Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:42:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kano.is kullanan var mi?  (Read 293 times)
Peno2 (OP)
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
March 07, 2018, 11:57:37 PM

5 gundur buyuk havuzlari test ediyorum her birisinde tam 24 saatlik kazim yapiyorum, simdide buyuk havuz degilde kucuk bir havuzda kazim yapip farki gormek istedim

simdi kanoda kaziyorum ama ne kadar kazandigimi goremiyorum + bunlarin bir appsi yokmu

resmen 15 yasinda bir webmaster isciligi var sitelerinde ...

1714642931
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714642931
Reply with quote  #2

1714642931
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Peno2 (OP)
Member
**

Para Basan Adam

View Profile WWW
March 08, 2018, 04:59:06 PM

yok mu ?? kise kano kullanmiyor mu Huh 2 adet s9 yaklasik 24 saatdir kazim yapiyor ve ne kazdiklari hakkinda zerre fikrim yok..

ne kazandik ne kadar kazandik Huh

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 08, 2018, 09:44:05 PM

hocam  önemli olan web master işçiliği değil, ne sitele var çok kötü gözüküyor ama milyar dolarlık şirketlerin sahibi olduğu. önemli olan iş görmesi.
Peno2 (OP)
Member
**

Para Basan Adam

View Profile WWW
March 10, 2018, 12:55:38 AM

hocam  önemli olan web master işçiliği değil, ne sitele var çok kötü gözüküyor ama milyar dolarlık şirketlerin sahibi olduğu. önemli olan iş görmesi.

Tamam işte bu site nasıl iş görüyor kavrayabilmiş değilim.

Piyasada okuduğuma göre gayet başarılı ve adil bir havuz olarak bahsediliyor.

Tam 21 saat iki adet s9 a kazım yaptırdım. Ne kadar kazandığıma dair tek bir bilgi görmedim yani arayüzlerinden YÖK öyle bir kısım

Orijinal sitelerinde bahsetmiyorlar ama araştırınca derme çatma bir app buldum inşada sadece hash değerlerim filan yazıyor.

Forumdada kano kullanan kimse YÖK sanırım Huh

mustangy
Full Member

Activity: 330
Merit: 109

View Profile
April 19, 2018, 04:10:23 AM
Merited by EFS (2)

slush a 300 th/s yakin attim
antpool en iyi veriyordu buyuklukten dolayi oda sacmalamaya basladi ama slush bazen  sans dusuyor dcf diplerde yedek olarak bende kano yu incelemeye aldim koyan arkadas var anlatti iyi falan ama zaman lazim inceleyen olursa eklerse sevinirim.
slushin verdigi pek iyi degil galiba ckpool soloya atcam cgminer in koderi yazmis temiz %1 cekiyor loto cokarsa direk kendi cuzdaniniza geliyor.
dusuk gumrukle usa ithalat ve 6c elektrikle ilgilenen olursa ozelden mesaj atabilir. min 50 asic

link kesin cikmaz yedek : https://imgur.com/a/8CNOvLO

always have antminers and psu for sale please dm
m3hm3t
Member
**

Activity: 133
Merit: 15

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
April 19, 2018, 12:55:05 PM

https://chrome.google.com/webstore/detail/monitor-kanois/hhhlmfkojnkghdfhbngdokfbfjckbong?hl=en  şöyle bir Google Chrome Eklentisi var,sağ üstte Hashrate ve Bilgileri gösteriyor,eklentiyi yükle dene bakalım hocam.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
April 21, 2018, 08:42:48 PM

kano.is zaten göndermiyor ödemelerinizi bakiye yeterli mitkara ulaşınca otomatik oalrak hesabınıza aktarılıyor ödemeler eksik gönderildiği sürece bence bakiyenin gözükmemesinin bir sorunu yok

Peno2 (OP)
Member
**

Para Basan Adam

View Profile WWW
April 24, 2018, 07:58:28 AM
Merited by EFS (2)

Yaklaşık 2 haftaya yakın süredir kano.is testi yapmaktayım.

Testi 54,5 TH ile yaptım.

İşin açıkcası PPLNS ödeme yöntemini avantaj olarak görenlerdenim yani fee vs kesintilerdeki takip ettikleri politika çok mantıklı ama blok bulma süresi 3 günü aşmaya başladımıydı beni bir telaş sarıyor. Mesela şu anda 4 adet s9 71 saatdir boşuna çalışıyor, gelir  = 0

Tabi bir günde 3 blok birden bulup tadından yenmediği günüde gördüm ...

Anlık kazanç olarak bir btc.com yada antpool değil ama uzun vadede resmin tamamına baktığınızda sanki daha karlı çıkacakmış gibi duruyor.

Bakalım deneyip göreceğiz.

m3hm3t
Member
**

Activity: 133
Merit: 15

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
April 25, 2018, 07:42:21 PM
Merited by EFS (1)

Kano.is şu an bir kampanya yapmış sanırım,block bulana ödül falan dağıtıyor.. PPLNS sistemi karlı gözükebilir ancak cihazın sürekli aktif ve bağlantıyı koparmaması gerekir,ben PPS ödeme sistemini tercih ediyorum,böylelikle arada bağlantı kopsa bile ödeyeceği günlük miktar düşmez ancak fee daha yüksektir. Slush Pool,CK Pool ve Kano.is bu havuzları çok duydum ama nedense ben ViaBtc kullanıyorum gayet memnunum. Test ettiğim havuzlar: Antpool,BTC.com,Bitcoin.com,NiceHash,Suprnova,GranatGas,Prohashing.. açıkçası hepsinde de ViaBTC ye göre az kazanç sağladım.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 28, 2018, 11:55:25 PM
Merited by EFS (1)

Sitede şöyle bir duyuru var belki işinize yarayabilir.

If you mine only with a Bitcoin address you can view user and worker stats:
e.g.
http://www.kano.is/address.php?a=1KanoiBupPiZfkwqB7rfLXAzPnoTshAVmb
http://www.kano.is/worker.php?a=1KanoiBupPiZfkwqB7rfLXAzPnoTshAVmb_worker
Peno2 (OP)
Member
**

Para Basan Adam

View Profile WWW
May 26, 2018, 07:54:17 PM

Kano.is şu an bir kampanya yapmış sanırım,block bulana ödül falan dağıtıyor.. PPLNS sistemi karlı gözükebilir ancak cihazın sürekli aktif ve bağlantıyı koparmaması gerekir,ben PPS ödeme sistemini tercih ediyorum,böylelikle arada bağlantı kopsa bile ödeyeceği günlük miktar düşmez ancak fee daha yüksektir. Slush Pool,CK Pool ve Kano.is bu havuzları çok duydum ama nedense ben ViaBtc kullanıyorum gayet memnunum. Test ettiğim havuzlar: Antpool,BTC.com,Bitcoin.com,NiceHash,Suprnova,GranatGas,Prohashing.. açıkçası hepsinde de ViaBTC ye göre az kazanç sağladım.

Dostum bende tam tersini düşünüyorum.
Kapsamlı bir test yaptım, testi kano , btc, slush ve antpool ustunden yaptım, hem pps hemde ppns ı denedım,

ozellıkle sonucları dogru alabılmek ıcın testı es zamanlı yaptım ve gordum kı uzun vadede pplns kesınlıkle daha karlı ama dedıgın gıbı makınen kopmayacak , ha 30-45 dakka lopsun cıddı sıkıntı olmaz ama daha fazlası gelırı dusurur.

testleri şu adresden görebilirsin.

http://portfoycoin.com/pool_test.asp

Ben tum cihazlarımı şu anda antpoolda PPLNS olarak kazdırıyorum ve 13,5 TH için günlük ortalama 0,001 ile 0,0008 arası alıyorum.

Bu akşam gece 24 de cihazları via ya taşıyıp bir bakayım tekrar.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: