Bitcoin Forum
May 28, 2024, 09:41:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Bu erime ne zaman bitecek  (Read 3060 times)
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 25, 2018, 09:01:42 AM

Mayis ayindan once toparlanmayacak gibi duruyor cuzdan su anda yari yariya dustu. Altcoinler degil ama btc mayistan itibaren yukselmeye baslayacaktir
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 09:02:38 AM

Bu erime bitsin artık sıkıldık ya. BTC tutunsun artık 11k dolarlara altlar yeşillensin. Her gün değerleri takip etme alışkanlığımı bile kaybettim

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
March 25, 2018, 09:19:44 AM

Anlik inis cikislar olsa da yilsonuna kadar erimenin bitecegini duusnmuyorum. Mumkunse bitsin artik eksikere inecegiz neredeyse
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 25, 2018, 01:44:11 PM

Seept olarak son bir haftada %10 falan toparlanma var cüzdanda ama halen çok düşük eski gördüğü seviyelere göre.artık düşüş için pek bir sebep kalmış gibi görünmüyor ama yükselişi tetikleyecek bi harekette yok malesef.hazirana kadar toparlar diye düşünüyorum nakit ihtiyacım var ve bu fiyatlardan bozmamak için diretiyorum.dahada düşmez inşallah
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 25, 2018, 03:00:16 PM

Artık ne kadar eriyebilir bilmiyorum ama ben yaza doğru kendini toparlayacağını düşünüyorum . Zaten öyle olmazsa yakarım kendimi

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 25, 2018, 03:09:58 PM

sözüm ona uzmanlar şöyle diyor böyle diyorla geçiyor günler Cheesy doğru projeye yatarırısan illaki her zaman kazandırır ama bız alısgınız rastgele almalara rastgele satmalara.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
kimikosMes
Member
**

Activity: 65

View Profile WWW
March 25, 2018, 10:48:56 PM

Bu erime bir müddet daha devam edecek ama Bitcoin azıcık durgunlaşınca dahi yeşil ataklar başlıyor, piyasada Bitcoin netleştiği zaman altcoinlerin coşacağı zamanı sabırla bekleyecem şahsen, sepetin erimiş halini pek kaale almıyorum, gelecekteki olasılıklara göre beklenti halindeyim.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 25, 2018, 11:07:56 PM

Erime dahi doyma noktasına ulaştı bence marketcap biraz yukarı çıksa fiyat sağlam olarak tutunacak diye hissediyorum ki 8400'ü kaç defa test etti. Direnç çalışıyor.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 11:01:31 AM

erime 10 gündür duruldu gibi görünse de , son çeyreğe kadar tekrar bir düşüşe geçecektir. bu durumda sabırlı olmanızda fayda var. paniğe kapılıp satmayan yeterli.

ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
April 23, 2018, 11:09:18 AM

Erime bence kesin olarak durdu ve yaz ortalarına kadar artık ufak tefek düzelte düzelte yükselir diye düşünüyorum.. Bu sene aralık ayından artık çok umutluyum çok.. Forumdan zenginler çıkartacağız inşAllah..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 23, 2018, 11:19:31 AM

Düşüşler durdu gibi görünüyor nihayet nefes almaya başladık arkadaşlar, marketcap an itibariyle 400 milyar dolara dayanmış durumda.Mayısta 500 milyarı aşacağımızı düşünüyorum.Geçen sene mayıs ayında çok bereketli bir dönemdi inşallah bu senede öyle olacak gibi duruyor.düşüşlerde panik satışı yapanlar elindekileri ucuzdan verenler şimdiden pişmanlık yaşıyorlar
prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
April 23, 2018, 11:48:54 AM

Tam olarak piyasa rahatlamadı her an en ufak dump dalgasıyla birlikte tekrar marken 300 e donecek dıye korkuyorum, en azından mayısı bu sekılde cıkartması lazım
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 23, 2018, 11:56:57 AM

Yükselme şayet başlarsa doğru token yada koin de beklemek te lazım , geçen sefer ki gibi herbirini sıradan pumplarlar mı acaba? Elbette sağlam koinler belki daha az pumplanır malum hacimleri dolayısıyla ancak en azından güvenli bir liman olduklarından yatırımın bir kısmı orada bekleyebilir.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
April 23, 2018, 12:28:52 PM

Sepetler ufaktan toparlanmaya başlamıştır. Erime karşında hala çok az ama trend döndüyse zamanla kurtarır.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 23, 2018, 03:08:30 PM

Yükselişler eskisi gibi ani dalgalanmalarla olmuyor ve daha dengeli ve kademeli gerçekleşiyor. Bunlar piyasanın oturduğunun bir göstergesi olabilir. Düşüler ufak miktarlar da olsa devam edebilir.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 23, 2018, 03:10:34 PM

bu erime sağlıklı bir yükseliş için gerekli olan bir hamleydi gerekli düzeye ulaşınca piyasa tekrar yükselişe geçecektir muhakkak.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 23, 2018, 09:55:27 PM

panik satışı yapmadığım içi çok mutluyum Smiley cizdanım normal haline döndü ve şuana kaar yapmaya başladım tekrardan. Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Umarım hiçkimse zarara uğramamıştır
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87

View Profile
April 24, 2018, 06:38:34 AM

Ufak tefek düşüşler dışında bence erime durdu denebilir. Sadece birkaç haftada portföyüm 2 katına çıktı bile. Doğru yatırımlar yapılırsa yılın 2. yarısından sonra yeni rekorlar gelebilir diye düşünüyorum. Bu durumu bir fırsat olarak görüp faydalanmaya çalışmamız lazım.
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
April 24, 2018, 08:21:45 AM

Şuan ufaktan toplamak istiyorum ama fiyatlar 1 ay önceye göre çok yüksek geliyor  bana .
acaba treni kaçırıyor muyum yoksa bekleyip alttan alma şansım varken yüksekten mi alıyorum diye düşündükçe bir şey yapamıyorum.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
April 24, 2018, 03:40:03 PM

Erime bitti sonunda ALLAHA ŞÜKÜR yalnız piyasa tam toparlanamadı bence. Hafiften kalkışa geçtik ama ters bir olay oldu mu yine aşağılara akmaya başlar coinler. Tetikte olmak laızm
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: