Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:43:40 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Ceo'sunun Fake Hesabıyla Zengin Olan Dolandırıcı!  (Read 585 times)
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
March 18, 2018, 06:19:38 PM

twitterda ve diğer yerlerde dilenen .ok kanseriz evimiz yandı köpeğim kanser falan filan eee ne var btc bağış yağın olayı....Smiley
herkes işin kolayını bulmuş dilenme olayları..

XxX
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 07:33:39 PM

Bir tek yorum atarak insanlari bu sekilde dolandirabilen insanlar burda birazda sucu kendimizde aramaliyiz bence. Nasil oluyor da buna kanabilecek kadar saf olabiliyorsunuz.
KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
March 18, 2018, 07:59:13 PM

Geçenler de vitaly de aynı durumdan şikayetciydi. Bu sektörde bile bu kadar kolay dolandırılanlar olması gerçekten insanı hüzünlendiriyor yav
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 08:00:04 PM

Arkadaşlar sizden bu şekilde etherium, bitcoin gibi para isteyen kim olursa olsun güvenmeyin lütfen. Nasıl inanırsınız da gönderirsiniz ki. Yazık.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 18, 2018, 08:13:28 PM

Anlamıyorum,idrak edemiyorum bu kadar kolay bir şekide nasıl dolandırılıyor bu işlerle uğrasacak kadar uyanık adamlar bir şey diyemiyoruö

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
March 18, 2018, 08:59:52 PM

Dolandırıcılık vakaları son zamanlarda çok artmaya başladı. Güvenlik zaaflarının hala önüne geçemiyorlar ve bu yüzden dolandırıcılar meydanı boş bulup rahat rahat soyuyorlar milleti.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
March 18, 2018, 09:02:20 PM

72.4 Ethereum toplamış vay be hiç çalışmadan hiç emek harcamadan insanların paralarını çalarak binlerce dolar para  toplabe dile kolay ulan 72.4 ethereum kim bilir pump döneminde kaç bin dolar yapar.

by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
March 19, 2018, 11:42:04 AM

Dolandırıcılar artık her yerde. Fiziki olarak hırsızlık devri bitti anlaşılan insanları kandırarak kendilerinin para vermesini sağlıyorlar. Bu yüzden çok dikkatli olmak lazım internette gördüğünüz her şeye inanmayın !
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 19, 2018, 02:21:56 PM

Millet kendini çok akıllı ve açıkgöz sandığından kolayca para kazanayım derdine düşüp, keriz gibi gidip bütün parasını çaldırıyor. Bi akıllı onlar ya, hırsızlığı yapan adam daha akıllı çıkınca da kendi yaptıkları aptallık değilmiş gibi hemen yetkili kişilere ulaşıyorlar ve paralarını istiyorlar. Artık öğrensinler ki kimse kimseye bedava Ethereum dağıtmıyor. Hırsız her seferinde yeni yol bulur ama sen kendini korumak zorundasın bunu öğrenmeleri gerek artık.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 19, 2018, 02:27:34 PM

Ya harbi mal bu millet yada başka şeyler dönüyor gibi ben bırak 1 eth filan göndermeyi 1 dolarlık eth bile göndermem resmen bile bile paranızı çöpe atmaktan başka bir şey değil.

Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
March 20, 2018, 03:48:36 PM

Ülkemizde insanlar nasıl çiftlik banka inanıp paralarını kaptırdıysa dünya genelinde de böyle şeyler oluyor gördüğümüz gibi. Bunların sonu yok anlaşılan. İnsanlar biraz daha akıllı olmalı.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 20, 2018, 07:22:40 PM

şu an

72.482220936875264397 Ether
ETH USD Value:   $40,092.82 (@ $553.14/ETH)

72 eth ve 40 bin dolara yakın para var, acilen eth topluluğunun bir şifreyle bir şeyle bu insanın hesabını dondurması gerekiyor, eğer mümkünse
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 20, 2018, 11:28:52 PM

70 eth az para değil, kimse kusura bakmasın para bu devirde gerçekten zor kazanılıyor ve bu tip şarlatanların insanları dolandırmasını hazm edemiyorum
BlackSeaConqueror
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
March 23, 2018, 08:52:09 PM

Ya harbiden nasıl bu tufaya düşüyorlar bende anlamıyorum. Ya büyük zarardalar dalgınlığa gelipmi gönderiyorlar. Anlayamıyorum pat diye nasıl gönderiyoarlar.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 25, 2018, 12:52:48 PM

O değil de benim bu dolandırıcılıklardan yaptığım çıkarım, kripto paralara da teknoloji ile pek alakası olmayan insanların katılmış olduğu.
Ben de çoğu kişiye göre yeniyim ama benim girdiğim dönemde bile çevremde btc nin ne olduğunu bilen insan bulmak çok zordu. Yani yaşı fazla olan kesim zaten hiç duymamıştı ama teknoloji ile iç içe olan gençlerden, üniversite öğrencilerinden bile ne olduğunu bilen birini bulmak çok zordu.

Bugün ise bu yapılan dolandırıcılklardan anlaşılıyor ki tv den ne olduğunu duyup katılan insanların sayısı epey miktarda artmış. Yani site adını benzer yapıp pishing ile dolandırılmak bir nevi anlaşılabilir ama ne yollarsan 2 katını vereceğim diyen birine elindeki nakit parayı yollamak, yollayan kişilere dair ipucu veriyor insana.

Btcnin bir patlama daha yapıp 100 binlere çıkmasını bekliyoruz / umuyoruz ama bakkalcılık yapan amcalar bile geçen ki ath da katıldıysa, yeniden katılacaklar kim olacak acaba ?

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 25, 2018, 04:30:27 PM

millet her şekilde yolunu buluyor, fake hesap açmak da nereden aklına geldi be arkadaş. Ama baya işe yaramış belki de zevk için açmıştır başlarda sonradan jetonu düşmüştür.

koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 25, 2018, 11:28:48 PM

60 ethereum a doğru yaklaşıyor,  yani bu çok kötü bir durum, bu tip dolandırıcılar bence acilen yakalanmalı, kötü bir durum söz konusu burada
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 25, 2018, 11:58:26 PM

Ya bu olaca canlı şahit bir insanım, yazık günah bu para yatıran insanlara, zaten yeni adapte olmuşlar insanlar sisteme, diyecekler ki bu iş hiç güvenilir değil
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
March 26, 2018, 05:03:26 AM

Elinde hıyar olana tuzlukla koşuyor millet. Yok anlamıyorum biz bir tarafımızı yırtıyoruz bitcoini 1 adete tamamlayacağız diye bu adamlar çatır çutur abuk subuk yerlere atacak kadar kripto paraya sahip. Aptal adam zengin olmaz diyorlardı bence yanılıyorlar.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 26, 2018, 05:24:35 AM

Nasıl düşüyorlar böyle dolandırıcılıklara inanamıyorum insan biraz dikkatli olur uyanık olur hem bunları geçtim böyle saçmalık mı olur yani kim inanır ki acemi olsan yeni olsan yine de düşmemek gerekiyor bu zaman da kim kime havadan para vermişte hem de koca ceo böyle diyecek ki şu adrese bir miktar gönderim yap mantığı yok yani.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: