Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:25:04 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: PDI - Pindex Token  (Read 2830 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
March 22, 2018, 05:15:18 PM

halen 1-2 dolar olur diyenler var.Bence bu token çöp olup unutulup gitmezse dua edin arkadaşlar.Açıkçası bi boka yarayacağını sanmıyorum ico fiyatına yaklaşacağını bile düşünmüyorum hatta.para kazanmak bu kadar kolay mı amk elimde yüklü miktarda var 1 dolar olsa ev aldırır bana ama malesef imkansız olarak görüyorum o rakamları.keşke olsa

ICO'ların ilk dönemlerinde dediğiniz durum ile karşılaşıyorduk fakat günümüzde maalesef birkaç başarılı proje hariç imkansız. Bakalım sonuç ne olacak, aşırı derece değerleneceğini bende düşünmüyorum. Umarım yaanılan biz oluruz ve hep beraber kazanırız.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 22, 2018, 05:32:25 PM

1 dolar olması için gerçekten arz talep piyasası oluşup talep edilmesi lazım.Şu anki piyasanın durumunda zor gözüküyor.Sağlam olan coinler bile can çekişiyor.Piyasaya yeni para girişi olursa BTC'nin 19k'yı yakaladığı gibi kripto paralar ilgi çekerse yeni yatırımcı gelirse geneli güzel değerlenir.Bu bir sene sonra olur 2 sene sonra olur bilinmez.Belki coin çöp olur gider başka bir coin uçar gider.Bunu bilemeyiz.Sadece takip edip coin yol haritasına göre gidiyormu ekip çalışıyor mu öyle bir fikrimiz olabilir ileriye dönük.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 22, 2018, 05:36:43 PM

pdı ekibinden bugün haber geldi arkadaşlar. bounty yatırıncı ve ekip için ayrılan tokenlar hariç geri kalan tokenların hepsi yakıldı. Geriye sadece 60 milyon tane kaldı bu 60 milyonun 15 milyonuda kilitli durumda kısacası güzel bir borsaya girmeleri durumunda fiyatı çok kısa bir sürede 1 $'ı görecektir
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
March 22, 2018, 05:38:41 PM

amacı ne bu tokenin bi amacı varmı bize gelmedi bize neden gelmedi onuda anlamış değilim airdrop forumlarındada başlıklarındada görmedim ben bunu hiç para olan şeyler bizden uzaklaşıyo a

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
marn6767
Member
**

View Profile
March 22, 2018, 05:51:03 PM

amacı ne bu tokenin bi amacı varmı bize gelmedi bize neden gelmedi onuda anlamış değilim airdrop forumlarındada başlıklarındada görmedim ben bunu hiç para olan şeyler bizden uzaklaşıyo a

bountyhive üzerinde bounty programı vardı. Telegramlarına katılanlara bile 600 token verdi ico satışıda 0.40 $'dan yapıldı. Müzik sektörüyle alakalı bir proje
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 22, 2018, 06:11:12 PM

pdı ekibinden bugün haber geldi arkadaşlar. bounty yatırıncı ve ekip için ayrılan tokenlar hariç geri kalan tokenların hepsi yakıldı. Geriye sadece 60 milyon tane kaldı bu 60 milyonun 15 milyonuda kilitli durumda kısacası güzel bir borsaya girmeleri durumunda fiyatı çok kısa bir sürede 1 $'ı görecektir

ha şöyle ya  Grin etherscanden sabah bakmıştım 255mil di 60 küsüre düşmüş ..güzel oldu...düzgün bi borsaya girseler bi de ..iyi olacak çok ağırdan alıyorlar niyeyse projeleri fena değil aslında ama niye böyle ağırdan aldılar onu çözemedik
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 22, 2018, 06:23:12 PM

forkdelta üzerinden 1 cente satıyorlar. kim neden satıyor bilmiyorum ama 10000 tane attım wallete pusuya geçtim. aslında 1 eth alacaktım ancak dev teamın telegram üzerindeki tutumu pek hoşuma gitmedi. gereksiz riske gerek yok 10000 tane yeterli.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
March 22, 2018, 08:27:02 PM

Bir ara adını çok duyuyordum bountyhive sayesinde, kaçıranlar pişman olmuş, elinde tutanlarda nasıl satsam diye düşünüyor gibi gözüküyor tam ortada şu an.

Community & Social Media Manager
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 22, 2018, 08:34:59 PM

güzel bir projenin ürünü olan pindex bence yükseliş zamanında kendini hemen ortaya atıp dikkatleri üstüne çekecektir.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 22, 2018, 08:40:24 PM

güzel şanslısın işte daha neyini araştırıp merak ediyorsun beklet elinde mutlak yükseliş yaşayacaktır.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
March 22, 2018, 09:37:26 PM

ekip çok ağır shit coinler bile cmc ye giriyor bunlar daha cmc ye girmedi ethplorer fiyat göstermiyor tabi bunlar ico biter bitmez yapılması gereken anlaşmalar daha bunları yapmadılar ki borsa vs girmek var önlerinde. ne çok bunlar yazmışım bunları yapsınlar ama  Grin
marn6767
Member
**

View Profile
March 22, 2018, 10:00:59 PM

Arkadaşlar şuanda işlem gördüğü borsada ki linkini atabilecek var mı ucuzdan birazdan toplamak istiyorum bir türlü bulamadım gitti ya.
J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
March 25, 2018, 07:23:42 AM

250 milyon küsürden coin burn yapılarak 60 milyona düşürdüler. Sanırım 20 milyonu da kilit. Piyasada 40 milyon olacak. Arkadaşlar borsaya girince yüzümüz gülecek. Smiley binance'e girip 400 milyon market capiyle 10 dolar olursa Smiley Smiley

Yalnız mutlaka bir borsaya girmeli. Bir sürü shit coin girerken bunlar neyi bekliyor acaba. Bence beklemekte yarar var.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
March 25, 2018, 09:00:12 AM

Bakalım ne zaman borsaya girecek baya zaman oldu aslında tokenler filan dağıtalı. Şöyle iyi bir borsaya girse işlem hacmini filan görsek.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 25, 2018, 09:05:35 AM

Bakalım ne zaman borsaya girecek baya zaman oldu aslında tokenler filan dağıtalı. Şöyle iyi bir borsaya girse işlem hacmini filan görsek.

Aynen bende ne zamandır bekliyorum.Bir ümit belki girer diye her gün bakıyorum ama ümidim var.Binance veya kucoin hamlesi bekliyorum ben de bakalım göreceğiz
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
March 25, 2018, 09:34:57 AM

Valla artık pek ümitim kalmadı gibi bu tokenden yine de tutuyoruz cüzdanda ama bence artık bundan birşey geleceğini sanmıyorum açıkcası. Neyi bekliyorlarsa artık..
by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
March 25, 2018, 11:18:57 AM

işlem gördüğü bir borsa var mı yoksa ben mi bilmiyorum boşu boşuna vakit kaybı olarak biliyorum bu token i bakalım beklemekte fayda var ne olur ne biter bilinmez ama şuan için çöp

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
marn6767
Member
**

View Profile
March 25, 2018, 11:42:36 AM

bana göre şuanda borsaya girmemelerinin nedeni sakız parasına etherdelta veya forkdelta'da bu tokenları satanalrdan pintify ekibi tokenları topluyor. Sonuçta hacim çok düşük bir miktar oldu ve bu da gerçekten güzel bir rakam. Adamlar borsaya girdiklerinde toplayanlar hemen eritecek sonrada hızlı bir yükselişe geçecek ve bir çok kişi zengin edecek diye düşünüyorum ben
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 25, 2018, 12:52:01 PM

Malesef ekip büyük bir yanlış yaptı. Ya bounty yüzdesini satışa oranlayacaktı ya da satımayan tokenları ICO ya katılanlara dağıtacaklardı. Fiyat buradan biraz zor toplanır.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
March 25, 2018, 12:57:22 PM

ya ben hala bekletiyorum elimde gelecekte ne olur ne biter bilmem ama benim kanatimce bu proje çöp olacak gibime geliyor ama gelecek beni yalancı çıkarta bilir şuan burdaki çoğu yorum gibi benim kide tahmin

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: