Bitcoin Forum
June 28, 2024, 10:38:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Speedcoin (SPD) Kazanma Yöntemi. ! ! ! BEDAVA ! ! !  (Read 547 times)
tayfunerolll (OP)
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 11:23:14 AM

arkadaşım daha dün başlamışsın şimdiden merit demeye başlamışsın. bu paylaştığın coin de son derece traş bedava versler işe yaramaz. bende 4500000 tane pow token var hiçbir işe yaramıyor. kaliteli paylaşımlar yaparsan merit alırsın. kolay mı hemen merit toplamak. sen post kasmaya bak. zaten en erken jr olman için 1 ay var. ondan sonra member olmak için 10 merit yeter. şimdiden bu paylaşıma kimse merit vermez.

Hacı abi verirsin veya vermezsin bedavadan spd yöntemi paylaştık sana özel paylaşmadım isteyen yapar veya yapmaz beni ne ilgilendirir nede bana bi faydası olur yapıp yapmamanın. Denedim oluyor 2 haftadır günde 1 saat ayırıyorum 700.000 civarı oldu 1m yapıp açılmasını bekleyecem. Açılırsa güzel olur açılmazsa da çok bişey kaybettiğimi düşünmüyorum
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
March 11, 2018, 04:12:39 PM

arkadaşım daha dün başlamışsın şimdiden merit demeye başlamışsın. bu paylaştığın coin de son derece traş bedava versler işe yaramaz. bende 4500000 tane pow token var hiçbir işe yaramıyor. kaliteli paylaşımlar yaparsan merit alırsın. kolay mı hemen merit toplamak. sen post kasmaya bak. zaten en erken jr olman için 1 ay var. ondan sonra member olmak için 10 merit yeter. şimdiden bu paylaşıma kimse merit vermez.

Hacı abi verirsin veya vermezsin bedavadan spd yöntemi paylaştık sana özel paylaşmadım isteyen yapar veya yapmaz beni ne ilgilendirir nede bana bi faydası olur yapıp yapmamanın. Denedim oluyor 2 haftadır günde 1 saat ayırıyorum 700.000 civarı oldu 1m yapıp açılmasını bekleyecem. Açılırsa güzel olur açılmazsa da çok bişey kaybettiğimi düşünmüyorum

madem böyle bir işe kalkıştın kardeşim seni büyük bir dertten kurtarayım , firefox focus yükle telefonuna kayıt yeri sil derdinden kurtulursun özelliği zaten gizlilik o kendisi siliyor Smiley varsa meritiniz alırım hiç yok siftah yapmış oluruz ana postada ekleyin boşa yorulmasın kimse .....
tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 08:02:19 PM

madem böyle bir işe kalkıştın kardeşim seni büyük bir dertten kurtarayım , firefox focus yükle telefonuna kayıt yeri sil derdinden kurtulursun özelliği zaten gizlilik o kendisi siliyor Smiley varsa meritiniz alırım hiç yok siftah yapmış oluruz ana postada ekleyin boşa yorulmasın kimse .....
Ya alternatif üretilebilir derdimiz bu mu şimdi yani. Mesele ne biz neyi konuşuyoruz
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 11, 2018, 08:04:19 PM

Hocam ellerine sağlık hocam şuan bi değeri yok ilerleyen zamanda para edebilir bakalım bekleyelim  ne gösterecek ilerleyen zaman

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
depecoin
Jr. Member
*

View Profile
March 11, 2018, 08:33:29 PM

Ya alternatif üretilebilir derdimiz bu mu şimdi yani. Mesele ne biz neyi konuşuyoruz

mal gibi uğraşma diye yazdık kötü mü ettik geribeyinli.
tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 12, 2018, 06:30:16 AM

Rahat ol biz 900k kastık zaten sen kendin öle yap. Bizde biliyoruz mozillayla olduğunu (BAZI ARKADAŞLARIN TELEFONUNDA PROBLEM OLDU DİYE BÖYLE ANLATTIK) her seferinde AYARLAR SAYFASINI KAPATMAZSAN BUDA UĞRAŞTIRMIYOR ZATEN...
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 12, 2018, 06:53:22 AM

Eski bir coine kalp masajı, suni teneffüs yaptırarak hayata döndürme çabaları. Yazıyı hazırlayan arkadaşa bilgi için teşekkürler.  Ama ben pek de ümitli değilim. Zamanın da belli bir yerlere gelmiş olabilir ama bir daha oraları görmesi zor. Bakınız o zaman ki BTC değerine.
tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 12, 2018, 07:07:10 AM

Eski bir coine kalp masajı, suni teneffüs yaptırarak hayata döndürme çabaları. Yazıyı hazırlayan arkadaşa bilgi için teşekkürler.  Ama ben pek de ümitli değilim. Zamanın da belli bir yerlere gelmiş olabilir ama bir daha oraları görmesi zor. Bakınız o zaman ki BTC değerine.

Katılıyorum ama 10 satoshilere kadar çıkması kafi zaten. 1m spd yapsak 0.1 btc yapar. 100 satoshi olsa 1 btc yapar. Bi ümit bekliyoruz olmaz diye bişey yok.
depecoin
Jr. Member
*

View Profile
March 12, 2018, 08:32:22 AM

Rahat ol biz 900k kastık zaten sen kendin öle yap. Bizde biliyoruz mozillayla olduğunu (BAZI ARKADAŞLARIN TELEFONUNDA PROBLEM OLDU DİYE BÖYLE ANLATTIK) her seferinde AYARLAR SAYFASINI KAPATMAZSAN BUDA UĞRAŞTIRMIYOR ZATEN...
çıkışın yanlış argo konuştuğum için özür dilerim hmm firefox focus iyi fikirmiş bu işimi daha da kolaylaştırır demen yeterliydi ben 5 bin yaptım kayıt yeri sil derdi yüzünden bıraktım sonra firefox aklıma geldi şuan 50 bindeyim.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
March 12, 2018, 10:44:22 AM

çıkışın yanlış argo konuştuğum için özür dilerim hmm firefox focus iyi fikirmiş bu işimi daha da kolaylaştırır demen yeterliydi ben 5 bin yaptım kayıt yeri sil derdi yüzünden bıraktım sonra firefox aklıma geldi şuan 50 bindeyim.

Detaylı anlatır mısın kardeş tam olarak telden nasıl yapılıyor.? UYGULAMA nasıl kullanılıyor?

tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 15, 2018, 08:19:53 AM
Last edit: March 15, 2018, 11:37:11 AM by tayfunerolll

Detaylı anlatır mısın kardeş tam olarak telden nasıl yapılıyor.? UYGULAMA nasıl kullanılıyor?

Hocam android cüzdanını indir Google Play'den. Sana bir cüzdan numarası veriyor. O numarayı kopyala. http://spd.today/59000 sitesine gidip Get 1000 Speedcoin butonuna tıkla. Android uygulamasından kopyaladığın adresi oraya yapıştır ve 500 SPD kazan. Mozilla'nın çerezleri tutmaması için ayar var ya onu yaparak ya da Ayarlar/uygulamalar/kullandığın tarayıcı ismi (Mozilla,chrome gibi)/kayıt yeri ne girip önbelleği temizle verileri sil yolunu izle. Sonra android cüzdanından yeni bir cüzdan adresi oluştur yeni adresi kopyala. Telefonu uçak moduna al tekrar düzelt. Tekrar http://spd.today/59000 adresine git ve işlemi tekrarla.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
March 15, 2018, 08:49:59 AM

Hocam android cüzdanını indir Google Play'den. Sana bir cüzdan numarası veriyor. O numarayı kopyala. http://spd.today/55084 sitesine gidip Get 1000 Speedcoin butonuna tıkla. Android uygulamasından kopyaladığın adresi oraya yapıştır ve 500 SPD kazan. Mozilla'nın çerezleri tutmaması için ayar var ya onu yaparak ya da Ayarlar/uygulamalar/kullandığın tarayıcı ismi (Mozilla,chrome gibi)/kayıt yeri ne girip önbelleği temizle verileri sil yolunu izle. Sonra android cüzdanından yeni bir cüzdan adresi oluştur yeni adresi kopyala. Telefonu uçak moduna al tekrar düzelt. Tekrar http://spd.today/55084 adresine git ve işlemi tekrarla.

Tayfun kardes teşekkürler. Aynen yapıyorum ama ip numarası değişmiyor. VPN mi kullanıyorsun ya da herhangi bir ayar mı yapılmalı? Uçak moduna alıp tekrar normale dönmeme rağmen ip değişmediği i.çin kabul etmiyor..

Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
March 15, 2018, 08:50:33 AM

bunu android olmadığı için pc.ye kurdum speedcoinleri gönderdiği yazıyor ama masaüstü cüzdan eşleşme dışı yeni indirdiğim için o yüzden geldiği görünmüyor.

herhangi bir altcoinin masaüstü cüzdanını indirdiğimizde senkronize olması hep uzun mu sürüyor bilen arkadaş var mı? aynısı pac coinde de başıma geldi çünkü.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
March 15, 2018, 08:51:49 AM

bunu android olmadığı için pc.ye kurdum speedcoinleri gönderdiği yazıyor ama masaüstü cüzdan eşleşme dışı yeni indirdiğim için o yüzden geldiği görünmüyor.

herhangi bir altcoinin masaüstü cüzdanını indirdiğimizde senkronize olması hep uzun mu sürüyor bilen arkadaş var mı? aynısı pac coinde de başıma geldi çünkü.

Blokları güncellemesi biraz uzun sürer. Bu blok sayısına göre değişir bazen bir kaç gün hatta hafta sürdüğü olur.
Speedcoininki  bir kaç ssaat sürebilir.

Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
March 15, 2018, 11:02:06 AM

Blokları güncellemesi biraz uzun sürer. Bu blok sayısına göre değişir bazen bir kaç gün hatta hafta sürdüğü olur.
Speedcoininki  bir kaç ssaat sürebilir.
[/quote]

anladım hocam sağolun şimdiye kadar böyle açıklayıcı bir bilgi alabildim teşekkür ederim.
tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 15, 2018, 11:34:40 AM

arkadaşlar blokları çekmesi uzun sürüyor. bu malesef tüm coinlerde böyle. İP hatası alıyosanız ya tarayıcı geçmişini silmiyorsunuz. ya da aynı cüzdan numarasına gönderiyosunuzdur. tarayıcı geçmişini sildiğinizde ve her seferinde farklı adres numarasına gönderdiğinizde kesinlikle 500 speedcoin kazanıyorsunuz.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
March 15, 2018, 07:40:18 PM

arkadaşlar blokları çekmesi uzun sürüyor. bu malesef tüm coinlerde böyle. İP hatası alıyosanız ya tarayıcı geçmişini silmiyorsunuz. ya da aynı cüzdan numarasına gönderiyosunuzdur. tarayıcı geçmişini sildiğinizde ve her seferinde farklı adres numarasına gönderdiğinizde kesinlikle 500 speedcoin kazanıyorsunuz.

Uçak moduna alıp tekrar normale dönünce ip adresiniz değişiyor mu?

tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 16, 2018, 07:04:56 AM

Uçak modu IP numarasını değiştiriyor. Bazı telefonlarda mobil veriyi açıp kapatmak bile ip numarasını değiştiriyor. Ama uçak modu kesin çözüm.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
March 16, 2018, 07:25:28 AM

Uçak modu IP numarasını değiştiriyor. Bazı telefonlarda mobil veriyi açıp kapatmak bile ip numarasını değiştiriyor. Ama uçak modu kesin çözüm.

Bende değişmiyor Tayfun kardeş. Kaç kez denedim.

tayfunerolll (OP)
Newbie
*

View Profile
March 16, 2018, 10:11:31 AM

Bende değişmiyor Tayfun kardeş. Kaç kez denedim.

Umarım Wirelesstan bağlı değilsindir Cheesy
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: