Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:50:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Cube Okex Kampanyası  (Read 261 times)
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 10, 2018, 06:09:58 AM
Last edit: March 10, 2018, 06:37:47 AM by skcdaking

Arkadaşlar Cube(AUTO) tokeni okex ile anlaşmalı bir kampanya yapıyor. 7000 ve üzeri tokeni olan arkadaşlar tokenlerini Okexde saklayarak ektradan 700 cube daha kazanıcak. 9 mart ile 16 mart arası sürücek ve totalde 20 milyon token dağıtılıcak o yüzden acele etseniz iyi olur.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 10, 2018, 07:04:30 AM

Hocam emin misin tam olarak boyle mi,  trade yapmak gerekiyor mu.  Boyle bir kampanyanin amaci ney ki acaba?
Elimde yuklu miktarda cube var. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 10, 2018, 07:07:29 AM

Aynen hocam kendi sitelerinden baktım aynı zamanda trade yapanlara da ödül var linki şöyle bırakayım

https://cubeintelligenceltd.blogspot.com.tr/2018/03/cube-auto-token-promotion-live-on-okex.html
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
March 10, 2018, 07:37:50 AM

En fazla 70k OTO veriyorlar . O da en fazla güncel fiyat ile 1100 dolar falan ediyor .

Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
March 10, 2018, 09:33:09 AM

Bende de 15bin cube token var. Satmayı düşünüyordum fakat fazladan cube almak için bekletirim belki. Bu tokeni pek tanımıyorum ilerde iyi bir yerlere gelceğini düşünen biri varsa anlatırsa memnun olurum.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 10, 2018, 09:41:16 AM

Adamlar bizim borsaya atarlarsa belki satıp ya da alıp hacime katkıları olur diye düşünmüşler anlaşılan.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 10, 2018, 11:18:26 AM

Elinizde tuttuğunuz token sayısı fazla olunca daha fazla mı gelecek?.Yoksa bir anlamı olmuyor taşımanın.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 10, 2018, 11:46:11 AM

Şimdi biz elimizdeki cubeleri   okexe tasiyacagiz. Zaten baska borsada islem gormuyor ki yanlış hatiramiyorsam. Satmak istiyorsan okex e tasiman gerekiyor.Ama yine de iyi birşey bu sayede volum artacak al satlarda artinca reklam gibi birşey olmus oluyor.

skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 10, 2018, 04:10:34 PM

Elinizde tuttuğunuz token sayısı fazla olunca daha fazla mı gelecek?.Yoksa bir anlamı olmuyor taşımanın.

Yok hocam herkese aynı gelicek yazıdan anladığım kadarıyla
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
March 10, 2018, 04:21:06 PM

tüh be 2,488.00 AUTO var cüzdanda ama nasıl kazandım bilmiyorum , sizde sağlam cube varmış
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 10, 2018, 04:38:32 PM

tüh be 2,488.00 AUTO var cüzdanda ama nasıl kazandım bilmiyorum , sizde sağlam cube varmış

Valla hocam ben girdiğimi bile hatırlamıyorum ne twitter da bir şey paylaşmışım ne imza felan sadece telegramına girmişim sanırım miktarları biraz random göndermişler sanırım
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 10, 2018, 04:54:55 PM

Cube (auto)  projesini biraz anlatayim hemde kendi sahsi fikrimi dile getireyim.   Bu proje araclarda ozerk guvenlik sistemini blockchain teknolojisiyle kriptolamayi dusunuyorlar.  Ilerde surucusuz veya otomatik suruculu araclar hayatimiza girecek zaten yavas yavas girdi de.  Nedir bunlar serit takip sistemidir,  otomatik park sistemidir,  hiz sabitlemedir,  far ayar sistemidir vs. aklima gelenler bunlar.  Yakin gelecekte soyledigim gibi surucusuz veya otomatik surus modu oldugunda araclar uzaktan kotu niyetli insanlar tarafindan hacklenebilir,  kontrol edilebilir veya takip edilebilir gibi vs istenmeyen durumlara karsi tum bu yazilimi kriptolayarak blockchain uzerine bina etmeyi dusunuyorlar.  Bence fikir muthis,  nedeni ise bir cok coin ucuk kacik belkide cok uzun vadede gerceklesebilecek birazda utopik seyleri hedefliyor.  Ama bu adamlar gundelik hayatimiza direk etki edecek,  gerceklesebilecek istenmeyen durumlarin onune gecmeyi proje haline getirmis vaziyette.  Hali hazirda alman otomobil sirketleriyle yakin temas halindeler ve imzalar atildigini kendileri acikladilar.  Ayrica sunuda eklemem gerek bu ekip Guney Koreli. Bildigimiz uzere Koreliler bu tip teknoloji islerinde ileri gelen ulkelerden.  Rus veya Cin menseli bir token olsaydi acikcasi guvenmezdim.  

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 10, 2018, 05:03:21 PM

Cubeyi  esas ico zamanında almak varmoş. Özellikle borsaya ilk girdiği gün çok güzel bir artış yapmıştı.

yobit.net is banned from signatures
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
March 10, 2018, 05:04:56 PM

Bende de 15bin cube token var. Satmayı düşünüyordum fakat fazladan cube almak için bekletirim belki. Bu tokeni pek tanımıyorum ilerde iyi bir yerlere gelceğini düşünen biri varsa anlatırsa memnun olurum.

Kardeşim bak eğer cube token artıyorsa dağıtıma yakın sat gelenden daha çok kazanırsın ben taasta yapmadım elimde patladı bence alan varsa yüksekten satmak daha iyi

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 10, 2018, 05:24:48 PM

bana da 2400 adet gelmişti ve ben de malum tokenler gibi olacak diye sattım gitti. ama sonra pişman oldum ilk kez bir tokeni sattığım için pişman oldum. daha sonra ne işe yaradığını öğrenince pişmanlığım arttı. önüme gelen airdrop ve bonuty ye katılmanın cezasını çektim. aklımda hep airdroptan gelen tokenler eninde sonunda çöp olacak düşüncesi olduğu için geleni gideni satıyorum. umarım iyi yerlere gelir ve elinde olanlara iyi para kazandırır...
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
March 10, 2018, 06:47:10 PM

70 ila 70.000 arasında auto verilecektir diyor bende ingilizce yok ama tam olarak nedir o trade yapanlarda ilk 30bıne girenlere mi diyor tam anlayamadım?

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
March 10, 2018, 08:26:04 PM

Sırada borsalardan hitbtc var onun duyurusunu yapmışlardı zaten çok az gecikme olacakmış ama sanırım mart ayında girer diye düşünüyorum hitbtc'ye.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
March 10, 2018, 08:30:30 PM

guzel bir calisma yapmislar acikcasi. 285 satoshileri gordu fiyat olarak ve beklendigi gibi kar satislari ile fiyati geriledi. ama guzel bir topluluk olusturmayi basardilar bence. ekibi iyi calisiyor.
skcdaking (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 10, 2018, 08:46:19 PM

70 ila 70.000 arasında auto verilecektir diyor bende ingilizce yok ama tam olarak nedir o trade yapanlarda ilk 30bıne girenlere mi diyor tam anlayamadım?

Toplam trade hacimi 1.4 milyar olduğu zaman top 30 tradere dağıtılacakmış dediğin gibi 70 ile 70k arası rastgele dağılıcakmış
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 10, 2018, 09:05:17 PM

neye göre vercekler ki acaba trade zorunlumu yoksa sadece hesapta olunca veriliyor mu ki. Şu anda satmayı düşünmüyorum eğer hesapta olası yeterli ise taşıyacağım okexe tokenleri

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: