlı olarak BTC ve ETH tutmaya çalışacağım. Full dalardım eskiden. Altlardan kar için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 07, 2018, 08:06:19 PM

Siz elinizdeki paraların tamamını erittiğinizde yada kaybettiğinizde bu sürreçte bitecektir.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 07, 2018, 08:21:51 PM

Siz elinizdeki paraların tamamını erittiğinizde yada kaybettiğinizde bu sürreçte bitecektir.

Resmen bir balina konuşmuş. :d Acil para ihtiyacı yoksa satmayın dayanın arkadaşlar elbet fiyat doparlıyor. Zec btc bazında eridi gitti resmen ama dolar bazındada uçtu gitti. Kral bir yol bulup yukarı gidiyor altlarda takılıyor işte peşine.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 07, 2018, 08:35:42 PM

Mayıs’tan sonra kontra atağa geçer muhtemelen Smiley yoksa bizde ataklar başlayacak. Ama bu panikleyip elden çıkarıp zararı ikiye katlanmaktaysa sabırlı davranıp beklemek daha makul gibi geliyor bana.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 07, 2018, 08:40:50 PM

Sabırlı davranmak lazım bu piyasa sağlam psikoloji gerektiriyor. Kafam bozuldu satıyorum diğerine ona da bozuldu başka birine daldan dala atlanırsa daha da erinir bu piyasada.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 07, 2018, 09:03:11 PM

hocam 4-5 ay kadar sürecek diye düşünüyorum, yani erimeden kastınız piyasadaki koinlerin fiyatının düşmesiyse eğer
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 07, 2018, 10:15:59 PM

Erime balinalar doyunca biter. Doyurmayın elleri sabredelim azıcık mecburi çıkış yoksa daldan dala zıplamanın manası yok bazen hareketsiz kalmak daha karlı olur bu piyasada.

hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 07, 2018, 11:18:49 PM

erime su günlerde bitti gibi, artık marketi sadece kırmızı görmüyoruz. ancak kasım ayındakı gibi hergün kar hergün kar da değil.umarım bi daki yaz yine aynı düzende artış olur  biz de yolumuzu buluruz. cüzdanda airdrop ve bountylerden gelen tonla şey var teki zıplasa bana yeterli

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1518

View Profile
March 07, 2018, 11:25:51 PM

Çok güzel alım fırsatı veriyor işte, şikayet edileceğine değerlendirilmesi lazım. %100 kripto parada bekliyorsanız yapabileceğiniz bir şey yok. Her zaman böyle durumlar için kenarda nakit bulundurmalısınız.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
March 07, 2018, 11:47:01 PM

Çok güzel alım fırsatı veriyor işte, şikayet edileceğine değerlendirilmesi lazım. %100 kripto parada bekliyorsanız yapabileceğiniz bir şey yok. Her zaman böyle durumlar için kenarda nakit bulundurmalısınız.
Nasıl değerlendireceğiz hocam,heralde düşünce elinizdeki btc ile alttan alın demek istediniz.Valla elimde boşta hazırda usdt vardı bügün cesaret edip hiç birşey alamadım.İyikide almamışım düzgün tepki bile gelmedi.Şimdi gözüme kestirdiğim bir kaç coin vardı alayım dedim.. aldıktan sonra düşmeye devam edecek diye almadım. Btc 6k iken 17k satlara düşmüş daha fazla düşmez diye  geçenki düşüşte 17k sattan wabi aldım.Şimdi 10k sata düştü.Yani düşüş bitmiyor bir türlü alttan aldım sanıyorsunuz ordan bile %50 daha düşüyor. 0.3 ico fiyatlı appc bile 0.40 a düşmüş yinede alamıyorsun.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 08, 2018, 05:22:31 AM

sürekli bugun yarın piyasalar düzelecek dedikçe piyasalar arada pat diye düşüşler yaşıyor elimdeki coinlerin çoğu çok düştü ama benim aldıgım coinlerin hiç birini kısa vade için almadıgım için rahatım bekleyeceğim sabırla sabırla beklemeyenlerin paraları uçuş gidecek ama satmayıp sabırla bekleyenler biraz geç olur ama illa kazanır diye düşünüyorum.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 08, 2018, 07:08:25 AM

Zaten kısa vadede olur böyle şeyler. Alırken kısa vadede genelde kayıp  etme ihtimaliniz yüksek ama uzun vadede kesinlikle elinizdekiler sizi zengin edebilir. Sabredin yeterli. Ben aldım bekliyorum şahsen kolay kolay da satmayi düşünmüyorum.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
March 08, 2018, 07:19:41 AM

Bizdeki sabırsızlık başka hangi milletlerde vardır acaba?

Ya da asıl soruyu soralım hangi finansal işlem günlük olarak bu oranlarda kazandırıyor?

Sabırsızlık eden kaybeder, ama bunu söylerken teknik anelizci tayfaya güvenmiyorum, internete giren nüfusun %3'ünün bu piyasada

işlem yapması üzerinden konuşuyorum. Sadece MarketCap'in artması bile ortalığı toparlayacak, son birkaç aydır bu işlerle ilgilenenleri (en

azından) zarardan çıkaracaktır.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 08, 2018, 08:47:16 AM

Açgözlülüğün sınırı yok. Kar, ancak realize edilince kar olur. Bakıyorsun x3 kardasın. Ama o karı cebine koymadığın sürece kar sayılmaz. Sonra o kar bakmışsın x2 zarara dönmüş. Arkadaşlar herkes delice alırken mal satamazsanız bu piyasada para kazanamazsınız.
Herkes piyasa battı deyip delice satarken de mal almalısınız. Hangi malı. gerçekten geleceği olan arkası belli coinleri. Yoksa bu coin gidecek, bak girafiği al veriyor. Balinalar bu coini puplıyacaklar. söylentilerinin coinleri değil...
Bunları yapamayacak kişiler bu piyasada hep kaybeder.
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
March 08, 2018, 08:56:32 AM

Neden piyasa tekrar patladı bilen duyan varmı, son binance bot hack olayı vardı ama fena düştü yine herşey. Bitiremediler fudları her geçe ay bir sonraki ay düzelecek diyorlar ama düzelnde birşey göremiyorum ben
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
March 08, 2018, 10:15:47 AM

Valla tam bitti derken tekrar başlıyor %10 civarı düşüyorlar, eskiden arada bir kaç gün düzeltme yerlerdi artık o da yok, durmadan düşüyor da düşüyor sonumuz nolcak merak ediyorum, hodl devam.
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
March 08, 2018, 10:23:51 AM

cüzdanlar eridi resmen
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
March 08, 2018, 10:29:03 AM

Şu duruma geldik Grin Sinirlerim bozulduğu için gülüyorum. Metanetli olmak lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=Rr3LEIanfkA

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 08, 2018, 01:54:00 PM

Cüzdanım hergün hatta ne hergünü her saat eriyor. dün 100 $ üzerinde olan coin veya tokenlar bugün 40 50 $ kadar düştü aşırı derecede zarardayım. Bu yükseliş ne zaman başlayaca artık. Böyle giderse sıfırın dibini göreceğim. Elden çıkarmayacağım ama bu yükselişte gelmezse eriye eriye cebimizde meteliğe kurşun atacağız Smiley

kolay kolay biteceğe benzemiyor. btc dominace 42 oldu. yavaş yavaş 50 ye geliyor.
btc arttıkça da zarar ediyoruz azaldıkça da.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: