Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:21:03 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 En Sağlam Borsası??  (Read 577 times)
Turkoin (OP)
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
March 10, 2018, 11:54:04 AM

Merhaba arkadaşlar;

biraz moladan sonra coininizin bol olması dileklerimle, tekrar aranızdayım. Cheesy

https://exchangewar.info/

2017 yılında en güvenilir ve yüksek hacimle zirveleri gören polo ve bittrex borsalarından şimdi eser yok. Top10 dışında yer alıyorlar uzun bir süredir.

Binance ın son VIA olayından sonra biraz güven problemi oluştuğunu düşünüyorum. ve piyasada da bunu yaşamışızdır. Withdrawların kapanması vs..

ben binance ın da yavaş yavaş haciminin düşeceğini düşünüyorum.

sizce 2018 yılında top10 a girecek ve ilk 3 sıraya yerleşebilecek güvenilir borsalar hangileri olur ya da olabilir?

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 10, 2018, 03:09:32 PM

Listede btcturk var hatta cryptopia'nin biraz gerisinde ama paribu yok. Turkiyeden butun hacmi duz mantikla hesaplarsak cex.io kadar var.
Ayrica forkdelta'da yok. Etherdelta guvensiz oldugu icin onu yok farzettim. Idex'in bu kadar yukseklerde olmasi sasirticiydi sadece.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
March 10, 2018, 03:21:43 PM

Ne olursa olsun bana göre bu borsalar dışında çok fazla macera aramamak lazım.
1.polo
2.Bittrex
3.Bittfinex
4.Kucoin
5.Binance
6.cryptopia
7.Yobit
bunun dışındaki Türkiyede sadece paribu .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 10, 2018, 03:30:32 PM

Poloneix el değiştirmesinden sonra zirveye gelebilir. Onun haricinde ilk 3 tahminlerime göre değişmez. Eskiler her zaman iyidir arada bir bizi yorsada güvenlik açısından iyiler

1 polo
2 binance
3 bittrex
1 binance
2 bittrex
3 polo
sundure
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
March 10, 2018, 03:49:16 PM

uzantısı .info olan bir exchange sitesinin sağlam diye belirtilmesi doğru değil. öncelikle standartlara uyup 3 dolar daha fazla verip .com uzantılı bir alan adı alınması gerekir
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 10, 2018, 05:57:51 PM

uzantısı .info olan bir exchange sitesinin sağlam diye belirtilmesi doğru değil. öncelikle standartlara uyup 3 dolar daha fazla verip .com uzantılı bir alan adı alınması gerekir
O acidan bakarsak ayni uzantiyi kullanan blockchain.info var  Smiley Site bir borsa degil karsilastirma sitesi .info kullanilabilir.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 10, 2018, 06:16:32 PM

Polo, Bittrex, Binance, Kraken, Paribu bence yaşanılan hack girişimlerine rağmen yine de diğerlerine nazaran güvenilir diye düşünüyorum. Mümkün mertebe hiç bir borsada kripto para bulundurmamakta fayda var.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 10, 2018, 07:46:09 PM

Kraken ve Bittrex'i halen tek geçiyorum. Bana göre bunlar en güvenilir borsalardır. Bu borsalarda işlem yaparken içim bir nebze daha rahat. Diğerlerine ise halen ısınamadım nedense.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
March 10, 2018, 07:50:13 PM

Eğer konu güvenilirlik ise diğer dezavantajları bir yana bittrex gibisi yok. Binance ise coin çeşitliliği hacim açısından iyi bu ara. Polo eski günlerine dönebilir birkaç atraksiyon yaparsa.
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
March 10, 2018, 09:16:10 PM

Benim gönlümün birincisi her zaman Bittrex'tir. Uzun süredir kullanıyorum ve hiçbir konuda hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Umarım 2018'i hak ettikleri yerde bitirirler

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 11:10:21 PM

Güvenlik, aç gözlü olmamak ve teknik destek açısından en güvenilir bulduğum borsa Kraken fakat hız ve trade deneyimi için kesinlikle Binance'yi öne sürüyorum.. Kalan borsaları pek sevmem, kullanmıyorum ve zorunda kalmadıkça kullanmam.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
March 11, 2018, 03:13:08 AM

1-Yerli borsamız olduğu için tabiki 1.Paribu
2-Poloniex
3-Bittrex
4-Bitfinex
5-Cex.io

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
March 11, 2018, 03:38:49 AM

yerli borsa olduğu için tabi ki de paribu yazmışsınızi ama pari bu sizin eve ekmek götürmenize mi sebep oluyor,

yani dünya globalleşti, bu btc, blok zincir işinde yerlilik millilik yok hocam, adam yerli yerli takılır adına türk koyar, sonra gider yabancılara satar, bi tanesi satıldı
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
March 11, 2018, 02:28:16 PM

ben binance ın en sağlam borsa olduğunu düşünüyordum hem coin bolluğu hem kullanıcı sayısı hem de güven duymam nedeniyle fakat geçenlerde yaşadıkları olayla güvenim kırıldı artık hiçbir borsaya güvenmiyorum
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
March 11, 2018, 05:59:53 PM

Kucoin, bittrex ve hitbtc bana hiçbir zaman sorun çıkarmayan borsalar oldu ayrıca arayüzleri oldukça kolay benim oyum bu 3 borsadan yana olurdu
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 11, 2018, 06:28:37 PM

Şahsen bu kadar hacim düşüklüğüne, geçen aylardaki support ticket sorunlarına, withdraw limitlemesine rağmen bittrex halen benim favorim. Tek eksiği adam akıllı bir mobil uygulama. Bunu yapıp, biraz da reklam ve güncelleme yapıp hacimi çektikleri zaman on numara bir borsa.

Binance de aşırı derecede bot sorunu var. Ben geçen yazdan beri bittrex kullanıyorum, yeni yıldan beri binance ı da kullanıyorum. Bittrexin hacminin zirvede olduğu zaman bile bu kadar rahatsız edici bot yığılması görmedim. Binance de şu an emiri veriyorsun anında daha üste/alta emirler diziliyor. Rahatsız edici, hızlı bir işlem yapmak mümkün olmuyor. İlla ki emiri bırakacaksın, uygun olduğunda gerçekleşecek. Ama buna rağmen hacim ve mobil uygulamanın katkısıyla şu an cazip bir durumda, mecburen kullanıyoruz.

Poloniex i de ara ara kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. Aslında tasarım açısından benim gözümde ideal borsa poloniex. Ama geçmişte yaşanan problemler yüzünden pek kullanamıyorum.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
btcboom99
Member
**

Activity: 86
Merit: 10

View Profile
March 11, 2018, 06:49:34 PM

bitcoin ,steem, siacoin, basic attention token , monaco , enjin coin , ben 6 tane coin için 2018 in en sağlam borsası derim

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
March 11, 2018, 07:28:25 PM

bitcoin ,steem, siacoin, basic attention token , monaco , enjin coin , ben 6 tane coin için 2018 in en sağlam borsası derim
borsa derken? bu bahsettiklerim coin senin borsa değil. Borsa demek bunların listelendiği pazarlar. Büyük bir kafa karışıklığının içerisindesin sanırsam
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 11, 2018, 07:45:42 PM

Binancenin eline kimse su dökemez
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
March 11, 2018, 08:42:18 PM

Bana Kraken dışında hiçbir borsa güvenilir gelmiyor onun dışında Binance'yi de trade işlemleri için kullanıyorum. Bittrex, Poloniex falan bana göre değil bir de Bitfinex'i seviyorum ama coin çeşitliliği açışından Kraken ve Bitfinex çok sınırlı bundan dolayı trade de Binance kullanıyorum.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: