Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:06:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ARKADAŞLAR LÜTFEN MERİTLERİNİZİ KULLANIN  (Read 275 times)
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 07, 2018, 10:38:21 PM
Merited by Rhego (5), mhanbostanci (2), teramit (2)

Lütfen dikkat edin göreceksiniz ki lokal bölümde yazı yazan arkadaşlar aldıkları meritin neredeyse tamamını Türkçe konulardan almış ve verdiği meritlerin neredeyse tamamını yine Türkçe konulara vermiş.

Bildiğim kadarıyla lokal bölümden bir merit kaynağımız olmadığı için, neredeyse izole olmuş vaziyetteyiz ve forumun geri kalanından çok çok az bir miktarda merit alabiliyoruz.

Aldığımız meritin ancak yarısını verebildiğimiz için lokal bölümde merit sistemi çok yavaşlamış durumda. Yani başka bir deyişle havuzun suyunu sürekli kullanıp harcıyoruz ama dışarıdan su ekleyemediğimiz için havuz boşalıyor.

Önemli bir nokta daha var. Konu başlığında da belirttiğim gibi, pek çok arkadaş forumda açılan konulardan faydalandıkları halde şu ana kadar hiç merit vermemişler. Rastgele baktığım neredeyse her 2 arkadaştan biri hiç merit vermemiş. Kaynak zaten kısıtlıyken bir de mevcut kaynakları kullanmamak bizi iyice kurutuyor.

Merit vermemenin ve saklamanın hiç bir mantığı yok. Kullanılmayan meritin hiç bir faydası olmadığı gibi silinmeside gündemde. Siz meritinizi kullanmadığınızda, neredeyse izole olduğumuz için sizede verilebilecek merit olmuyor. Yapmanız gereken tek şey konuyu veya atılan postu beğendiğinizde sağ üst taraftaki "+merit" butonuna tıklamak ve vermek istediğiniz kadar rakam girmek hepsi bu kadar. Ayrıca bu, emeğe karşı gösterilmiş bir karşılık olarak düşünülmeli. Lütfen meritlerinizi faydalandığınız konular için kullanın.
1714993588
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714993588
Reply with quote  #2

1714993588
Report to moderator
1714993588
Hero Member
*

Ignore
1714993588
Reply with quote  #2

1714993588
Report to moderator
1714993588
Hero Member
*

Ignore
1714993588
Reply with quote  #2

1714993588
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714993588
Hero Member
*

Ignore
1714993588
Reply with quote  #2

1714993588
Report to moderator
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 07, 2018, 10:47:42 PM

Hem mining hemde alternatif kripto paralar kısmını takip ediyorum o kadar guzel yararlı konu acılıyor kimse merit falan vermiyor. Bu iş bu sekilde oldugu için yararlı konu açan veya yararlı cevap veren insanların motivasyonuda düşüyor insanlar lan nasıl olsa herkes faydalanacak ama merit vermeyecekler dediği için günden güne Türkçe Local kısmın yorum ve konu kalitesi düşmeye baslıyor bu iş için bir organizasyona ihtiyacımız var.

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 08, 2018, 03:31:54 AM

Bu isyanlar elbet meyve vericektir hocam bulduğumuz her fırsatta ve uygun olan her konuda bunu dile getirmek gerekiyor üstteki arkadaş gibi bende meritlemek isterdim ama malum Cheesy
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
March 08, 2018, 03:36:19 AM

valla evet dediğiniz gibi en azından elinde olan arkadaşlar yararlı gördükleri konu ve yazılara paylaşırlarsa o kişiler için gerçekten iyi olacak. Bu noktada hassas olup yararlı içerik yapanları desteklemek ve cesaretlendirmek adına güzel bir adım olacaktır.
ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
March 08, 2018, 07:26:28 AM

bir dere olsada içsek diyeceğim. taşıma su ile değirmen döndürmeye çalışıyor millet.
beni zaten boşver ben kuyunun en dibindeyim  Grin
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
March 08, 2018, 08:09:39 AM

işin kötü tarafı yakında olur da kullanılmayan sMeritler silinir veya merit kaynaklarına aktarılırsa işte ozaman tam olarak duvara toslayacağız. verecek meritimiz olmayacağı için merit kaynağı başvurusunda da bulunamayacağız. tam kuzey kore gibi bir tık bile ileri gidemeden forumdan izole bir şekilde aynı rütbelerle aynı şekilde kalacağız.

yenerbatmaz
Full Member

Activity: 544
Merit: 124

View Profile
March 08, 2018, 11:34:21 AM

birbirinize merit verin, ekonomiye can verin
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
March 08, 2018, 12:22:31 PM

Merit candır. Merit verin foruma can verin :-)

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
March 08, 2018, 08:38:26 PM

Merite merit verilir diyeyim o zaman ne yapayım. Bana tek bir allahın kulu merit vermemişken tutup kendi meritimi millete savurmak içimden gelen bir şey olmuyor  Grin

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 08, 2018, 09:48:24 PM

Biz ne yapalım aylarca 1 merit ile geziyoruz sağ olsun bir arkadaş vermiş resmini çekip asacam odama hatıra kalsın.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
March 26, 2018, 11:06:07 AM

verilmeyen meritleri sistem uzun yazı yazanlara göndersin işte. ya da oylama yapılsın. like tuşu gelebilir. en çok like alanlara bu merit vermeyenlerden aktarım yapılabilir. paragraflar dolusu yazıları görüyorum kaç kişi okumuş 1 tane merit verilmemiş.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
heleloy06
Newbie
*

Activity: 38

View Profile
March 26, 2018, 12:04:40 PM

aynen türk forumlarından dısarı cıkmasa bi nebze
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
March 26, 2018, 02:00:42 PM

'Bana merit veren yok ben niye dağıtayım' derdinde millet aslında. Hak da veriyorum ne yalan söyleyeyim.
Ne zaman yeni bir güncelleme gelecek ve işler rayına oturacak merakla bekliyorum

tommyss
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
March 26, 2018, 03:04:56 PM

kullanılmayan sMeritler mesajlara dağıtılabilir veya merit kaynaklarına aktarılabilir şeklinde bir şey okumuştum globalde. Meritim olmadığı için bana pek giren çıkanı yok da meriti olanlar sakladıklarına pişman olurlar.

tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
March 27, 2018, 08:42:48 AM

Lütfen dikkat edin göreceksiniz ki lokal bölümde yazı yazan arkadaşlar aldıkları meritin neredeyse tamamını Türkçe konulardan almış ve verdiği meritlerin neredeyse tamamını yine Türkçe konulara vermiş.

Bildiğim kadarıyla lokal bölümden bir merit kaynağımız olmadığı için, neredeyse izole olmuş vaziyetteyiz ve forumun geri kalanından çok çok az bir miktarda merit alabiliyoruz.

Aldığımız meritin ancak yarısını verebildiğimiz için lokal bölümde merit sistemi çok yavaşlamış durumda. Yani başka bir deyişle havuzun suyunu sürekli kullanıp harcıyoruz ama dışarıdan su ekleyemediğimiz için havuz boşalıyor.

Önemli bir nokta daha var. Konu başlığında da belirttiğim gibi, pek çok arkadaş forumda açılan konulardan faydalandıkları halde şu ana kadar hiç merit vermemişler. Rastgele baktığım neredeyse her 2 arkadaştan biri hiç merit vermemiş. Kaynak zaten kısıtlıyken bir de mevcut kaynakları kullanmamak bizi iyice kurutuyor.

Merit vermemenin ve saklamanın hiç bir mantığı yok. Kullanılmayan meritin hiç bir faydası olmadığı gibi silinmeside gündemde. Siz meritinizi kullanmadığınızda, neredeyse izole olduğumuz için sizede verilebilecek merit olmuyor. Yapmanız gereken tek şey konuyu veya atılan postu beğendiğinizde sağ üst taraftaki "+merit" butonuna tıklamak ve vermek istediğiniz kadar rakam girmek hepsi bu kadar. Ayrıca bu, emeğe karşı gösterilmiş bir karşılık olarak düşünülmeli. Lütfen meritlerinizi faydalandığınız konular için kullanın.

kimse kullanmıyorum merit toplamak lazım dagıtmak lazım ama kimse vermediği için benim havuz kurudu kimseye veremiyorum olmadığı için kilitlenmiş durumdayım kismede vermiyor merit halimiz harap bu gidişatta

elektronikposta
Member
**

Activity: 177

View Profile
March 27, 2018, 09:13:39 AM

evet arkadaşlar kullanın meritlerinizi bizde faydalanalım nolur yani Huh
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 27, 2018, 09:29:53 AM

malasef kimse meritlerini kullanmıyor. Güzel içerik vs okadar paylasım yapılıyor ama karsılıksız kalınca bu sefer paylasımların sevıyesı dusmeye baslıyor

tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
March 27, 2018, 10:00:21 AM

başa bela uygulama merit  Sad merit bağışı kabul edilir  Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: