Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:09:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: sylon projeleri  (Read 185 times)
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 08, 2018, 11:32:28 PM

Proof of authentication post link: *
If you don't provide a valid bitcointalk proof of authentication post link, you won't be accepted.

aradaşlar sylon projelerine katılım sağlarken böyle bir ibare var o formu doldururken tam olarak burada ne belitmemiz gerekiyor acaba bilen var mıdır?
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715580551
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715580551
Reply with quote  #2

1715580551
Report to moderator
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
March 09, 2018, 10:31:18 AM

If you don't provide a valid bitcointalk proof of authentication post link, you won't be accepted.

aradaşlar sylon projelerine katılım sağlarken böyle bir ibare var o formu doldururken tam olarak burada ne belitmemiz gerekiyor acaba bilen var mıdır?

Naçizane çevirim söyledir, geçerli bir bitcoin talk kimlik linki gösteremezsen, kampanyaya kabul edilmezsiniz . diyor.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
March 09, 2018, 10:34:20 AM

Kampanyaya katıldığına dair bounty sayfasına bir mesaj atman lazım. Mesajın formatı bounty konusunda ilk 2 mesajdan birinde yer alır.
Mesaj at, mesajın linkini de formu doldururken oraya kopyala. Spreadsheetleri ve bounty sayfasındaki mesajları incelersen daha iyi anlarsın

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Doctor-Coin
Full Member

Activity: 378
Merit: 114

View Profile
March 12, 2018, 06:51:26 AM

Naçizane çevirim söyledir, geçerli bir bitcoin talk kimlik linki gösteremezsen, kampanyaya kabul edilmezsiniz . diyor.

Bounty Thread bölümüne şunu yazacaksın:

----------------------------------------

Proof of authentication:

Joined twitter campaign

Joined facebook campaign

yani hangi kampanyaya katılıyorsan Proof of authentication yazıp altına yukardaki gibi hangisine katıldığını belirteceksin.

postaladıktan sonra, kendi postanın sağ üst köşesindeki rakamın üzerine bas ve yukardaki linki kopyalayıp formda geçen yere yani:

Proof of authentication post link:   --- buraya o linki yapıştıracaksın ---

_______________________________________________________________________________ ___________________________________

Ufak bir ikaz.  Bende Sylon'un kampanyalarına katılıyorum. Tabi kaşı gözü veya millet iyi bounty manager dediği için değil.

Tembel olduğum için. Çünkü Sylon'un Twitter kampanyalarında postalarını raporlaman gerekmiyor.

Ancak Sylon, eğer her hafta kontrol etmezsen Stake'lerini çalabilir. Ben en son imza kapmanyasına katıldım ve 9 haftanın son 4 haftasında havlu attım ve bıraktım imza kampanyasını. 

Adam her hafta bırak Stakelerimi yazmamak, 50-100 Stake'imi çalmaya kalkıyordu. Eğer Stake sayına itiraz etmek istiyorsan bütün haftanın postalarını raporlayıp kendisine özel mesaj olarak göndereceksin

Lütfederse cevap verir, lütfetmezse sadece stakeleri değiştirir veya değiştirmez. 3-4 gün cevap alamayabilirsin. Hakkını aramak istediğinde seni bütün kampanyalarından çıkarmakla tehdit eder.

Böyle yani ve son derece objektif bir bakış açısı ile yazıyorum.

Bounty menejerlerinin çoğu Stake veya Coin/Token çalmaya bayılır. Çünkü Bitcointalkta henüz onları kontrol eden bir mekanizma yok.

Postaların kalitesini arttırmak, account farming önüne geçmek için bu "Meret" sistemini çıkardılar ama en önemlisi olan Bounty Menejerlerini kontrol eden bir mekanizma oluşturmuyorlar.

Neden?  İşlerine öyle geliyor çünkü.
fa0ti2h
Member
**

Activity: 854
Merit: 20

View Profile
March 14, 2018, 09:07:20 PM

Proof of authentication:

Joined twitter campaign

Joined facebook campaign

yani hangi kampanyaya katılıyorsan Proof of authentication yazıp altına yukardaki gibi hangisine katıldığını belirteceksin.

postaladıktan sonra, kendi postanın sağ üst köşesindeki rakamın üzerine bas ve yukardaki linki kopyalayıp formda geçen yere yani:

Proof of authentication post link:   --- buraya o linki yapıştıracaksın ---

_______________________________________________________________________________ ___________________________________

Ufak bir ikaz.  Bende Sylon'un kampanyalarına katılıyorum. Tabi kaşı gözü veya millet iyi bounty manager dediği için değil.

Tembel olduğum için. Çünkü Sylon'un Twitter kampanyalarında postalarını raporlaman gerekmiyor.

Ancak Sylon, eğer her hafta kontrol etmezsen Stake'lerini çalabilir. Ben en son imza kapmanyasına katıldım ve 9 haftanın son 4 haftasında havlu attım ve bıraktım imza kampanyasını. 

Adam her hafta bırak Stakelerimi yazmamak, 50-100 Stake'imi çalmaya kalkıyordu. Eğer Stake sayına itiraz etmek istiyorsan bütün haftanın postalarını raporlayıp kendisine özel mesaj olarak göndereceksin

Lütfederse cevap verir, lütfetmezse sadece stakeleri değiştirir veya değiştirmez. 3-4 gün cevap alamayabilirsin. Hakkını aramak istediğinde seni bütün kampanyalarından çıkarmakla tehdit eder.

Bounty menejerlerinin çoğu Stake veya Coin/Token çalmaya bayılır. Çünkü Bitcointalkta henüz onları kontrol eden bir mekanizma yok.

Postaların kalitesini arttırmak, account farming önüne geçmek için bu "Meret" sistemini çıkardılar ama en önemlisi olan Bounty Menejerlerini kontrol eden bir mekanizma oluşturmuyorlar.

Neden?  İşlerine öyle geliyor çünkü.

doktor coin meritlik mesaj atmışsın güzel açıklama olmuş ama sana atacak meritim olmadığı için teşekkür ederim ancak Smiley)
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
March 14, 2018, 09:09:27 PM

raporlama olmadigi icin sylon projelerini tercih ediyorum ben. rahat oluyor baya aslinda.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 15, 2018, 02:19:28 AM

Sylon'un projelerinde çok uzun süredir bulunuyorum birkaç kez sıkıntı yaşadım onlarıda kısa sürede çözdü. Benim gözümde de istisnasız işini en iyi yapan yöneticidir. Twitter'ı bile kendisi sayıyor daha ne yapsın... Hiç bok atmaya gerek yok...
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
March 15, 2018, 07:56:01 AM

bende sylonu seviyorum iyi projelere imza atıyor sistemi kurmuş her ince ayrıntısına kadar inceliyor açıkcası ben sylonla çalışmaktan memnunum şartları biraz ağır ama olsun yinede iyi çalışmasını yapan adam için sorun yok
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
March 15, 2018, 03:54:31 PM

Raporlama ile uğraşmak istemeyenler için sylon'un projeleri en iyisi. Her gün veya iki günde bir girip temiz temiz retweets yapman yeterli.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
March 18, 2018, 04:56:11 PM

Raporlama ile uğraşmak istemeyenler için sylon'un projeleri en iyisi. Her gün veya iki günde bir girip temiz temiz retweets yapman yeterli.
haftada bi yetiyor hocam Cheesy
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 18, 2018, 08:44:14 PM

Proof of authentication:

Joined twitter campaign

Joined facebook campaign

Proof of authentication post link:   --- buraya o linki yapıştıracaksın ---

Ufak bir ikaz.  Bende Sylon'un kampanyalarına katılıyorum. Tabi kaşı gözü veya millet iyi bounty manager dediği için değil.

Neden?  İşlerine öyle geliyor çünkü.

ben 1 imzasına katıldım önce bana hata var dedi ve ben hatayı düzelttim sonra yine devam ettim post atmaya. 1 hafta geçti ben kendisine telegram soru sordum. da o da bana cevap yazdı 3 gün sonra  eğer hakkın yenmişse veririm dedi. fakat sonra kontrol ettim sen post atarken 75 kelimeyi geçmemişsin dedi. aslında onun çok titiz olduğunu duyduğum için çoğu postum da uzun uzun yazdım faka t stake alamadım ben de çıktım. bu yazdıkalırınıza benzer şeyler de duyunca işin açıkçası iyi ki çıkmışım
Pages: [1]
  Print  

Jump to: