Bitcoin Forum
April 23, 2024, 06:55:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Allegro Płatności w Bitcoin  (Read 4088 times)
mangox (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250



View Profile
October 09, 2013, 02:42:03 PM
Last edit: October 22, 2013, 02:58:44 PM by mangox
 #1

http://allegro.pl/chanel-coco-noir-edp-100ml-produkt-i3630193307.html


Quote
Chanel Coco Noir Eau de Parfum Vaporisateur Spray 100ml

 

 

 

 

Chanel Coco Noir to zapach inspirowany nocnym obliczem Baroku i Wenecją. Niezwykle wyrafinowany, uwodzicielski i jednocześnie pełen orientalnych niuansów.

Nuty zapachowe:

-nuta głowy: grejpfrut, mandarynka, różowy pieprz, bergamotka, pomarańcza, brzoskwinia, ambrette.

-nuta serca: lilia, orchidea, jaśmin, drewno cedrowe.

-nuta podstawy: paczula, piżmo, drewno sandałowe, bób tonka, geranium rosat.

 

 


Akceptuję płatności Bitcoin-wg.aktualnego kursu na Mt.Gox

 


Koszt wysyłki za granicę-EU 60zł =(15€)

 

 

 

NOWY PRODUKT ORYGINALNY W PUDEŁKU ORYGINALNIE ZAPAKOWANY W FOLII

 

 

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY KUPNEM TYLKO I WYŁĄCZNIE W 100% ORYGINALNEGO PEŁNOWARTOŚCIOWEGO PRODUKTU TO TRAFIŁEŚ NA ODPOWIEDNIĄ AUKCJĘ

 

 

WYSYŁKA UBEZPIECZONA

 

ZAPRASZAM!
1713855334
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713855334

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713855334
Reply with quote  #2

1713855334
Report to moderator
1713855334
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713855334

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713855334
Reply with quote  #2

1713855334
Report to moderator
1713855334
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713855334

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713855334
Reply with quote  #2

1713855334
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
KrisTester
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 30
Merit: 0


View Profile
November 24, 2013, 06:59:16 PM
 #2

a jak zapewnić bezpieczeństwo transakcji?
Ty prześlesz BTC a druga strona stwierdzi, że nic takiego się nie zdarzyło. I co wtedy?
MorXpe
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0



View Profile
November 25, 2013, 11:17:27 PM
 #3

Gdyby Allegro ogarnęło płatność w bitcoinach w swoim PayU... Nie wydał bym już ani złotówki.

1. Pensja w PLN
2. Kupić Bitcoiny
3. Poczekać tydzień aż cena skoczy
4. Kupować wszystko za Bitcoiny
5. to co zostaje jest na "lokacie".

żadnych podatków z praw majątkowych i innych pierdół przy wymianie na złotówki...

No ale powoli. Najpierw regulacje musi wprowadzić USA, później wszystkie kraje UE, Chiny, Kazachstan, a na końcu Polska.
Bo k**wa nigdy pierwsi nie możemy wprowadzić innowacji, a później dziwimy się, że zbieramy ochłapy.

Biznes związany z Bitcoinem szuka domu a ustawodawca śpi.
martmarti
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile
December 19, 2013, 01:00:59 PM
 #4

Gdyby Allegro ogarnęło płatność w bitcoinach w swoim PayU... Nie wydał bym już ani złotówki.

1. Pensja w PLN
2. Kupić Bitcoiny
3. Poczekać tydzień aż cena skoczy
4. Kupować wszystko za Bitcoiny
5. to co zostaje jest na "lokacie".

żadnych podatków z praw majątkowych i innych pierdół przy wymianie na złotówki...

No ale powoli. Najpierw regulacje musi wprowadzić USA, później wszystkie kraje UE, Chiny, Kazachstan, a na końcu Polska.
Bo k**wa nigdy pierwsi nie możemy wprowadzić innowacji, a później dziwimy się, że zbieramy ochłapy.

Biznes związany z Bitcoinem szuka domu a ustawodawca śpi.

jak bitcoin zrobi się na tyle popularny że allegro wprowadzi go do swojego systemu płatności to napewno kurs nie będzie miał takich drastycznych zmian jak teraz i napewno na małej ilości BTC nie będzie takiego zysku Smiley

tak więc lepiej teraz pozyskiwać BTC, a później płacić nimi a PLN'y odkładać Smiley

pozdro
AirFlame
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
December 19, 2013, 11:24:57 PM
 #5

Hahaha nie ma takiej możliwości by allegro wprowadziło bitcoiny. Czy myślicie że payu nie przynosi im milionów rocznie ? Ostatnio płaciłem za fakturę w netiaonline i jest napisane że mam do zapłacenia 108zł przyciskam przelew online a tam przy wysłanym już sms jest napisane 109zł Cheesy Więc stwierdziłem że nie ma sensu płacić przez ten złodziejski Payu.

Ale pomysł ze sprzedawaniem na allegro za Bitcoiny i ich zbieranie nie jest złym tylko trzeba pamiętać że nie każdy ma te Bitcoiny a co dopiero wirtualny portfel Wink
Slavboy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile WWW
December 19, 2013, 11:28:07 PM
 #6

Hahaha nie ma takiej możliwości by allegro wprowadziło bitcoiny. Czy myślicie że payu nie przynosi im milionów rocznie ? Ostatnio płaciłem za fakturę w netiaonline i jest napisane że mam do zapłacenia 108zł przyciskam przelew online a tam przy wysłanym już sms jest napisane 109zł Cheesy Więc stwierdziłem że nie ma sensu płacić przez ten złodziejski Payu.

Ale pomysł ze sprzedawaniem na allegro za Bitcoiny i ich zbieranie nie jest złym tylko trzeba pamiętać że nie każdy ma te Bitcoiny a co dopiero wirtualny portfel Wink
Nie widze problemu zeby pobierali jakas oplate w btc.

Ps
Pewnie by wiecej zarobili niz 1 zl jak na twoim przelewie:-)
AirFlame
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
December 19, 2013, 11:40:34 PM
 #7

Hahaha nie ma takiej możliwości by allegro wprowadziło bitcoiny. Czy myślicie że payu nie przynosi im milionów rocznie ? Ostatnio płaciłem za fakturę w netiaonline i jest napisane że mam do zapłacenia 108zł przyciskam przelew online a tam przy wysłanym już sms jest napisane 109zł Cheesy Więc stwierdziłem że nie ma sensu płacić przez ten złodziejski Payu.

Ale pomysł ze sprzedawaniem na allegro za Bitcoiny i ich zbieranie nie jest złym tylko trzeba pamiętać że nie każdy ma te Bitcoiny a co dopiero wirtualny portfel Wink
Nie widze problemu zeby pobierali jakas oplate w btc.

Ps
Pewnie by wiecej zarobili niz 1 zl jak na twoim przelewie:-)

Tak tylko pomyśl że tych przelewów jest 1000000 albo i więcej za same opłacenie rachunku neti dolicz allegro i wszystkie strony co mają płatności Payu  A poza tym chciał byś im płacić % za przelew online na allegro jak teraz jest za darmo. Ale wiadomo że jeszcze te cwane bestie pobierają opłaty za sprzedawanie i za wystawienie aukcji. Nie wiem czy było by to też bezpieczne wysyłanie do kogoś bitcoiny na jakiś portfel na allegro. Wiem że podaje się dane przy zakładaniu konta itd. Ale bitcoiny możesz przelać do kogoś na inny portfel i wypłacić je np w Hiszpanii czy w Niemczech. Ile razy było że ludzie robili wały na spółki z.o.o. wypłacali sobie po 10000zł pensji miesięcznie a potem było że nie ma kasy bo zbankrutowali Cheesy
Slavboy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile WWW
December 20, 2013, 04:17:04 PM
 #8

Wszystko sie zgadza.
Wedlug mnie to musi powstac cos na wzor paypala ale w bitcoin, tak zeby kupujacy mial ochrone. Do tego czasu ciezko bedzie placic w btc ( mam na mysli zeby nieryzykowac ze ktos nieuczciwy) a to jest podstawa zeby powstawaly serwisy aukcyjne itp.
AirFlame
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
December 20, 2013, 04:22:43 PM
 #9

Wszystko sie zgadza.
Wedlug mnie to musi powstac cos na wzor paypala ale w bitcoin, tak zeby kupujacy mial ochrone. Do tego czasu ciezko bedzie placic w btc ( mam na mysli zeby nieryzykowac ze ktos nieuczciwy) a to jest podstawa zeby powstawaly serwisy aukcyjne itp.


Wystarczy że zrobią swój własny site gdzie konto bankowe jak i twoje dane osobowe będą przypisane do stinga tam gdzie wpływa kasa. To jedyny sposób na ogarnięcie tego. Będzie wiadomo na jaki portfel wysyłasz pieniądze i do kogo on należy. Jeśli ten ktoś zrobi Cię w bambuko to wiesz kogo ścigać. Ale napisze tak że ktoś otworzy sobie Sp. z.o.o. z kapitałem 1000zł i będziesz mógł mu wiesz co zrobić Smiley
Slavboy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile WWW
December 20, 2013, 04:27:21 PM
 #10

Dlatego wczesniej czy pozniej btc bedzie podlegal jakims regulacjom prawnym inaczej ciezko bedzie cokolwiek egzekfowac. Niestety jest to nieuniknione. Nie wieże ze banki i zady niepoloza na tym lapy.

Ps.
Kilka miesiecy temu kupilem usb minera na jakiejs stronie aukcyjnej taki odpowiednik alegro, niestety ja zamkneli ciekawe czemu?Huh
AirFlame
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
December 20, 2013, 04:36:19 PM
 #11

Dlatego wczesniej czy pozniej btc bedzie podlegal jakims regulacjom prawnym inaczej ciezko bedzie cokolwiek egzekfowac. Niestety jest to nieuniknione. Nie wieże ze banki i zady niepoloza na tym lapy.

Ps.
Kilka miesiecy temu kupilem usb minera na jakiejs stronie aukcyjnej taki odpowiednik alegro, niestety ja zamkneli ciekawe czemu?Huh

Może dlatego że za dużo było pozwów przeciw tej stronie. Pewnie można było wystawić przedmiot bez podawania danych osobowych. Wystawiasz 60 przedmiotów w dobrej cenie podajesz portfel który zrobiłeś przed chwilą i czekasz niech wpadnie nawet 1000zł zawsze kasa.
Slavboy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile WWW
December 20, 2013, 04:40:01 PM
 #12

Dlatego wczesniej czy pozniej btc bedzie podlegal jakims regulacjom prawnym inaczej ciezko bedzie cokolwiek egzekfowac. Niestety jest to nieuniknione. Nie wieże ze banki i zady niepoloza na tym lapy.

Ps.
Kilka miesiecy temu kupilem usb minera na jakiejs stronie aukcyjnej taki odpowiednik alegro, niestety ja zamkneli ciekawe czemu?Huh

Może dlatego że za dużo było pozwów przeciw tej stronie. Pewnie można było wystawić przedmiot bez podawania danych osobowych. Wystawiasz 60 przedmiotów w dobrej cenie podajesz portfel który zrobiłeś przed chwilą i czekasz niech wpadnie nawet 1000zł zawsze kasa.
Wlasnie ze nie
Wszystko bylo ok nawet ze sprzedawca mialem kontakt telefoniczny, moja tranzakcja byla ok miner kopie do dzisiaj. Chcialem zaznaczyc ze mialo to miejsce w UK.
AirFlame
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
December 20, 2013, 04:57:29 PM
 #13

No to nie wiem może koleś się rozmyślił miałeś z nim kontakt jak zamknął stronę ?
Slavboy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile WWW
December 20, 2013, 05:08:47 PM
 #14

No to nie wiem może koleś się rozmyślił miałeś z nim kontakt jak zamknął stronę ?
https://www.bitmit.net

O otej mowie stronce

AirFlame
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500



View Profile
December 20, 2013, 06:38:39 PM
Last edit: December 20, 2013, 07:25:30 PM by AirFlame
 #15

Hmm dziwna sprawa. Może chcieli ją zamknąć trudno mi powiedzieć trzeba by było userów zapytać tych co tam mieli konta. Może coś tam się działo. Wiem że np twitter tej strony też uległ zniszczeniu Smiley https://twitter.com/bitmitnet może ktoś zaciera ślady Wink
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!