Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:22:53 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Hack Hesaplar ele gecirilip VİA alındı iddiası  (Read 1046 times)
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 07, 2018, 08:55:34 PM

heabıma baktım sorun yok. Binance zararlar karşılanacak demiş. Bunu da yaparlarsa en güvenilir borsa olurlar sanırım.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 07, 2018, 09:17:28 PM

BINANCE ZARARLARI  btc seklınde zarar yapanlara odemeye baslamıs ole yazıyorlar.herkesın karsılanırsa gercekten super bır yonetım seklı gosterıyor bınance.ınsallah bozmazlar
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
March 07, 2018, 09:26:06 PM

Arkadaşımın 1 btc si şu an 100 USD ye düşmüş durumda. Dedim trader bot kullanıyor musun? O da ne dedi. Haberi bile yok. sadece tek yaptığı hack saatinde binanceye giriş yapıp işlem yapması. Ama kesinlikle bot felan kullanmıyormuş. Bir on dakika bot nedir nasıl kullanılır diye anlatmak zorunda da kaldım :-) Bence sisteme bir şekilde sızdılar ve bunun bot ile ilgisi de yok.

gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 07, 2018, 09:41:40 PM

BINANCE ZARARLARI  btc seklınde zarar yapanlara odemeye baslamıs ole yazıyorlar.herkesın karsılanırsa gercekten super bır yonetım seklı gosterıyor bınance.ınsallah bozmazlar

Eğer bu dediğnizi yapabilirlerse BNB başta olmak üzere binance coinleri uçabilir. Yani dehşet bir şey olur diğer borsalarda öyle bir mesaj alır ki gerçekten sisteme yeni bir soluk gelir.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 07, 2018, 10:01:25 PM

BNB bu açığı düzelteceğini açıkladı.İadesini de yapacak.Kısa dönemli panikten sonra güven tazeleyerek Binance yoluna daha güçlü ilerleyecektir.Binanceyi gerçekten beğeniyorum hacim olarak güzel tutturdular.Bütün coinlere hacim geliyor kısa al-sat da güzel karlar bırakıyor.Takip edilirse güzel kazanılır.
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 07, 2018, 10:15:26 PM

BNB bu açığı düzelteceğini açıkladı.İadesini de yapacak.Kısa dönemli panikten sonra güven tazeleyerek Binance yoluna daha güçlü ilerleyecektir.Binanceyi gerçekten beğeniyorum hacim olarak güzel tutturdular.Bütün coinlere hacim geliyor kısa al-sat da güzel karlar bırakıyor.Takip edilirse güzel kazanılır.

Bu saatten sonra agzıyla kuş tutsa götüyle gökyüzüne cıkssa o borsaya para mara yatırmam 1 kere insanların agzı yandı gelecek sefer dukkanı kapatıp kacmayacaklarının garantisi yok. Binance bu olay yüzünden cok kan kaybetti insanların bir kere canı yandı adam abi 16000$ vardı binance girdim 42$ kalmıs dünyam basıma yıkıldı diyor ? O acıgı en basta vermemeleri gerekiyordu tabi tüm suç onlarınsa.

Toparlanması zaman alıcaktır diye düşüyorum.

gorkem19888
Full Member

View Profile
March 07, 2018, 10:19:22 PM

Bu saatten sonra agzıyla kuş tutsa götüyle gökyüzüne cıkssa o borsaya para mara yatırmam 1 kere insanların agzı yandı gelecek sefer dukkanı kapatıp kacmayacaklarının garantisi yok. Binance bu olay yüzünden cok kan kaybetti insanların bir kere canı yandı adam abi 16000$ vardı binance girdim 42$ kalmıs dünyam basıma yıkıldı diyor ? O acıgı en basta vermemeleri gerekiyordu tabi tüm suç onlarınsa.

su 16 000 doların ekran resmını cekıp atar mısın ? samımı oldugunu bılelım gercekten 16 000 dolardan  42 dolar kaldıgını bızde gorebılır mıyız acaba sakıncası yok ise  Wink Wink
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 07, 2018, 10:19:51 PM

Bi grupta alıntıdır:
//“Evet az önce mağduriyetimi giderdiler sağolsunlar. Sahip olduğum altcoinler şeklinde değil de direkt bitcoin olarak geri ödeme yapılmış. olsun yine de büyük şok atlattım kimsenin başına gelmez inşallah

—Hangi bot programını kullanıyordun?

——Hiçbir bot programını kullanmıyordum. API key de aktif değildi. 2 faktörlü doğrulamayı kullanıyordum güvenlik açısından.””

Binance olaya müdahale etmiş gibi.
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
March 07, 2018, 10:28:17 PM

su 16 000 doların ekran resmını cekıp atar mısın ? samımı oldugunu bılelım gercekten 16 000 dolardan  42 dolar kaldıgını bızde gorebılır mıyız acaba sakıncası yok ise  Wink Wink

Benim hesabim degil ha twitterde facebookta redditte globalde param çalindi binance help me diye aglayan tonla insandan gidip ss isteyebilirsin moruk.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 07, 2018, 10:34:37 PM

Bayağı millete olmuş bunlar eğer api keyden gittiyse binance hiçbir şey yapmaz haklı çünkü bota devretmeseydin kardeşim der geçer ki dediğim gibi haklılar iki kuruş kazanmak için api key verenlere müstahak ama onun dışında binance açığından olan varsa üzüldüm onların durumu giderilsin

gorkem19888
Full Member

View Profile
March 07, 2018, 10:37:44 PM

Benim hesabim degil ha twitterde facebookta redditte globalde param çalindi binance help me diye aglayan tonla insandan gidip ss isteyebilirsin moruk.
pardon dostum yanlıs anlamısım kafa guzel olunca anlamada zorluk cekıyor bazen ınsan  Wink Wink  bazı kısıler yangın akörükle gıttıgı ıcın her denene ınanmamak lazım.btc satanlar almaya baslamıstır coktan
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 07, 2018, 10:38:24 PM

binance CEO su açıklama yaptı okudunuz mu? öenmli açıklamalar var, bnb fiyatını da yakında takip edin, bunlar 2 gösterge
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 07, 2018, 10:38:56 PM

Bot üzerinden yayılan bir virüsle olmuş olabilir, botu satan kişiler gerçekten güzel plan yapmış demekki umarım büyük bir vurgun yapmazlar. Piyasa hack olaylarında düşüyor genel olarak
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
March 07, 2018, 10:41:40 PM

pardon dostum yanlıs anlamısım kafa guzel olunca anlamada zorluk cekıyor bazen ınsan  Wink Wink  bazı kısıler yangın akörükle gıttıgı ıcın her denene ınanmamak lazım.btc satanlar almaya baslamıstır coktan

Yok hocam sıkıntı degil ama sorunun neyden kaynaklandıgı hakkında tam bir acıklama yapılmıyor bu zikik botlar sadece binance demi calısıyor anlamadım bittrex bitfinex polo vs vs vs diger borsalarda bot yokmu ?

Ayni VIA hem polo da hemde bittrex de var daha kimsenin cıkıpda bu borsalarda param bozulmus via alınmıs btc ye cevrilmiş falan dedigini görmedim.

Ben sorunun Binance kaynaklı oldugunu düşünüyorum halen.
ceyceyki
Member
**

Activity: 126

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
March 07, 2018, 10:45:04 PM

Olay sonrası bence binance büyük bir yara aldı. API kullanmanın bile ne kadar riskli olduğunu göstermiş oldular bu olayla. Geçenlerde açıklamadan güncellemeye gitmeleri ve bugün ise olan botlarla via alınma olayı ile Binance gibi büyük bir borsanın bile ne kadar güvensiz olduğunu gösterdi. Bitcoin o seviyelerde tutunmaya çalışılırken dump yedi yine bazılarını ekmeğini yedi. Bir çok kişi de binancedaki coinlerini çekti. Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.

atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
March 07, 2018, 11:29:27 PM

16 k dolardan 42 dolar kalacağını düşünmüyorum, paraları withdrawal yapamadılar, sadece al sat yapabildiler.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 07, 2018, 11:39:26 PM

Binance'yi kullanıyorum fakat websitesi kaynaklı bir sorun olmadığını Binance'de sıkıntı yaşayanların yanlışlıkla phishing websitesine giriş yaptığını ve siteye giriş yaptıkları sırada API yüklendiği söyleniyor. Bu nasıl mümkün olabilir, teknik boyutu nedir bilmiyorum şu an için ben herhangi bir zarara uğramadım.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 08, 2018, 03:31:51 AM

Vay anasını neler dönmüş yahu...

Binance a bişey olacağını hiç sanmıyorum ama illa ki insanların aklında şüphe kalacaktır.

Bot kullananlarla mı alakalı bilmiyorum ama bot kullananlardan bende nefret ediyorum.

Bitcoin / Ethereum / Monero
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 08, 2018, 03:48:22 AM

valla takdir edilecek hareket bu zamana kadar hiçbir borsaya güvenim yoktu fakat binanceye yavaş yavaş güvenmeye başladım bnb yıl içerisinde çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum umarım yanılmam
happyroloa
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
March 08, 2018, 03:55:39 AM

adamlar 31 hesaptan via satisi yapip hack hesaplardan via almis akla bakar misin ya
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: